Sendinger

Databasen inneholder informasjon om 8061 sendinger:
Mandag 13. april 2020 kl. 18:03 på P2
Isblind, 1. episode: 83. breddegrad av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Mandag 13. april 2020 kl. 18:43 på P2
Isblind, 2. episode: Døden på isen av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Mandag 13. april 2020 kl. 19:24 på P2
Isblind, 3. episode: De svarte skipene av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Mandag 13. april 2020 kl. 19:56 på P2
Isblind, 4. episode: Den lyse natten av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 12. april 2020 kl. 18:03 på P2
Isblind, 4. episode: Den lyse natten av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 11. april 2020 kl. 18:03 på P2
Isblind, 3. episode: De svarte skipene av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 11. april 2020 kl. 22:03 på P1
Isblind, 4. episode: Den lyse natten av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 10. april 2020 kl. 18:00 på P2
Isblind, 2. episode: Døden på isen av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 10. april 2020 kl. 22:03 på P1
Isblind, 3. episode: De svarte skipene av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 9. april 2020 kl. 18:03 på P2
Isblind, 1. episode: 83. breddegrad av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 9. april 2020 kl. 22:03 på P1
Isblind, 2. episode: Døden på isen av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Onsdag 8. april 2020 kl. 22:03 på P1
Isblind, 1. episode: 83. breddegrad av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 15. mars 2020 kl. 12:03 på P2
Made in Norway, 1. episode: For trygghet og fred av Vegard Steiro Amundsen
Søndag 15. mars 2020 kl. 12:38 på P2
Made in Norway, 2. episode: Velkommen hjem av Vegard Steiro Amundsen
Søndag 15. mars 2020 kl. 13:09 på P2
Made in Norway, 3. episode: Gråsoner av Vegard Steiro Amundsen
Søndag 15. mars 2020 kl. 13:38 på P2
Made in Norway, 4. episode: Begravelsen av Vegard Steiro Amundsen
Søndag 15. mars 2020 kl. 14:05 på P2
Made in Norway, 5. episode: Takket være krig av Vegard Steiro Amundsen
Søndag 15. mars 2020 kl. 14:34 på P2
Made in Norway, 6. episode: Utstøtt av Vegard Steiro Amundsen
Søndag 13. oktober 2019 kl. 21:03 på P1+
Gjengangere av Henrik Ibsen
Lørdag 7. september 2019 kl. 04:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 8. episode: Nederlag og ny start av Kim Leine
Lørdag 7. september 2019 kl. 22:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 8. episode: Nederlag og ny start av Kim Leine
Fredag 6. september 2019 kl. 11:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 8. episode: Nederlag og ny start av Kim Leine
Mandag 2. september 2019 kl. 00:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 8. episode: Nederlag og ny start av Kim Leine
Søndag 1. september 2019 kl. 15:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 8. episode: Nederlag og ny start av Kim Leine
Lørdag 31. august 2019 kl. 04:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 7. episode: Epidemien av Kim Leine
Lørdag 31. august 2019 kl. 22:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 7. episode: Epidemien av Kim Leine
Fredag 30. august 2019 kl. 11:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 7. episode: Epidemien av Kim Leine
Mandag 26. august 2019 kl. 00:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 7. episode: Epidemien av Kim Leine
Søndag 25. august 2019 kl. 15:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 7. episode: Epidemien av Kim Leine
Lørdag 24. august 2019 kl. 04:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 6. episode: Mysteriet av Kim Leine
Lørdag 24. august 2019 kl. 22:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 6. episode: Mysteriet av Kim Leine
Fredag 23. august 2019 kl. 11:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 6. episode: Mysteriet av Kim Leine
Mandag 19. august 2019 kl. 00:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 6. episode: Mysteriet av Kim Leine
Søndag 18. august 2019 kl. 15:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 6. episode: Mysteriet av Kim Leine
Lørdag 17. august 2019 kl. 04:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 5. episode: Fødsel og død av Kim Leine
Lørdag 17. august 2019 kl. 21:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 5. episode: Fødsel og død av Kim Leine
Fredag 16. august 2019 kl. 11:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 5. episode: Fødsel og død av Kim Leine
Mandag 12. august 2019 kl. 00:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 5. episode: Fødsel og død av Kim Leine
Søndag 11. august 2019 kl. 15:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 5. episode: Fødsel og død av Kim Leine
Lørdag 10. august 2019 kl. 04:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 4. episode: Jomfru Titia av Kim Leine
Lørdag 10. august 2019 kl. 21:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 4. episode: Jomfru Titia av Kim Leine
Fredag 9. august 2019 kl. 11:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 4. episode: Jomfru Titia av Kim Leine
Mandag 5. august 2019 kl. 00:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 4. episode: Jomfru Titia av Kim Leine
Søndag 4. august 2019 kl. 15:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 4. episode: Jomfru Titia av Kim Leine
Lørdag 3. august 2019 kl. 04:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 3. episode: Mødre og fedre av Kim Leine
Lørdag 3. august 2019 kl. 21:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 3. episode: Mødre og fedre av Kim Leine
Fredag 2. august 2019 kl. 11:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 3. episode: Mødre og fedre av Kim Leine
Mandag 29. juli 2019 kl. 00:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 3. episode: Mødre og fedre av Kim Leine
Søndag 28. juli 2019 kl. 15:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 3. episode: Mødre og fedre av Kim Leine
Lørdag 27. juli 2019 kl. 04:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 2. episode: Kolonien av Kim Leine
Lørdag 27. juli 2019 kl. 21:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 2. episode: Kolonien av Kim Leine
Fredag 26. juli 2019 kl. 11:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 2. episode: Kolonien av Kim Leine
Mandag 22. juli 2019 kl. 00:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 2. episode: Kolonien av Kim Leine
Søndag 21. juli 2019 kl. 15:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 2. episode: Kolonien av Kim Leine
Lørdag 20. juli 2019 kl. 04:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 1. episode: Grønland av Kim Leine
Lørdag 20. juli 2019 kl. 17:03 på P1
Katakombens hemmelighet, 5. episode: Overvåket av Tom Egeland
5. og 6. episode sendt sammen
Lørdag 20. juli 2019 kl. 17:03 på P1
Katakombens hemmelighet, 6. episode: Alt handler om tid av Tom Egeland
5. og 6. episode sendt sammen
Lørdag 20. juli 2019 kl. 21:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 1. episode: Grønland av Kim Leine
Fredag 19. juli 2019 kl. 11:03 på P2
Rød mann/Sort mann, 1. episode: Grønland av Kim Leine
Mandag 15. juli 2019 kl. 00:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 1. episode: Grønland av Kim Leine
Søndag 14. juli 2019 kl. 15:05 på P2
Rød mann/Sort mann, 1. episode: Grønland av Kim Leine
Lørdag 13. juli 2019 kl. 17:03 på P1
Katakombens hemmelighet, 3. episode: Angelina av Tom Egeland
3. og 4. episode sendt sammen
Lørdag 13. juli 2019 kl. 17:03 på P1
Katakombens hemmelighet, 4. episode: Domini Canes av Tom Egeland
3. og 4. episode sendt sammen
Søndag 7. juli 2019 kl. 21:03 på P1+
Mord mellom fem og seks av Bernhard Merivale
Lørdag 6. juli 2019 kl. 17:03 på P1
Katakombens hemmelighet, 1. episode: Funnet i Borgund av Tom Egeland
1. og 2. episode sendt sammen
Lørdag 6. juli 2019 kl. 17:03 på P1
Katakombens hemmelighet, 2. episode: Katakomben kaller av Tom Egeland
1. og 2. episode sendt sammen
Mandag 22. april 2019 kl. 10:03 på P2
Voodoo på vestkanten, 5. episode: System i galskapen av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Mandag 22. april 2019 kl. 18:03 på P2
Voodoo på vestkanten, 5. episode: System i galskapen av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 21. april 2019 kl. 10:03 på P2
Voodoo på vestkanten, 4. episode: Mannen med den hvite hatten av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 21. april 2019 kl. 18:03 på P2
Voodoo på vestkanten, 4. episode: Mannen med den hvite hatten av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 21. april 2019 kl. 21:03 på P1+
En farlig operasjon av Erwin Wickert
Søndag 21. april 2019 kl. 23:03 på P1
Voodoo på vestkanten, 5. episode: System i galskapen av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 20. april 2019 kl. 10:03 på P2
Voodoo på vestkanten, 3. episode: Tegnet i teppet av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 20. april 2019 kl. 18:03 på P2
Voodoo på vestkanten, 3. episode: Tegnet i teppet av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 20. april 2019 kl. 23:03 på P1
Voodoo på vestkanten, 4. episode: Mannen med den hvite hatten av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 19. april 2019 kl. 10:03 på P2
Voodoo på vestkanten, 2. episode: Rottejakt av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 19. april 2019 kl. 18:03 på P2
Voodoo på vestkanten, 2. episode: Rottejakt av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 19. april 2019 kl. 23:03 på P1
Voodoo på vestkanten, 3. episode: Tegnet i teppet av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 18. april 2019 kl. 10:03 på P2
Voodoo på vestkanten, 1. episode: De døde reiser under jorden av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 18. april 2019 kl. 18:03 på P2
Voodoo på vestkanten, 1. episode: De døde reiser under jorden av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 18. april 2019 kl. 23:03 på P1
Voodoo på vestkanten, 2. episode: Rottejakt av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Onsdag 17. april 2019 kl. 23:03 på P1
Voodoo på vestkanten, 1. episode: De døde reiser under jorden av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 3. mars 2019 kl. 21:03 på P1+
Medmenneske av Olav Duun
Mandag 31. desember 2018 kl. 12:30 på P2
Snøsøsteren, 9. episode: Julaften av Maja Lunde
Mandag 31. desember 2018 kl. 20:30 på P2
Snøsøsteren, 9. episode: Julaften av Maja Lunde
Søndag 30. desember 2018 kl. 12:30 på P2
Snøsøsteren, 8. episode: Skøyteturen av Maja Lunde
Søndag 30. desember 2018 kl. 21:03 på P1+
Tante Pose av Gabriel Scott
Søndag 30. desember 2018 kl. 21:30 på P2
Snøsøsteren, 8. episode: Skøyteturen av Maja Lunde
Lørdag 29. desember 2018 kl. 15:30 på P2
Snøsøsteren, 7. episode: Forsvinningen av Maja Lunde
Lørdag 29. desember 2018 kl. 21:30 på P2
Snøsøsteren, 7. episode: Forsvinningen av Maja Lunde
Fredag 28. desember 2018 kl. 12:30 på P2
Snøsøsteren, 6. episode: Vennskapet av Maja Lunde
Fredag 28. desember 2018 kl. 21:30 på P2
Snøsøsteren, 6. episode: Vennskapet av Maja Lunde
Torsdag 27. desember 2018 kl. 12:30 på P2
Snøsøsteren, 5. episode: Forfølgelsen av Maja Lunde
Torsdag 27. desember 2018 kl. 21:30 på P2
Snøsøsteren, 5. episode: Forfølgelsen av Maja Lunde
Onsdag 26. desember 2018 kl. 12:30 på P2
Snøsøsteren, 4. episode: Bassenget av Maja Lunde
Onsdag 26. desember 2018 kl. 21:30 på P2
Snøsøsteren, 4. episode: Bassenget av Maja Lunde
Tirsdag 25. desember 2018 kl. 12:30 på P2
Snøsøsteren, 3. episode: Mystiske mannen av Maja Lunde
Tirsdag 25. desember 2018 kl. 21:30 på P2
Snøsøsteren, 3. episode: Mystiske mannen av Maja Lunde
Mandag 24. desember 2018 kl. 12:03 på P2
Snøsøsteren, 1. episode: Møtet av Maja Lunde
Episode 1 og 2 sendt sammen
Mandag 24. desember 2018 kl. 12:30 på P2
Snøsøsteren, 2. episode: Huset av Maja Lunde
Episode 1 og 2 sendt sammen
Mandag 24. desember 2018 kl. 17:40 på P1+
En gammeldags julaften av Peter Christen Asbjørnsen
Mandag 24. desember 2018 kl. 21:03 på P2
Snøsøsteren, 1. episode: Møtet av Maja Lunde
Episode 1 og 2 sendt sammen
Mandag 24. desember 2018 kl. 21:30 på P2
Snøsøsteren, 2. episode: Huset av Maja Lunde
Episode 1 og 2 sendt sammen
Mandag 17. desember 2018 kl. 00:00 på NRK Super
Snøsøsteren, 1. episode: Møtet av Maja Lunde
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Mandag 17. desember 2018 kl. 00:26 på NRK Super
Snøsøsteren, 2. episode: Huset av Maja Lunde
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Mandag 17. desember 2018 kl. 00:53 på NRK Super
Snøsøsteren, 3. episode: Mystiske mannen av Maja Lunde
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Mandag 17. desember 2018 kl. 01:17 på NRK Super
Snøsøsteren, 4. episode: Bassenget av Maja Lunde
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Mandag 17. desember 2018 kl. 01:43 på NRK Super
Snøsøsteren, 5. episode: Forfølgelsen av Maja Lunde
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Mandag 17. desember 2018 kl. 02:10 på NRK Super
Snøsøsteren, 6. episode: Vennskapet av Maja Lunde
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Mandag 17. desember 2018 kl. 02:34 på NRK Super
Snøsøsteren, 7. episode: Forsvinningen av Maja Lunde
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Mandag 17. desember 2018 kl. 03:00 på NRK Super
Snøsøsteren, 8. episode: Skøyteturen av Maja Lunde
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Mandag 17. desember 2018 kl. 03:27 på NRK Super
Snøsøsteren, 9. episode: Julaften av Maja Lunde
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Lørdag 17. november 2018 kl. 22:03 på P2
Macbeth, 5. akt av William Shakespeare
Episode 5
Søndag 11. november 2018 kl. 16:03 på P2
Macbeth, 5. akt av William Shakespeare
Episode 5
Lørdag 10. november 2018 kl. 22:03 på P2
Macbeth, 3. akt av William Shakespeare
Episode 3 og 4 sendt sammen
Lørdag 10. november 2018 kl. 22:29 på P2
Macbeth, 4. akt av William Shakespeare
Episode 3 og 4 sendt sammen
Søndag 4. november 2018 kl. 16:03 på P2
Macbeth, 3. akt av William Shakespeare
Episode 3 og 4 sendt sammen
Søndag 4. november 2018 kl. 16:29 på P2
Macbeth, 4. akt av William Shakespeare
Episode 3 og 4 sendt sammen
Søndag 4. november 2018 kl. 21:03 på P1+
Et drømmespill av August Strindberg
Lørdag 3. november 2018 kl. 22:03 på P2
Macbeth, 1. akt av William Shakespeare
Episode 1 og 2 sendt sammen
Lørdag 3. november 2018 kl. 22:30 på P2
Macbeth, 2. akt av William Shakespeare
Episode 1 og 2 sendt sammen
Søndag 28. oktober 2018 kl. 16:03 på P2
Macbeth, 1. akt av William Shakespeare
Episode 1 og 2 sendt sammen
Søndag 28. oktober 2018 kl. 16:30 på P2
Macbeth, 2. akt av William Shakespeare
Episode 1 og 2 sendt sammen
Søndag 21. oktober 2018 kl. 16:58 på P2
Macbeth, 1. akt av William Shakespeare
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Søndag 21. oktober 2018 kl. 17:28 på P2
Macbeth, 2. akt av William Shakespeare
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Søndag 21. oktober 2018 kl. 17:50 på P2
Macbeth, 3. akt av William Shakespeare
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Søndag 21. oktober 2018 kl. 18:15 på P2
Macbeth, 4. akt av William Shakespeare
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Søndag 21. oktober 2018 kl. 18:35 på P2
Macbeth, 5. akt av William Shakespeare
Maraton-sending med alle episodene samtidig
Søndag 23. september 2018 kl. 21:03 på P1+
Tre søstre av Anton Tsjekhov
Søndag 16. september 2018 kl. 21:03 på P1+
Kornmo av August Strindberg
Onsdag 5. september 2018 kl. 21:03 på P2
Penelope er syk, 10. episode av Ole Robert Sunde
Mandag 3. september 2018 kl. 00:05 på P2
Penelope er syk, 10. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 2. september 2018 kl. 15:05 på P2
Penelope er syk, 10. episode av Ole Robert Sunde
Onsdag 29. august 2018 kl. 21:03 på P2
Penelope er syk, 9. episode av Ole Robert Sunde
Mandag 27. august 2018 kl. 00:05 på P2
Penelope er syk, 9. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 26. august 2018 kl. 15:05 på P2
Penelope er syk, 9. episode av Ole Robert Sunde
Onsdag 22. august 2018 kl. 21:03 på P2
Penelope er syk, 8. episode av Ole Robert Sunde
Mandag 20. august 2018 kl. 00:05 på P2
Penelope er syk, 8. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 19. august 2018 kl. 15:15 på P2
Penelope er syk, 8. episode av Ole Robert Sunde
Lørdag 18. august 2018 kl. 17:03 på P1
CLUE, 8. episode: Hodeskallegåten - del 2 av Jørn Lier Horst
Onsdag 15. august 2018 kl. 21:03 på P2
Penelope er syk, 7. episode av Ole Robert Sunde
Mandag 13. august 2018 kl. 00:05 på P2
Penelope er syk, 7. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 12. august 2018 kl. 15:05 på P2
Penelope er syk, 7. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 12. august 2018 kl. 21:03 på P1+
Når den ny vin blomstrer av Bjørnstjerne Bjørnson
Lørdag 11. august 2018 kl. 17:03 på P1
CLUE, 7. episode: Hodeskallegåten - del 1 av Jørn Lier Horst
Onsdag 8. august 2018 kl. 21:03 på P2
Penelope er syk, 6. episode av Ole Robert Sunde
Mandag 6. august 2018 kl. 00:05 på P2
Penelope er syk, 6. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 5. august 2018 kl. 15:05 på P2
Penelope er syk, 6. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 5. august 2018 kl. 21:03 på P1+
Bernardas hus av Federico Garcia Lorca
Lørdag 4. august 2018 kl. 17:03 på P1
CLUE, 6. episode: Rivertongåten - del 2 av Jørn Lier Horst
Onsdag 1. august 2018 kl. 21:03 på P2
Penelope er syk, 5. episode av Ole Robert Sunde
Mandag 30. juli 2018 kl. 00:05 på P2
Penelope er syk, 5. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 29. juli 2018 kl. 15:05 på P2
Penelope er syk, 5. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 29. juli 2018 kl. 21:03 på P1+
Peer i ørkenen av Henrik Ibsen
Lørdag 28. juli 2018 kl. 17:03 på P1
CLUE, 5. episode: Rivertongåten - del 1 av Jørn Lier Horst
Onsdag 25. juli 2018 kl. 21:03 på P2
Penelope er syk, 4. episode av Ole Robert Sunde
Mandag 23. juli 2018 kl. 00:05 på P2
Penelope er syk, 4. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 22. juli 2018 kl. 15:05 på P2
Penelope er syk, 4. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 22. juli 2018 kl. 21:03 på P1+
Egmont av Johann Wolfgang von Goethe
Lørdag 21. juli 2018 kl. 17:03 på P1
CLUE, 4. episode: Esmeraldagåten - del 2 av Jørn Lier Horst
Onsdag 18. juli 2018 kl. 21:03 på P2
Penelope er syk, 3. episode av Ole Robert Sunde
Mandag 16. juli 2018 kl. 00:05 på P2
Penelope er syk, 3. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 15. juli 2018 kl. 15:05 på P2
Penelope er syk, 3. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 15. juli 2018 kl. 21:03 på P1
CLUE, 8. episode: Hodeskallegåten - del 2 av Jørn Lier Horst
Søndag 15. juli 2018 kl. 21:03 på P1+
Professor Bernhardi av Arthur Schnitzler
Lørdag 14. juli 2018 kl. 17:03 på P1
CLUE, 3. episode: Esmeraldagåten - del 1 av Jørn Lier Horst
Lørdag 14. juli 2018 kl. 21:03 på P1
CLUE, 7. episode: Hodeskallegåten - del 1 av Jørn Lier Horst
Fredag 13. juli 2018 kl. 21:03 på P1
CLUE, 6. episode: Rivertongåten - del 2 av Jørn Lier Horst
Torsdag 12. juli 2018 kl. 21:03 på P1
CLUE, 5. episode: Rivertongåten - del 1 av Jørn Lier Horst
Onsdag 11. juli 2018 kl. 21:03 på P1
CLUE, 4. episode: Esmeraldagåten - del 2 av Jørn Lier Horst
Onsdag 11. juli 2018 kl. 21:03 på P2
Penelope er syk, 2. episode av Ole Robert Sunde
Tirsdag 10. juli 2018 kl. 21:03 på P1
CLUE, 3. episode: Esmeraldagåten - del 1 av Jørn Lier Horst
Mandag 9. juli 2018 kl. 00:05 på P2
Penelope er syk, 2. episode av Ole Robert Sunde
Mandag 9. juli 2018 kl. 21:03 på P1
CLUE, 2. episode: Libertygåten - del 2 av Jørn Lier Horst
Søndag 8. juli 2018 kl. 15:05 på P2
Penelope er syk, 2. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 8. juli 2018 kl. 21:03 på P1
CLUE, 1. episode: Libertygåten - del 1 av Jørn Lier Horst
Søndag 8. juli 2018 kl. 21:03 på P1+
Misantropen av Moliere
Lørdag 7. juli 2018 kl. 17:03 på P1
CLUE, 2. episode: Libertygåten - del 2 av Jørn Lier Horst
Onsdag 4. juli 2018 kl. 21:03 på P2
Penelope er syk, 1. episode av Ole Robert Sunde
Mandag 2. juli 2018 kl. 00:05 på P2
Penelope er syk, 1. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 1. juli 2018 kl. 15:05 på P2
Penelope er syk, 1. episode av Ole Robert Sunde
Søndag 1. juli 2018 kl. 21:03 på P1+
Det store vi av Helge Krog
Lørdag 30. juni 2018 kl. 17:03 på P1
CLUE, 1. episode: Libertygåten - del 1 av Jørn Lier Horst
Søndag 24. juni 2018 kl. 21:03 på P1+
Det gløymde landet av David Stefansson
Lørdag 23. juni 2018 kl. 22:03 på P2
Stemmer fra Israel av Finn Iunker
Mandag 18. juni 2018 kl. 00:05 på P2
Stemmer fra Israel av Finn Iunker
Søndag 17. juni 2018 kl. 15:05 på P2
Stemmer fra Israel av Finn Iunker
Søndag 17. juni 2018 kl. 21:03 på P1+
Agnete av Amalie Skram
Søndag 10. juni 2018 kl. 21:03 på P1+
Den adelsgale borger av Moliere
Søndag 3. juni 2018 kl. 21:03 på P1+
Over ævne av Bjørnstjerne Bjørnson
Søndag 27. mai 2018 kl. 21:03 på P1+
Kong Ødipus av Sofokles
Søndag 20. mai 2018 kl. 21:00 på P1+
En ung manns kjærlighet av Nordahl Grieg
Søndag 13. mai 2018 kl. 21:03 på P1+
Ordet av Kaj Munk
Søndag 6. mai 2018 kl. 21:03 på P1+
Prosessen av Franz Kafka
Søndag 29. april 2018 kl. 21:03 på P1+
Salig Peder Påske av Ola Tschudi Irgens
Søndag 22. april 2018 kl. 21:03 på P1+
Dødens Harlekin av Hjalmar Bergman
Søndag 15. april 2018 kl. 21:03 på P1+
Helten på den grønne øya av John M. Synge
Søndag 8. april 2018 kl. 21:03 på P1+
Ungen av Oskar Braaten
Mandag 2. april 2018 kl. 10:03 på P2
Dødens elv, 4. episode: Innlagt på ubestemt tid av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Mandag 2. april 2018 kl. 18:03 på P2
Dødens elv, 5. episode: En våt grav av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 1. april 2018 kl. 10:03 på P2
Dødens elv, 3. episode: En hemmelig verden av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 1. april 2018 kl. 18:03 på P2
Dødens elv, 4. episode: Innlagt på ubestemt tid av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 1. april 2018 kl. 21:03 på P1+
Den stundesløse av Ludvig Holberg
Søndag 1. april 2018 kl. 23:03 på P1
Dødens elv, 5. episode: En våt grav av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 31. mars 2018 kl. 10:03 på P2
Dødens elv, 2. episode: Til den rette av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 31. mars 2018 kl. 18:03 på P2
Dødens elv, 3. episode: En hemmelig verden av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 31. mars 2018 kl. 23:03 på P1
Dødens elv, 4. episode: Innlagt på ubestemt tid av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 30. mars 2018 kl. 10:03 på P2
Dødens elv, 1. episode: Ingen rettferdighet for sånne som oss av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 30. mars 2018 kl. 18:03 på P2
Dødens elv, 2. episode: Til den rette av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 30. mars 2018 kl. 23:03 på P1
Dødens elv, 3. episode: En hemmelig verden av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 29. mars 2018 kl. 18:03 på P2
Dødens elv, 1. episode: Ingen rettferdighet for sånne som oss av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 29. mars 2018 kl. 23:03 på P1
Dødens elv, 2. episode: Til den rette av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Onsdag 28. mars 2018 kl. 23:03 på P1
Dødens elv, 1. episode: Ingen rettferdighet for sånne som oss av Frits de Bourg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 25. mars 2018 kl. 21:03 på P1+
Kreutzersonaten av Leo Tolstoj
Søndag 18. mars 2018 kl. 21:03 på P1+
Therese av Nils Collett Vogt
Søndag 11. mars 2018 kl. 21:03 på P1+
Den alvorlige leken av Hjalmar Søderberg
Søndag 4. mars 2018 kl. 21:03 på P1+
Like for like av William Shakespeare
Søndag 25. februar 2018 kl. 21:03 på P1+
Det ny system av Bjørnstjerne Bjørnson
Søndag 18. februar 2018 kl. 21:03 på P1+
Fruen fra havet av Henrik Ibsen
Søndag 11. februar 2018 kl. 21:03 på P1+
Det gamle spill om Enhver av Hugo von Hofmannsthal
Søndag 4. februar 2018 kl. 21:03 på P1+
Den store rollen av Runar Schildt
Søndag 28. januar 2018 kl. 21:03 på P1+
Før solnedgang av Gerhard Hauptmann
Søndag 21. januar 2018 kl. 21:03 på P1+
Mester Olof av August Strindberg
Søndag 14. januar 2018 kl. 21:03 på P1+
Mord mellom fem og seks av Bernhard Merivale
Søndag 7. januar 2018 kl. 21:03 på P1+
Baldevins bryllup av Vilhelm Krag
Søndag 24. desember 2017 kl. 17:40 på P1+
En gammeldags julaften av Peter Christen Asbjørnsen
Søndag 24. desember 2017 kl. 21:03 på P1+
De gamles julaften av Vilhelm Krag
Søndag 17. desember 2017 kl. 21:03 på P1+
Lille Eyolf av Henrik Ibsen
Lørdag 18. november 2017 kl. 22:03 på P2
22. juli - Hvordan kunne det skje?, 6. episode: År 2017 av Mathias Calmeyer og Marianne Hoff Engesland
Lørdag 11. november 2017 kl. 22:03 på P2
22. juli - Hvordan kunne det skje?, 5. episode: År 2009-2011 av Mathias Calmeyer og Marianne Hoff Engesland
Lørdag 4. november 2017 kl. 22:03 på P2
22. juli - Hvordan kunne det skje?, 4. episode: År 2005-2009 av Mathias Calmeyer og Marianne Hoff Engesland
Lørdag 28. oktober 2017 kl. 22:03 på P2
22. juli - Hvordan kunne det skje?, 3. episode: År 2004-2005 av Mathias Calmeyer og Marianne Hoff Engesland
Lørdag 21. oktober 2017 kl. 22:03 på P2
22. juli - Hvordan kunne det skje?, 2. episode: År 2001 av Mathias Calmeyer og Marianne Hoff Engesland
Lørdag 14. oktober 2017 kl. 22:03 på P2
22. juli - Hvordan kunne det skje?, 1. episode: År 2001 av Mathias Calmeyer og Marianne Hoff Engesland
Søndag 1. oktober 2017 kl. 12:03 på P2
22. juli - Hvordan kunne det skje?, 1. episode: År 2001 av Mathias Calmeyer og Marianne Hoff Engesland
Maraton-sending hvor hele serien ble sendt på én ettermiddag
Søndag 1. oktober 2017 kl. 13:00 på P2
22. juli - Hvordan kunne det skje?, 2. episode: År 2001 av Mathias Calmeyer og Marianne Hoff Engesland
Maraton-sending hvor hele serien ble sendt på én ettermiddag
Søndag 1. oktober 2017 kl. 13:44 på P2
22. juli - Hvordan kunne det skje?, 3. episode: År 2004-2005 av Mathias Calmeyer og Marianne Hoff Engesland
Maraton-sending hvor hele serien ble sendt på én ettermiddag
Søndag 1. oktober 2017 kl. 14:29 på P2
22. juli - Hvordan kunne det skje?, 4. episode: År 2005-2009 av Mathias Calmeyer og Marianne Hoff Engesland
Maraton-sending hvor hele serien ble sendt på én ettermiddag
Søndag 1. oktober 2017 kl. 15:17 på P2
22. juli - Hvordan kunne det skje?, 5. episode: År 2009-2011 av Mathias Calmeyer og Marianne Hoff Engesland
Maraton-sending hvor hele serien ble sendt på én ettermiddag
Søndag 1. oktober 2017 kl. 16:05 på P2
22. juli - Hvordan kunne det skje?, 6. episode: År 2017 av Mathias Calmeyer og Marianne Hoff Engesland
Maraton-sending hvor hele serien ble sendt på én ettermiddag
Lørdag 16. september 2017 kl. 22:03 på P2
CLUE, 4. episode av Jørn Lier Horst
Søndag 10. september 2017 kl. 21:03 på P1+
Tre søstre av Anton Tsjekhov
Lørdag 9. september 2017 kl. 22:03 på P2
CLUE, 3. episode av Jørn Lier Horst
Lørdag 2. september 2017 kl. 22:03 på P2
CLUE, 2. episode av Jørn Lier Horst
Lørdag 26. august 2017 kl. 22:03 på P2
CLUE, 1. episode av Jørn Lier Horst
Søndag 20. august 2017 kl. 21:03 på P1+
Kjærlighetens tragedie av Gunnar Heiberg
Søndag 13. august 2017 kl. 21:03 på P1+
Jeppe på Berget av Ludvig Holberg
Søndag 6. august 2017 kl. 21:03 på P1+
Den ideelle ektemann av Oscar Wilde
Søndag 30. juli 2017 kl. 21:03 på P1+
Narrehetten av Luigi Pirandello
Lørdag 29. juli 2017 kl. 17:03 på P1
CLUE, 4. episode av Jørn Lier Horst
Søndag 23. juli 2017 kl. 21:03 på P1+
Geografi og Kjærlighet av Bjørnstjerne Bjørnson
Lørdag 22. juli 2017 kl. 17:03 på P1
CLUE, 3. episode av Jørn Lier Horst
Søndag 16. juli 2017 kl. 21:03 på P1+
Gjengangere av Henrik Ibsen
Lørdag 15. juli 2017 kl. 17:03 på P1
CLUE, 2. episode av Jørn Lier Horst
Søndag 9. juli 2017 kl. 21:03 på P1+
Bra mennesker av Oskar Braaten
Lørdag 8. juli 2017 kl. 17:03 på P1
CLUE, 1. episode av Jørn Lier Horst
Mandag 3. juli 2017 kl. 21:03 på P1
CLUE, 8. episode: Avsløringen av Jørn Lier Horst
Søndag 2. juli 2017 kl. 21:03 på P1
CLUE, 7. episode: Flaggermusgrotta av Jørn Lier Horst
Søndag 2. juli 2017 kl. 21:03 på P1+
Tante Ulrikke av Gunnar Heiberg
Lørdag 1. juli 2017 kl. 21:03 på P1
CLUE, 6. episode: Medaljongen av Jørn Lier Horst
Fredag 30. juni 2017 kl. 21:03 på P1
CLUE, 5. episode: Den røde kjolen av Jørn Lier Horst
Torsdag 29. juni 2017 kl. 21:03 på P1
CLUE, 4. episode: Malteserklokka av Jørn Lier Horst
Onsdag 28. juni 2017 kl. 21:03 på P1
CLUE, 3. episode: Dobbel fangst av Jørn Lier Horst
Tirsdag 27. juni 2017 kl. 21:03 på P1
CLUE, 2. episode: Mystiske gjester av Jørn Lier Horst
Mandag 26. juni 2017 kl. 21:03 på P1
CLUE, 1. episode: Tatoveringen av Jørn Lier Horst
Søndag 25. juni 2017 kl. 21:03 på P1+
Medmenneske av Olav Duun
Lørdag 24. juni 2017 kl. 17:03 på P1
Redselen på Krokskogen av Sverre Årnes
Lørdag 24. juni 2017 kl. 22:03 på P2
Solveigs 2. sang av M. H. Hallum
Søndag 18. juni 2017 kl. 15:05 på P2
Solveigs 2. sang av M. H. Hallum
Søndag 18. juni 2017 kl. 21:03 på P1+
Revisoren av Nikolaj Gogol
Søndag 18. juni 2017 kl. 23:03 på P1
Hvitvasking, 4. episode: Arvens pris av Tom Kristensen
Lørdag 17. juni 2017 kl. 17:03 på P1
Hvitvasking, 4. episode: Arvens pris av Tom Kristensen
Søndag 11. juni 2017 kl. 21:03 på P1+
Det lykkelige skibbrudd av Ludvig Holberg
Søndag 11. juni 2017 kl. 23:03 på P1
Hvitvasking, 3. episode: Svarte penger av Tom Kristensen
Lørdag 10. juni 2017 kl. 17:03 på P1
Hvitvasking, 3. episode: Svarte penger av Tom Kristensen
Søndag 4. juni 2017 kl. 21:03 på P1+
Paul Lange og Tora Parsberg av Bjørnstjerne Bjørnson
Søndag 4. juni 2017 kl. 23:03 på P1
Hvitvasking, 2. episode: Deep throat av Tom Kristensen
Lørdag 3. juni 2017 kl. 17:03 på P1
Hvitvasking, 2. episode: Deep throat av Tom Kristensen
Søndag 28. mai 2017 kl. 21:03 på P1+
En sjel etter døden av Johan Ludvig Heiberg
Søndag 28. mai 2017 kl. 23:03 på P1
Hvitvasking, 1. episode: Arven av Tom Kristensen
Lørdag 27. mai 2017 kl. 17:03 på P1
Hvitvasking, 1. episode: Arven av Tom Kristensen
Søndag 21. mai 2017 kl. 21:03 på P1+
Den politiske kannestøper av Ludvig Holberg
Søndag 21. mai 2017 kl. 23:03 på P1
Havdypets røst av Terje Emberland og Bernt Roughtvedt
Lørdag 20. mai 2017 kl. 17:03 på P1
Havdypets røst av Terje Emberland og Bernt Roughtvedt
Søndag 14. mai 2017 kl. 21:03 på P1+
Antonius og Kleopatra av William Shakespeare
Søndag 7. mai 2017 kl. 21:03 på P1+
Geografi og Kjærlighet av Bjørnstjerne Bjørnson
Søndag 30. april 2017 kl. 21:03 på P1+
Henrik og Pernille av Ludvig Holberg
Søndag 23. april 2017 kl. 21:03 på P1+
Den store rollen av Runar Schildt
Søndag 16. april 2017 kl. 21:03 på P1+
Et drømmespill av August Strindberg
Søndag 9. april 2017 kl. 21:03 på P1+
Intermezzo av Jean Giraudoux
Søndag 9. april 2017 kl. 23:03 på P1
Barnevakten, 3. episode: Den første barnevakten av Jan-Sverre Syvertsen
Lørdag 8. april 2017 kl. 17:05 på P1
Barnevakten, 3. episode: Den første barnevakten av Jan-Sverre Syvertsen
Søndag 2. april 2017 kl. 21:03 på P1+
Gerts have av Gunnar Heiberg
Søndag 2. april 2017 kl. 23:03 på P1
Barnevakten, 2. episode: De utvalgte av Jan-Sverre Syvertsen
Lørdag 1. april 2017 kl. 17:05 på P1
Barnevakten, 2. episode: De utvalgte av Jan-Sverre Syvertsen
Søndag 26. mars 2017 kl. 21:03 på P1+
Brandtomten av August Strindberg
Replikker mangler 60'05-60'12 og 64'14-64'17
Søndag 26. mars 2017 kl. 23:03 på P1
Barnevakten, 1. episode: Synk eller svøm av Jan-Sverre Syvertsen
Lørdag 25. mars 2017 kl. 17:05 på P1
Barnevakten, 1. episode: Synk eller svøm av Jan-Sverre Syvertsen
Søndag 19. mars 2017 kl. 21:03 på P1+
Erasmus Montanus av Ludvig Holberg
Søndag 12. mars 2017 kl. 21:03 på P1+
For treet er der håp av Nils Kjær
Søndag 5. mars 2017 kl. 21:03 på P1+
Tre søstre av Anton Tsjekhov
Søndag 26. februar 2017 kl. 21:03 på P1+
Kornmo av August Strindberg
Søndag 26. februar 2017 kl. 23:03 på P1
Blitz, 4. episode: En ny start av Fredrik Skagen
Lørdag 25. februar 2017 kl. 18:30 på P1
Blitz, 4. episode: En ny start av Fredrik Skagen
Søndag 19. februar 2017 kl. 21:03 på P1+
Don Carlos av Friedrich von Schiller
Søndag 19. februar 2017 kl. 23:03 på P1
Blitz, 3. episode: En bombe i posten av Fredrik Skagen
Lørdag 18. februar 2017 kl. 17:05 på P1
Blitz, 3. episode: En bombe i posten av Fredrik Skagen
Søndag 12. februar 2017 kl. 21:03 på P1+
En Fallit av Bjørnstjerne Bjørnson
Søndag 12. februar 2017 kl. 23:03 på P1
Blitz, 2. episode: Det perfekte ran av Fredrik Skagen
Lørdag 11. februar 2017 kl. 17:05 på P1
Blitz, 2. episode: Det perfekte ran av Fredrik Skagen
Søndag 5. februar 2017 kl. 21:03 på P1+
Macbeth av William Shakespeare
Søndag 5. februar 2017 kl. 23:03 på P1
Blitz, 1. episode: Ung pike forsvunnet av Fredrik Skagen
Lørdag 4. februar 2017 kl. 17:05 på P1
Blitz, 1. episode: Ung pike forsvunnet av Fredrik Skagen
Lørdag 4. februar 2017 kl. 22:03 på P2
Peer Gynt, 4. episode av Henrik Ibsen
Søndag 29. januar 2017 kl. 21:03 på P1+
Brand av Henrik Ibsen
Lørdag 28. januar 2017 kl. 22:03 på P2
Peer Gynt, 3. episode av Henrik Ibsen
Søndag 22. januar 2017 kl. 21:03 på P1+
Når den ny vin blomstrer av Bjørnstjerne Bjørnson
Lørdag 21. januar 2017 kl. 22:03 på P2
Peer Gynt, 2. episode av Henrik Ibsen
Søndag 15. januar 2017 kl. 21:03 på P1+
Bernardas hus av Federico Garcia Lorca
Lørdag 14. januar 2017 kl. 22:03 på P2
Peer Gynt, 1. episode av Henrik Ibsen
Søndag 8. januar 2017 kl. 21:03 på P1+
Peer i ørkenen av Henrik Ibsen
Søndag 1. januar 2017 kl. 21:03 på P1+
Egmont av Johann Wolfgang von Goethe
Søndag 25. desember 2016 kl. 21:03 på P1+
De gamles julaften av Vilhelm Krag
Søndag 25. desember 2016 kl. 21:03 på P1+
Julestue av Ludvig Holberg
Lørdag 24. desember 2016 kl. 22:03 på P1
Katastrofealarm, 4. episode: Hevnen av Jarl Emsell Larsen og Ulf Breistrand
Søndag 18. desember 2016 kl. 21:03 på P1+
Professor Bernhardi av Arthur Schnitzler
Lørdag 17. desember 2016 kl. 22:03 på P1
Katastrofealarm, 3. episode: Et godt tilbud av Jarl Emsell Larsen og Ulf Breistrand
Søndag 11. desember 2016 kl. 21:03 på P1+
Misantropen av Moliere
Lørdag 10. desember 2016 kl. 22:03 på P1
Katastrofealarm, 2. episode: Redningen av Jarl Emsell Larsen og Ulf Breistrand
Søndag 4. desember 2016 kl. 21:03 på P1+
Det store vi av Helge Krog
Lørdag 3. desember 2016 kl. 22:03 på P1
Katastrofealarm, 1. episode: Ulykken av Jarl Emsell Larsen og Ulf Breistrand
Søndag 27. november 2016 kl. 21:03 på P1+
Det gløymde landet av David Stefansson
Søndag 20. november 2016 kl. 21:03 på P1+
Agnete av Amalie Skram
Lørdag 19. november 2016 kl. 17:05 på P1
Katastrofealarm, 4. episode: Hevnen av Jarl Emsell Larsen og Ulf Breistrand
Søndag 13. november 2016 kl. 21:03 på P1+
Den adelsgale borger av Moliere
Lørdag 12. november 2016 kl. 17:05 på P1
Katastrofealarm, 3. episode: Et godt tilbud av Jarl Emsell Larsen og Ulf Breistrand
Søndag 6. november 2016 kl. 21:03 på P1+
Over ævne av Bjørnstjerne Bjørnson
Lørdag 5. november 2016 kl. 17:05 på P1
Katastrofealarm, 2. episode: Redningen av Jarl Emsell Larsen og Ulf Breistrand
Søndag 30. oktober 2016 kl. 21:03 på P1+
Kong Ødipus av Sofokles
Lørdag 29. oktober 2016 kl. 17:05 på P1
Katastrofealarm, 1. episode: Ulykken av Jarl Emsell Larsen og Ulf Breistrand
Søndag 23. oktober 2016 kl. 21:03 på P1+
En ung manns kjærlighet av Nordahl Grieg
Søndag 23. oktober 2016 kl. 23:03 på P1
Quatermass, 6. episode: Djevelen over London av Nigel Kneale
Lørdag 22. oktober 2016 kl. 17:05 på P1
Quatermass, 6. episode: Djevelen over London av Nigel Kneale
Søndag 16. oktober 2016 kl. 21:03 på P1+
Ordet av Kaj Munk
Søndag 16. oktober 2016 kl. 23:03 på P1
Quatermass, 5. episode: Den ville jakten av Nigel Kneale
Lørdag 15. oktober 2016 kl. 17:05 på P1
Quatermass, 5. episode: Den ville jakten av Nigel Kneale
Søndag 9. oktober 2016 kl. 21:03 på P1+
Prosessen av Franz Kafka
Søndag 9. oktober 2016 kl. 23:03 på P1
Quatermass, 4. episode: Forhekset av Nigel Kneale
Lørdag 8. oktober 2016 kl. 17:05 på P1
Quatermass, 4. episode: Forhekset av Nigel Kneale
Søndag 2. oktober 2016 kl. 21:03 på P1+
Salig Peder Påske av Ola Tschudi Irgens
Søndag 2. oktober 2016 kl. 23:03 på P1
Quatermass, 3. episode: Djevler og demoner av Nigel Kneale
Lørdag 1. oktober 2016 kl. 17:05 på P1
Quatermass, 3. episode: Djevler og demoner av Nigel Kneale
Søndag 25. september 2016 kl. 21:03 på P1+
Dødens Harlekin av Hjalmar Bergman
Søndag 25. september 2016 kl. 23:03 på P1
Quatermass, 2. episode: Spøkelsene av Nigel Kneale
Lørdag 24. september 2016 kl. 17:05 på P1
Quatermass, 2. episode: Spøkelsene av Nigel Kneale
Søndag 18. september 2016 kl. 21:03 på P1+
Helten på den grønne øya av John M. Synge
Søndag 18. september 2016 kl. 23:03 på P1
Quatermass, 1. episode: Bomben av Nigel Kneale
Lørdag 17. september 2016 kl. 17:05 på P1
Quatermass, 1. episode: Bomben av Nigel Kneale
Søndag 11. september 2016 kl. 21:03 på P1+
Ungen av Oskar Braaten
Søndag 4. september 2016 kl. 21:03 på P1+
Den stundesløse av Ludvig Holberg
Lørdag 3. september 2016 kl. 22:03 på P2
Lyden av Tandberg av Mathias Calmeyer
2. del
Søndag 28. august 2016 kl. 15:03 på P2
Lyden av Tandberg av Mathias Calmeyer
2. del
Søndag 28. august 2016 kl. 21:03 på P1+
Kreutzersonaten av Leo Tolstoj
Lørdag 27. august 2016 kl. 22:03 på P2
Lyden av Tandberg av Mathias Calmeyer
1. del
Søndag 21. august 2016 kl. 15:03 på P2
Lyden av Tandberg av Mathias Calmeyer
1. del
Søndag 21. august 2016 kl. 21:03 på P1+
Therese av Nils Collett Vogt
Søndag 14. august 2016 kl. 21:03 på P1+
Den alvorlige leken av Hjalmar Søderberg
Torsdag 11. august 2016 kl. 19:28 på P2
Lyden av Tandberg av Mathias Calmeyer
NRK Radioteatret og KORK presenterer i samarbeid med Nordland Musikkfestuke historien om Vebjørn Tandbergs verdenssuksess - en spesialskrevet radioteatermusikal som tar oss gjennom historien om den nytenkende entusiasten innen lyd og bilde. En fortelling om et stort industrieventyr og om et dramatisk liv: Vebjørn Tandberg er Bodøs store sønn som grunnla og drev frem et av Norges fremste industrikonsern fra 1930-1970-tallet. Forfatter, regissør og kunstnerisk ansvarlig: Mathias Calmeyer. Dramaturg: Gunhild Nymoen. Produsent: Joakim Borgen. I rollen som Vebjørn Tandberg: Pål Christian Eggen. I rollen som Evterpe, hans muse: Heidi Gjermundsen Broch. Ellers medvirker: Espen Beranek Holm, Torgny Gerhard Aanderaa og Unn Vibeke Hol. Kringkastingsorkestret. Dirigent: Christian Eggen.
Søndag 7. august 2016 kl. 21:03 på P1+
Like for like av William Shakespeare
Søndag 31. juli 2016 kl. 21:03 på P1+
Det ny system av Bjørnstjerne Bjørnson
Søndag 24. juli 2016 kl. 21:03 på P1+
Fruen fra havet av Henrik Ibsen
Søndag 17. juli 2016 kl. 21:03 på P1+
Det gamle spill om Enhver av Hugo von Hofmannsthal
Søndag 10. juli 2016 kl. 21:03 på P1+
Den store rollen av Runar Schildt
Søndag 3. juli 2016 kl. 21:03 på P1+
Før solnedgang av Gerhard Hauptmann
Søndag 26. juni 2016 kl. 21:03 på P1+
Mester Olof av August Strindberg
Søndag 19. juni 2016 kl. 21:03 på P1+
Mord mellom fem og seks av Bernhard Merivale
Søndag 12. juni 2016 kl. 21:03 på P1+
Baldevins bryllup av Vilhelm Krag
Søndag 12. juni 2016 kl. 23:03 på P1
Evig natt, 6. episode: Nemesis av Alistair MacLean
Reprise
Lørdag 11. juni 2016 kl. 17:05 på P1
Evig natt, 6. episode: Nemesis av Alistair MacLean
Seriereprise
Søndag 5. juni 2016 kl. 21:03 på P1+
Lille Eyolf av Henrik Ibsen
Søndag 5. juni 2016 kl. 23:03 på P1
Evig natt, 5. episode: Avsløringen av Alistair MacLean
Reprise
Lørdag 4. juni 2016 kl. 17:05 på P1
Evig natt, 5. episode: Avsløringen av Alistair MacLean
Seriereprise
Søndag 29. mai 2016 kl. 21:03 på P1+
Swedenhielms av Hjalmar Bergman
Lørdag 28. mai 2016 kl. 17:05 på P1
Evig natt, 4. episode: GFK kaller GFX av Alistair MacLean
Seriereprise
Søndag 22. mai 2016 kl. 21:03 på P1+
Den innbilt syke av Jean-Baptiste Moliéres
Søndag 22. mai 2016 kl. 23:03 på P1
Evig natt, 3. episode: Sju mistenkte av Alistair MacLean
Reprise
Lørdag 21. mai 2016 kl. 17:05 på P1
Evig natt, 3. episode: Sju mistenkte av Alistair MacLean
Seriereprise
Søndag 15. mai 2016 kl. 21:03 på P1+
Den store barnedåpen av Oskar Braaten
Søndag 15. mai 2016 kl. 23:03 på P1
Evig natt, 2. episode: En morder blant passasjerene av Alistair MacLean
Reprise
Lørdag 14. mai 2016 kl. 17:05 på P1
Evig natt, 2. episode: En morder blant passasjerene av Alistair MacLean
Seriereprise
Søndag 8. mai 2016 kl. 21:03 på P1+
Den store Gatsby av Francis Scott Fitzgerald
Søndag 8. mai 2016 kl. 23:03 på P1
Evig natt, 1. episode: Kræsjlanding av Alistair MacLean
Reprise
Lørdag 7. mai 2016 kl. 17:05 på P1
Evig natt, 1. episode: Kræsjlanding av Alistair MacLean
Seriereprise
Søndag 1. mai 2016 kl. 21:03 på P1+
Kjærlighet uten strømper av Johan Herman Wessel
Søndag 1. mai 2016 kl. 23:03 på P1
Døden går om bord av Gunnar Staalesen
Lørdag 30. april 2016 kl. 17:05 på P1
Døden går om bord av Gunnar Staalesen
Søndag 24. april 2016 kl. 21:03 på P1+
Romeo og Julie av William Shakespeare
Noe er rart med rollelisten. Gregorio er egentlig tjenes hos Capulet, ikke hos Montague, som oppleseren påstår
Søndag 24. april 2016 kl. 23:03 på P1
Fryktens dal, 4. episode: Hvordan det gikk med Birdy Edwards av Arthur Conan Doyle
Lørdag 23. april 2016 kl. 17:05 på P1
Fryktens dal, 4. episode: Hvordan det gikk med Birdy Edwards av Arthur Conan Doyle
Søndag 17. april 2016 kl. 21:03 på P1+
Kjærlighetsscener fra Bjørnsons dramatikk av Bjørnstjerne Bjørnson
Søndag 17. april 2016 kl. 23:03 på P1
Fryktens dal, 3. episode: Mørke netter av Arthur Conan Doyle
Lørdag 16. april 2016 kl. 17:05 på P1
Fryktens dal, 3. episode: Mørke netter av Arthur Conan Doyle
Søndag 10. april 2016 kl. 21:03 på P1+
Måken av Anton Tsjekhov
Søndag 10. april 2016 kl. 23:03 på P1
Fryktens dal, 2. episode: Tragedien på Birlstone av Arthur Conan Doyle
Lørdag 9. april 2016 kl. 17:05 på P1
Fryktens dal, 2. episode: Tragedien på Birlstone av Arthur Conan Doyle
Søndag 3. april 2016 kl. 21:03 på P1+
Kjærlighetens komedie av Henrik Ibsen
Søndag 3. april 2016 kl. 23:03 på P1
Fryktens dal, 1. episode: Rambukkene av Arthur Conan Doyle
Lørdag 2. april 2016 kl. 17:05 på P1
Fryktens dal, 1. episode: Rambukkene av Arthur Conan Doyle
Søndag 27. mars 2016 kl. 21:03 på P1+
Henrik og Pernille av Ludvig Holberg
Torsdag 24. mars 2016 kl. 17:05 på P1+
Fryktens dal, 4. episode: Hvordan det gikk med Birdy Edwards av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim 2016
Onsdag 23. mars 2016 kl. 17:03 på P1+
Fryktens dal, 3. episode: Mørke netter av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim 2016
Tirsdag 22. mars 2016 kl. 17:03 på P1+
Fryktens dal, 2. episode: Tragedien på Birlstone av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim 2016
Mandag 21. mars 2016 kl. 17:03 på P1+
Fryktens dal, 1. episode: Rambukkene av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim 2016
Søndag 20. mars 2016 kl. 21:03 på P1+
Henrik IV av Luigi Pirandello
Søndag 13. mars 2016 kl. 21:03 på P1+
Et drømmespill av August Strindberg
Søndag 6. mars 2016 kl. 21:03 på P1+
Broen av Hans Heiberg
Søndag 28. februar 2016 kl. 21:03 på P1+
Tre søstre av Anton Tsjekhov
Søndag 21. februar 2016 kl. 21:03 på P1+
Hamlet av William Shakespeare
Søndag 14. februar 2016 kl. 23:03 på P1
Den hemmelighetsfulle X av Reidar Anthonsen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Lørdag 13. februar 2016 kl. 16:03 på P1+
Medea av Evripides
Lørdag 13. februar 2016 kl. 17:05 på P1
Den hemmelighetsfulle X av Reidar Anthonsen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Lørdag 6. februar 2016 kl. 16:03 på P1+
Kjærlighetens tragedie av Gunnar Heiberg
Lørdag 30. januar 2016 kl. 16:03 på P1+
Jeppe på Berget av Ludvig Holberg
Søndag 24. januar 2016 kl. 23:03 på P1
Åndemasken, 4. episode: Landet som ikke er kartlagt av Stein Ståle
Lørdag 23. januar 2016 kl. 16:03 på P1+
Den ideelle ektemann av Oscar Wilde
Lørdag 23. januar 2016 kl. 17:05 på P1
Åndemasken, 4. episode: Landet som ikke er kartlagt av Stein Ståle
Søndag 17. januar 2016 kl. 23:03 på P1
Åndemasken, 3. episode: Varsel om død av Stein Ståle
Lørdag 16. januar 2016 kl. 16:03 på P1+
Narrehetten av Luigi Pirandello
Lørdag 16. januar 2016 kl. 17:05 på P1
Åndemasken, 3. episode: Varsel om død av Stein Ståle
Søndag 10. januar 2016 kl. 23:03 på P1
Åndemasken, 2. episode: Heksesabbat av Stein Ståle
Lørdag 9. januar 2016 kl. 16:03 på P1+
Geografi og Kjærlighet av Bjørnstjerne Bjørnson
Lørdag 9. januar 2016 kl. 17:05 på P1
Åndemasken, 2. episode: Heksesabbat av Stein Ståle
Søndag 3. januar 2016 kl. 23:03 på P1
Åndemasken, 1. episode: Et budskap fra de døde av Stein Ståle
Lørdag 2. januar 2016 kl. 16:03 på P1+
Gjengangere av Henrik Ibsen
Lørdag 2. januar 2016 kl. 17:05 på P1
Åndemasken, 1. episode: Et budskap fra de døde av Stein Ståle
Lørdag 26. desember 2015 kl. 16:03 på P1+
De gamles julaften av Vilhelm Krag
Lørdag 26. desember 2015 kl. 16:03 på P1+
Julestue av Ludvig Holberg
Lørdag 19. desember 2015 kl. 16:03 på P1+
Bra mennesker av Oskar Braaten
Lørdag 12. desember 2015 kl. 16:03 på P1+
Tante Ulrikke av Gunnar Heiberg
Lørdag 5. desember 2015 kl. 16:03 på P1+
Medmenneske av Olav Duun
Lørdag 28. november 2015 kl. 16:03 på P1+
Revisoren av Nikolaj Gogol
Lørdag 21. november 2015 kl. 16:03 på P1+
Det lykkelige skibbrudd av Ludvig Holberg
Lørdag 14. november 2015 kl. 16:03 på P1+
Paul Lange og Tora Parsberg av Bjørnstjerne Bjørnson
Lørdag 7. november 2015 kl. 16:03 på P1+
En sjel etter døden av Johan Ludvig Heiberg
Lørdag 31. oktober 2015 kl. 16:03 på P1+
Den politiske kannestøper av Ludvig Holberg
Lørdag 24. oktober 2015 kl. 16:03 på P1+
Antonius og Kleopatra av William Shakespeare
Lørdag 24. oktober 2015 kl. 22:03 på P2
Barnevakten, 3. episode: Den første barnevakten av Jan-Sverre Syvertsen
Søndag 18. oktober 2015 kl. 15:03 på P2
Barnevakten, 3. episode: Den første barnevakten av Jan-Sverre Syvertsen
Lørdag 17. oktober 2015 kl. 16:03 på P1+
Geografi og Kjærlighet av Bjørnstjerne Bjørnson
Lørdag 17. oktober 2015 kl. 22:03 på P2
Barnevakten, 2. episode: De utvalgte av Jan-Sverre Syvertsen
Søndag 11. oktober 2015 kl. 15:03 på P2
Barnevakten, 2. episode: De utvalgte av Jan-Sverre Syvertsen
Lørdag 10. oktober 2015 kl. 16:03 på P1+
Henrik og Pernille av Ludvig Holberg
Med innledning av stykkets instruktør, Hans Stormoen, i et opptak fra 1954.
Lørdag 10. oktober 2015 kl. 22:03 på P2
Barnevakten, 1. episode: Synk eller svøm av Jan-Sverre Syvertsen
Søndag 4. oktober 2015 kl. 15:03 på P2
Barnevakten, 1. episode: Synk eller svøm av Jan-Sverre Syvertsen
Søndag 4. oktober 2015 kl. 23:03 på P1
Redselen på Krokskogen av Sverre Årnes
Lørdag 3. oktober 2015 kl. 16:03 på P1+
Den store rollen av Runar Schildt
Lørdag 3. oktober 2015 kl. 17:05 på P1
Redselen på Krokskogen av Sverre Årnes
Søndag 27. september 2015 kl. 23:03 på P1
Barnevakten, 3. episode: Den første barnevakten av Jan-Sverre Syvertsen
Lørdag 26. september 2015 kl. 16:03 på P1+
Et drømmespill av August Strindberg
Lørdag 26. september 2015 kl. 17:05 på P1
Barnevakten, 3. episode: Den første barnevakten av Jan-Sverre Syvertsen
Søndag 20. september 2015 kl. 23:03 på P1
Barnevakten, 2. episode: De utvalgte av Jan-Sverre Syvertsen
Lørdag 19. september 2015 kl. 16:03 på P1+
Intermezzo av Jean Giraudoux
Lørdag 19. september 2015 kl. 17:05 på P1
Barnevakten, 2. episode: De utvalgte av Jan-Sverre Syvertsen
Søndag 13. september 2015 kl. 23:03 på P1
Barnevakten, 1. episode: Synk eller svøm av Jan-Sverre Syvertsen
Lørdag 12. september 2015 kl. 16:03 på P1+
Gerts have av Gunnar Heiberg
Lørdag 12. september 2015 kl. 17:05 på P1
Barnevakten, 1. episode: Synk eller svøm av Jan-Sverre Syvertsen
Søndag 6. september 2015 kl. 23:03 på P1
4.50 fra Paddington, 3. episode av Agatha Christie
Lørdag 5. september 2015 kl. 16:03 på P1+
Brandtomten av August Strindberg
Replikker mangler 60'05-60'12 og 64'14-64'17
Lørdag 5. september 2015 kl. 17:05 på P1
4.50 fra Paddington, 3. episode av Agatha Christie
Søndag 30. august 2015 kl. 23:03 på P1
4.50 fra Paddington, 2. episode av Agatha Christie
Lørdag 29. august 2015 kl. 16:03 på P1+
Erasmus Montanus av Ludvig Holberg
Lørdag 29. august 2015 kl. 17:05 på P1
4.50 fra Paddington, 2. episode av Agatha Christie
Søndag 23. august 2015 kl. 23:03 på P1
4.50 fra Paddington, 1. episode av Agatha Christie
Lørdag 22. august 2015 kl. 16:03 på P1+
For treet er der håp av Nils Kjær
Lørdag 22. august 2015 kl. 17:05 på P1
4.50 fra Paddington, 1. episode av Agatha Christie
Søndag 16. august 2015 kl. 23:03 på P1
Midshipman Hornblower, 4. episode: Æresord av C. S. Forester
Lørdag 15. august 2015 kl. 16:03 på P1+
Tre søstre av Anton Tsjekhov
Lørdag 15. august 2015 kl. 17:05 på P1
Midshipman Hornblower, 4. episode: Æresord av C. S. Forester
Søndag 9. august 2015 kl. 23:03 på P1
Midshipman Hornblower, 3. episode: Noas ark av C. S. Forester
Lørdag 8. august 2015 kl. 16:03 på P1+
Kornmo av August Strindberg
Lørdag 8. august 2015 kl. 17:05 på P1
Midshipman Hornblower, 3. episode: Noas ark av C. S. Forester
Søndag 2. august 2015 kl. 23:03 på P1
Midshipman Hornblower, 2. episode: Ros og ris for Hornblower av C. S. Forester
Lørdag 1. august 2015 kl. 16:03 på P1+
Don Carlos av Friedrich von Schiller
Lørdag 1. august 2015 kl. 17:05 på P1
Midshipman Hornblower, 2. episode: Ros og ris for Hornblower av C. S. Forester
Søndag 26. juli 2015 kl. 23:03 på P1
Midshipman Hornblower, 1. episode: Midshipman Hornblower går ombord av C. S. Forester
Lørdag 25. juli 2015 kl. 16:03 på P1+
En Fallit av Bjørnstjerne Bjørnson
Lørdag 25. juli 2015 kl. 17:05 på P1
Midshipman Hornblower, 1. episode: Midshipman Hornblower går ombord av C. S. Forester
Lørdag 18. juli 2015 kl. 16:03 på P1+
Macbeth av William Shakespeare
Lørdag 11. juli 2015 kl. 16:03 på P1+
Brand av Henrik Ibsen
Lørdag 4. juli 2015 kl. 16:03 på P1+
Når den ny vin blomstrer av Bjørnstjerne Bjørnson
Lørdag 27. juni 2015 kl. 16:03 på P1+
Bernardas hus av Federico Garcia Lorca
Lørdag 20. juni 2015 kl. 16:03 på P1+
Peer i ørkenen av Henrik Ibsen
Lørdag 13. juni 2015 kl. 16:03 på P1+
Egmont av Johann Wolfgang von Goethe
Lørdag 6. juni 2015 kl. 16:03 på P1+
Professor Bernhardi av Arthur Schnitzler
Lørdag 30. mai 2015 kl. 16:03 på P1+
Frøken Rosita av Federico Garcia Lorca
Lørdag 23. mai 2015 kl. 16:03 på P1+
Misantropen av Moliere
Lørdag 16. mai 2015 kl. 16:03 på P1+
Det store vi av Helge Krog
Søndag 10. mai 2015 kl. 23:03 på P1
Jakthundene, 4. episode av Jørn Lier Horst
Lørdag 9. mai 2015 kl. 16:03 på P1+
Det gløymde landet av David Stefansson
Lørdag 9. mai 2015 kl. 17:05 på P1
Jakthundene, 4. episode av Jørn Lier Horst
Lørdag 9. mai 2015 kl. 22:03 på P2
Copenhagen, 3. episode av Michael Frayn
Søndag 3. mai 2015 kl. 15:03 på P2
Copenhagen, 3. episode av Michael Frayn
Søndag 3. mai 2015 kl. 23:03 på P1
Jakthundene, 3. episode av Jørn Lier Horst
Lørdag 2. mai 2015 kl. 16:03 på P1+
Agnete av Amalie Skram
Lørdag 2. mai 2015 kl. 17:05 på P1
Jakthundene, 3. episode av Jørn Lier Horst
Lørdag 2. mai 2015 kl. 22:05 på P2
Copenhagen, 2. episode av Michael Frayn
Søndag 26. april 2015 kl. 15:03 på P2
Copenhagen, 2. episode av Michael Frayn
Søndag 26. april 2015 kl. 23:03 på P1
Jakthundene, 2. episode av Jørn Lier Horst
Lørdag 25. april 2015 kl. 16:03 på P1+
Den adelsgale borger av Moliere
Lørdag 25. april 2015 kl. 17:05 på P1
Jakthundene, 2. episode av Jørn Lier Horst
Lørdag 25. april 2015 kl. 22:05 på P2
Copenhagen, 1. episode av Michael Frayn
Søndag 19. april 2015 kl. 15:03 på P2
Copenhagen, 1. episode av Michael Frayn
Søndag 19. april 2015 kl. 23:03 på P1
Jakthundene, 1. episode av Jørn Lier Horst
Lørdag 18. april 2015 kl. 16:03 på P1+
Over ævne av Bjørnstjerne Bjørnson
Lørdag 18. april 2015 kl. 17:05 på P1
Jakthundene, 1. episode av Jørn Lier Horst
Søndag 12. april 2015 kl. 23:03 på P1
Scandinavian Star, 4. episode: SeaEscape av Mathias Calmeyer
Lørdag 11. april 2015 kl. 16:03 på P1+
Kong Ødipus av Sofokles
Lørdag 11. april 2015 kl. 17:03 på P1
Scandinavian Star, 4. episode: SeaEscape av Mathias Calmeyer
Mandag 6. april 2015 kl. 10:03 på P2
Jakthundene, 4. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Mandag 6. april 2015 kl. 23:03 på P1
Scandinavian Star, 3. episode: Sjøretten av Mathias Calmeyer
Burde vært sendt søndag?
Søndag 5. april 2015 kl. 10:03 på P2
Jakthundene, 3. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 5. april 2015 kl. 18:05 på P2
Jakthundene, 4. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 5. april 2015 kl. 23:03 på P1
Jakthundene, 4. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 4. april 2015 kl. 10:03 på P2
Jakthundene, 2. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 4. april 2015 kl. 16:03 på P1+
En ung manns kjærlighet av Nordahl Grieg
Lørdag 4. april 2015 kl. 17:03 på P1
Scandinavian Star, 3. episode: Sjøretten av Mathias Calmeyer
Lørdag 4. april 2015 kl. 18:05 på P2
Jakthundene, 3. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 4. april 2015 kl. 23:03 på P1
Jakthundene, 3. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 3. april 2015 kl. 10:03 på P2
Jakthundene, 1. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 3. april 2015 kl. 18:05 på P2
Jakthundene, 2. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 3. april 2015 kl. 23:03 på P1
Jakthundene, 2. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 2. april 2015 kl. 17:30 på P1+
Jakthundene, 4. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 2. april 2015 kl. 18:05 på P2
Jakthundene, 1. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 2. april 2015 kl. 23:03 på P1
Jakthundene, 1. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Onsdag 1. april 2015 kl. 17:30 på P1+
Jakthundene, 3. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Tirsdag 31. mars 2015 kl. 17:30 på P1+
Jakthundene, 2. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Mandag 30. mars 2015 kl. 17:30 på P1+
Jakthundene, 1. episode av Jørn Lier Horst
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 29. mars 2015 kl. 23:03 på P1
Scandinavian Star, 2. episode: Slukkingen av Mathias Calmeyer
Lørdag 28. mars 2015 kl. 16:03 på P1+
Ordet av Kaj Munk
Lørdag 28. mars 2015 kl. 17:03 på P1
Scandinavian Star, 2. episode: Slukkingen av Mathias Calmeyer
Mandag 23. mars 2015 kl. 21:03 på P2
Scandinavian Star, 4. episode: SeaEscape av Mathias Calmeyer
Søndag 22. mars 2015 kl. 15:03 på P2
Scandinavian Star, 4. episode: SeaEscape av Mathias Calmeyer
Søndag 22. mars 2015 kl. 23:03 på P1
Scandinavian Star, 1. episode: Dødsbrannen av Mathias Calmeyer
Lørdag 21. mars 2015 kl. 16:03 på P1+
Prosessen av Franz Kafka
Lørdag 21. mars 2015 kl. 17:03 på P1
Scandinavian Star, 1. episode: Dødsbrannen av Mathias Calmeyer
Mandag 16. mars 2015 kl. 21:03 på P2
Scandinavian Star, 3. episode: Sjøretten av Mathias Calmeyer
Søndag 15. mars 2015 kl. 15:03 på P2
Scandinavian Star, 3. episode: Sjøretten av Mathias Calmeyer
Lørdag 14. mars 2015 kl. 16:03 på P1+
Salig Peder Påske av Ola Tschudi Irgens
Mandag 9. mars 2015 kl. 21:03 på P2
Scandinavian Star, 2. episode: Slukkingen av Mathias Calmeyer
Søndag 8. mars 2015 kl. 15:03 på P2
Scandinavian Star, 2. episode: Slukkingen av Mathias Calmeyer
Lørdag 7. mars 2015 kl. 16:03 på P1+
Dødens Harlekin av Hjalmar Bergman
Mandag 2. mars 2015 kl. 21:03 på P2
Scandinavian Star, 1. episode: Dødsbrannen av Mathias Calmeyer
Søndag 1. mars 2015 kl. 15:03 på P2
Scandinavian Star, 1. episode: Dødsbrannen av Mathias Calmeyer
Lørdag 28. februar 2015 kl. 16:03 på P1+
Helten på den grønne øya av John M. Synge
Lørdag 21. februar 2015 kl. 16:03 på P1+
Ungen av Oskar Braaten
Lørdag 14. februar 2015 kl. 16:03 på P1+
Den stundesløse av Ludvig Holberg
Lørdag 14. februar 2015 kl. 17:05 på P1
De fires tegn, 4. episode: Den store skatten fra Agra av Arthur Conan Doyle
Denne episoden ble sannsynligvis ikke sendt i reprise i 2015
Søndag 8. februar 2015 kl. 23:03 på P1
De fires tegn, 3. episode: Mannen med trebenet av Arthur Conan Doyle
Lørdag 7. februar 2015 kl. 16:03 på P1+
Kreutzersonaten av Leo Tolstoj
Lørdag 7. februar 2015 kl. 17:05 på P1
De fires tegn, 3. episode: Mannen med trebenet av Arthur Conan Doyle
Mandag 2. februar 2015 kl. 21:00 på P2
0 + 0 = 4, 2. episode av Aslak Moe og Thomas Bye
Søndag 1. februar 2015 kl. 15:00 på P2
0 + 0 = 4, 2. episode av Aslak Moe og Thomas Bye
Søndag 1. februar 2015 kl. 23:03 på P1
De fires tegn, 2. episode: Mysteriet i Pondicherry Lodge av Arthur Conan Doyle
Lørdag 31. januar 2015 kl. 16:03 på P1+
Therese av Nils Collett Vogt
Lørdag 31. januar 2015 kl. 17:05 på P1
De fires tegn, 2. episode: Mysteriet i Pondicherry Lodge av Arthur Conan Doyle
Mandag 26. januar 2015 kl. 21:03 på P2
0 + 0 = 4, 1. episode av Aslak Moe og Thomas Bye
Søndag 25. januar 2015 kl. 15:03 på P2
0 + 0 = 4, 1. episode av Aslak Moe og Thomas Bye
Søndag 25. januar 2015 kl. 23:03 på P1
De fires tegn, 1. episode: Et møte i tåken av Arthur Conan Doyle
Lørdag 24. januar 2015 kl. 16:03 på P1+
Den alvorlige leken av Hjalmar Søderberg
Lørdag 24. januar 2015 kl. 17:05 på P1
De fires tegn, 1. episode: Et møte i tåken av Arthur Conan Doyle
Lørdag 17. januar 2015 kl. 16:03 på P1+
Like for like av William Shakespeare
Lørdag 10. januar 2015 kl. 16:03 på P1+
Det ny system av Bjørnstjerne Bjørnson
Lørdag 3. januar 2015 kl. 16:03 på P1+
Fruen fra havet av Henrik Ibsen
Lørdag 27. desember 2014 kl. 16:03 på P1+
Det gamle spill om Enhver av Hugo von Hofmannsthal
Lørdag 27. desember 2014 kl. 22:05 på P2
Egil Skallagrimssons saga, 3. episode: Sonetapet av Morten Cranner
Fredag 26. desember 2014 kl. 22:05 på P2
Egil Skallagrimssons saga, 2. episode: Nidstangen av Morten Cranner
Torsdag 25. desember 2014 kl. 22:05 på P2
Egil Skallagrimssons saga, 1. episode: Tre tause sneglehus av Morten Cranner
Lørdag 20. desember 2014 kl. 16:03 på P1+
De gamles julaften av Vilhelm Krag
Lørdag 13. desember 2014 kl. 16:03 på P1+
Sakuntala av Kalidasa
Lørdag 6. desember 2014 kl. 11:03 på P1+
Rasmus på loffen, 4. episode: Oskar blir mistenkt av Astrid Lindgren
Ønskereprisen
Lørdag 6. desember 2014 kl. 11:30 på P1+
Rasmus på loffen, 5. episode: Rasmus - kjempenes konge av Astrid Lindgren
Ønskereprisen
Lørdag 6. desember 2014 kl. 16:03 på P1+
Den store rollen av Runar Schildt
Lørdag 6. desember 2014 kl. 18:05 på P1+
Rasmus på loffen, 6. episode: Hjemme av Astrid Lindgren
Ønskereprisen
Søndag 30. november 2014 kl. 23:03 på P1
Den hvite dame av Reidar Anthonsen
Lørdag 29. november 2014 kl. 11:03 på P1+
Rasmus på loffen, 3. episode: Rasmus og Oskar oppdager noe mystisk av Astrid Lindgren
Ønskereprisen
Lørdag 29. november 2014 kl. 16:03 på P1+
Før solnedgang av Gerhard Hauptmann
Lørdag 29. november 2014 kl. 17:05 på P1
Den hvite dame av Reidar Anthonsen
Søndag 23. november 2014 kl. 23:03 på P1
De hengtes forbund av Eirik Ildahl
Lørdag 22. november 2014 kl. 11:03 på P1+
Rasmus på loffen, 2. episode: Rasmus får en venn av Astrid Lindgren
Ønskereprisen
Lørdag 22. november 2014 kl. 16:03 på P1+
Mester Olof av August Strindberg
Lørdag 22. november 2014 kl. 17:05 på P1
De hengtes forbund av Eirik Ildahl
Lørdag 15. november 2014 kl. 11:03 på P1+
Rasmus på loffen, 1. episode: Den store landeveien av Astrid Lindgren
Ønskereprisen
Lørdag 15. november 2014 kl. 16:03 på P1+
Mord mellom fem og seks av Bernhard Merivale
Lørdag 8. november 2014 kl. 11:03 på P1+
Den sorte tulipan, 4. episode: Hvem får de 100 000 floriner? av Alexander Dumas d.e.
Ønskereprisen
Lørdag 8. november 2014 kl. 16:03 på P1+
Baldevins bryllup av Vilhelm Krag
Lørdag 1. november 2014 kl. 11:03 på P1+
Den sorte tulipan, 3. episode: Kampen om de tre løkknollene av Alexander Dumas d.e.
Ønskereprisen
Lørdag 1. november 2014 kl. 16:03 på P1+
Lille Eyolf av Henrik Ibsen
Lørdag 25. oktober 2014 kl. 11:03 på P1+
Den sorte tulipan, 2. episode: Stormen på fengselet av Alexander Dumas d.e.
Ønskereprisen
Lørdag 25. oktober 2014 kl. 17:00 på P1+
Kjærlighet til næsten av Gunnar Heiberg
Lørdag 18. oktober 2014 kl. 11:03 på P1+
Den sorte tulipan, 1. episode: En bitter tulipandyrker av Alexander Dumas d.e.
Ønskereprisen
Lørdag 18. oktober 2014 kl. 17:00 på P1+
Abrakadabra av Ludvig Holberg
Lørdag 11. oktober 2014 kl. 17:00 på P1+
Atlanterhavet av Nordahl Grieg
Lørdag 4. oktober 2014 kl. 17:00 på P1+
Kappen av Nikolaj Gogol
Lørdag 27. september 2014 kl. 17:00 på P1+
Den store freden av Hulda Garborg
Lørdag 20. september 2014 kl. 17:00 på P1+
Woyzeck av Georg Büchner
Søndag 14. september 2014 kl. 14:03 på P1
Dragens hale av Bing & Bringsværd
Søndag 14. september 2014 kl. 23:03 på P1
Dragens hale av Bing & Bringsværd
Lørdag 13. september 2014 kl. 16:03 på P1+
Swedenhielms av Hjalmar Bergman
Søndag 7. september 2014 kl. 14:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 12. episode: Tvillinger søker hverandre av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 7. september 2014 kl. 23:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 12. episode: Tvillinger søker hverandre av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 6. september 2014 kl. 11:30 på P1+
Tordivelen flyr i skumringen, 12. episode: Tvillinger søker hverandre av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 6. september 2014 kl. 16:03 på P1+
Den innbilt syke av Jean-Baptiste Moliéres
Mandag 1. september 2014 kl. 21:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 12. episode: Tvillinger søker hverandre av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 31. august 2014 kl. 14:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 11. episode: Den hellige skarabéen av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 31. august 2014 kl. 15:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 12. episode: Tvillinger søker hverandre av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 31. august 2014 kl. 23:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 11. episode: Den hellige skarabéen av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 30. august 2014 kl. 11:30 på P1+
Tordivelen flyr i skumringen, 11. episode: Den hellige skarabéen av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 30. august 2014 kl. 16:03 på P1+
Den store barnedåpen av Oskar Braaten
Mandag 25. august 2014 kl. 21:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 11. episode: Den hellige skarabéen av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 24. august 2014 kl. 14:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 10. episode: To halve tredukker av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 24. august 2014 kl. 15:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 11. episode: Den hellige skarabéen av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 24. august 2014 kl. 23:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 10. episode: To halve tredukker av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 23. august 2014 kl. 11:30 på P1+
Tordivelen flyr i skumringen, 10. episode: To halve tredukker av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 23. august 2014 kl. 16:03 på P1+
Den store Gatsby av Francis Scott Fitzgerald
Mandag 18. august 2014 kl. 21:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 10. episode: To halve tredukker av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 17. august 2014 kl. 14:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 9. episode: En stemme på kassetten av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 17. august 2014 kl. 15:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 10. episode: To halve tredukker av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 17. august 2014 kl. 23:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 9. episode: En stemme på kassetten av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 16. august 2014 kl. 11:30 på P1+
Tordivelen flyr i skumringen, 9. episode: En stemme på kassetten av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 16. august 2014 kl. 16:03 på P1+
Kjærlighet uten strømper av Johan Herman Wessel
Mandag 11. august 2014 kl. 21:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 9. episode: En stemme på kassetten av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 10. august 2014 kl. 14:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 8. episode: En tyngre gjenstand av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 10. august 2014 kl. 15:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 9. episode: En stemme på kassetten av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 10. august 2014 kl. 23:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 8. episode: En tyngre gjenstand av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 9. august 2014 kl. 11:30 på P1+
Tordivelen flyr i skumringen, 8. episode: En tyngre gjenstand av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 9. august 2014 kl. 16:03 på P1+
Romeo og Julie av William Shakespeare
Mandag 4. august 2014 kl. 21:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 8. episode: En tyngre gjenstand av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 3. august 2014 kl. 14:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 7. episode: Tilståelsen av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 3. august 2014 kl. 15:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 8. episode: En tyngre gjenstand av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 3. august 2014 kl. 23:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 7. episode: Tilståelsen av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 2. august 2014 kl. 11:30 på P1+
Tordivelen flyr i skumringen, 7. episode: Tilståelsen av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 2. august 2014 kl. 16:03 på P1+
Kjærlighetsscener fra Bjørnsons dramatikk av Bjørnstjerne Bjørnson
Mandag 28. juli 2014 kl. 21:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 7. episode: Tilståelsen av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 27. juli 2014 kl. 14:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 6. episode: Nyheten slipper ut av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 27. juli 2014 kl. 15:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 7. episode: Tilståelsen av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 27. juli 2014 kl. 23:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 6. episode: Nyheten slipper ut av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 26. juli 2014 kl. 11:30 på P1+
Tordivelen flyr i skumringen, 6. episode: Nyheten slipper ut av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 26. juli 2014 kl. 16:03 på P1+
Måken av Anton Tsjekhov
Mandag 21. juli 2014 kl. 21:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 6. episode: Nyheten slipper ut av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 20. juli 2014 kl. 14:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 5. episode: Vanskelige gåter av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 20. juli 2014 kl. 15:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 6. episode: Nyheten slipper ut av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 20. juli 2014 kl. 23:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 5. episode: Vanskelige gåter av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 19. juli 2014 kl. 11:30 på P1+
Tordivelen flyr i skumringen, 5. episode: Vanskelige gåter av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 19. juli 2014 kl. 16:03 på P1+
Kjærlighetens komedie av Henrik Ibsen
Mandag 14. juli 2014 kl. 21:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 5. episode: Vanskelige gåter av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 13. juli 2014 kl. 14:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 4. episode: Hviler det en forbannelse over Selandergården? av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 13. juli 2014 kl. 15:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 5. episode: Vanskelige gåter av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 13. juli 2014 kl. 23:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 4. episode: Hviler det en forbannelse over Selandergården? av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 12. juli 2014 kl. 11:30 på P1+
Tordivelen flyr i skumringen, 4. episode: Hviler det en forbannelse over Selandergården? av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 12. juli 2014 kl. 16:03 på P1+
Henrik og Pernille av Ludvig Holberg
Mandag 7. juli 2014 kl. 21:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 4. episode: Hviler det en forbannelse over Selandergården? av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 6. juli 2014 kl. 14:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 3. episode: Loftsrommet av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 6. juli 2014 kl. 15:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 4. episode: Hviler det en forbannelse over Selandergården? av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 6. juli 2014 kl. 23:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 3. episode: Loftsrommet av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 5. juli 2014 kl. 11:30 på P1+
Tordivelen flyr i skumringen, 3. episode: Loftsrommet av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 5. juli 2014 kl. 16:03 på P1+
Henrik IV av Luigi Pirandello
Mandag 30. juni 2014 kl. 21:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 3. episode: Loftsrommet av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 29. juni 2014 kl. 14:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 2. episode: Selandergården av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 29. juni 2014 kl. 15:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 3. episode: Loftsrommet av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 29. juni 2014 kl. 23:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 2. episode: Selandergården av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 28. juni 2014 kl. 11:30 på P1+
Tordivelen flyr i skumringen, 2. episode: Selandergården av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 28. juni 2014 kl. 16:03 på P1+
Et drømmespill av August Strindberg
Mandag 23. juni 2014 kl. 21:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 2. episode: Selandergården av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 22. juni 2014 kl. 14:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 1. episode: Følgene av en togforsinkelse av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 22. juni 2014 kl. 15:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 2. episode: Selandergården av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 22. juni 2014 kl. 23:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 1. episode: Følgene av en togforsinkelse av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 21. juni 2014 kl. 11:30 på P1+
Tordivelen flyr i skumringen, 1. episode: Følgene av en togforsinkelse av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdag 21. juni 2014 kl. 16:03 på P1+
Broen av Hans Heiberg
Mandag 16. juni 2014 kl. 21:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 1. episode: Følgene av en togforsinkelse av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 15. juni 2014 kl. 14:03 på P1
0 + 0 = 4, 2. episode av Aslak Moe og Thomas Bye
Søndag 15. juni 2014 kl. 15:03 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 1. episode: Følgene av en togforsinkelse av Maria Gripe og Kay Pollak
Søndag 15. juni 2014 kl. 23:03 på P1
0 + 0 = 4, 2. episode av Aslak Moe og Thomas Bye
Sendt i P1? Eller annen kanal?
Lørdag 14. juni 2014 kl. 16:03 på P1+
Tre søstre av Anton Tsjekhov
Mandag 9. juni 2014 kl. 21:00 på P2
0 + 0 = 4, 2. episode av Aslak Moe og Thomas Bye
Søndag 8. juni 2014 kl. 14:03 på P1
0 + 0 = 4, 1. episode av Aslak Moe og Thomas Bye
Søndag 8. juni 2014 kl. 15:00 på P2
0 + 0 = 4, 2. episode av Aslak Moe og Thomas Bye
Søndag 8. juni 2014 kl. 23:03 på P1
0 + 0 = 4, 1. episode av Aslak Moe og Thomas Bye
Mandag 2. juni 2014 kl. 21:03 på P2
0 + 0 = 4, 1. episode av Aslak Moe og Thomas Bye
Søndag 1. juni 2014 kl. 15:03 på P2
0 + 0 = 4, 1. episode av Aslak Moe og Thomas Bye
Lørdag 31. mai 2014 kl. 16:03 på P1+
Hippolytos av Evripides
Søndag 25. mai 2014 kl. 14:03 på P1
Dødsguden fra Amazonas av Tor Edvin Dahl
Søndag 25. mai 2014 kl. 23:03 på P1
Dødsguden fra Amazonas av Tor Edvin Dahl
Lørdag 24. mai 2014 kl. 16:03 på P1+
Agnete av Amalie Skram
Lørdag 17. mai 2014 kl. 16:03 på P1+
Erasmus Montanus av Ludvig Holberg
Lørdag 10. mai 2014 kl. 16:03 på P1+
Før solnedgang av Gerhard Hauptmann
Lørdag 3. mai 2014 kl. 16:03 på P1+
Peer Gynt, 2. handling av Henrik Ibsen
Lørdag 26. april 2014 kl. 16:03 på P1+
Peer Gynt, 1. handling av Henrik Ibsen
Mandag 21. april 2014 kl. 10:03 på P2
Det lange farvel, 4. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 20. april 2014 kl. 10:03 på P2
Det lange farvel, 3. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 20. april 2014 kl. 18:03 på P2
Det lange farvel, 4. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 20. april 2014 kl. 23:03 på P1
Det lange farvel, 4. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 19. april 2014 kl. 10:03 på P2
Det lange farvel, 2. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 19. april 2014 kl. 17:00 på P1+
Onkel Vanja av Anton Tsjekhov
Gerhard Knoops innledning fra 1953 er også med i denne sendingen
Lørdag 19. april 2014 kl. 18:03 på P2
Det lange farvel, 3. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 19. april 2014 kl. 23:03 på P1
Det lange farvel, 3. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 18. april 2014 kl. 10:03 på P2
Det lange farvel, 1. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 18. april 2014 kl. 17:30 på P1+
Trollspeilet, 5. episode: Hitchcock av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2014
Fredag 18. april 2014 kl. 18:03 på P2
Det lange farvel, 2. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 18. april 2014 kl. 23:03 på P1
Det lange farvel, 2. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 17. april 2014 kl. 17:30 på P1+
Trollspeilet, 4. episode: Jenta i speilet av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2014
Torsdag 17. april 2014 kl. 18:03 på P2
Det lange farvel, 1. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 17. april 2014 kl. 23:03 på P1
Det lange farvel, 1. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Onsdag 16. april 2014 kl. 17:30 på P1+
Trollspeilet, 3. episode: Signaturdrapet av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2014
Tirsdag 15. april 2014 kl. 17:30 på P1+
Trollspeilet, 2. episode: Aquarius av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2014
Mandag 14. april 2014 kl. 17:30 på P1+
Trollspeilet, 1. episode: Til blod på jorden av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2014
Søndag 13. april 2014 kl. 13:03 på P1+
Det lange farvel, 3. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 13. april 2014 kl. 14:00 på P1+
Det lange farvel, 4. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 13. april 2014 kl. 14:03 på P1
Trollspeilet, 5. episode: Hitchcock av Tom Egeland
Søndag 13. april 2014 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 5. episode: Hitchcock av Tom Egeland
Lørdag 12. april 2014 kl. 16:03 på P1+
Det lange farvel, 1. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 12. april 2014 kl. 17:00 på P1+
Det lange farvel, 2. episode av Raymond Chandler
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 6. april 2014 kl. 14:03 på P1
Trollspeilet, 4. episode: Jenta i speilet av Tom Egeland
Søndag 6. april 2014 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 4. episode: Jenta i speilet av Tom Egeland
Lørdag 5. april 2014 kl. 17:00 på P1+
Den fremmede damen av Fjodor M. Dostojevskij
Søndag 30. mars 2014 kl. 14:03 på P1
Trollspeilet, 3. episode: Signaturdrapet av Tom Egeland
Søndag 30. mars 2014 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 3. episode: Signaturdrapet av Tom Egeland
Lørdag 29. mars 2014 kl. 17:00 på P1+
Forbi er forbi av Nils Collett Vogt
Søndag 23. mars 2014 kl. 14:03 på P1
Trollspeilet, 2. episode: Aquarius av Tom Egeland
Søndag 23. mars 2014 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 2. episode: Aquarius av Tom Egeland
Lørdag 22. mars 2014 kl. 17:00 på P1+
Russisk kvartett av Anton Tsjekhov
Søndag 16. mars 2014 kl. 14:03 på P1
Trollspeilet, 1. episode: Til blod på jorden av Tom Egeland
Søndag 16. mars 2014 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 1. episode: Til blod på jorden av Tom Egeland
Lørdag 15. mars 2014 kl. 16:03 på P1+
Tenk deg om, Diacomino av Luigi Pirandello
Lørdag 8. mars 2014 kl. 16:03 på P1+
Kirken av Nini Roll Anker
Søndag 2. mars 2014 kl. 14:03 på P1
Den døde er ikke identifisert, 4. episode av Johs Solberg
Søndag 2. mars 2014 kl. 23:03 på P1
Den døde er ikke identifisert, 4. episode av Johs Solberg
Lørdag 1. mars 2014 kl. 16:03 på P1+
Mannen som solgte sin kone av David Tutajev
Søndag 23. februar 2014 kl. 14:03 på P1
Den døde er ikke identifisert, 3. episode av Johs Solberg
Søndag 23. februar 2014 kl. 23:03 på P1
Den døde er ikke identifisert, 3. episode av Johs Solberg
Lørdag 22. februar 2014 kl. 16:03 på P1+
Hekseri eller blind alarm av Ludvig Holberg
Søndag 16. februar 2014 kl. 14:03 på P1
Den døde er ikke identifisert, 2. episode av Johs Solberg
Søndag 16. februar 2014 kl. 23:03 på P1
Den døde er ikke identifisert, 2. episode av Johs Solberg
Lørdag 15. februar 2014 kl. 16:03 på P1+
Mester Olof av August Strindberg
Søndag 9. februar 2014 kl. 14:03 på P1
Den døde er ikke identifisert, 1. episode av Johs Solberg
Søndag 9. februar 2014 kl. 23:03 på P1
Den døde er ikke identifisert, 1. episode av Johs Solberg
Lørdag 8. februar 2014 kl. 16:03 på P1+
Hamlet av William Shakespeare
Søndag 2. februar 2014 kl. 14:03 på P1
Djevlebjørnen fra Dauingmyra av Jan H. Jensen
Søndag 2. februar 2014 kl. 23:03 på P1
Djevlebjørnen fra Dauingmyra av Jan H. Jensen
Lørdag 1. februar 2014 kl. 16:03 på P1+
Medea av Evripides
Lørdag 1. februar 2014 kl. 17:20 på P1+
Syndenes forlatelse, 4. episode av Morten Harry Olsen
Søndag 26. januar 2014 kl. 14:03 på P1
Syndenes forlatelse, 4. episode av Morten Harry Olsen
Søndag 26. januar 2014 kl. 23:03 på P1
Syndenes forlatelse, 4. episode av Morten Harry Olsen
Lørdag 25. januar 2014 kl. 16:03 på P1+
Kjærlighetens tragedie av Gunnar Heiberg
Lørdag 25. januar 2014 kl. 17:20 på P1+
Syndenes forlatelse, 3. episode av Morten Harry Olsen
Søndag 19. januar 2014 kl. 14:15 på P1
Syndenes forlatelse, 3. episode av Morten Harry Olsen
Muligens gal oppføring
Søndag 19. januar 2014 kl. 23:03 på P1
Syndenes forlatelse, 3. episode av Morten Harry Olsen
Lørdag 18. januar 2014 kl. 16:03 på P1+
Brandtomten av August Strindberg
Replikker mangler 60'05-60'12 og 64'14-64'17
Lørdag 18. januar 2014 kl. 17:20 på P1+
Syndenes forlatelse, 2. episode av Morten Harry Olsen
Søndag 12. januar 2014 kl. 14:15 på P1
Syndenes forlatelse, 2. episode av Morten Harry Olsen
Søndag 12. januar 2014 kl. 23:03 på P1
Syndenes forlatelse, 2. episode av Morten Harry Olsen
Lørdag 11. januar 2014 kl. 16:03 på P1+
Jeppe på Berget av Ludvig Holberg
Lørdag 11. januar 2014 kl. 17:20 på P1+
Syndenes forlatelse, 1. episode av Morten Harry Olsen
Søndag 5. januar 2014 kl. 14:15 på P1
Syndenes forlatelse, 1. episode av Morten Harry Olsen
Søndag 5. januar 2014 kl. 23:03 på P1
Syndenes forlatelse, 1. episode av Morten Harry Olsen
Lørdag 4. januar 2014 kl. 16:03 på P1+
Paul Lange og Tora Parsberg av Bjørnstjerne Bjørnson
Lørdag 28. desember 2013 kl. 16:03 på P1+
Medmenneske av Olav Duun
Lørdag 21. desember 2013 kl. 16:03 på P1+
Radioteatrets nettside inneholder ingen opplysninger om hvilket stykke som ble sendt denne dagen
Lørdag 14. desember 2013 kl. 16:03 på P1+
Den ideelle ektemann av Oscar Wilde
Lørdag 7. desember 2013 kl. 16:03 på P1+
Bra mennesker av Oskar Braaten
Lørdag 30. november 2013 kl. 16:03 på P1+
Den adelsgale borger av Moliere
Lørdag 23. november 2013 kl. 16:03 på P1+
Agnete av Amalie Skram
Søndag 17. november 2013 kl. 14:03 på P1
De dødes tjern, 4. episode: Natten til 23. august av Bernhard Borge
Søndag 17. november 2013 kl. 23:03 på P1
De dødes tjern, 4. episode: Natten til 23. august av Bernhard Borge
Lørdag 16. november 2013 kl. 16:03 på P1+
Narrehetten av Luigi Pirandello
Søndag 10. november 2013 kl. 14:03 på P1
De dødes tjern, 3. episode: Mannen med trebenet av Bernhard Borge
Søndag 10. november 2013 kl. 23:03 på P1
De dødes tjern, 3. episode: Mannen med trebenet av Bernhard Borge
Lørdag 9. november 2013 kl. 16:03 på P1+
Det er usikkert hvilket stykke som egentlig ble sendt: radioteatrets beskrivelse var uten tittel, men med følgende beskrivelse: av Anton Tsjekhov. Instruktør: Gerhard Knoop. Medvirkende: Jens Bolling, Kolbjørn Buøen, Gøril Havrevold, Elna Hallenberg, Ole Grepp, Henrik Børseth, Odd Remen og Henny Skjønberg. Sendt første gang i 1953. Beskrivelsen kan passe på "Onkel Vanja", men det er ikke sikkert
Søndag 3. november 2013 kl. 14:03 på P1
De dødes tjern, 2. episode: Dragsug av Bernhard Borge
Søndag 3. november 2013 kl. 21:03 på P2
Nærkamp, 1. episode: En av gutta av Axel Hellstenius og Morten Skårdal
Søndag 3. november 2013 kl. 22:03 på P2
Nærkamp, 2. episode: Fittekvote av Axel Hellstenius og Morten Skårdal
Søndag 3. november 2013 kl. 23:03 på P2
Nærkamp, 3. episode: Full krig av Axel Hellstenius og Morten Skårdal
Søndag 3. november 2013 kl. 23:03 på P1
De dødes tjern, 2. episode: Dragsug av Bernhard Borge
Lørdag 2. november 2013 kl. 16:03 på P1+
Geografi og Kjærlighet av Bjørnstjerne Bjørnson
Mandag 28. oktober 2013 kl. 21:03 på P2
Nærkamp, 3. episode: Full krig av Axel Hellstenius og Morten Skårdal
Søndag 27. oktober 2013 kl. 14:03 på P1
De dødes tjern, 1. episode: Daumannshytta av Bernhard Borge
Søndag 27. oktober 2013 kl. 15:03 på P2
Nærkamp, 3. episode: Full krig av Axel Hellstenius og Morten Skårdal
Søndag 27. oktober 2013 kl. 23:03 på P1
De dødes tjern, 1. episode: Daumannshytta av Bernhard Borge
Lørdag 26. oktober 2013 kl. 16:03 på P1+
Et drømmespill av August Strindberg
Mandag 21. oktober 2013 kl. 21:03 på P2
Nærkamp, 2. episode: Fittekvote av Axel Hellstenius og Morten Skårdal
Søndag 20. oktober 2013 kl. 14:03 på P1
Å vekke døde, 2. episode av John Dickson Carr
Søndag 20. oktober 2013 kl. 15:03 på P2
Nærkamp, 2. episode: Fittekvote av Axel Hellstenius og Morten Skårdal
Søndag 20. oktober 2013 kl. 23:03 på P1
Å vekke døde, 2. episode av John Dickson Carr
Lørdag 19. oktober 2013 kl. 16:03 på P1+
Erasmus Montanus av Ludvig Holberg
Hørespillet ble etterfulgt av programmet "Holbergs komedier" fra 1973 ved Daniel Haakonsen
Mandag 14. oktober 2013 kl. 21:03 på P2
Nærkamp, 1. episode: En av gutta av Axel Hellstenius og Morten Skårdal
Søndag 13. oktober 2013 kl. 14:03 på P1
Å vekke døde, 1. episode av John Dickson Carr
Søndag 13. oktober 2013 kl. 15:03 på P2
Nærkamp, 1. episode: En av gutta av Axel Hellstenius og Morten Skårdal
Søndag 13. oktober 2013 kl. 23:03 på P1
Å vekke døde, 1. episode av John Dickson Carr
Lørdag 12. oktober 2013 kl. 16:03 på P1+
Macbeth av William Shakespeare
Søndag 6. oktober 2013 kl. 14:03 på P1
Foxtrot, 4. episode: Varsleren (År 1985 - 2011) av Mathias Calmeyer
Ubekreftet tidspunkt
Søndag 6. oktober 2013 kl. 23:03 på P1
Foxtrot, 4. episode: Varsleren (År 1985 - 2011) av Mathias Calmeyer
Mandag 30. september 2013 kl. 21:03 på P2
Foxtrot, 4. episode: Varsleren (År 1985 - 2011) av Mathias Calmeyer
Ubekreftet tidspunkt
Søndag 29. september 2013 kl. 14:03 på P1
Foxtrot, 3. episode: Rettssaken (År 1984 -1985 og 2011) av Mathias Calmeyer
Ubekreftet tidspunkt
Søndag 29. september 2013 kl. 15:03 på P2
Foxtrot, 4. episode: Varsleren (År 1985 - 2011) av Mathias Calmeyer
Søndag 29. september 2013 kl. 23:03 på P1
Foxtrot, 3. episode: Rettssaken (År 1984 -1985 og 2011) av Mathias Calmeyer
Mandag 23. september 2013 kl. 21:03 på P2
Foxtrot, 3. episode: Rettssaken (År 1984 -1985 og 2011) av Mathias Calmeyer
Ubekreftet tidspunkt
Søndag 22. september 2013 kl. 14:03 på P2
Foxtrot, 2. episode: Provokasjon (År 1980-1984 og 2011) av Mathias Calmeyer
Ubekreftet tidspunkt
Søndag 22. september 2013 kl. 15:03 på P2
Foxtrot, 3. episode: Rettssaken (År 1984 -1985 og 2011) av Mathias Calmeyer
Søndag 22. september 2013 kl. 23:03 på P2
Foxtrot, 2. episode: Provokasjon (År 1980-1984 og 2011) av Mathias Calmeyer
Mandag 16. september 2013 kl. 21:03 på P2
Foxtrot, 2. episode: Provokasjon (År 1980-1984 og 2011) av Mathias Calmeyer
Ubekreftet tidspunkt
Søndag 15. september 2013 kl. 14:03 på P1
Foxtrot, 1. episode: Spionen (År: 1977-1980 og 2011) av Mathias Calmeyer
Søndag 15. september 2013 kl. 15:03 på P2
Foxtrot, 2. episode: Provokasjon (År 1980-1984 og 2011) av Mathias Calmeyer
Søndag 15. september 2013 kl. 23:03 på P1
Foxtrot, 1. episode: Spionen (År: 1977-1980 og 2011) av Mathias Calmeyer
Mandag 9. september 2013 kl. 21:03 på P2
Foxtrot, 1. episode: Spionen (År: 1977-1980 og 2011) av Mathias Calmeyer
Søndag 8. september 2013 kl. 15:03 på P2
Foxtrot, 1. episode: Spionen (År: 1977-1980 og 2011) av Mathias Calmeyer
Mandag 10. juni 2013 kl. 21:03 på P2
Alvhild av Karl Hoff
Søndag 9. juni 2013 kl. 15:03 på P2
Alvhild av Karl Hoff
Søndag 28. april 2013 kl. 14:03 på P1
St. Laurentius’ tårer, 4. episode: Janus av Kasper Hoff
Søndag 28. april 2013 kl. 23:03 på P1
St. Laurentius’ tårer, 4. episode: Janus av Kasper Hoff
Søndag 21. april 2013 kl. 14:03 på P1
St. Laurentius’ tårer, 3. episode: Bassenget av Kasper Hoff
Søndag 21. april 2013 kl. 23:03 på P1
St. Laurentius’ tårer, 3. episode: Bassenget av Kasper Hoff
Søndag 14. april 2013 kl. 14:03 på P1
St. Laurentius’ tårer, 2. episode: Nærkontakt av tredje grad av Kasper Hoff
Søndag 14. april 2013 kl. 23:03 på P1
St. Laurentius’ tårer, 2. episode: Nærkontakt av tredje grad av Kasper Hoff
Søndag 7. april 2013 kl. 14:03 på P1
St. Laurentius’ tårer, 1. episode: Eksplosjonen av Kasper Hoff
Søndag 7. april 2013 kl. 23:03 på P1
St. Laurentius’ tårer, 1. episode: Eksplosjonen av Kasper Hoff
Mandag 1. april 2013 kl. 08:00 på P1+
St. Laurentius’ tårer, 4. episode: Janus av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Mandag 1. april 2013 kl. 16:00 på P1+
St. Laurentius’ tårer, 4. episode: Janus av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 31. mars 2013 kl. 08:00 på P1+
St. Laurentius’ tårer, 3. episode: Bassenget av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 31. mars 2013 kl. 16:00 på P1+
St. Laurentius’ tårer, 3. episode: Bassenget av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 31. mars 2013 kl. 18:03 på P2
St. Laurentius’ tårer, 4. episode: Janus av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 31. mars 2013 kl. 23:03 på P1
St. Laurentius’ tårer, 4. episode: Janus av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 30. mars 2013 kl. 08:00 på P1+
St. Laurentius’ tårer, 2. episode: Nærkontakt av tredje grad av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 30. mars 2013 kl. 16:00 på P1+
St. Laurentius’ tårer, 2. episode: Nærkontakt av tredje grad av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 30. mars 2013 kl. 18:05 på P2
St. Laurentius’ tårer, 3. episode: Bassenget av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 30. mars 2013 kl. 23:03 på P1
St. Laurentius’ tårer, 3. episode: Bassenget av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 29. mars 2013 kl. 08:00 på P1+
St. Laurentius’ tårer, 1. episode: Eksplosjonen av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 29. mars 2013 kl. 16:00 på P1+
St. Laurentius’ tårer, 1. episode: Eksplosjonen av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 29. mars 2013 kl. 18:03 på P2
St. Laurentius’ tårer, 2. episode: Nærkontakt av tredje grad av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 29. mars 2013 kl. 23:03 på P1
St. Laurentius’ tårer, 2. episode: Nærkontakt av tredje grad av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 28. mars 2013 kl. 18:03 på P2
St. Laurentius’ tårer, 1. episode: Eksplosjonen av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 28. mars 2013 kl. 23:03 på P1
St. Laurentius’ tårer, 1. episode: Eksplosjonen av Kasper Hoff
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 10. mars 2013 kl. 14:03 på P1
Dødebokens vokter av Eirik Ildahl
Søndag 10. mars 2013 kl. 23:03 på P1
Dødebokens vokter av Eirik Ildahl
Søndag 24. februar 2013 kl. 14:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 4. episode: En skal ikke svikte en dame av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 24. februar 2013 kl. 23:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 4. episode: En skal ikke svikte en dame av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 17. februar 2013 kl. 13:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 3. episode: Feil side av byen av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 17. februar 2013 kl. 23:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 3. episode: Feil side av byen av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 10. februar 2013 kl. 14:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 2. episode: Evig din av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 10. februar 2013 kl. 23:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 2. episode: Evig din av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 3. februar 2013 kl. 14:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 1. episode: Finn min hustru av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 3. februar 2013 kl. 23:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 1. episode: Finn min hustru av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 27. januar 2013 kl. 14:03 på P1
Blitz, 4. episode: En ny start av Fredrik Skagen
Krimtimen
Søndag 27. januar 2013 kl. 23:03 på P1
Blitz, 4. episode: En ny start av Fredrik Skagen
Krimtimen
Søndag 20. januar 2013 kl. 14:03 på P1
Blitz, 3. episode: En bombe i posten av Fredrik Skagen
Krimtimen
Søndag 20. januar 2013 kl. 23:03 på P1
Blitz, 3. episode: En bombe i posten av Fredrik Skagen
Krimtimen
Mandag 14. januar 2013 kl. 21:03 på P2
Tom av Trond Brænne
Søndag 13. januar 2013 kl. 14:03 på P1
Blitz, 2. episode: Det perfekte ran av Fredrik Skagen
Krimtimen
Søndag 13. januar 2013 kl. 15:03 på P2
Tom av Trond Brænne
Søndag 13. januar 2013 kl. 23:03 på P1
Blitz, 2. episode: Det perfekte ran av Fredrik Skagen
Krimtimen
Mandag 7. januar 2013 kl. 21:03 på P2
Norgesreisen av Bjørn Høvik
Søndag 6. januar 2013 kl. 14:03 på P1
Blitz, 1. episode: Ung pike forsvunnet av Fredrik Skagen
Krimtimen
Søndag 6. januar 2013 kl. 15:03 på P2
Norgesreisen av Bjørn Høvik
Søndag 6. januar 2013 kl. 23:03 på P1
Blitz, 1. episode: Ung pike forsvunnet av Fredrik Skagen
Krimtimen
Mandag 24. desember 2012 kl. 21:03 på P2
Dommer Hamre, 6. episode: Hanne og Tobias av Carl Henrik Grøndahl og Jon Høyland
Søndag 23. desember 2012 kl. 15:03 på P2
Dommer Hamre, 6. episode: Hanne og Tobias av Carl Henrik Grøndahl og Jon Høyland
Mandag 17. desember 2012 kl. 21:03 på P2
Dommer Hamre, 5. episode: Vigdis av Carl Henrik Grøndahl og Jon Høyland
Søndag 16. desember 2012 kl. 14:03 på P1
Brutte løfter, 2. episode av Birgitte Bratseth
Søndag 16. desember 2012 kl. 15:03 på P2
Dommer Hamre, 5. episode: Vigdis av Carl Henrik Grøndahl og Jon Høyland
Søndag 16. desember 2012 kl. 23:03 på P1
Brutte løfter, 2. episode av Birgitte Bratseth
Mandag 10. desember 2012 kl. 21:03 på P2
Dommer Hamre, 4. episode: Alf av Carl Henrik Grøndahl og Jon Høyland
Søndag 9. desember 2012 kl. 14:03 på P1
Brutte løfter, 1. episode av Birgitte Bratseth
Søndag 9. desember 2012 kl. 15:03 på P2
Dommer Hamre, 4. episode: Alf av Carl Henrik Grøndahl og Jon Høyland
Søndag 9. desember 2012 kl. 23:03 på P1
Brutte løfter, 1. episode av Birgitte Bratseth
Mandag 3. desember 2012 kl. 21:03 på P2
Dommer Hamre, 3. episode: Lisa av Carl Henrik Grøndahl og Jon Høyland
Søndag 2. desember 2012 kl. 14:03 på P1
Mørklagt fortid, 2. episode av Gjermund S. Eriksen
Søndag 2. desember 2012 kl. 15:03 på P2
Dommer Hamre, 3. episode: Lisa av Carl Henrik Grøndahl og Jon Høyland
Søndag 2. desember 2012 kl. 23:03 på P1
Mørklagt fortid, 2. episode av Gjermund S. Eriksen
Mandag 26. november 2012 kl. 21:03 på P2
Dommer Hamre, 2. episode: Muhammed av Carl Henrik Grøndahl og Jon Høyland
Søndag 25. november 2012 kl. 15:03 på P2
Dommer Hamre, 2. episode: Muhammed av Carl Henrik Grøndahl og Jon Høyland
Søndag 25. november 2012 kl. 16:41 på P1
Mørklagt fortid, 1. episode av Gjermund S. Eriksen
Søndag 25. november 2012 kl. 23:03 på P1
Mørklagt fortid, 1. episode av Gjermund S. Eriksen
Mandag 19. november 2012 kl. 21:03 på P2
Dommer Hamre, 1. episode: Ainura av Carl Henrik Grøndahl og Jon Høyland
Søndag 18. november 2012 kl. 14:03 på P1
Dobbeltspill, 2. episode av Vegard Steiro Amundsen
Søndag 18. november 2012 kl. 15:03 på P2
Dommer Hamre, 1. episode: Ainura av Carl Henrik Grøndahl og Jon Høyland
Søndag 18. november 2012 kl. 23:03 på P1
Dobbeltspill, 2. episode av Vegard Steiro Amundsen
Søndag 11. november 2012 kl. 14:03 på P1
Dobbeltspill, 1. episode av Vegard Steiro Amundsen
Søndag 11. november 2012 kl. 23:03 på P1
Dobbeltspill, 1. episode av Vegard Steiro Amundsen
Mandag 5. november 2012 kl. 21:03 på P2
Et drømmespill, 3. episode av August Strindberg
Søndag 4. november 2012 kl. 14:03 på P1
Uskyldig dømt, 2. episode av Jesper Halle
Søndag 4. november 2012 kl. 15:03 på P2
Et drømmespill, 3. episode av August Strindberg
Søndag 4. november 2012 kl. 23:03 på P1
Uskyldig dømt, 2. episode av Jesper Halle
Mandag 29. oktober 2012 kl. 21:03 på P2
Et drømmespill, 2. episode av August Strindberg
Søndag 28. oktober 2012 kl. 14:03 på P1
Uskyldig dømt, 1. episode av Jesper Halle
Søndag 28. oktober 2012 kl. 15:03 på P2
Et drømmespill, 2. episode av August Strindberg
Søndag 28. oktober 2012 kl. 23:03 på P1
Uskyldig dømt, 1. episode av Jesper Halle
Mandag 22. oktober 2012 kl. 21:03 på P2
Et drømmespill, 1. episode av August Strindberg
Søndag 21. oktober 2012 kl. 14:03 på P1
Det sorte gull av Jan H. Jensen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Søndag 21. oktober 2012 kl. 15:03 på P2
Et drømmespill, 1. episode av August Strindberg
Søndag 21. oktober 2012 kl. 23:03 på P1
Det sorte gull av Jan H. Jensen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Søndag 14. oktober 2012 kl. 14:03 på P1
I trifidenes dager, 6. episode: Strategisk tilbaketrekning av John Wyndham
Søndag 14. oktober 2012 kl. 23:03 på P1
I trifidenes dager, 6. episode: Strategisk tilbaketrekning av John Wyndham
Søndag 7. oktober 2012 kl. 14:03 på P1
I trifidenes dager, 5. episode: Verden snevres inn av John Wyndham
Søndag 7. oktober 2012 kl. 23:03 på P1
I trifidenes dager, 5. episode: Verden snevres inn av John Wyndham
Søndag 30. september 2012 kl. 14:03 på P1
I trifidenes dager, 4. episode: Sporet er tapt av John Wyndham
Søndag 30. september 2012 kl. 23:03 på P1
I trifidenes dager, 4. episode: Sporet er tapt av John Wyndham
Søndag 23. september 2012 kl. 14:03 på P1
I trifidenes dager, 3. episode: Planer og panikk av John Wyndham
Søndag 23. september 2012 kl. 23:03 på P1
I trifidenes dager, 3. episode: Planer og panikk av John Wyndham
Mandag 17. september 2012 kl. 21:03 på P2
Ambulanse av Johan Harstad
Søndag 16. september 2012 kl. 14:03 på P1
I trifidenes dager, 2. episode: Lys i mørket av John Wyndham
Søndag 16. september 2012 kl. 15:03 på P2
Ambulanse av Johan Harstad
Søndag 16. september 2012 kl. 23:03 på P1
I trifidenes dager, 2. episode: Lys i mørket av John Wyndham
Søndag 9. september 2012 kl. 14:03 på P1
I trifidenes dager, 1. episode: Begynnelsen til slutten av John Wyndham
Søndag 9. september 2012 kl. 23:03 på P1
I trifidenes dager, 1. episode: Begynnelsen til slutten av John Wyndham
Søndag 2. september 2012 kl. 14:03 på P1
Heisen til 18de etasje av Lucille Fletcher
Krimtimen
Søndag 2. september 2012 kl. 23:03 på P1
Heisen til 18de etasje av Lucille Fletcher
Krimtimen
Søndag 26. august 2012 kl. 14:03 på P1
Damen i tåken, 8. episode: Tåken letter av Lester Powell
Søndag 26. august 2012 kl. 23:03 på P1
Damen i tåken, 8. episode: Tåken letter av Lester Powell
Søndag 19. august 2012 kl. 14:03 på P1
Damen i tåken, 7. episode: Etterlyst - Kitty Stapleton av Lester Powell
Søndag 19. august 2012 kl. 23:03 på P1
Damen i tåken, 7. episode: Etterlyst - Kitty Stapleton av Lester Powell
Søndag 12. august 2012 kl. 14:03 på P1
Damen i tåken, 6. episode: Psykologisk mellomspill av Lester Powell
Søndag 12. august 2012 kl. 23:03 på P1
Damen i tåken, 6. episode: Psykologisk mellomspill av Lester Powell
Søndag 5. august 2012 kl. 14:03 på P1
Damen i tåken, 5. episode: Legen kommer av Lester Powell
Søndag 5. august 2012 kl. 23:03 på P1
Damen i tåken, 5. episode: Legen kommer av Lester Powell
Søndag 29. juli 2012 kl. 14:03 på P1
Damen i tåken, 4. episode: Damen vil nødig avsløres av Lester Powell
Søndag 29. juli 2012 kl. 23:03 på P1
Damen i tåken, 4. episode: Damen vil nødig avsløres av Lester Powell
Søndag 15. juli 2012 kl. 14:03 på P1
Damen i tåken, 3. episode: Damen i mink av Lester Powell
Søndag 15. juli 2012 kl. 23:03 på P1
Damen i tåken, 3. episode: Damen i mink av Lester Powell
Søndag 8. juli 2012 kl. 14:03 på P1
Damen i tåken, 2. episode: Jakten begynner av Lester Powell
Søndag 8. juli 2012 kl. 23:03 på P1
Damen i tåken, 2. episode: Jakten begynner av Lester Powell
Søndag 1. juli 2012 kl. 14:03 på P1
Damen i tåken, 1. episode: Mitt navn er Odell av Lester Powell
Søndag 1. juli 2012 kl. 23:03 på P1
Damen i tåken, 1. episode: Mitt navn er Odell av Lester Powell
Søndag 8. april 2012
God aften, mitt navn er Cox, 7. episode: Den som ler sist... av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Søndag 8. april 2012 kl. 16:00 på P1+
Vredens dag, 4. episode: Djevelens flir av Kurt Aust
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2012
Søndag 8. april 2012 kl. 18:03 på P2
Vredens dag, 4. episode: Djevelens flir av Kurt Aust
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2012
Søndag 8. april 2012 kl. 23:03 på P1
Vredens dag, 4. episode: Djevelens flir av Kurt Aust
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2012
Lørdag 7. april 2012
God aften, mitt navn er Cox, 6. episode: Det brenner i dag av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Lørdag 7. april 2012 kl. 16:00 på P1+
Vredens dag, 3. episode: Heksens merke av Kurt Aust
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2012
Lørdag 7. april 2012 kl. 18:03 på P2
Vredens dag, 3. episode: Heksens merke av Kurt Aust
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2012
Lørdag 7. april 2012 kl. 23:03 på P1
Vredens dag, 3. episode: Heksens merke av Kurt Aust
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2012
Fredag 6. april 2012
God aften, mitt navn er Cox, 5. episode: Høk over høk av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Fredag 6. april 2012 kl. 16:00 på P1+
Vredens dag, 2. episode: Et dødelig møte med fortiden av Kurt Aust
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2012
Fredag 6. april 2012 kl. 18:03 på P2
Vredens dag, 2. episode: Et dødelig møte med fortiden av Kurt Aust
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2012
Fredag 6. april 2012 kl. 23:03 på P1
Vredens dag, 2. episode: Et dødelig møte med fortiden av Kurt Aust
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2012
Torsdag 5. april 2012
God aften, mitt navn er Cox, 4. episode: Whisky på fastende hjerte av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Torsdag 5. april 2012 kl. 16:00 på P1+
Vredens dag, 1. episode: En greve under sneen av Kurt Aust
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2012
Torsdag 5. april 2012 kl. 18:03 på P2
Vredens dag, 1. episode: En greve under sneen av Kurt Aust
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2012
Torsdag 5. april 2012 kl. 23:03 på P1
Vredens dag, 1. episode: En greve under sneen av Kurt Aust
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2012
Onsdag 4. april 2012
God aften, mitt navn er Cox, 3. episode: En opphissende parfyme av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Tirsdag 3. april 2012
God aften, mitt navn er Cox, 2. episode: Han som alltid får skylden av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Mandag 2. april 2012
God aften, mitt navn er Cox, 1. episode: Liket var her nettopp av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Søndag 25. mars 2012 kl. 15:03 på P2
Peer Gynt, 4. episode av Henrik Ibsen
Søndag 18. mars 2012 kl. 15:03 på P2
Peer Gynt, 3. episode av Henrik Ibsen
Søndag 11. mars 2012 kl. 15:03 på P2
Peer Gynt, 2. episode av Henrik Ibsen
Søndag 4. mars 2012 kl. 15:03 på P2
Peer Gynt, 1. episode av Henrik Ibsen
Søndag 29. januar 2012 kl. 14:03 på P1
Gullets forbannelse av Tor Edvin Dahl
Søndag 29. januar 2012 kl. 23:03 på P1
Gullets forbannelse av Tor Edvin Dahl
Søndag 22. januar 2012 kl. 14:03 på P1
En vals med Den grønne redsel av Gunnar Staalesen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Søndag 22. januar 2012 kl. 23:03 på P1
En vals med Den grønne redsel av Gunnar Staalesen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Søndag 15. januar 2012 kl. 14:03 på P1
Knivkasterkongen av Olav Ottersen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Søndag 15. januar 2012 kl. 23:03 på P1
Knivkasterkongen av Olav Ottersen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Mandag 28. november 2011 kl. 21:03 på P2
Hamlet, 3. episode av William Shakespeare
Søndag 27. november 2011 kl. 15:03 på P2
Hamlet, 3. episode av William Shakespeare
Mandag 21. november 2011 kl. 21:03 på P2
Hamlet, 2. episode av William Shakespeare
Søndag 20. november 2011 kl. 15:30 på P2
Hamlet, 2. episode av William Shakespeare
Mandag 14. november 2011 kl. 21:03 på P2
Hamlet, 1. episode av William Shakespeare
Søndag 13. november 2011 kl. 15:03 på P2
Hamlet, 1. episode av William Shakespeare
Mandag 10. oktober 2011 kl. 21:03 på P2
Uten dekning av Bjørn Høvik
Søndag 9. oktober 2011 kl. 15:03 på P2
Uten dekning av Bjørn Høvik
Søndag 14. august 2011 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 7. episode: Den som ler sist... av Rolf og Alexandra Becker
Sommerserie i Krimtimen 2011
Søndag 7. august 2011 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 6. episode: Det brenner i dag av Rolf og Alexandra Becker
Sommerserie i Krimtimen 2011
Søndag 31. juli 2011 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 5. episode: Høk over høk av Rolf og Alexandra Becker
Sommerserie i Krimtimen 2011
Søndag 17. juli 2011 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 4. episode: Whisky på fastende hjerte av Rolf og Alexandra Becker
Sommerserie i Krimtimen 2011
Søndag 10. juli 2011 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 3. episode: En opphissende parfyme av Rolf og Alexandra Becker
Sommerserie i Krimtimen 2011
Søndag 3. juli 2011 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 2. episode: Han som alltid får skylden av Rolf og Alexandra Becker
Sommerserie i Krimtimen 2011
Søndag 26. juni 2011 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 1. episode: Liket var her nettopp av Rolf og Alexandra Becker
Sommerserie i Krimtimen 2011
Søndag 19. juni 2011 kl. 14:03 på P1
Den store søvnen, 4. episode: Sånt gjør man ikke mot Carmen av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 19. juni 2011 kl. 23:03 på P1
Den store søvnen, 4. episode: Sånt gjør man ikke mot Carmen av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 12. juni 2011 kl. 14:03 på P1
Den store søvnen, 3. episode: Rødt er blodets farge av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 12. juni 2011 kl. 23:03 på P1
Den store søvnen, 3. episode: Rødt er blodets farge av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 5. juni 2011 kl. 14:03 på P1
Den store søvnen, 2. episode: Du skjøt feil mann av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 5. juni 2011 kl. 23:03 på P1
Den store søvnen, 2. episode: Du skjøt feil mann av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 29. mai 2011 kl. 14:03 på P1
Den store søvnen, 1. episode: Et lik veier mere enn et knust hjerte av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 29. mai 2011 kl. 23:03 på P1
Den store søvnen, 1. episode: Et lik veier mere enn et knust hjerte av Raymond Chandler
Krimtimen
Søndag 17. april 2011
Sporskifteren av Charles Dickens
Sendt som hørespill i programmet "Krimtimen"
Søndag 13. mars 2011 kl. 14:03 på P1
Redselen på Krokskogen av Sverre Årnes
Krimtimen. Usikker oppføring
Søndag 30. mai 2010 kl. 23:03 på P1
Svart arv, 4. episode: Brevet av Magnhild Bruheim
Usikker oppføring
Lørdag 29. mai 2010 kl. 14:03 på P1
Svart arv, 4. episode: Brevet av Magnhild Bruheim
Mandag 24. mai 2010 kl. 21:03 på P2
Over ævne (1. stykke), 2. episode av Bjørnstjerne Bjørnson
Søndag 23. mai 2010 kl. 15:03 på P2
Over ævne (1. stykke), 2. episode av Bjørnstjerne Bjørnson
Søndag 23. mai 2010 kl. 23:03 på P1
Svart arv, 3. episode: Fotografiet av Magnhild Bruheim
Usikker oppføring
Lørdag 22. mai 2010 kl. 14:03 på P1
Svart arv, 3. episode: Fotografiet av Magnhild Bruheim
Søndag 16. mai 2010 kl. 15:03 på P2
Over ævne (1. stykke), 1. episode av Bjørnstjerne Bjørnson
Søndag 16. mai 2010 kl. 23:03 på P1
Svart arv, 2. episode: Likfunnet av Magnhild Bruheim
Usikker oppføring
Lørdag 15. mai 2010 kl. 14:03 på P1
Svart arv, 2. episode: Likfunnet av Magnhild Bruheim
Mandag 10. mai 2010 kl. 21:03 på P2
Når den ny vin blomstrer, 2. episode av Bjørnstjerne Bjørnson
Sendt i serien Bjørnson-måned 2010
Søndag 9. mai 2010 kl. 15:03 på P2
Når den ny vin blomstrer, 2. episode av Bjørnstjerne Bjørnson
Sendt i serien Bjørnson-måned 2010
Søndag 9. mai 2010 kl. 23:03 på P1
Svart arv, 1. episode: Brudesløret av Magnhild Bruheim
Usikker oppføring
Lørdag 8. mai 2010 kl. 14:03 på P1
Svart arv, 1. episode: Brudesløret av Magnhild Bruheim
Mandag 3. mai 2010 kl. 21:03 på P2
Når den ny vin blomstrer, 1. episode av Bjørnstjerne Bjørnson
Sendt i serien Bjørnson-måned 2010
Søndag 2. mai 2010 kl. 15:03 på P2
Når den ny vin blomstrer, 1. episode av Bjørnstjerne Bjørnson
Sendt i serien Bjørnson-måned 2010
Søndag 2. mai 2010 kl. 23:03 på P1
Hvitvasking, 4. episode: Arvens pris av Tom Kristensen
Lørdag 1. mai 2010 kl. 14:03 på P1
Hvitvasking, 4. episode: Arvens pris av Tom Kristensen
Mandag 26. april 2010 kl. 23:03 på P1
Paul Lange og Tora Parsberg, 2. episode av Bjørnstjerne Bjørnson
Sendt i serien Bjørnson-måned 2010
Søndag 25. april 2010 kl. 15:03 på P1
Paul Lange og Tora Parsberg, 2. episode av Bjørnstjerne Bjørnson
Sendt i serien Bjørnson-måned 2010
Søndag 25. april 2010 kl. 23:03 på P1
Hvitvasking, 3. episode: Svarte penger av Tom Kristensen
Lørdag 24. april 2010 kl. 14:03 på P1
Hvitvasking, 3. episode: Svarte penger av Tom Kristensen
Mandag 19. april 2010 kl. 23:03 på P1
Paul Lange og Tora Parsberg, 1. episode av Bjørnstjerne Bjørnson
Sendt i serien Bjørnson-måned 2010
Søndag 18. april 2010 kl. 15:03 på P1
Paul Lange og Tora Parsberg, 1. episode av Bjørnstjerne Bjørnson
Sendt i serien Bjørnson-måned 2010
Søndag 18. april 2010 kl. 23:03 på P1
Hvitvasking, 2. episode: Deep throat av Tom Kristensen
Lørdag 17. april 2010 kl. 14:03 på P1
Hvitvasking, 2. episode: Deep throat av Tom Kristensen
Søndag 11. april 2010
Kjærlighetsscener fra Bjørnsons dramatikk av Bjørnstjerne Bjørnson
Sendt i serien Bjørnson-måned 2010
Søndag 11. april 2010 kl. 12:03 på P1
Hvitvasking, 1. episode: Arven av Tom Kristensen
Lørdag 10. april 2010 kl. 14:03 på P1
Hvitvasking, 1. episode: Arven av Tom Kristensen
Søndag 4. april 2010 kl. 18:03 på P2
Hvitvasking, 4. episode: Arvens pris av Tom Kristensen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 4. april 2010 kl. 23:03 på P1
Hvitvasking, 4. episode: Arvens pris av Tom Kristensen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 3. april 2010 kl. 18:05 på P2
Hvitvasking, 3. episode: Svarte penger av Tom Kristensen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 3. april 2010 kl. 23:03 på P1
Hvitvasking, 3. episode: Svarte penger av Tom Kristensen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 2. april 2010 kl. 18:03 på P2
Hvitvasking, 2. episode: Deep throat av Tom Kristensen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 2. april 2010 kl. 23:03 på P1
Hvitvasking, 2. episode: Deep throat av Tom Kristensen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 1. april 2010 kl. 18:03 på P2
Hvitvasking, 1. episode: Arven av Tom Kristensen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 1. april 2010 kl. 23:03 på P1
Hvitvasking, 1. episode: Arven av Tom Kristensen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 28. februar 2010 kl. 23:03 på P1
Dragens hale av Bing & Bringsværd
Lørdag 27. februar 2010 kl. 14:03 på P1
Dragens hale av Bing & Bringsværd
Søndag 7. februar 2010 kl. 23:03 på P1
Dødsguden fra Amazonas av Tor Edvin Dahl
Lørdag 6. februar 2010 kl. 14:03 på P1
Dødsguden fra Amazonas av Tor Edvin Dahl
Mandag 18. januar 2010 kl. 21:03 på P2
Før solnedgang, 2. episode av Gerhard Hauptmann
Søndag 17. januar 2010 kl. 15:03 på P2
Før solnedgang, 2. episode av Gerhard Hauptmann
Mandag 11. januar 2010 kl. 21:03 på P2
Før solnedgang, 1. episode av Gerhard Hauptmann
Søndag 10. januar 2010 kl. 15:03 på P2
Før solnedgang, 1. episode av Gerhard Hauptmann
Søndag 3. januar 2010 kl. 23:03
Farlige hvetebrødsdager, 1. episode: Berlin 1944 av Axel Kielland
Lørdag 2. januar 2010 kl. 15:03
Farlige hvetebrødsdager, 1. episode: Berlin 1944 av Axel Kielland
Mandag 14. desember 2009 kl. 21:03 på P2
Egil Skallagrimssons saga, 3. episode: Sonetapet av Morten Cranner
Reprise
Søndag 13. desember 2009 kl. 15:03 på P2
Egil Skallagrimssons saga, 3. episode: Sonetapet av Morten Cranner
Mandag 7. desember 2009 kl. 21:03 på P2
Egil Skallagrimssons saga, 2. episode: Nidstangen av Morten Cranner
Reprise
Søndag 6. desember 2009 kl. 15:03 på P2
Egil Skallagrimssons saga, 2. episode: Nidstangen av Morten Cranner
Mandag 30. november 2009 kl. 21:03 på P2
Egil Skallagrimssons saga, 1. episode: Tre tause sneglehus av Morten Cranner
Reprise
Søndag 29. november 2009 kl. 15:03 på P2
Egil Skallagrimssons saga, 1. episode: Tre tause sneglehus av Morten Cranner
Mandag 9. november 2009 kl. 21:00 på P2
Den tredje mann, 2. episode: Møte i Prater av Graham Greene
Søndag 8. november 2009 kl. 15:03 på P2
Den tredje mann, 2. episode: Møte i Prater av Graham Greene
Mandag 2. november 2009 kl. 21:00 på P2
Den tredje mann, 1. episode: Død ved ulykkestilfelle av Graham Greene
Søndag 1. november 2009 kl. 15:03 på P2
Den tredje mann, 1. episode: Død ved ulykkestilfelle av Graham Greene
Søndag 9. august 2009 kl. 23:03 på P1
De dødes tjern, 4. episode: Natten til 23. august av Bernhard Borge
Lørdag 8. august 2009 kl. 14:03 på P1
De dødes tjern, 4. episode: Natten til 23. august av Bernhard Borge
Søndag 2. august 2009 kl. 23:03 på P1
De dødes tjern, 3. episode: Mannen med trebenet av Bernhard Borge
Lørdag 1. august 2009 kl. 14:03 på P1
De dødes tjern, 3. episode: Mannen med trebenet av Bernhard Borge
Søndag 26. juli 2009 kl. 23:03 på P1
De dødes tjern, 2. episode: Dragsug av Bernhard Borge
Lørdag 25. juli 2009 kl. 14:03 på P1
De dødes tjern, 2. episode: Dragsug av Bernhard Borge
Søndag 19. juli 2009 kl. 23:03 på P1
De dødes tjern, 1. episode: Daumannshytta av Bernhard Borge
Lørdag 18. juli 2009 kl. 14:03 på P1
De dødes tjern, 1. episode: Daumannshytta av Bernhard Borge
Søndag 14. juni 2009 kl. 23:03 på P1
Jokeren, 4. episode: Siste stikk av Lars Saabye Christensen
Lørdag 13. juni 2009 kl. 14:03 på P1
Jokeren, 4. episode: Siste stikk av Lars Saabye Christensen
Søndag 7. juni 2009 kl. 23:03 på P1
Jokeren, 3. episode: Brudeferden i Hardanger av Lars Saabye Christensen
Lørdag 6. juni 2009 kl. 14:03 på P1
Jokeren, 3. episode: Brudeferden i Hardanger av Lars Saabye Christensen
Søndag 31. mai 2009 kl. 23:03 på P1
Jokeren, 2. episode: V for Viktor av Lars Saabye Christensen
Lørdag 30. mai 2009 kl. 14:03 på P1
Jokeren, 2. episode: V for Viktor av Lars Saabye Christensen
Søndag 24. mai 2009 kl. 23:03 på P1
Jokeren, 1. episode: Men jeg var ikke død av Lars Saabye Christensen
Lørdag 23. mai 2009 kl. 14:03 på P1
Jokeren, 1. episode: Men jeg var ikke død av Lars Saabye Christensen
Søndag 17. mai 2009 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 5. episode: Hitchcock av Tom Egeland
Lørdag 16. mai 2009 kl. 14:03 på P1
Trollspeilet, 5. episode: Hitchcock av Tom Egeland
Søndag 10. mai 2009 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 4. episode: Jenta i speilet av Tom Egeland
Lørdag 9. mai 2009 kl. 14:03 på P1
Trollspeilet, 4. episode: Jenta i speilet av Tom Egeland
Søndag 3. mai 2009 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 3. episode: Signaturdrapet av Tom Egeland
Lørdag 2. mai 2009 kl. 14:03 på P1
Trollspeilet, 3. episode: Signaturdrapet av Tom Egeland
Søndag 26. april 2009 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 2. episode: Aquarius av Tom Egeland
Lørdag 25. april 2009 kl. 14:03 på P1
Trollspeilet, 2. episode: Aquarius av Tom Egeland
Søndag 19. april 2009
Vindstille av Hans Brünlich og Till Sailer
Søndag 19. april 2009 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 1. episode: Til blod på jorden av Tom Egeland
Lørdag 18. april 2009 kl. 14:03 på P1
Trollspeilet, 1. episode: Til blod på jorden av Tom Egeland
Mandag 13. april 2009 kl. 18:03 på P2
Trollspeilet, 5. episode: Hitchcock av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2009
Mandag 13. april 2009 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 5. episode: Hitchcock av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2009
Søndag 12. april 2009 kl. 18:03 på P2
Trollspeilet, 4. episode: Jenta i speilet av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2009
Søndag 12. april 2009 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 4. episode: Jenta i speilet av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2009
Lørdag 11. april 2009 kl. 18:03 på P2
Trollspeilet, 3. episode: Signaturdrapet av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2009
Lørdag 11. april 2009 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 3. episode: Signaturdrapet av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2009
Fredag 10. april 2009 kl. 18:03 på P2
Trollspeilet, 2. episode: Aquarius av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2009
Fredag 10. april 2009 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 2. episode: Aquarius av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2009
Torsdag 9. april 2009 kl. 18:03 på P2
Trollspeilet, 1. episode: Til blod på jorden av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2009
Torsdag 9. april 2009 kl. 23:03 på P1
Trollspeilet, 1. episode: Til blod på jorden av Tom Egeland
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2009
Søndag 5. april 2009 kl. 23:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 4. episode: En skal ikke svikte en dame av Raymond Chandler
Lørdag 4. april 2009 kl. 14:00 på NRK Gull
Kvinnen i sjøen, 4. episode: En skal ikke svikte en dame av Raymond Chandler
Søndag 29. mars 2009 kl. 23:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 3. episode: Feil side av byen av Raymond Chandler
Lørdag 28. mars 2009 kl. 14:00 på NRK Gull
Kvinnen i sjøen, 3. episode: Feil side av byen av Raymond Chandler
Søndag 22. mars 2009 kl. 23:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 2. episode: Evig din av Raymond Chandler
Lørdag 21. mars 2009 kl. 14:00 på NRK Gull
Kvinnen i sjøen, 2. episode: Evig din av Raymond Chandler
Søndag 15. mars 2009 kl. 23:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 1. episode: Finn min hustru av Raymond Chandler
Lørdag 14. mars 2009 kl. 14:00 på NRK Gull
Kvinnen i sjøen, 1. episode: Finn min hustru av Raymond Chandler
Søndag 8. mars 2009 kl. 23:03 på P1
Knut Gribb er død! av Tor Edvin Dahl
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Uverifiserte opplysninger
Lørdag 7. mars 2009 kl. 14:03 på P1
Knut Gribb er død! av Tor Edvin Dahl
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Søndag 15. februar 2009 på P2
Natten i Kigali av Karl Hoff
Ubekreftet. Reprisesending?
Søndag 8. februar 2009 på P2
Fuglemesteren av Jesper Halle
Radioteatret. Usikker oppføring?
Søndag 25. januar 2009 kl. 23:03 på P1
Det sorte gull av Jan H. Jensen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Uverifiserte opplysninger
Lørdag 24. januar 2009 kl. 14:03 på P1
Det sorte gull av Jan H. Jensen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Søndag 18. januar 2009 kl. 23:03 på P1
Den gyldne pest, 3. episode: Den siste alkymist av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Ubekreftet tidspunkt
Lørdag 17. januar 2009 kl. 14:03 på P1
Den gyldne pest, 3. episode: Den siste alkymist av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Ubekreftet tidspunkt
Søndag 11. januar 2009 kl. 23:03 på P1
Den gyldne pest, 2. episode: En gyllen grav av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Ubekreftet tidspunkt
Lørdag 10. januar 2009 kl. 14:03 på P1
Den gyldne pest, 2. episode: En gyllen grav av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Ubekreftet tidspunkt
Søndag 4. januar 2009 kl. 23:03 på P1
Den gyldne pest, 1. episode: De radioaktive strålers mysterium av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 3. januar 2009 kl. 14:03 på P1
Den gyldne pest, 1. episode: De radioaktive strålers mysterium av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Søndag 21. desember 2008 kl. 23:03 på P1
Sfærenes musikk av Terje Emberland og Bernt Roughtvedt
Lørdag 20. desember 2008 kl. 14:03 på P1
Sfærenes musikk av Terje Emberland og Bernt Roughtvedt
Søndag 14. desember 2008 kl. 23:03 på P1
De hengtes forbund av Eirik Ildahl
Lørdag 13. desember 2008 kl. 14:03 på P1
De hengtes forbund av Eirik Ildahl
Søndag 7. desember 2008 kl. 23:03 på P1
Døden går om bord av Gunnar Staalesen
Lørdag 6. desember 2008 kl. 14:03 på P1
Døden går om bord av Gunnar Staalesen
Søndag 30. november 2008 kl. 23:03 på P1
Svart arv, 4. episode: Brevet av Magnhild Bruheim
Lørdag 29. november 2008 kl. 14:03 på P1
Svart arv, 4. episode: Brevet av Magnhild Bruheim
Søndag 23. november 2008 kl. 23:03 på P1
Svart arv, 3. episode: Fotografiet av Magnhild Bruheim
Lørdag 22. november 2008 kl. 14:03 på P1
Svart arv, 3. episode: Fotografiet av Magnhild Bruheim
Søndag 16. november 2008 kl. 23:03 på P1
Svart arv, 2. episode: Likfunnet av Magnhild Bruheim
Lørdag 15. november 2008 kl. 14:03 på P1
Svart arv, 2. episode: Likfunnet av Magnhild Bruheim
Søndag 9. november 2008 kl. 23:03 på P1
Svart arv, 1. episode: Brudesløret av Magnhild Bruheim
Lørdag 8. november 2008 kl. 14:03 på P1
Svart arv, 1. episode: Brudesløret av Magnhild Bruheim
Søndag 19. oktober 2008 kl. 23:03 på P1
Djevlebjørnen fra Dauingmyra av Jan H. Jensen
Sending i anledning Knut Gribbs 100-årsjubileum. Usikkert tidspunkt
Lørdag 18. oktober 2008 kl. 14:03 på P1
Djevlebjørnen fra Dauingmyra av Jan H. Jensen
Sending i anledning Knut Gribbs 100-årsjubileum. Usikkert tidspunkt
Søndag 5. oktober 2008 kl. 23:03 på P1
Blitz, 4. episode: En ny start av Fredrik Skagen
Lørdag 4. oktober 2008 kl. 14:03 på P1
Blitz, 4. episode: En ny start av Fredrik Skagen
Søndag 28. september 2008 kl. 23:03 på P1
Blitz, 3. episode: En bombe i posten av Fredrik Skagen
Lørdag 27. september 2008 kl. 14:03 på P1
Blitz, 3. episode: En bombe i posten av Fredrik Skagen
Søndag 21. september 2008 kl. 23:03 på P1
Blitz, 2. episode: Det perfekte ran av Fredrik Skagen
Lørdag 20. september 2008 kl. 14:03 på P1
Blitz, 2. episode: Det perfekte ran av Fredrik Skagen
Søndag 14. september 2008 kl. 23:03 på P1
Blitz, 1. episode: Ung pike forsvunnet av Fredrik Skagen
Lørdag 13. september 2008 kl. 14:00 på P1
Blitz, 1. episode: Ung pike forsvunnet av Fredrik Skagen
Mandag 31. mars 2008 kl. 19:30 på P2
Uten dekning av Bjørn Høvik
Søndag 30. mars 2008 kl. 15:03 på P2
Uten dekning av Bjørn Høvik
Lørdag 22. mars 2008 kl. 17:03 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 5. episode: I fiendens leir av Robert Louis Stevenson
Lørdag 15. mars 2008 kl. 17:03 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 4. episode: Angrepet av Robert Louis Stevenson
Lørdag 8. mars 2008 kl. 17:03 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 3. episode: Mannen på øya av Robert Louis Stevenson
Lørdag 1. mars 2008 kl. 17:03 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 2. episode: Sjømannen med ett bein av Robert Louis Stevenson
Lørdag 23. februar 2008 kl. 19:03 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 1. episode: Det sorte merket av Robert Louis Stevenson
Søndag 27. januar 2008 kl. 23:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 4. episode: Og alle hjerter gledet seg av Gunnar Staalesen
Lørdag 26. januar 2008 kl. 14:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 4. episode: Og alle hjerter gledet seg av Gunnar Staalesen
Søndag 20. januar 2008 kl. 23:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 3. episode: Og hekken vokste kjempehøy av Gunnar Staalesen
Lørdag 19. januar 2008 kl. 14:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 3. episode: Og hekken vokste kjempehøy av Gunnar Staalesen
Søndag 13. januar 2008 kl. 23:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 2. episode: Da kom den vakre prins derinn av Gunnar Staalesen
Lørdag 12. januar 2008 kl. 14:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 2. episode: Da kom den vakre prins derinn av Gunnar Staalesen
Søndag 6. januar 2008 kl. 23:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 1. episode: Tornerose var et vakkert barn av Gunnar Staalesen
Lørdag 5. januar 2008 kl. 15:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 1. episode: Tornerose var et vakkert barn av Gunnar Staalesen
Søndag 30. desember 2007
En landsby i Krawonia av Arne Willy Dahl
Mandag 24. desember 2007
Julestue av Ludvig Holberg
Søndag 9. desember 2007 kl. 23:03 på P1
Havdypets røst av Terje Emberland og Bernt Roughtvedt
Lørdag 8. desember 2007 kl. 14:03 på P1
Havdypets røst av Terje Emberland og Bernt Roughtvedt
Mandag 3. desember 2007 kl. 19:30 på P2
Beethoven-båndene av David McRobbie
Mandag 3. desember 2007 kl. 19:30 på P2
Beethoven-båndene av David McRobbie
Forkortet versjon?
Søndag 2. desember 2007 kl. 15:03 på P2
Beethoven-båndene av David McRobbie
Søndag 2. desember 2007 kl. 15:03 på P2
Beethoven-båndene av David McRobbie
Forkortet versjon?
Søndag 2. desember 2007 kl. 23:03 på P1
Dødebokens vokter av Eirik Ildahl
Lørdag 1. desember 2007 kl. 15:03 på P1
Dødebokens vokter av Eirik Ildahl
Mandag 19. november 2007 kl. 19:30 på P2
Av måneskinn gror det ingenting (versjon 2), 2. episode av Torborg Nedreaas
Søndag 18. november 2007 kl. 15:03 på P2
Av måneskinn gror det ingenting (versjon 2), 2. episode av Torborg Nedreaas
Mandag 12. november 2007 kl. 19:30 på P2
Av måneskinn gror det ingenting (versjon 2), 1. episode av Torborg Nedreaas
Søndag 11. november 2007 kl. 15:03 på P2
Av måneskinn gror det ingenting (versjon 2), 1. episode av Torborg Nedreaas
Søndag 21. oktober 2007
Av måneskinn gror det ingenting (versjon 1), 2. episode av Torborg Nedreaas
Ubekreftet tidspunkt
Søndag 14. oktober 2007
Av måneskinn gror det ingenting (versjon 1), 1. episode av Torborg Nedreaas
Ubekreftet tidspunkt
Søndag 17. juni 2007 kl. 23:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 5. episode: Demaskering av Edith Ranum
Lørdag 16. juni 2007 kl. 14:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 5. episode: Demaskering av Edith Ranum
Søndag 10. juni 2007 kl. 23:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 4. episode: Skriftemålet av Edith Ranum
Lørdag 9. juni 2007 kl. 14:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 4. episode: Skriftemålet av Edith Ranum
Søndag 3. juni 2007 kl. 23:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 3. episode: Forkledning av Edith Ranum
Lørdag 2. juni 2007 kl. 14:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 3. episode: Forkledning av Edith Ranum
Søndag 27. mai 2007 kl. 23:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 2. episode: Skyggespill av Edith Ranum
Lørdag 26. mai 2007 kl. 14:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 2. episode: Skyggespill av Edith Ranum
Søndag 20. mai 2007 kl. 23:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 1. episode: Tilbake til døden av Edith Ranum
Lørdag 19. mai 2007 kl. 14:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 1. episode: Tilbake til døden av Edith Ranum
Søndag 13. mai 2007 kl. 23:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 5. episode: Oppklaring av Johs Solberg
Lørdag 12. mai 2007 kl. 14:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 5. episode: Oppklaring av Johs Solberg
Søndag 6. mai 2007 kl. 23:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 4. episode: Anholdelse av Johs Solberg
Lørdag 5. mai 2007 kl. 07:00
Fridtjof Nansen: En helt fra vår egen tid av Joachim Ahlemann
Sendt i programserien "NRK under solkorset - programmene gode nordmenn aldri fikk høre"
Lørdag 5. mai 2007 kl. 14:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 4. episode: Anholdelse av Johs Solberg
Søndag 29. april 2007 kl. 23:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 3. episode: Identifisering av Johs Solberg
Lørdag 28. april 2007 kl. 14:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 3. episode: Identifisering av Johs Solberg
Søndag 22. april 2007 kl. 23:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 2. episode: Ransaking av Johs Solberg
Lørdag 21. april 2007 kl. 14:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 2. episode: Ransaking av Johs Solberg
Søndag 15. april 2007 kl. 23:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 1. episode: Ildspåsettelse av Johs Solberg
Lørdag 14. april 2007 kl. 14:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 1. episode: Ildspåsettelse av Johs Solberg
Mandag 9. april 2007 kl. 18:03 på P2
De dødes tjern, 4. episode: Natten til 23. august av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Mandag 9. april 2007 kl. 19:30 på P2
Kjærligheten er en ensom ting, 2. episode av Jan Hogne Sandven
Søndag 8. april 2007 kl. 18:03 på P2
De dødes tjern, 3. episode: Mannen med trebenet av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 8. april 2007 kl. 20:30 på P1+
God aften, mitt navn er Cox, 7. episode: Den som ler sist... av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Søndag 8. april 2007 kl. 23:03 på P1
De dødes tjern, 4. episode: Natten til 23. august av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 7. april 2007 kl. 18:03 på P2
De dødes tjern, 2. episode: Dragsug av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 7. april 2007 kl. 20:30 på P1+
God aften, mitt navn er Cox, 6. episode: Det brenner i dag av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Lørdag 7. april 2007 kl. 23:03 på P1
De dødes tjern, 3. episode: Mannen med trebenet av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 6. april 2007 kl. 18:03 på P2
De dødes tjern, 1. episode: Daumannshytta av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 6. april 2007 kl. 20:30 på P1+
God aften, mitt navn er Cox, 5. episode: Høk over høk av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Fredag 6. april 2007 kl. 23:03 på P1
De dødes tjern, 2. episode: Dragsug av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 5. april 2007 kl. 20:30 på P1+
God aften, mitt navn er Cox, 4. episode: Whisky på fastende hjerte av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Torsdag 5. april 2007 kl. 23:03 på P1
De dødes tjern, 1. episode: Daumannshytta av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Onsdag 4. april 2007 kl. 20:30 på P1+
God aften, mitt navn er Cox, 3. episode: En opphissende parfyme av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Tirsdag 3. april 2007 kl. 20:30 på P1+
God aften, mitt navn er Cox, 2. episode: Han som alltid får skylden av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Mandag 2. april 2007 kl. 19:30 på P2
Kjærligheten er en ensom ting, 1. episode av Jan Hogne Sandven
Mandag 2. april 2007 kl. 20:30 på P1+
God aften, mitt navn er Cox, 1. episode: Liket var her nettopp av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Søndag 4. mars 2007 kl. 23:03 på P1
De fires tegn, 4. episode: Den store skatten fra Agra av Arthur Conan Doyle
Ubekreftet oppføring
Lørdag 3. mars 2007 kl. 14:03 på P1
De fires tegn, 4. episode: Den store skatten fra Agra av Arthur Conan Doyle
Ubekreftet oppføring
Søndag 25. februar 2007 kl. 23:03 på P1
De fires tegn, 3. episode: Mannen med trebenet av Arthur Conan Doyle
Lørdag 24. februar 2007 kl. 14:03 på P1
De fires tegn, 3. episode: Mannen med trebenet av Arthur Conan Doyle
Søndag 18. februar 2007 kl. 23:03 på P1
De fires tegn, 2. episode: Mysteriet i Pondicherry Lodge av Arthur Conan Doyle
Lørdag 17. februar 2007 kl. 14:03 på P1
De fires tegn, 2. episode: Mysteriet i Pondicherry Lodge av Arthur Conan Doyle
Søndag 11. februar 2007 kl. 23:03 på P1
De fires tegn, 1. episode: Et møte i tåken av Arthur Conan Doyle
Lørdag 10. februar 2007 kl. 14:03 på P1
De fires tegn, 1. episode: Et møte i tåken av Arthur Conan Doyle
Søndag 24. september 2006 kl. 23:03 på P1
Brochmanns bedrifter, 3. episode: Brikken som manglet av Bing & Bringsværd
Lørdag 23. september 2006 kl. 14:03 på P1
Brochmanns bedrifter, 3. episode: Brikken som manglet av Bing & Bringsværd
Søndag 17. september 2006 kl. 23:03 på P1
Brochmanns bedrifter, 2. episode: Millionene på veggen av Bing & Bringsværd
Lørdag 16. september 2006 kl. 14:03 på P1
Brochmanns bedrifter, 2. episode: Millionene på veggen av Bing & Bringsværd
Søndag 10. september 2006 kl. 23:03 på P1
Brochmanns bedrifter, 1. episode: Mysteriet med det lukkede rom av Bing & Bringsværd
Lørdag 9. september 2006 kl. 14:03 på P1
Brochmanns bedrifter, 1. episode: Mysteriet med det lukkede rom av Bing & Bringsværd
Søndag 9. april 2006 kl. 23:03 på P1
Mordet bak mordet, 4. episode: Biter av et puslespill av Elisabeth Thams
Lørdag 8. april 2006 kl. 14:03 på P1
Mordet bak mordet, 4. episode: Biter av et puslespill av Elisabeth Thams
Søndag 2. april 2006 på P1
Mordet bak mordet, 3. episode: Et slag i hodet av Elisabeth Thams
Lørdag 1. april 2006 på P1
Mordet bak mordet, 3. episode: Et slag i hodet av Elisabeth Thams
Søndag 26. mars 2006 kl. 00:00 på NRK Bare Ibsen
Vildanden av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Søndag 26. mars 2006 kl. 03:15 på NRK Bare Ibsen
Rosmersholm av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Søndag 26. mars 2006 kl. 05:20 på NRK Bare Ibsen
Bygmester Solness av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Søndag 26. mars 2006 kl. 07:25 på NRK Bare Ibsen
Lille Eyolf av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som markerte ibsenåret en hel helg
Søndag 26. mars 2006 kl. 09:10 på NRK Bare Ibsen
Når vi døde vågner av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Søndag 26. mars 2006 kl. 09:45 på NRK Bare Ibsen
Peer Gynt, 1. handling av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker. Både 1. handling og 2. handling ble sendt sammen
Søndag 26. mars 2006 kl. 13:29 på NRK Bare Ibsen
Et dukkehjem av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Søndag 26. mars 2006 kl. 16:55 på NRK Bare Ibsen
Gjengangere av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Søndag 26. mars 2006 kl. 18:50 på NRK Bare Ibsen
En folkefiende av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Søndag 26. mars 2006 kl. 20:55 på NRK Bare Ibsen
Vildanden av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Søndag 26. mars 2006 kl. 23:03 på P1
Mordet bak mordet, 2. episode: Karinas sønner av Elisabeth Thams
Søndag 26. mars 2006 kl. 23:05 på NRK Bare Ibsen
Rosmersholm av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Lørdag 25. mars 2006 kl. 00:05 på NRK Bare Ibsen
Gjengangere av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Lørdag 25. mars 2006 kl. 02:00 på NRK Bare Ibsen
En folkefiende av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Lørdag 25. mars 2006 kl. 04:10 på NRK Bare Ibsen
Vildanden av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Lørdag 25. mars 2006 kl. 06:20 på NRK Bare Ibsen
Rosmersholm av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Lørdag 25. mars 2006 kl. 08:30 på NRK Bare Ibsen
Bygmester Solness av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Lørdag 25. mars 2006 kl. 10:30 på NRK Bare Ibsen
Lille Eyolf av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som markerte ibsenåret en hel helg
Lørdag 25. mars 2006 kl. 12:20 på NRK Bare Ibsen
Når vi døde vågner av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Lørdag 25. mars 2006 kl. 13:52 på NRK Bare Ibsen
Peer Gynt, 1. handling av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker. Både 1. handling og 2. handling ble sendt sammen
Lørdag 25. mars 2006 kl. 15:10 på P1
Mordet bak mordet, 2. episode: Karinas sønner av Elisabeth Thams
Lørdag 25. mars 2006 kl. 17:39 på NRK Bare Ibsen
Et dukkehjem av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Lørdag 25. mars 2006 kl. 20:00 på NRK Bare Ibsen
Gjengangere av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Lørdag 25. mars 2006 kl. 22:00 på NRK Bare Ibsen
En folkefiende av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Fredag 24. mars 2006 kl. 18:04 på NRK Bare Ibsen
Peer Gynt, 1. handling av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker. Både 1. handling og 2. handling ble sendt sammen
Fredag 24. mars 2006 kl. 21:51 på NRK Bare Ibsen
Et dukkehjem av Henrik Ibsen
Sendt på spesialkanalen NRK Bare Ibsen som en hel helg markerte Ibsenåret ved å sende gamle Ibsen-stykker
Søndag 19. mars 2006 kl. 23:03 på P1
Mordet bak mordet, 1. episode: En samvittighetssak av Elisabeth Thams
Lørdag 18. mars 2006 kl. 14:03 på P1
Mordet bak mordet, 1. episode: En samvittighetssak av Elisabeth Thams
Mandag 20. februar 2006 kl. 13:03 på P2
Det blåser på Haltenbanken av Arne Willy Dahl
Utdrag, sendt i programmet "Kurer"
Søndag 12. februar 2006 kl. 23:03 på P1
I sølvlandets natt, 2. episode: Opprørsgeneralen Emilano Zapata av Øvre Richter Frich
Ubekreftet tidspunkt
Lørdag 11. februar 2006 kl. 14:03 på P1
I sølvlandets natt, 2. episode: Opprørsgeneralen Emilano Zapata av Øvre Richter Frich
Ubekreftet tidspunkt
Søndag 5. februar 2006 kl. 23:03 på P1
I sølvlandets natt, 1. episode: Den stjålne minister av Øvre Richter Frich
Ubekreftet tidspunkt
Lørdag 4. februar 2006 kl. 14:03 på P1
I sølvlandets natt, 1. episode: Den stjålne minister av Øvre Richter Frich
Søndag 29. januar 2006 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 4. episode: Møtet av Ruth Park
kulTURBO
Søndag 29. januar 2006 kl. 23:03 på P1
Døden på asylet, 4. episode: En felle for en morder av Quentin Patrick
Lørdag 28. januar 2006 kl. 14:03 på P1
Døden på asylet, 4. episode: En felle for en morder av Quentin Patrick
Mandag 23. januar 2006 kl. 19:30 på P2
Det tatoverte hjertet, 2. episode: Kjærlighetens bånd av Mark Brennan
Søndag 22. januar 2006 kl. 15:03 på P2
Det tatoverte hjertet, 2. episode: Kjærlighetens bånd av Mark Brennan
Søndag 22. januar 2006 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 3. episode: Profetien av Ruth Park
kulTURBO
Søndag 22. januar 2006 kl. 23:03 på P1
Døden på asylet, 3. episode: Operasjonskniven av Quentin Patrick
Mandag 16. januar 2006 kl. 19:30 på P2
Det tatoverte hjertet, 1. episode: Rendezvous med fortiden (Ung pike savnet) av Mark Brennan
Søndag 15. januar 2006 kl. 15:03 på P2
Det tatoverte hjertet, 1. episode: Rendezvous med fortiden (Ung pike savnet) av Mark Brennan
Søndag 15. januar 2006 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 2. episode: Den fremmede (også kalt "Krafta"?) av Ruth Park
kulTURBO
Søndag 15. januar 2006 kl. 23:03 på P1
Døden på asylet, 2. episode: Legemet på marmorplaten av Quentin Patrick
Mandag 9. januar 2006 kl. 19:30 på P2
De fortaptes hus, 2. episode: Risanen av Sven Elvestad
Søndag 8. januar 2006 kl. 15:03 på P2
De fortaptes hus, 2. episode: Risanen av Sven Elvestad
Søndag 8. januar 2006 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 1. episode: Den lille lodne jenta av Ruth Park
kulTURBO
Søndag 8. januar 2006 kl. 23:03 på P1
Døden på asylet, 1. episode: Stemmen fra mørket av Quentin Patrick
Lørdag 7. januar 2006 kl. 14:03 på P1
Døden på asylet, 1. episode: Stemmen fra mørket av Quentin Patrick
Mandag 2. januar 2006 kl. 19:30 på P2
De fortaptes hus, 1. episode: Maria av Sven Elvestad
Søndag 1. januar 2006 kl. 15:03 på P2
De fortaptes hus, 1. episode: Maria av Sven Elvestad
Mandag 19. desember 2005 kl. 19:30 på P2
Natten mellom v og i av Lars Hermansson
Søndag 18. desember 2005 kl. 15:03 på P2
Natten mellom v og i av Lars Hermansson
Mandag 12. desember 2005 kl. 19:30 på P2
En å gå på av Harold Pinter
Søndag 11. desember 2005 kl. 15:03 på P2
En å gå på av Harold Pinter
Mandag 21. november 2005 kl. 19:30 på P2
En våken og fri presse av Odd Selmer
Søndag 20. november 2005 kl. 15:03 på P2
En våken og fri presse av Odd Selmer
Søndag 20. november 2005 kl. 17:00 på P2
Matilda, 6. episode av Roald Dahl
Lørdag 19. november 2005 kl. 17:05 på P1
Matilda, 6. episode av Roald Dahl
Søndag 13. november 2005 kl. 17:00 på P2
Matilda, 5. episode av Roald Dahl
Lørdag 12. november 2005 kl. 17:05 på P1
Matilda, 5. episode av Roald Dahl
Søndag 6. november 2005 kl. 17:00 på P2
Matilda, 4. episode av Roald Dahl
Lørdag 5. november 2005 kl. 17:05 på P1
Matilda, 4. episode av Roald Dahl
Søndag 30. oktober 2005 kl. 17:00 på P2
Matilda, 3. episode av Roald Dahl
Søndag 30. oktober 2005 kl. 23:03 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 4. episode: Fellen av Gerd Nyquist
Lørdag 29. oktober 2005 kl. 14:03 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 4. episode: Fellen av Gerd Nyquist
Lørdag 29. oktober 2005 kl. 17:05 på P1
Matilda, 3. episode av Roald Dahl
Søndag 23. oktober 2005 kl. 17:00 på P2
Matilda, 2. episode av Roald Dahl
Søndag 23. oktober 2005 kl. 23:03 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 3. episode: Enda et dødsfall av Gerd Nyquist
Ubekreftet tidspunkt
Lørdag 22. oktober 2005 kl. 14:03 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 3. episode: Enda et dødsfall av Gerd Nyquist
Ubekreftet tidspunkt
Lørdag 22. oktober 2005 kl. 17:05 på P1
Matilda, 2. episode av Roald Dahl
Søndag 16. oktober 2005 kl. 17:00 på P2
Matilda, 1. episode av Roald Dahl
Søndag 16. oktober 2005 kl. 23:03 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 2. episode: Snoken av Gerd Nyquist
Lørdag 15. oktober 2005 kl. 14:03 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 2. episode: Snoken av Gerd Nyquist
Lørdag 15. oktober 2005 kl. 17:05 på P1
Matilda, 1. episode av Roald Dahl
Søndag 9. oktober 2005 kl. 23:03 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 1. episode: Døden i sandtaket av Gerd Nyquist
Lørdag 8. oktober 2005 kl. 14:03 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 1. episode: Døden i sandtaket av Gerd Nyquist
Søndag 2. oktober 2005 kl. 23:03 på P1
Sfærenes musikk av Terje Emberland og Bernt Roughtvedt
Lørdag 1. oktober 2005 kl. 14:03 på P1
Sfærenes musikk av Terje Emberland og Bernt Roughtvedt
Søndag 25. september 2005 kl. 23:03 på P1
Døden går om bord av Gunnar Staalesen
Lørdag 24. september 2005 kl. 14:03 på P1
Døden går om bord av Gunnar Staalesen
Søndag 18. september 2005 kl. 23:03 på P1
De hengtes forbund av Eirik Ildahl
Lørdag 17. september 2005 kl. 14:03 på P1
De hengtes forbund av Eirik Ildahl
Søndag 11. september 2005 kl. 15:03 på P2
Uten dekning av Bjørn Høvik
Ingen reprisesending grunnet valgsendinger
Søndag 11. september 2005 kl. 23:03 på P1
Gullets forbannelse av Tor Edvin Dahl
Lørdag 10. september 2005 kl. 14:03 på P1
Gullets forbannelse av Tor Edvin Dahl
Søndag 4. september 2005 kl. 23:03 på P1
Panikk i Polford, 5. episode: Morderen av R. D. Wingfield
Reprise
Lørdag 3. september 2005 kl. 14:03 på P1
Panikk i Polford, 5. episode: Morderen av R. D. Wingfield
Seriereprise
Søndag 28. august 2005 kl. 23:03 på P1
Panikk i Polford, 4. episode: Gravhvelvet av R. D. Wingfield
Reprise
Lørdag 27. august 2005 kl. 14:03 på P1
Panikk i Polford, 4. episode: Gravhvelvet av R. D. Wingfield
Seriereprise
Søndag 21. august 2005 kl. 23:03 på P1
Panikk i Polford, 3. episode: Tredobbelt mord av R. D. Wingfield
Reprise
Lørdag 20. august 2005 kl. 14:03 på P1
Panikk i Polford, 3. episode: Tredobbelt mord av R. D. Wingfield
Seriereprise
Søndag 14. august 2005 kl. 23:03 på P1
Panikk i Polford, 2. episode: Lik nummer to av R. D. Wingfield
Reprise
Lørdag 13. august 2005 kl. 14:03 på P1
Panikk i Polford, 2. episode: Lik nummer to av R. D. Wingfield
Seriereprise
Søndag 7. august 2005 kl. 23:03 på P1
Panikk i Polford, 1. episode: Liket på stranden av R. D. Wingfield
Reprise
Lørdag 6. august 2005 kl. 14:03 på P1
Panikk i Polford, 1. episode: Liket på stranden av R. D. Wingfield
Seriereprise
Mandag 27. juni 2005 kl. 19:30 på P2
Møte ved milepelen, 6. episode: Mitt eget ansikt av Sigurd Hoel
Reprise
Søndag 26. juni 2005 kl. 15:03 på P2
Møte ved milepelen, 6. episode: Mitt eget ansikt av Sigurd Hoel
Seriereprise
Mandag 20. juni 2005 kl. 19:30 på P2
Møte ved milepelen, 5. episode: Hvem er angiveren? av Sigurd Hoel
Reprise
Søndag 19. juni 2005 kl. 15:03 på P2
Møte ved milepelen, 5. episode: Hvem er angiveren? av Sigurd Hoel
Reprise. Denne episoden ble sendt dobbelt opp ettersom sendingen mandag 13. juni måtte utgå, se kilde for dagens dato
Søndag 19. juni 2005 kl. 23:03 på P1
Den røde enke, 4. episode: Rovedderkoppen av Stein Riverton
Lørdag 18. juni 2005 kl. 14:03 på P1
Den røde enke, 4. episode: Rovedderkoppen av Stein Riverton
Søndag 12. juni 2005 kl. 15:03 på P2
Møte ved milepelen, 5. episode: Hvem er angiveren? av Sigurd Hoel
Seriereprise
Søndag 12. juni 2005 kl. 23:03 på P1
Den røde enke, 3. episode: Det døde hus av Stein Riverton
Lørdag 11. juni 2005 kl. 14:03 på P1
Den røde enke, 3. episode: Det døde hus av Stein Riverton
Mandag 6. juni 2005 kl. 19:30 på P2
Møte ved milepelen, 4. episode: Den ene, den eneste av Sigurd Hoel
Reprise
Søndag 5. juni 2005 kl. 15:03 på P2
Møte ved milepelen, 4. episode: Den ene, den eneste av Sigurd Hoel
Seriereprise
Søndag 5. juni 2005 kl. 23:03 på P1
Den røde enke, 2. episode: Den grønne automobil av Stein Riverton
Lørdag 4. juni 2005 kl. 14:03 på P1
Den røde enke, 2. episode: Den grønne automobil av Stein Riverton
Mandag 30. mai 2005 kl. 19:30 på P2
Møte ved milepelen, 3. episode: Kari av Sigurd Hoel
Reprise
Søndag 29. mai 2005 kl. 15:03 på P2
Møte ved milepelen, 3. episode: Kari av Sigurd Hoel
Seriereprise
Søndag 29. mai 2005 kl. 23:03 på P1
Den røde enke, 1. episode: En ballaften på Grand av Stein Riverton
Originalopptaket til episoden var på avveie, og sendingen denne dagen hadde derfor en dårligere kvalitet enn ellers ettersom man måtte sende fra en kopi
Lørdag 28. mai 2005 kl. 14:03 på P1
Den røde enke, 1. episode: En ballaften på Grand av Stein Riverton
Originalopptaket til episoden var på avveie, og sendingen denne dagen hadde derfor en dårligere kvalitet enn ellers ettersom man måtte sende fra en kopi
Mandag 23. mai 2005 kl. 19:30 på P2
Møte ved milepelen, 2. episode: Galleri av fortapte av Sigurd Hoel
Reprise
Søndag 22. mai 2005 kl. 15:03 på P2
Møte ved milepelen, 2. episode: Galleri av fortapte av Sigurd Hoel
Seriereprise
Søndag 22. mai 2005 kl. 23:03 på P1
Instituttet, 3. episode: Møtet ved havet av Staffan Westerlund
Lørdag 21. mai 2005 kl. 14:03 på P1
Instituttet, 3. episode: Møtet ved havet av Staffan Westerlund
Mandag 16. mai 2005 kl. 19:30 på P2
Møte ved milepelen, 1. episode: Leieboeren av Sigurd Hoel
Reprise
Søndag 15. mai 2005 kl. 15:03 på P2
Møte ved milepelen, 1. episode: Leieboeren av Sigurd Hoel
Seriereprise
Søndag 15. mai 2005 kl. 23:03 på P1
Instituttet, 2. episode: Middag på hotell Plaza av Staffan Westerlund
Lørdag 14. mai 2005 kl. 14:03 på P1
Instituttet, 2. episode: Middag på hotell Plaza av Staffan Westerlund
Mandag 9. mai 2005 kl. 19:30 på P2
Tyskertøs av Willy Ustad
Søndag 8. mai 2005 kl. 15:03 på P2
Tyskertøs av Willy Ustad
Søndag 8. mai 2005 kl. 23:03 på P1
Instituttet, 1. episode: Brevet fra Lisbeth av Staffan Westerlund
Lørdag 7. mai 2005 kl. 14:03 på P1
Instituttet, 1. episode: Brevet fra Lisbeth av Staffan Westerlund
Søndag 1. mai 2005 kl. 17:00 på P2
Tom Sawyer, 5. episode av Mark Twain
Trolig også sendt dagen i forveien i lørdagsbarnetimen på P1
Søndag 1. mai 2005 kl. 23:03 på P1
Lev farlig, 5. episode av Axel Kielland
Lørdag 30. april 2005 kl. 14:03 på P1
Lev farlig, 5. episode av Axel Kielland
Søndag 24. april 2005 kl. 17:00 på P2
Tom Sawyer, 4. episode av Mark Twain
Trolig også sendt dagen i forveien i lørdagsbarnetimen på P1
Søndag 24. april 2005 kl. 23:03 på P1
Lev farlig, 4. episode av Axel Kielland
Lørdag 23. april 2005 kl. 14:03 på P1
Lev farlig, 4. episode av Axel Kielland
Søndag 17. april 2005 kl. 17:00 på P2
Tom Sawyer, 3. episode av Mark Twain
Trolig også sendt dagen i forveien i lørdagsbarnetimen på P1
Søndag 17. april 2005 kl. 23:03 på P1
Lev farlig, 3. episode av Axel Kielland
Lørdag 16. april 2005 kl. 14:03 på P1
Lev farlig, 3. episode av Axel Kielland
Søndag 10. april 2005 kl. 17:00 på P2
Tom Sawyer, 2. episode av Mark Twain
Trolig også sendt dagen i forveien i lørdagsbarnetimen på P1
Søndag 10. april 2005 kl. 23:03 på P1
Lev farlig, 2. episode av Axel Kielland
Lørdag 9. april 2005 kl. 14:03 på P1
Lev farlig, 2. episode av Axel Kielland
Søndag 3. april 2005 kl. 17:00 på P2
Tom Sawyer, 1. episode av Mark Twain
Trolig også sendt dagen i forveien i lørdagsbarnetimen på P1
Søndag 3. april 2005 kl. 23:03 på P1
Lev farlig, 1. episode av Axel Kielland
Lørdag 2. april 2005 kl. 14:03 på P1
Lev farlig, 1. episode av Axel Kielland
Mandag 28. mars 2005 kl. 18:03 på P2
Uten ekko, 6. episode av Anne Holt og Berit Reiss-Andersen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Mandag 28. mars 2005 kl. 19:30 på P2
Kvinnekuppet av Aristofanes
Sendt i serien Kvinner og kjærlighet
Søndag 27. mars 2005 kl. 15:03 på P2
Kvinnekuppet av Aristofanes
Sendt i serien Kvinner og kjærlighet
Radioteatret - Redigert versjon, forkortet til 55:39
Søndag 27. mars 2005 kl. 15:03 på P2
Kvinnekuppet av Aristofanes
Sendt i serien Kvinner og kjærlighet
Forkortet versjon
Søndag 27. mars 2005 kl. 18:03 på P2
Uten ekko, 5. episode av Anne Holt og Berit Reiss-Andersen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 27. mars 2005 kl. 23:03 på P1
Uten ekko, 6. episode av Anne Holt og Berit Reiss-Andersen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 26. mars 2005 kl. 18:03 på P2
Uten ekko, 4. episode av Anne Holt og Berit Reiss-Andersen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 26. mars 2005 kl. 23:03 på P1
Uten ekko, 5. episode av Anne Holt og Berit Reiss-Andersen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 25. mars 2005 kl. 18:03 på P2
Uten ekko, 3. episode av Anne Holt og Berit Reiss-Andersen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 25. mars 2005 kl. 23:03 på P1
Uten ekko, 4. episode av Anne Holt og Berit Reiss-Andersen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 24. mars 2005 kl. 18:03 på P2
Uten ekko, 2. episode av Anne Holt og Berit Reiss-Andersen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 24. mars 2005 kl. 23:03 på P1
Uten ekko, 3. episode av Anne Holt og Berit Reiss-Andersen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Onsdag 23. mars 2005 kl. 14:03 på P2
Uten ekko, 1. episode av Anne Holt og Berit Reiss-Andersen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Onsdag 23. mars 2005 kl. 23:03 på P1
Uten ekko, 2. episode av Anne Holt og Berit Reiss-Andersen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Tirsdag 22. mars 2005 kl. 23:03 på P1
Uten ekko, 1. episode av Anne Holt og Berit Reiss-Andersen
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Mandag 21. mars 2005 kl. 19:30 på P2
Så lenge smerten er usynlig av Dorrit Willumsen
Sendt i serien Kvinner og kjærlighet
Radioteatret. Forkortet versjon på 58'39"
Søndag 20. mars 2005 kl. 15:03 på P2
Så lenge smerten er usynlig av Dorrit Willumsen
Sendt i serien Kvinner og kjærlighet
Radioteatret. Forkortet versjon på 56'02"
Søndag 13. mars 2005 kl. 23:03 på P1
Lugar B-13 av John Dickson Carr
Radioteatret ble kun sendt søndag denne uken. Lørdagssendingen utgikk grunnet sport
Søndag 6. mars 2005 kl. 23:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 5. episode: Hevnens natt av Edith Ranum
Lørdag 5. mars 2005 kl. 14:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 5. episode: Hevnens natt av Edith Ranum
Mandag 28. februar 2005 kl. 19:30 på P2
Pene øyne, stygge bilder av Mario Vargas Llosa
Søndag 27. februar 2005 kl. 15:03 på P2
Pene øyne, stygge bilder av Mario Vargas Llosa
Søndag 27. februar 2005 kl. 23:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 4. episode: Skjebneveven av Edith Ranum
Lørdag 26. februar 2005 kl. 14:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 4. episode: Skjebneveven av Edith Ranum
Søndag 20. februar 2005 kl. 23:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 3. episode: Dialog før døden av Edith Ranum
Lørdag 19. februar 2005 kl. 14:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 3. episode: Dialog før døden av Edith Ranum
Søndag 13. februar 2005 kl. 23:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 2. episode: Farlige konflikter av Edith Ranum
Lørdag 12. februar 2005 kl. 14:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 2. episode: Farlige konflikter av Edith Ranum
Søndag 6. februar 2005 kl. 23:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 1. episode: Anklagen av Edith Ranum
Lørdag 5. februar 2005 kl. 14:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 1. episode: Anklagen av Edith Ranum
Søndag 30. januar 2005 kl. 23:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 4. episode: En skal ikke svikte en dame av Raymond Chandler
Lørdag 29. januar 2005 kl. 15:10 på P1
Kvinnen i sjøen, 4. episode: En skal ikke svikte en dame av Raymond Chandler
Søndag 23. januar 2005 kl. 17:00 på P2
Jørgen + Anne er sant, 3. episode: Natten i Banditthagen av Vigdis Hjorth
Søndag 23. januar 2005 kl. 23:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 3. episode: Feil side av byen av Raymond Chandler
Lørdag 22. januar 2005 kl. 14:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 3. episode: Feil side av byen av Raymond Chandler
Søndag 16. januar 2005 kl. 17:00 på P2
Jørgen + Anne er sant, 2. episode: Tre ekte kjærlighetsbrev av Vigdis Hjorth
Søndag 16. januar 2005 kl. 23:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 2. episode: Evig din av Raymond Chandler
Lørdag 15. januar 2005 kl. 14:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 2. episode: Evig din av Raymond Chandler
Mandag 10. januar 2005 kl. 19:30 på P2
Tom av Trond Brænne
Søndag 9. januar 2005 kl. 15:03 på P2
Tom av Trond Brænne
Søndag 9. januar 2005 kl. 17:00 på P2
Jørgen + Anne er sant, 1. episode: Gutten i Banditthuset av Vigdis Hjorth
Søndag 9. januar 2005 kl. 23:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 1. episode: Finn min hustru av Raymond Chandler
Lørdag 8. januar 2005 kl. 14:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 1. episode: Finn min hustru av Raymond Chandler
Mandag 22. november 2004 kl. 19:30 på P2
Alvhild av Karl Hoff
Søndag 21. november 2004 kl. 15:03 på P2
Alvhild av Karl Hoff
Mandag 15. november 2004 kl. 19:30 på P2
Måkespisere av Cecilie Løveid
Søndag 14. november 2004 kl. 15:03 på P2
Måkespisere av Cecilie Løveid
Søndag 31. oktober 2004 kl. 23:03 på P1
Kontaktskudd, 5. episode: Anholdelse av Johs Solberg
Lørdag 30. oktober 2004 kl. 14:03 på P1
Kontaktskudd, 5. episode: Anholdelse av Johs Solberg
Søndag 24. oktober 2004 kl. 17:00 på P2
Jacob Gjøgler, 5. episode av Ole Røsholdt
Søndag 24. oktober 2004 kl. 23:03 på P1
Kontaktskudd, 4. episode: Ransaking av Johs Solberg
Lørdag 23. oktober 2004 kl. 14:03 på P1
Kontaktskudd, 4. episode: Ransaking av Johs Solberg
Lørdag 23. oktober 2004 kl. 17:00 på P1
Jacob Gjøgler, 5. episode av Ole Røsholdt
Usikkert
Søndag 17. oktober 2004 kl. 17:00 på P2
Jacob Gjøgler, 4. episode av Ole Røsholdt
Søndag 17. oktober 2004 kl. 23:03 på P1
Kontaktskudd, 3. episode: Avhør av Johs Solberg
Lørdag 16. oktober 2004 kl. 14:03 på P1
Kontaktskudd, 3. episode: Avhør av Johs Solberg
Lørdag 16. oktober 2004 kl. 17:00 på P1
Jacob Gjøgler, 4. episode av Ole Røsholdt
Usikkert
Søndag 10. oktober 2004 kl. 17:00 på P2
Jacob Gjøgler, 3. episode av Ole Røsholdt
Søndag 10. oktober 2004 kl. 23:03 på P1
Kontaktskudd, 2. episode: Identifisering av Johs Solberg
Lørdag 9. oktober 2004 kl. 14:03 på P1
Kontaktskudd, 2. episode: Identifisering av Johs Solberg
Lørdag 9. oktober 2004 kl. 17:00 på P1
Jacob Gjøgler, 3. episode av Ole Røsholdt
Usikkert
Søndag 3. oktober 2004 kl. 17:00 på P2
Jacob Gjøgler, 2. episode av Ole Røsholdt
Søndag 3. oktober 2004 kl. 23:03 på P1
Kontaktskudd, 1. episode: Nødrett av Johs Solberg
Lørdag 2. oktober 2004 kl. 14:03 på P1
Kontaktskudd, 1. episode: Nødrett av Johs Solberg
Lørdag 2. oktober 2004 kl. 17:00 på P1
Jacob Gjøgler, 2. episode av Ole Røsholdt
Usikkert
Søndag 26. september 2004 kl. 17:00 på P2
Jacob Gjøgler, 1. episode av Ole Røsholdt
Lørdag 25. september 2004 kl. 17:00 på P1
Jacob Gjøgler, 1. episode av Ole Røsholdt
Usikkert
Søndag 25. juli 2004 kl. 23:03 på P1
De knyttede næver, 5. episode: Den gyldne jomfru av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Sommerserie 2004. Ubekreftet tidspunkt. Trolig reprise fra i går
Lørdag 24. juli 2004 kl. 14:03 på P1
De knyttede næver, 5. episode: Den gyldne jomfru av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Sommerserie 2004. Ubekreftet tidspunkt. Trolig sendt i reprise dagen etterpå
Søndag 18. juli 2004 kl. 23:03 på P1
De knyttede næver, 4. episode: I urskogens vold av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Sommerserie 2004. Ubekreftet tidspunkt. Trolig reprise fra i går
Lørdag 17. juli 2004 kl. 14:03 på P1
De knyttede næver, 4. episode: I urskogens vold av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Sommerserie 2004. Ubekreftet tidspunkt. Trolig sendt i reprise dagen etterpå
Søndag 11. juli 2004 kl. 23:03 på P1
De knyttede næver, 3. episode: Kondoren av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Sommerserie 2004. Ubekreftet tidspunkt. Trolig reprise fra i går
Lørdag 10. juli 2004 kl. 14:03 på P1
De knyttede næver, 3. episode: Kondoren av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Sommerserie 2004. Ubekreftet tidspunkt. Trolig sendt i reprise dagen etterpå
Søndag 4. juli 2004 kl. 23:03 på P1
De knyttede næver, 2. episode: Anarkistenes hevn av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Sommerserie 2004. Ubekreftet tidspunkt. Trolig reprise fra i går
Lørdag 3. juli 2004 kl. 14:03 på P1
De knyttede næver, 2. episode: Anarkistenes hevn av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Sommerserie 2004. Ubekreftet tidspunkt. Trolig sendt i reprise dagen etterpå
Søndag 27. juni 2004 kl. 23:03 på P1
De knyttede næver, 1. episode: Eventyrets sønn av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Sommerserie 2004. Ubekreftet tidspunkt. Trolig reprise fra i går
Lørdag 26. juni 2004 kl. 14:03 på P1
De knyttede næver, 1. episode: Eventyrets sønn av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Sommerserie 2004. Ubekreftet tidspunkt. Trolig sendt i reprise dagen etterpå
Søndag 20. juni 2004 kl. 23:03 på P1
En gateselgers død, 2. episode av Janwillem van de Wetering
Lørdag 19. juni 2004 på P1
En gateselgers død, 2. episode av Janwillem van de Wetering
Mandag 14. juni 2004 kl. 19:30 på P2
Natten i Kigali av Karl Hoff
Søndag 13. juni 2004 kl. 15:03 på P2
Natten i Kigali av Karl Hoff
Søndag 13. juni 2004 kl. 17:00 på P2
Tilgivelsens vind, 4. episode av Gunilla Boëthius
kulTURBO
Søndag 13. juni 2004 kl. 23:03 på P1
En gateselgers død, 1. episode av Janwillem van de Wetering
Lørdag 12. juni 2004 kl. 15:03 på P1
En gateselgers død, 1. episode av Janwillem van de Wetering
Søndag 6. juni 2004 kl. 17:00 på P2
Tilgivelsens vind, 3. episode av Gunilla Boëthius
kulTURBO
Søndag 6. juni 2004 kl. 23:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 4. episode: Og alle hjerter gledet seg av Gunnar Staalesen
Lørdag 5. juni 2004 kl. 14:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 4. episode: Og alle hjerter gledet seg av Gunnar Staalesen
Søndag 30. mai 2004 kl. 17:00 på P2
Tilgivelsens vind, 2. episode av Gunilla Boëthius
kulTURBO
Søndag 30. mai 2004 kl. 23:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 3. episode: Og hekken vokste kjempehøy av Gunnar Staalesen
Lørdag 29. mai 2004 kl. 14:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 3. episode: Og hekken vokste kjempehøy av Gunnar Staalesen
Søndag 23. mai 2004 kl. 17:00 på P2
Tilgivelsens vind, 1. episode av Gunilla Boëthius
kulTURBO
Søndag 23. mai 2004 kl. 23:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 2. episode: Da kom den vakre prins derinn av Gunnar Staalesen
Lørdag 22. mai 2004 kl. 14:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 2. episode: Da kom den vakre prins derinn av Gunnar Staalesen
Søndag 16. mai 2004 kl. 17:00 på P2
Skatten på Sjørøverøya, 5. episode: I fiendens leir av Robert Louis Stevenson
kulTURBO
Søndag 16. mai 2004 kl. 23:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 1. episode: Tornerose var et vakkert barn av Gunnar Staalesen
Lørdag 15. mai 2004 kl. 14:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 1. episode: Tornerose var et vakkert barn av Gunnar Staalesen
Lørdag 15. mai 2004 kl. 17:03 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 5. episode: I fiendens leir av Robert Louis Stevenson
Lørdagsbarnetimen. Ubekreftet
Søndag 9. mai 2004 kl. 17:00 på P2
Skatten på Sjørøverøya, 4. episode: Angrepet av Robert Louis Stevenson
kulTURBO
Søndag 9. mai 2004 kl. 23:03 på P1
Tidsmaskin i Technicolor, 4. episode: Saturday Night Fever av Harry Harrison
Lørdag 8. mai 2004 kl. 14:03 på P1
Tidsmaskin i Technicolor, 4. episode: Saturday Night Fever av Harry Harrison
Lørdag 8. mai 2004 kl. 17:03 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 4. episode: Angrepet av Robert Louis Stevenson
Lørdagsbarnetimen. Ubekreftet
Søndag 2. mai 2004 kl. 17:00 på P2
Skatten på Sjørøverøya, 3. episode: Mannen på øya av Robert Louis Stevenson
kulTURBO
Søndag 2. mai 2004 kl. 23:03 på P1
Tidsmaskin i Technicolor, 3. episode: En stjerne blir født av Harry Harrison
Sendingen ble avbrutt før episoden var ferdig kringkastet: https://www.nrk.no/kultur/tidsmaskin-i-reprisetrobbel-1.2085839
Lørdag 1. mai 2004 kl. 14:03 på P1
Tidsmaskin i Technicolor, 3. episode: En stjerne blir født av Harry Harrison
Lørdag 1. mai 2004 kl. 17:03 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 3. episode: Mannen på øya av Robert Louis Stevenson
Lørdagsbarnetimen. Ubekreftet
Søndag 25. april 2004 kl. 17:00 på P2
Skatten på Sjørøverøya, 2. episode: Sjømannen med ett bein av Robert Louis Stevenson
kulTURBO
Søndag 25. april 2004 kl. 23:03 på P1
Tidsmaskin i Technicolor, 2. episode: Tilbake til fremtiden av Harry Harrison
Lørdag 24. april 2004 kl. 14:03 på P1
Tidsmaskin i Technicolor, 2. episode: Tilbake til fremtiden av Harry Harrison
Lørdag 24. april 2004 kl. 17:03 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 2. episode: Sjømannen med ett bein av Robert Louis Stevenson
Lørdagsbarnetimen. Ubekreftet
Søndag 18. april 2004 kl. 17:00 på P2
Skatten på Sjørøverøya, 1. episode: Det sorte merket av Robert Louis Stevenson
kulTURBO
Søndag 18. april 2004 kl. 23:03 på P1
Tidsmaskin i Technicolor, 1. episode: Vikingene av Harry Harrison
Lørdag 17. april 2004 kl. 14:03 på P1
Tidsmaskin i Technicolor, 1. episode: Vikingene av Harry Harrison
Lørdag 17. april 2004 kl. 17:03 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 1. episode: Det sorte merket av Robert Louis Stevenson
Lørdagsbarnetimen
Mandag 12. april 2004 kl. 18:10 på P2
Døde menn går på ski, 4. episode: Hvor vi låser inn en venn og løsningene kommer på løpende bånd av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 11. april 2004 kl. 18:10 på P2
Døde menn går på ski, 3. episode: Hvor vi får besøk og en forsvunnet skistav dukker opp igjen av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 11. april 2004 kl. 23:03 på P1
Bøddelen venter ikke av John Dickson Carr
Søndag 11. april 2004 kl. 23:03 på P1
Døde menn går på ski, 4. episode: Hvor vi låser inn en venn og løsningene kommer på løpende bånd av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 10. april 2004 kl. 14:03 på P1
Bøddelen venter ikke av John Dickson Carr
Lørdag 10. april 2004 kl. 18:10 på P2
Døde menn går på ski, 2. episode: Hvor vi snakker om kjøtt og Sverre nekter å rykke frem til Slemdal av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 10. april 2004 kl. 23:03 på P1
Døde menn går på ski, 3. episode: Hvor vi får besøk og en forsvunnet skistav dukker opp igjen av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 9. april 2004 kl. 18:10 på P2
Døde menn går på ski, 1. episode: Hvor vi tar toget og noen har ligget i sengen min av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 9. april 2004 kl. 23:03 på P1
Døde menn går på ski, 2. episode: Hvor vi snakker om kjøtt og Sverre nekter å rykke frem til Slemdal av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 8. april 2004 kl. 23:03 på P1
Døde menn går på ski, 1. episode: Hvor vi tar toget og noen har ligget i sengen min av Knut Nærum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 4. april 2004 kl. 23:03 på P1
En studie i rødt, 3. episode: Hevneren fra Utah av Arthur Conan Doyle
Lørdag 3. april 2004 kl. 14:03 på P1
En studie i rødt, 3. episode: Hevneren fra Utah av Arthur Conan Doyle
Søndag 28. mars 2004 kl. 23:03 på P1
En studie i rødt, 2. episode: Scotland Yard på sporet av Arthur Conan Doyle
Lørdag 27. mars 2004 kl. 14:03 på P1
En studie i rødt, 2. episode: Scotland Yard på sporet av Arthur Conan Doyle
Søndag 21. mars 2004 kl. 23:03 på P1
En studie i rødt, 1. episode: Mysteriet i Lauriston Gardens av Arthur Conan Doyle
Lørdag 20. mars 2004 kl. 14:03 på P1
En studie i rødt, 1. episode: Mysteriet i Lauriston Gardens av Arthur Conan Doyle
Søndag 14. mars 2004 kl. 23:03 på P1
Veddemål med døden av John Dickson Carr
Lørdag 13. mars 2004 kl. 21:03 på P1
Veddemål med døden av John Dickson Carr
Forskjøvet sending grunnet sportslørdag
Søndag 8. februar 2004 kl. 23:03 på P1
En fremmed i min grav, 6. episode: Skjebnesvangre løgner av Margaret Millar
Lørdag 7. februar 2004 kl. 14:03 på P1
En fremmed i min grav, 6. episode: Skjebnesvangre løgner av Margaret Millar
Søndag 1. februar 2004 kl. 23:03 på P1
En fremmed i min grav, 5. episode: Gåtefullt arrangement av Margaret Millar
Uverifiserte opplysninger
Lørdag 31. januar 2004 kl. 14:03 på P1
En fremmed i min grav, 5. episode: Gåtefullt arrangement av Margaret Millar
Uverifiserte opplysninger
Søndag 25. januar 2004 kl. 23:03 på P1
En fremmed i min grav, 4. episode: Kanskje var det mord av Margaret Millar
Lørdag 24. januar 2004 kl. 14:03 på P1
En fremmed i min grav, 4. episode: Kanskje var det mord av Margaret Millar
Søndag 18. januar 2004 kl. 23:03 på P1
En fremmed i min grav, 3. episode: Den døde under stenkorset av Margaret Millar
Lørdag 17. januar 2004 kl. 14:03 på P1
En fremmed i min grav, 3. episode: Den døde under stenkorset av Margaret Millar
Søndag 11. januar 2004 kl. 23:30 på P1
En fremmed i min grav, 2. episode: Gravstøtten av Margaret Millar
Lørdag 10. januar 2004 kl. 14:03 på P1
En fremmed i min grav, 2. episode: Gravstøtten av Margaret Millar
Søndag 4. januar 2004 kl. 23:03 på P1
En fremmed i min grav, 1. episode: Død på en forsvunnet dag av Margaret Millar
Uverifiserte opplysninger
Lørdag 3. januar 2004 kl. 14:03 på P1
En fremmed i min grav, 1. episode: Død på en forsvunnet dag av Margaret Millar
Uverifiserte opplysninger
Søndag 28. desember 2003 kl. 23:03 på P1
Knut Gribb er død! av Tor Edvin Dahl
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Lørdag 27. desember 2003 kl. 14:03 på P1
Knut Gribb er død! av Tor Edvin Dahl
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Søndag 21. desember 2003 kl. 23:03 på P1
En vals med Den grønne redsel av Gunnar Staalesen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Lørdag 20. desember 2003 kl. 14:03 på P1
En vals med Den grønne redsel av Gunnar Staalesen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Mandag 15. desember 2003 kl. 19:30 på P2
En å gå på av Harold Pinter
Søndag 14. desember 2003 kl. 15:03 på P2
En å gå på av Harold Pinter
Søndag 14. desember 2003 kl. 23:03 på P1
Det sorte gull av Jan H. Jensen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Lørdag 13. desember 2003 kl. 14:03 på P1
Det sorte gull av Jan H. Jensen
Sendt i serien Knut Gribbs bedrifter
Søndag 7. desember 2003 kl. 23:03 på P1
Isdronningen, 2. episode: Et lik i lasten av Knut Nærum
Lørdag 6. desember 2003 kl. 14:03 på P1
Isdronningen, 2. episode: Et lik i lasten av Knut Nærum
Mandag 1. desember 2003 kl. 19:30 på P2
Ingen helgen av Nina Valsø
Søndag 30. november 2003 kl. 15:03 på P2
Ingen helgen av Nina Valsø
Søndag 30. november 2003 kl. 23:03 på P1
Isdronningen, 1. episode: Knut Gribb tar Amerika-båten av Knut Nærum
Lørdag 29. november 2003 kl. 14:03 på P1
Isdronningen, 1. episode: Knut Gribb tar Amerika-båten av Knut Nærum
Søndag 23. november 2003 kl. 23:03 på P1
Den store søvnen, 4. episode: Sånt gjør man ikke mot Carmen av Raymond Chandler
Lørdag 22. november 2003 kl. 14:03 på P1
Den store søvnen, 4. episode: Sånt gjør man ikke mot Carmen av Raymond Chandler
Søndag 16. november 2003 kl. 23:03 på P1
Den store søvnen, 3. episode: Rødt er blodets farge av Raymond Chandler
Lørdag 15. november 2003 kl. 14:03 på P1
Den store søvnen, 3. episode: Rødt er blodets farge av Raymond Chandler
Søndag 9. november 2003 kl. 23:03 på P1
Den store søvnen, 2. episode: Du skjøt feil mann av Raymond Chandler
Lørdag 8. november 2003 kl. 14:03 på P1
Den store søvnen, 2. episode: Du skjøt feil mann av Raymond Chandler
Søndag 2. november 2003 kl. 23:03 på P1
Den store søvnen, 1. episode: Et lik veier mere enn et knust hjerte av Raymond Chandler
Lørdag 1. november 2003 kl. 15:15 på P1
Den store søvnen, 1. episode: Et lik veier mere enn et knust hjerte av Raymond Chandler
Mandag 27. oktober 2003 kl. 19:30 på P2
Den tredje mann, 2. episode: Møte i Prater av Graham Greene
Søndag 26. oktober 2003 kl. 15:03 på P2
Den tredje mann, 2. episode: Møte i Prater av Graham Greene
Søndag 26. oktober 2003 kl. 23:03 på P1
Den kaukasiske dolken, 4. episode: De hvite ørner av Ivy Litvinov
Lørdag 25. oktober 2003 kl. 14:03 på P1
Den kaukasiske dolken, 4. episode: De hvite ørner av Ivy Litvinov
Mandag 20. oktober 2003 kl. 19:30 på P2
Den tredje mann, 1. episode: Død ved ulykkestilfelle av Graham Greene
Søndag 19. oktober 2003 kl. 15:03 på P2
Den tredje mann, 1. episode: Død ved ulykkestilfelle av Graham Greene
Søndag 19. oktober 2003 kl. 23:03 på P1
Den kaukasiske dolken, 3. episode: Alle elsker Tamara av Ivy Litvinov
Lørdag 18. oktober 2003 kl. 14:03 på P1
Den kaukasiske dolken, 3. episode: Alle elsker Tamara av Ivy Litvinov
Mandag 13. oktober 2003 kl. 19:30 på P2
Til pengene tar slutt, Al av Lars Saabye Christensen
Sendt i serien Lars Saabye Christensen 50 år
Søndag 12. oktober 2003 kl. 15:03 på P2
Til pengene tar slutt, Al av Lars Saabye Christensen
Sendt i serien Lars Saabye Christensen 50 år
Søndag 12. oktober 2003 kl. 23:03 på P1
Den kaukasiske dolken, 2. episode: Ett par silkestrømper av Ivy Litvinov
Lørdag 11. oktober 2003 kl. 14:03 på P1
Den kaukasiske dolken, 2. episode: Ett par silkestrømper av Ivy Litvinov
Mandag 6. oktober 2003 kl. 19:30 på P2
Kvitt eller dobbelt av Lars Saabye Christensen
Sendt i serien Lars Saabye Christensen 50 år
Søndag 5. oktober 2003 kl. 15:03 på P2
Kvitt eller dobbelt av Lars Saabye Christensen
Sendt i serien Lars Saabye Christensen 50 år
Søndag 5. oktober 2003 kl. 23:03 på P1
Den kaukasiske dolken, 1. episode: Sjaljapin synger ikke mer av Ivy Litvinov
Lørdag 4. oktober 2003 kl. 14:03 på P1
Den kaukasiske dolken, 1. episode: Sjaljapin synger ikke mer av Ivy Litvinov
Mandag 29. september 2003 kl. 19:30 på P2
Columbus’ ankomst av Lars Saabye Christensen
Sendt i serien Lars Saabye Christensen 50 år
Radioteatret. Sendt med annen innannonsering
Søndag 28. september 2003 kl. 19:30 på P2
Columbus’ ankomst av Lars Saabye Christensen
Sendt i serien Lars Saabye Christensen 50 år
Radioteatret. Sendt med annen innannonsering
Mandag 22. september 2003 kl. 19:30 på P2
Lyset på yttersida av Lars Saabye Christensen
Sendt i serien Lars Saabye Christensen 50 år
Søndag 21. september 2003 kl. 15:03 på P2
Lyset på yttersida av Lars Saabye Christensen
Sendt i serien Lars Saabye Christensen 50 år
Søndag 29. juni 2003 kl. 23:03 på P1
Gjerningsmann ukjent, 4. episode: Skjellig grunn til mistanke av Johs. Solberg
Lørdag 28. juni 2003 kl. 14:03 på P1
Gjerningsmann ukjent, 4. episode: Skjellig grunn til mistanke av Johs. Solberg
Søndag 22. juni 2003 kl. 15:03 på P2
Damelunsj av Ron Hart
Søndag 22. juni 2003 kl. 23:03 på P1
Gjerningsmann ukjent, 3. episode: Avhør av pårørende av Johs. Solberg
Lørdag 21. juni 2003 kl. 14:03 på P1
Gjerningsmann ukjent, 3. episode: Avhør av pårørende av Johs. Solberg
Søndag 15. juni 2003 kl. 23:03 på P1
Gjerningsmann ukjent, 2. episode: Det er fra kriminalpolitiet av Johs. Solberg
Lørdag 14. juni 2003 kl. 14:03 på P1
Gjerningsmann ukjent, 2. episode: Det er fra kriminalpolitiet av Johs. Solberg
Søndag 8. juni 2003 kl. 15:03 på P2
Copenhagen, 3. episode av Michael Frayn
Søndag 8. juni 2003 kl. 23:03 på P1
Gjerningsmann ukjent, 1. episode: Drept natt til tirsdag av Johs. Solberg
Lørdag 7. juni 2003 kl. 14:03 på P1
Gjerningsmann ukjent, 1. episode: Drept natt til tirsdag av Johs. Solberg
Søndag 1. juni 2003 kl. 15:03 på P2
Copenhagen, 2. episode av Michael Frayn
Søndag 1. juni 2003 kl. 23:03 på P1
Quatermass, 6. episode: Djevelen over London av Nigel Kneale
Lørdag 31. mai 2003 kl. 14:03 på P1
Quatermass, 6. episode: Djevelen over London av Nigel Kneale
Søndag 25. mai 2003 kl. 15:03 på P2
Copenhagen, 1. episode av Michael Frayn
Søndag 25. mai 2003 kl. 23:03 på P1
Quatermass, 5. episode: Den ville jakten av Nigel Kneale
Lørdag 24. mai 2003 kl. 14:03 på P1
Quatermass, 5. episode: Den ville jakten av Nigel Kneale
Søndag 18. mai 2003 kl. 15:03 på P2
Olav og Ingunn, 7. episode: Etter påske år 1290 av Sigrid Undset
Søndag 18. mai 2003 kl. 23:03 på P1
Quatermass, 4. episode: Forhekset av Nigel Kneale
Lørdag 17. mai 2003 kl. 14:03 på P1
Quatermass, 4. episode: Forhekset av Nigel Kneale
Søndag 11. mai 2003 kl. 15:03 på P2
Olav og Ingunn, 6. episode: Ved påsketider året 1290, på gården Berg av Sigrid Undset
Ubekreftet tidspunkt
Søndag 11. mai 2003 kl. 17:00 på P2
Agnes Cecilia, 9. episode av Maria Gripe
Søndag 11. mai 2003 kl. 23:03 på P1
Quatermass, 3. episode: Djevler og demoner av Nigel Kneale
Lørdag 10. mai 2003 kl. 14:03 på P1
Quatermass, 3. episode: Djevler og demoner av Nigel Kneale
Lørdag 10. mai 2003 kl. 17:03 på P2
Agnes Cecilia, 9. episode av Maria Gripe
Søndag 4. mai 2003 kl. 15:03 på P2
Olav og Ingunn, 5. episode: En juninatt på gården Berg, år 1289 av Sigrid Undset
Ubekreftet tidspunkt
Søndag 4. mai 2003 kl. 17:00 på P2
Agnes Cecilia, 8. episode av Maria Gripe
Søndag 4. mai 2003 kl. 23:03 på P1
Quatermass, 2. episode: Spøkelsene av Nigel Kneale
Lørdag 3. mai 2003 kl. 14:03 på P1
Quatermass, 2. episode: Spøkelsene av Nigel Kneale
Lørdag 3. mai 2003 kl. 17:03 på P2
Agnes Cecilia, 8. episode av Maria Gripe
Søndag 27. april 2003 kl. 15:03 på P1
Olav og Ingunn, 4. episode: En dag oppunder jul på gården Berg, år 1283 av Sigrid Undset
Søndag 27. april 2003 kl. 17:00 på P2
Agnes Cecilia, 7. episode av Maria Gripe
Søndag 27. april 2003 kl. 23:03 på P1
Quatermass, 1. episode: Bomben av Nigel Kneale
Lørdag 26. april 2003 kl. 14:03 på P1
Quatermass, 1. episode: Bomben av Nigel Kneale
Lørdag 26. april 2003 kl. 17:03 på P2
Agnes Cecilia, 7. episode av Maria Gripe
Mandag 21. april 2003 kl. 18:10 på P2
Piken og døden, 6. episode: Fellende bevis av Quentin Patrick
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 20. april 2003 kl. 15:03 på P2
Olav og Ingunn, 3. episode: Hamar like etter nyttår 1281 av Sigrid Undset
Sendingen ble etterfulgt av et arkivopptak fra 1960 hvor professor Francis Bull fortalte om Sigrid Undset
Søndag 20. april 2003 kl. 17:00 på P2
Agnes Cecilia, 6. episode av Maria Gripe
De fem første episodene ble ikke sendt i kulTURBO. Grunnet sendinger omkring barnetimeboka hoppet man rett inn i 6. episode
Søndag 20. april 2003 kl. 18:10 på P2
Piken og døden, 5. episode: Alene med morderen av Quentin Patrick
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 20. april 2003 kl. 23:03 på P1
Piken og døden, 6. episode: Fellende bevis av Quentin Patrick
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 19. april 2003
Husets spesialitet av Stanley Ellin
Ubekreftet oppføring
Lørdag 19. april 2003 kl. 17:03 på P2
Agnes Cecilia, 6. episode av Maria Gripe
Lørdag 19. april 2003 kl. 18:10 på P2
Piken og døden, 4. episode: Drepende hevntørst av Quentin Patrick
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 19. april 2003 kl. 23:03 på P1
Piken og døden, 5. episode: Alene med morderen av Quentin Patrick
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 18. april 2003 kl. 18:10 på P2
Piken og døden, 3. episode: Steinbruddet av Quentin Patrick
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 18. april 2003 kl. 23:03 på P1
Piken og døden, 4. episode: Drepende hevntørst av Quentin Patrick
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 17. april 2003 kl. 18:10 på P2
Piken og døden, 2. episode: Løgn og fortielse av Quentin Patrick
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 17. april 2003 kl. 23:03 på P1
Piken og døden, 3. episode: Steinbruddet av Quentin Patrick
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Onsdag 16. april 2003 kl. 16:35 på P2
Piken og døden, 1. episode: Brev fra ukjent avsender av Quentin Patrick
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Onsdag 16. april 2003 kl. 23:03 på P1
Piken og døden, 2. episode: Løgn og fortielse av Quentin Patrick
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Tirsdag 15. april 2003 kl. 23:03 på P1
Piken og døden, 1. episode: Brev fra ukjent avsender av Quentin Patrick
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 13. april 2003 kl. 15:03 på P2
Olav og Ingunn, 2. episode: Sommeren 1280. Like før daggry på gården Frettastein i en av bygdene ved Mjøsa av Sigrid Undset
Lørdag 12. april 2003 kl. 17:03 på P2
Agnes Cecilia, 5. episode av Maria Gripe
Søndag 6. april 2003 kl. 15:03 på P2
Olav og Ingunn, 1. episode: En tidlig sommermorgen på gården Frettastein i en av Mjøsbygdene av Sigrid Undset
Lørdag 5. april 2003 kl. 17:03 på P2
Agnes Cecilia, 4. episode av Maria Gripe
Søndag 30. mars 2003 kl. 15:03 på P2
Her bor vi så gjerne av Harald Sverdrup
Lørdag 29. mars 2003 kl. 17:03 på P1
Agnes Cecilia, 3. episode av Maria Gripe
Lørdag 22. mars 2003 kl. 17:03 på P2
Agnes Cecilia, 2. episode av Maria Gripe
Lørdag 15. mars 2003 kl. 17:03 på P2
Agnes Cecilia, 1. episode av Maria Gripe
Torsdag 13. februar 2003 kl. 23:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 5. episode: En dans med den døde av Stein Riverton
Lørdag 8. februar 2003 kl. 14:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 5. episode: En dans med den døde av Stein Riverton
Torsdag 6. februar 2003 kl. 23:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 4. episode: En aften på Speilen av Stein Riverton
Søndag 2. februar 2003 kl. 17:00 på P2
Gilly Hopkins, 5. episode: Oppbrudd av Katherine Paterson
kulTURBO
Lørdag 1. februar 2003 kl. 14:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 4. episode: En aften på Speilen av Stein Riverton
Lørdag 1. februar 2003 kl. 17:03 på P2
Gilly Hopkins, 5. episode: Oppbrudd av Katherine Paterson
Lørdagsbarnetimen
Torsdag 30. januar 2003 kl. 23:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 3. episode: Et møte i mordværelset av Stein Riverton
Søndag 26. januar 2003 kl. 17:00 på P2
Gilly Hopkins, 4. episode: Enveisbilletten av Katherine Paterson
kulTURBO
Lørdag 25. januar 2003 kl. 14:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 3. episode: Et møte i mordværelset av Stein Riverton
Lørdag 25. januar 2003 kl. 17:03 på P2
Gilly Hopkins, 4. episode: Enveisbilletten av Katherine Paterson
Lørdagsbarnetimen
Torsdag 23. januar 2003 kl. 23:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 2. episode: En frue på byen av Stein Riverton
Søndag 19. januar 2003 kl. 17:00 på P2
Gilly Hopkins, 3. episode: Kuppet av Katherine Paterson
kulTURBO
Lørdag 18. januar 2003 kl. 14:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 2. episode: En frue på byen av Stein Riverton
Lørdag 18. januar 2003 kl. 17:03 på P2
Gilly Hopkins, 3. episode: Kuppet av Katherine Paterson
Lørdagsbarnetimen
Torsdag 16. januar 2003 kl. 23:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 1. episode: Et mord på Bygdø av Stein Riverton
Søndag 12. januar 2003 kl. 17:00 på P2
Gilly Hopkins, 2. episode: I angrepsposisjon av Katherine Paterson
kulTURBO
Lørdag 11. januar 2003 kl. 14:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 1. episode: Et mord på Bygdø av Stein Riverton
Lørdag 11. januar 2003 kl. 17:03 på P2
Gilly Hopkins, 2. episode: I angrepsposisjon av Katherine Paterson
Lørdagsbarnetimen
Søndag 5. januar 2003 kl. 17:00 på P2
Gilly Hopkins, 1. episode: På kollisjonskurs av Katherine Paterson
kulTURBO
Lørdag 4. januar 2003 kl. 17:03 på P2
Gilly Hopkins, 1. episode: På kollisjonskurs av Katherine Paterson
Lørdagsbarnetimen
Torsdag 2. januar 2003 kl. 23:03 på P1
Død joker, 5. episode av Anne Holt
Lørdag 28. desember 2002 kl. 14:03 på P1
Død joker, 5. episode av Anne Holt
Torsdag 26. desember 2002 kl. 23:03 på P1
Død joker, 4. episode av Anne Holt
Lørdag 21. desember 2002 kl. 14:03 på P1
Død joker, 4. episode av Anne Holt
Torsdag 19. desember 2002 kl. 23:03 på P1
Død joker, 3. episode av Anne Holt
Lørdag 14. desember 2002 kl. 14:03 på P1
Død joker, 3. episode av Anne Holt
Torsdag 12. desember 2002 kl. 23:03 på P1
Død joker, 2. episode av Anne Holt
Lørdag 7. desember 2002 kl. 14:03 på P1
Død joker, 2. episode av Anne Holt
Torsdag 5. desember 2002 kl. 23:03 på P1
Død joker, 1. episode av Anne Holt
Lørdag 30. november 2002 kl. 14:03 på P1
Død joker, 1. episode av Anne Holt
Torsdag 28. november 2002 kl. 23:03 på P1
Ansiktet i skyggen, 5. episode: Landstedet av Per Lindeberg
Lørdag 23. november 2002 kl. 14:03 på P1
Ansiktet i skyggen, 5. episode: Landstedet av Per Lindeberg
Torsdag 21. november 2002 kl. 23:03 på P1
Ansiktet i skyggen, 4. episode: Advokaten av Per Lindeberg
Lørdag 16. november 2002 kl. 14:03 på P1
Ansiktet i skyggen, 4. episode: Advokaten av Per Lindeberg
Torsdag 14. november 2002 kl. 23:03 på P1
Ansiktet i skyggen, 3. episode: Dagboken av Per Lindeberg
Lørdag 9. november 2002 kl. 14:03 på P1
Ansiktet i skyggen, 3. episode: Dagboken av Per Lindeberg
Torsdag 7. november 2002 kl. 23:03 på P1
Ansiktet i skyggen, 2. episode: Sara av Per Lindeberg
Lørdag 2. november 2002 kl. 14:03 på P1
Ansiktet i skyggen, 2. episode: Sara av Per Lindeberg
Torsdag 31. oktober 2002 kl. 23:03 på P1
Ansiktet i skyggen, 1. episode: Selvmordsforsøk av Per Lindeberg
Lørdag 26. oktober 2002 kl. 14:03 på P1
Ansiktet i skyggen, 1. episode: Selvmordsforsøk av Per Lindeberg
Torsdag 24. oktober 2002 kl. 23:03 på P1
Jokeren, 4. episode: Siste stikk av Lars Saabye Christensen
Lørdag 19. oktober 2002 kl. 14:03 på P1
Jokeren, 4. episode: Siste stikk av Lars Saabye Christensen
Torsdag 17. oktober 2002 kl. 23:03 på P1
Jokeren, 3. episode: Brudeferden i Hardanger av Lars Saabye Christensen
Lørdag 12. oktober 2002 kl. 14:03 på P1
Jokeren, 3. episode: Brudeferden i Hardanger av Lars Saabye Christensen
Torsdag 10. oktober 2002 kl. 23:03 på P1
Jokeren, 2. episode: V for Viktor av Lars Saabye Christensen
Lørdag 5. oktober 2002 kl. 14:03 på P1
Jokeren, 2. episode: V for Viktor av Lars Saabye Christensen
Torsdag 3. oktober 2002 kl. 23:03 på P1
Jokeren, 1. episode: Men jeg var ikke død av Lars Saabye Christensen
Lørdag 28. september 2002 kl. 14:03 på P1
Jokeren, 1. episode: Men jeg var ikke død av Lars Saabye Christensen
Søndag 25. august 2002 kl. 15:03 på P2
Professoren og ballettpiken av Johan Borgen
Torsdag 20. juni 2002 kl. 23:03 på P1
Gasslys, 2. episode av Patrick Hamilton
Lørdag 15. juni 2002 kl. 14:03 på P1
Gasslys, 2. episode av Patrick Hamilton
Torsdag 13. juni 2002 kl. 23:03 på P1
Gasslys, 1. episode av Patrick Hamilton
Lørdag 8. juni 2002 kl. 14:03 på P1
Gasslys, 1. episode av Patrick Hamilton
Torsdag 6. juni 2002 kl. 23:03 på P1
Paul Temple og Milbourne-saken, 6. episode: Vi sees i London av Francis Durbridge
Serien ble sendt i 2002 i anledning krimserienes 50-årsjubileum (1952-2002)
Søndag 2. juni 2002 kl. 17:00 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 5. episode av C. S. Lewis
sNeRK
Lørdag 1. juni 2002 kl. 14:03 på P1
Paul Temple og Milbourne-saken, 6. episode: Vi sees i London av Francis Durbridge
Serien ble sendt i 2002 i anledning krimserienes 50-årsjubileum (1952-2002)
Lørdag 1. juni 2002 kl. 17:03 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 5. episode av C. S. Lewis
Samsending med P1
Torsdag 30. mai 2002 kl. 23:03 på P1
Paul Temple og Milbourne-saken, 5. episode: En overraskelse for Mrs Milbourne av Francis Durbridge
Serien ble sendt i 2002 i anledning krimserienes 50-årsjubileum (1952-2002)
Søndag 26. mai 2002 kl. 17:00 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 4. episode av C. S. Lewis
sNeRK
Lørdag 25. mai 2002 kl. 14:03 på P1
Paul Temple og Milbourne-saken, 5. episode: En overraskelse for Mrs Milbourne av Francis Durbridge
Serien ble sendt i 2002 i anledning krimserienes 50-årsjubileum (1952-2002)
Lørdag 25. mai 2002 kl. 17:03 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 4. episode av C. S. Lewis
Samsending med P1
Torsdag 23. mai 2002 kl. 23:03 på P1
Paul Temple og Milbourne-saken, 4. episode: Ombestemelse av Francis Durbridge
Serien ble sendt i 2002 i anledning krimserienes 50-årsjubileum (1952-2002)
Søndag 19. mai 2002 kl. 17:00 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 3. episode av C. S. Lewis
sNeRK
Lørdag 18. mai 2002 kl. 14:03 på P1
Paul Temple og Milbourne-saken, 4. episode: Ombestemelse av Francis Durbridge
Serien ble sendt i 2002 i anledning krimserienes 50-årsjubileum (1952-2002)
Lørdag 18. mai 2002 kl. 17:03 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 3. episode av C. S. Lewis
Samsending med P1
Torsdag 16. mai 2002 kl. 23:03 på P1
Paul Temple og Milbourne-saken, 3. episode: Advarsel til Danny av Francis Durbridge
Serien ble sendt i 2002 i anledning krimserienes 50-årsjubileum (1952-2002)
Søndag 12. mai 2002 kl. 17:00 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 2. episode av C. S. Lewis
sNeRK
Lørdag 11. mai 2002 kl. 14:03 på P1
Paul Temple og Milbourne-saken, 3. episode: Advarsel til Danny av Francis Durbridge
Serien ble sendt i 2002 i anledning krimserienes 50-årsjubileum (1952-2002)
Lørdag 11. mai 2002 kl. 17:03 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 2. episode av C. S. Lewis
Samsending med P1
Torsdag 9. mai 2002 kl. 23:03 på P1
Paul Temple og Milbourne-saken, 2. episode: Mrs Milbournes bekymring av Francis Durbridge
Serien ble sendt i 2002 i anledning krimserienes 50-årsjubileum (1952-2002)
Søndag 5. mai 2002 kl. 17:00 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 1. episode av C. S. Lewis
sNeRK
Lørdag 4. mai 2002 kl. 14:03 på P1
Paul Temple og Milbourne-saken, 2. episode: Mrs Milbournes bekymring av Francis Durbridge
Serien ble sendt i 2002 i anledning krimserienes 50-årsjubileum (1952-2002)
Lørdag 4. mai 2002 kl. 17:03 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 1. episode av C. S. Lewis
Samsending med P1
Torsdag 2. mai 2002 kl. 23:03 på P1
Paul Temple og Milbourne-saken, 1. episode: For ung til å dø av Francis Durbridge
Serien ble sendt i 2002 i anledning krimserienes 50-årsjubileum (1952-2002)
Søndag 28. april 2002 kl. 15:03 på P2
Grünerløkka Tango av Liv Aakvik
Lørdag 27. april 2002 kl. 14:03 på P1
Paul Temple og Milbourne-saken, 1. episode: For ung til å dø av Francis Durbridge
Serien ble sendt i 2002 i anledning krimserienes 50-årsjubileum (1952-2002)
Torsdag 25. april 2002 kl. 23:03 på P1
40 millioner i løsepenger, 3. episode: Kom til den fagre Maridal av Sverre Årnes
Lørdag 20. april 2002 kl. 14:03 på P1
40 millioner i løsepenger, 3. episode: Kom til den fagre Maridal av Sverre Årnes
Torsdag 18. april 2002 kl. 23:03 på P1
40 millioner i løsepenger, 2. episode: Invitasjon til te av Sverre Årnes
Søndag 14. april 2002 kl. 15:03 på P2
Måkespisere av Cecilie Løveid
Lørdag 13. april 2002 kl. 14:03 på P1
40 millioner i løsepenger, 2. episode: Invitasjon til te av Sverre Årnes
Torsdag 11. april 2002 kl. 23:03 på P1
40 millioner i løsepenger, 1. episode: Den fortapte sønn av Sverre Årnes
Lørdag 6. april 2002 kl. 14:03 på P1
40 millioner i løsepenger, 1. episode: Den fortapte sønn av Sverre Årnes
Mandag 1. april 2002 kl. 18:03 på P2
Spill med ukjent motiv, 6. episode: Før siste teppefall av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2002
Søndag 31. mars 2002 kl. 18:03 på P2
Spill med ukjent motiv, 5. episode: Dramatisk vending av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2002
Søndag 31. mars 2002 kl. 23:03 på P1
Spill med ukjent motiv, 6. episode: Før siste teppefall av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2002
Lørdag 30. mars 2002 kl. 18:05 på P2
Spill med ukjent motiv, 4. episode: Skygger fra fortiden av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2002
Lørdag 30. mars 2002 kl. 23:03 på P1
Spill med ukjent motiv, 5. episode: Dramatisk vending av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2002
Fredag 29. mars 2002 kl. 18:03 på P2
Spill med ukjent motiv, 3. episode: Brokker av et mønster av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2002
Fredag 29. mars 2002 kl. 23:03 på P1
Spill med ukjent motiv, 4. episode: Skygger fra fortiden av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2002
Torsdag 28. mars 2002 kl. 18:10 på P2
Spill med ukjent motiv, 2. episode: Brev fra ukjent avsender av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2002
Torsdag 28. mars 2002 kl. 23:03 på P1
Spill med ukjent motiv, 3. episode: Brokker av et mønster av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2002
Onsdag 27. mars 2002 kl. 19:25 på P2
Spill med ukjent motiv, 1. episode: Et annet lik av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2002
Onsdag 27. mars 2002 kl. 23:03 på P1
Spill med ukjent motiv, 2. episode: Brev fra ukjent avsender av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2002
Tirsdag 26. mars 2002 kl. 23:03 på P1
Spill med ukjent motiv, 1. episode: Et annet lik av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2002
Søndag 24. mars 2002 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 12. episode: Tvillinger søker hverandre av Maria Gripe og Kay Pollak
sNeRK
Lørdag 23. mars 2002 kl. 17:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 12. episode: Tvillinger søker hverandre av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdagsbarnetimen
Søndag 17. mars 2002 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 11. episode: Den hellige skarabéen av Maria Gripe og Kay Pollak
sNeRK
Lørdag 16. mars 2002 kl. 17:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 11. episode: Den hellige skarabéen av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdagsbarnetimen
Søndag 10. mars 2002 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 10. episode: To halve tredukker av Maria Gripe og Kay Pollak
sNeRK
Lørdag 9. mars 2002 kl. 17:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 10. episode: To halve tredukker av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdagsbarnetimen
Søndag 3. mars 2002 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 9. episode: En stemme på kassetten av Maria Gripe og Kay Pollak
sNeRK
Lørdag 2. mars 2002 kl. 17:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 9. episode: En stemme på kassetten av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdagsbarnetimen
Søndag 24. februar 2002 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 8. episode: En tyngre gjenstand av Maria Gripe og Kay Pollak
sNeRK
Lørdag 23. februar 2002 kl. 17:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 8. episode: En tyngre gjenstand av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdagsbarnetimen
Søndag 17. februar 2002 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 7. episode: Tilståelsen av Maria Gripe og Kay Pollak
sNeRK
Lørdag 16. februar 2002 kl. 17:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 7. episode: Tilståelsen av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdagsbarnetimen. Detaljene for programmet finnes her
Søndag 10. februar 2002 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 6. episode: Nyheten slipper ut av Maria Gripe og Kay Pollak
sNeRK
Lørdag 9. februar 2002 kl. 17:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 6. episode: Nyheten slipper ut av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdagsbarnetimen
Søndag 3. februar 2002 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 5. episode: Vanskelige gåter av Maria Gripe og Kay Pollak
sNeRK
Lørdag 2. februar 2002 kl. 17:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 5. episode: Vanskelige gåter av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdagsbarnetimen
Søndag 27. januar 2002 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 4. episode: Hviler det en forbannelse over Selandergården? av Maria Gripe og Kay Pollak
sNeRK
Lørdag 26. januar 2002 kl. 17:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 4. episode: Hviler det en forbannelse over Selandergården? av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdagsbarnetimen
Søndag 20. januar 2002 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 3. episode: Loftsrommet av Maria Gripe og Kay Pollak
sNeRK
Lørdag 19. januar 2002 kl. 17:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 3. episode: Loftsrommet av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdagsbarnetimen
Søndag 13. januar 2002 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 2. episode: Selandergården av Maria Gripe og Kay Pollak
sNeRK
Lørdag 12. januar 2002 kl. 17:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 2. episode: Selandergården av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdagsbarnetimen
Torsdag 10. januar 2002 kl. 23:03 på P1
Mistenkelig dødsfall, 1. episode: Nattevakt av Johs Solberg
Søndag 6. januar 2002 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 1. episode: Følgene av en togforsinkelse av Maria Gripe og Kay Pollak
sNeRK
Lørdag 5. januar 2002 på P1
Mistenkelig dødsfall, 1. episode: Nattevakt av Johs Solberg
Lørdag 5. januar 2002 kl. 17:03 på P1
Tordivelen flyr i skumringen, 1. episode: Følgene av en togforsinkelse av Maria Gripe og Kay Pollak
Lørdagsbarnetimen
Torsdag 3. januar 2002 kl. 23:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 7. episode: Den som ler sist... av Rolf og Alexandra Becker
Lørdag 29. desember 2001 kl. 14:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 7. episode: Den som ler sist... av Rolf og Alexandra Becker
Torsdag 27. desember 2001 kl. 23:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 6. episode: Det brenner i dag av Rolf og Alexandra Becker
Lørdag 22. desember 2001 kl. 14:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 6. episode: Det brenner i dag av Rolf og Alexandra Becker
Torsdag 20. desember 2001 kl. 23:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 5. episode: Høk over høk av Rolf og Alexandra Becker
Lørdag 15. desember 2001 kl. 14:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 5. episode: Høk over høk av Rolf og Alexandra Becker
Torsdag 13. desember 2001 kl. 23:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 4. episode: Whisky på fastende hjerte av Rolf og Alexandra Becker
Lørdag 8. desember 2001 kl. 14:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 4. episode: Whisky på fastende hjerte av Rolf og Alexandra Becker
Torsdag 6. desember 2001 kl. 23:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 3. episode: En opphissende parfyme av Rolf og Alexandra Becker
Lørdag 1. desember 2001 kl. 14:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 3. episode: En opphissende parfyme av Rolf og Alexandra Becker
Torsdag 29. november 2001 kl. 23:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 2. episode: Han som alltid får skylden av Rolf og Alexandra Becker
Lørdag 24. november 2001 kl. 14:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 2. episode: Han som alltid får skylden av Rolf og Alexandra Becker
Torsdag 22. november 2001 kl. 23:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 1. episode: Liket var her nettopp av Rolf og Alexandra Becker
Lørdag 17. november 2001 kl. 15:03 på P1
God aften, mitt navn er Cox, 1. episode: Liket var her nettopp av Rolf og Alexandra Becker
Torsdag 15. november 2001 kl. 23:03 på P1
Spill i mørke, 6. episode: Sluttstrek av Edith Ranum
Lørdag 10. november 2001 kl. 14:03 på P1
Spill i mørke, 6. episode: Sluttstrek av Edith Ranum
Torsdag 8. november 2001 kl. 23:03 på P1
Spill i mørke, 5. episode: Avsløring av Edith Ranum
Lørdag 3. november 2001 kl. 14:03 på P1
Spill i mørke, 5. episode: Avsløring av Edith Ranum
Lørdag 3. november 2001 kl. 17:00
Jungelboka, 5. episode: Mowgli og menneskene av Rudyard Kipling
Reprise
Torsdag 1. november 2001 kl. 23:03 på P1
Spill i mørke, 4. episode: Viktige opplysninger av Edith Ranum
Lørdag 27. oktober 2001 kl. 14:03 på P1
Spill i mørke, 4. episode: Viktige opplysninger av Edith Ranum
Lørdag 27. oktober 2001 kl. 17:00
Jungelboka, 4. episode: Mowgli og tigeren av Rudyard Kipling
Reprise
Torsdag 25. oktober 2001 kl. 23:03 på P1
Spill i mørke, 3. episode: Privat etterforskning av Edith Ranum
Lørdag 20. oktober 2001 kl. 14:03 på P1
Spill i mørke, 3. episode: Privat etterforskning av Edith Ranum
Lørdag 20. oktober 2001 kl. 17:00
Jungelboka, 3. episode: Mowgli blir utstøtt av flokken av Rudyard Kipling
Reprise
Torsdag 18. oktober 2001 kl. 23:03 på P1
Spill i mørke, 2. episode: Mystiske omstendigheter av Edith Ranum
Lørdag 13. oktober 2001 kl. 14:03 på P1
Spill i mørke, 2. episode: Mystiske omstendigheter av Edith Ranum
Lørdag 13. oktober 2001 kl. 17:00
Jungelboka, 2. episode: Mowgli og apene av Rudyard Kipling
Reprise
Torsdag 11. oktober 2001 kl. 23:03 på P1
Spill i mørke, 1. episode: Ukjent spor av Edith Ranum
Lørdag 6. oktober 2001 kl. 14:03 på P1
Spill i mørke, 1. episode: Ukjent spor av Edith Ranum
Lørdag 6. oktober 2001 kl. 17:00
Jungelboka, 1. episode: Mowgli kommer til jungelen av Rudyard Kipling
Reprise
Lørdag 23. juni 2001 på P1
Frankenstein, 2. episode av Mary Shelley
Lørdag 16. juni 2001 på P1
Frankenstein, 1. episode av Mary Shelley
Søndag 10. juni 2001 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 6. episode: Alt ordner seg / Avsløringen av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i programmet sNeRK
Lørdag 9. juni 2001 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 6. episode: Alt ordner seg / Avsløringen av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i programmet sNeRK
Søndag 3. juni 2001 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 5. episode: Dick svinger opp / Dick har en plan av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i programmet sNeRK. Usikker oppføring
Lørdag 2. juni 2001 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 5. episode: Dick svinger opp / Dick har en plan av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i programmet sNeRK. Usikker oppføring
Søndag 27. mai 2001 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 4. episode: En ny lord dukker opp av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i programmet sNeRK
Lørdag 26. mai 2001 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 4. episode: En ny lord dukker opp av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i programmet sNeRK
Søndag 20. mai 2001 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 3. episode: Higgins får hjelp av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i programmet sNeRK
Lørdag 19. mai 2001 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 3. episode: Higgins får hjelp av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i programmet sNeRK
Søndag 13. mai 2001 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 2. episode: Møte med jarlen av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i programmet sNeRK
Lørdag 12. mai 2001 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 2. episode: Møte med jarlen av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i programmet sNeRK
Søndag 6. mai 2001 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 1. episode av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i programmet sNeRK. Usikker oppføring
Lørdag 5. mai 2001 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 1. episode av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i programmet sNeRK. Usikker oppføring
Lørdag 21. april 2001 på P1
Prøven, 4. episode: Steinen av Freya Gerstad
Ubekreftet tidspunkt
Mandag 16. april 2001 kl. 18:03 på P2
Fredløs blant de døde, 6. episode: Troll i ord av Torolf Elster, Odd Eidem, André Bjerke, Waldemar Brøgger og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 15. april 2001 kl. 18:03 på P2
Fredløs blant de døde, 5. episode: Vardøger av Torolf Elster, Odd Eidem, André Bjerke, Waldemar Brøgger og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Søndag 15. april 2001 kl. 23:03 på P1
Fredløs blant de døde, 6. episode: Troll i ord av Torolf Elster, Odd Eidem, André Bjerke, Waldemar Brøgger og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 14. april 2001 på P1
Prøven, 3. episode: Landsbyen av Freya Gerstad
Ubekreftet tidspunkt
Lørdag 14. april 2001 kl. 18:03 på P2
Fredløs blant de døde, 4. episode: Når kvinner ikke vil av Torolf Elster, Odd Eidem, André Bjerke, Waldemar Brøgger og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 14. april 2001 kl. 23:03 på P1
Fredløs blant de døde, 5. episode: Vardøger av Torolf Elster, Odd Eidem, André Bjerke, Waldemar Brøgger og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Trolig sendt klokka 14:03 i stedet?
Fredag 13. april 2001 kl. 18:03 på P2
Fredløs blant de døde, 3. episode: Gjengangernatt av Torolf Elster, Odd Eidem, André Bjerke, Waldemar Brøgger og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Fredag 13. april 2001 kl. 23:03 på P1
Fredløs blant de døde, 4. episode: Når kvinner ikke vil av Torolf Elster, Odd Eidem, André Bjerke, Waldemar Brøgger og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 12. april 2001 kl. 18:03 på P2
Fredløs blant de døde, 2. episode: Runenes forbannelse av Torolf Elster, Odd Eidem, André Bjerke, Waldemar Brøgger og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Torsdag 12. april 2001 kl. 23:03 på P1
Fredløs blant de døde, 3. episode: Gjengangernatt av Torolf Elster, Odd Eidem, André Bjerke, Waldemar Brøgger og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Onsdag 11. april 2001 kl. 21:00 på P2
Fredløs blant de døde, 1. episode: Hetebølge av Torolf Elster, Odd Eidem, André Bjerke, Waldemar Brøgger og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Onsdag 11. april 2001 kl. 23:03 på P1
Fredløs blant de døde, 2. episode: Runenes forbannelse av Torolf Elster, Odd Eidem, André Bjerke, Waldemar Brøgger og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Tirsdag 10. april 2001 kl. 23:03 på P1
Fredløs blant de døde, 1. episode: Hetebølge av Torolf Elster, Odd Eidem, André Bjerke, Waldemar Brøgger og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Lørdag 7. april 2001 på P1
Prøven, 2. episode: Ute av Freya Gerstad
Ubekreftet tidspunkt
Lørdag 31. mars 2001 på P1
Prøven, 1. episode: I perlen av Freya Gerstad
Ubekreftet tidspunkt
Torsdag 15. mars 2001 kl. 23:03 på P1
Rødt mysterium, 6. episode: Mot lysning av Einar Schibbye
Sendt i anledning Radioteatrets 75-årsjubileum
Lørdag 10. mars 2001 kl. 14:03 på P1
Rødt mysterium, 6. episode: Mot lysning av Einar Schibbye
Sendt i anledning Radioteatrets 75-årsjubileum
Torsdag 8. mars 2001 kl. 23:03 på P1
Rødt mysterium, 5. episode: Geranier av Einar Schibbye
Sendt i anledning Radioteatrets 75-årsjubileum
Lørdag 3. mars 2001 kl. 14:03 på P1
Rødt mysterium, 5. episode: Geranier av Einar Schibbye
Sendt i anledning Radioteatrets 75-årsjubileum
Torsdag 1. mars 2001 kl. 23:03 på P1
Rødt mysterium, 4. episode: Begonia av Einar Schibbye
Sendt i anledning Radioteatrets 75-årsjubileum
Lørdag 24. februar 2001 kl. 14:03 på P1
Rødt mysterium, 4. episode: Begonia av Einar Schibbye
Sendt i anledning Radioteatrets 75-årsjubileum
Torsdag 22. februar 2001 kl. 23:03 på P1
Rødt mysterium, 3. episode: Souvenir fra Minnesota av Einar Schibbye
Sendt i anledning Radioteatrets 75-årsjubileum
Lørdag 17. februar 2001 kl. 14:03 på P1
Rødt mysterium, 3. episode: Souvenir fra Minnesota av Einar Schibbye
Sendt i anledning Radioteatrets 75-årsjubileum
Torsdag 15. februar 2001 kl. 23:03 på P1
Rødt mysterium, 2. episode: Grusom er kjærligheten av Einar Schibbye
Sendt i anledning Radioteatrets 75-årsjubileum
Lørdag 10. februar 2001 kl. 14:03 på P1
Rødt mysterium, 2. episode: Grusom er kjærligheten av Einar Schibbye
Sendt i anledning Radioteatrets 75-årsjubileum
Torsdag 8. februar 2001 kl. 23:03 på P1
Rødt mysterium, 1. episode: Formål ekteskap av Einar Schibbye
Sendt i anledning Radioteatrets 75-årsjubileum
Lørdag 3. februar 2001 kl. 14:03 på P1
Rødt mysterium, 1. episode: Formål ekteskap av Einar Schibbye
Sendt i anledning Radioteatrets 75-årsjubileum
Torsdag 4. januar 2001 kl. 23:03 på P1
Jomfruens bønn, 2. episode av Stephen Mulrine
Lørdag 30. desember 2000 kl. 14:03 på P1
Jomfruens bønn, 2. episode av Stephen Mulrine
Torsdag 28. desember 2000 kl. 23:03 på P1
Jomfruens bønn, 1. episode av Stephen Mulrine
Lørdag 23. desember 2000 kl. 14:03 på P1
Jomfruens bønn, 1. episode av Stephen Mulrine
Torsdag 16. november 2000 kl. 23:03 på P1
Dracula, 3. episode: Den hvite damen av Bram Stoker
Lørdag 11. november 2000 kl. 14:03 på P1
Dracula, 3. episode: Den hvite damen av Bram Stoker
Torsdag 9. november 2000 kl. 23:03 på P1
Dracula, 2. episode: Mannen med edderkoppene av Bram Stoker
Lørdag 4. november 2000 kl. 14:03 på P1
Dracula, 2. episode: Mannen med edderkoppene av Bram Stoker
Torsdag 2. november 2000 kl. 23:03 på P1
Dracula, 1. episode: Borgen i Transylvania av Bram Stoker
Lørdag 28. oktober 2000 kl. 14:03 på P1
Dracula, 1. episode: Borgen i Transylvania av Bram Stoker
Torsdag 26. oktober 2000 kl. 23:03 på P1
Mørklegging, 2. episode av Anders Bodelsen
Lørdag 21. oktober 2000 kl. 14:03 på P1
Mørklegging, 2. episode av Anders Bodelsen
Torsdag 19. oktober 2000 kl. 23:03 på P1
Mørklegging, 1. episode av Anders Bodelsen
Lørdag 14. oktober 2000 kl. 14:03 på P1
Mørklegging, 1. episode av Anders Bodelsen
Torsdag 7. september 2000 kl. 23:03 på P1
Fallet, 3. episode: Vinduet av Raymond Chandler
Lørdag 2. september 2000 kl. 14:03 på P1
Fallet, 3. episode: Vinduet av Raymond Chandler
Torsdag 31. august 2000 kl. 23:03 på P1
Fallet, 2. episode: To døde menn av Raymond Chandler
Søndag 27. august 2000 kl. 17:00 på P2
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 5. episode: Hvite Ørn får et nytt medlem av Astrid Lindgren
RadiOransj med sNeRK
Lørdag 26. august 2000 kl. 14:03 på P1
Fallet, 2. episode: To døde menn av Raymond Chandler
Lørdag 26. august 2000 kl. 17:00 på P2
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 5. episode: Hvite Ørn får et nytt medlem av Astrid Lindgren
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 24. august 2000 kl. 23:03 på P1
Fallet, 1. episode: Gullmynten av Raymond Chandler
Mandag 21. august 2000 kl. 20:00 på P2
Sendt i serien Direkte fra Hollywood
"For Whom the Bell Talls" (Klokkene ringer for deg). NRK Radioteatret sendte denne dagen lydsporet til filmen fra 1943 med Gary Cooper og Ingrid Bergmann i hovedrollene.
Søndag 20. august 2000 kl. 15:03 på P2
Sendt i serien Direkte fra Hollywood
"For Whom the Bell Talls" (Klokkene ringer for deg). NRK Radioteatret sendte denne dagen lydsporet til filmen fra 1943 med Gary Cooper og Ingrid Bergmann i hovedrollene.
Søndag 20. august 2000 kl. 17:00 på P2
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 4. episode: S.O.S fra Kalvøya av Astrid Lindgren
RadiOransj med sNeRK
Lørdag 19. august 2000 kl. 14:03 på P1
Fallet, 1. episode: Gullmynten av Raymond Chandler
Lørdag 19. august 2000 kl. 17:00 på P2
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 4. episode: S.O.S fra Kalvøya av Astrid Lindgren
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 17. august 2000 kl. 23:03 på P1
Jeg vil vite hvem jeg er, 6. episode: Spilledåsen av Einar Schibbye
Søndag 13. august 2000 kl. 17:00 på P2
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 3. episode: Fanget av Astrid Lindgren
RadiOransj med sNeRK
Lørdag 12. august 2000 kl. 14:03 på P1
Jeg vil vite hvem jeg er, 6. episode: Spilledåsen av Einar Schibbye
Lørdag 12. august 2000 kl. 17:00 på P2
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 3. episode: Fanget av Astrid Lindgren
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 10. august 2000 kl. 23:03 på P1
Jeg vil vite hvem jeg er, 5. episode: Fortiden banker på av Einar Schibbye
Søndag 6. august 2000 kl. 17:00 på P2
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 2. episode: Rasmus har en hemmelighet av Astrid Lindgren
RadiOransj med sNeRK
Lørdag 5. august 2000 kl. 14:03 på P1
Jeg vil vite hvem jeg er, 5. episode: Fortiden banker på av Einar Schibbye
Lørdag 5. august 2000 kl. 17:00 på P2
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 2. episode: Rasmus har en hemmelighet av Astrid Lindgren
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 3. august 2000 kl. 23:03 på P1
Jeg vil vite hvem jeg er, 4. episode: Dette er far og mor av Einar Schibbye
Søndag 30. juli 2000 kl. 17:00 på P2
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 1. episode: Hvor er Uranius? av Astrid Lindgren
RadiOransj med sNeRK
Lørdag 29. juli 2000 kl. 14:03 på P1
Jeg vil vite hvem jeg er, 4. episode: Dette er far og mor av Einar Schibbye
Lørdag 29. juli 2000 kl. 17:00 på P2
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 1. episode: Hvor er Uranius? av Astrid Lindgren
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 27. juli 2000 kl. 23:03 på P1
Jeg vil vite hvem jeg er, 3. episode: Skrinet med det rare i av Einar Schibbye
Lørdag 22. juli 2000 kl. 14:03 på P1
Jeg vil vite hvem jeg er, 3. episode: Skrinet med det rare i av Einar Schibbye
Torsdag 20. juli 2000 kl. 23:03 på P1
Jeg vil vite hvem jeg er, 2. episode: Ett minne har jeg av Einar Schibbye
Mandag 17. juli 2000 kl. 20:00 på P2
Sendt i serien Direkte fra Hollywood
"Laura" av Vera Caspary. Med Dana Andrews, Gene Tierney og Vincent Price. Sendt første gang i amerikansk radio 5. februar 1945.
Søndag 16. juli 2000 kl. 15:03 på P2
Sendt i serien Direkte fra Hollywood
"Laura" av Vera Caspary. Med Dana Andrews, Gene Tierney og Vincent Price. Sendt første gang i amerikansk radio 5. februar 1945.
Søndag 16. juli 2000 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 5. episode: Hjemme igjen av Dodie Smith
Lørdag 15. juli 2000 kl. 14:03 på P1
Jeg vil vite hvem jeg er, 2. episode: Ett minne har jeg av Einar Schibbye
Lørdag 15. juli 2000 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 5. episode: Hjemme igjen av Dodie Smith
Torsdag 13. juli 2000 kl. 23:03 på P1
Jeg vil vite hvem jeg er, 1. episode: Doktor Hjelms hemmelighet av Einar Schibbye
Mandag 10. juli 2000 kl. 20:00 på P2
Sendt i serien Direkte fra Hollywood
"The Phantom of the Opera" (Operafantomet) med Nelson Eddy, Susanna Foster og Basil Rathborne. Sendt første gang i Lux Radio Theatre
Søndag 9. juli 2000 kl. 15:03 på P2
Sendt i serien Direkte fra Hollywood
"The Phantom of the Opera" (Operafantomet) med Nelson Eddy, Susanna Foster og Basil Rathborne. Sendt første gang i Lux Radio Theatre
Søndag 9. juli 2000 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 4. episode: På flukt med 99 valper av Dodie Smith
Lørdag 8. juli 2000 kl. 14:03 på P1
Jeg vil vite hvem jeg er, 1. episode: Doktor Hjelms hemmelighet av Einar Schibbye
Lørdag 8. juli 2000 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 4. episode: På flukt med 99 valper av Dodie Smith
Torsdag 6. juli 2000 kl. 23:03 på P1
Den tapte verden, 6. episode: Rapport til Zoologisk institutt av Arthur Conan Doyle
Mandag 3. juli 2000 kl. 20:00 på P2
Sendt i serien Direkte fra Hollywood
"Gaslight" (Gasslys) med Ingrid Bergmann og Charles Boyer. Sendt første gang i Lux Radio Theatre i 1946.
Søndag 2. juli 2000 kl. 15:03 på P2
Sendt i serien Direkte fra Hollywood
"Gaslight" (Gasslys) med Ingrid Bergmann og Charles Boyer. Sendt første gang i Lux Radio Theatre i 1946.
Søndag 2. juli 2000 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 3. episode: På veg til valpene av Dodie Smith
Lørdag 1. juli 2000 kl. 14:03 på P1
Den tapte verden, 6. episode: Rapport til Zoologisk institutt av Arthur Conan Doyle
Lørdag 1. juli 2000 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 3. episode: På veg til valpene av Dodie Smith
Torsdag 29. juni 2000 kl. 23:03 på P1
Den tapte verden, 5. episode: Veien til friheten av Arthur Conan Doyle
Mandag 26. juni 2000 kl. 20:00 på P2
Sendt i serien Direkte fra Hollywood
"To have and have not" med Humphrey Bogart og Lauren Becall. Sendt første gang i Lux Radio Theatre 14. oktober 1946.
Søndag 25. juni 2000 kl. 15:03 på P2
Sendt i serien Direkte fra Hollywood
"To have and have not" med Humphrey Bogart og Lauren Becall. Sendt første gang i Lux Radio Theatre 14. oktober 1946.
Søndag 25. juni 2000 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 2. episode: Hvor er valpene? av Dodie Smith
Lørdag 24. juni 2000 kl. 14:03 på P1
Den tapte verden, 5. episode: Veien til friheten av Arthur Conan Doyle
Lørdag 24. juni 2000 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 2. episode: Hvor er valpene? av Dodie Smith
Torsdag 22. juni 2000 kl. 23:03 på P1
Den tapte verden, 4. episode: Platåets hemmeligheter av Arthur Conan Doyle
Søndag 18. juni 2000 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 1. episode: Hjemme hos Pongo og Missis av Dodie Smith
Lørdag 17. juni 2000 kl. 14:03 på P1
Den tapte verden, 4. episode: Platåets hemmeligheter av Arthur Conan Doyle
Lørdag 17. juni 2000 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 1. episode: Hjemme hos Pongo og Missis av Dodie Smith
Torsdag 15. juni 2000 kl. 23:03 på P1
Den tapte verden, 3. episode: Møte med urtiden av Arthur Conan Doyle
Lørdag 10. juni 2000 kl. 14:03 på P1
Den tapte verden, 3. episode: Møte med urtiden av Arthur Conan Doyle
Torsdag 8. juni 2000 kl. 23:03 på P1
Den tapte verden, 2. episode: På vei mot det ukjente av Arthur Conan Doyle
Søndag 4. juni 2000 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 4. episode: Møtet av Ruth Park
sNeRK
Lørdag 3. juni 2000 kl. 14:03 på P1
Den tapte verden, 2. episode: På vei mot det ukjente av Arthur Conan Doyle
Lørdag 3. juni 2000 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 4. episode: Møtet av Ruth Park
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 1. juni 2000 kl. 23:03 på P1
Den tapte verden, 1. episode: Professor Challenger av Arthur Conan Doyle
Søndag 28. mai 2000 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 3. episode: Profetien av Ruth Park
sNeRK
Lørdag 27. mai 2000 kl. 14:03 på P1
Den tapte verden, 1. episode: Professor Challenger av Arthur Conan Doyle
Lørdag 27. mai 2000 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 3. episode: Profetien av Ruth Park
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 25. mai 2000 kl. 23:03 på P1
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 4. episode: Asa Sidneys hemmelighet av Carolyn Keene
Søndag 21. mai 2000 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 2. episode: Den fremmede (også kalt "Krafta"?) av Ruth Park
sNeRK
Lørdag 20. mai 2000 kl. 14:03 på P1
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 4. episode: Asa Sidneys hemmelighet av Carolyn Keene
Lørdag 20. mai 2000 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 2. episode: Den fremmede (også kalt "Krafta"?) av Ruth Park
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 18. mai 2000 kl. 23:03 på P1
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 3. episode: Huset i skogen av Carolyn Keene
Søndag 14. mai 2000 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 1. episode: Den lille lodne jenta av Ruth Park
sNeRK
Lørdag 13. mai 2000 kl. 14:03 på P1
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 3. episode: Huset i skogen av Carolyn Keene
Lørdag 13. mai 2000 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 1. episode: Den lille lodne jenta av Ruth Park
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 11. mai 2000 kl. 23:03 på P1
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 2. episode: Mistanker av Carolyn Keene
Lørdag 6. mai 2000 kl. 14:03 på P1
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 2. episode: Mistanker av Carolyn Keene
Torsdag 4. mai 2000 kl. 23:03 på P1
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 1. episode: En underlig historie av Carolyn Keene
Mandag 1. mai 2000 kl. 20:00 på P2
En siste kopp kaffe av Marianne Goldman
Lørdag 29. april 2000 kl. 14:03 på P1
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 1. episode: En underlig historie av Carolyn Keene
Torsdag 27. april 2000 kl. 23:03 på P1
Apehånden av William W. Jacobs
Mandag 24. april 2000 kl. 18:03 på P2
Åndemasken, 4. episode: Landet som ikke er kartlagt av Stein Ståle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim, reprise
Søndag 23. april 2000 kl. 23:03 på P1
Åndemasken, 4. episode: Landet som ikke er kartlagt av Stein Ståle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Lørdag 22. april 2000 kl. 14:03 på P1
Redselen på Krokskogen av Sverre Årnes
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets ekstra påskekrim
Lørdag 22. april 2000 kl. 15:03 på P2
Åndemasken, 3. episode: Varsel om død av Stein Ståle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim, reprise
Fredag 21. april 2000 kl. 18:03 på P2
Åndemasken, 2. episode: Heksesabbat av Stein Ståle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim, reprise
Fredag 21. april 2000 kl. 23:03 på P1
Åndemasken, 3. episode: Varsel om død av Stein Ståle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Torsdag 20. april 2000 kl. 18:03 på P2
Åndemasken, 1. episode: Et budskap fra de døde av Stein Ståle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim, reprise
Torsdag 20. april 2000 kl. 23:03 på P1
Åndemasken, 2. episode: Heksesabbat av Stein Ståle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Onsdag 19. april 2000 kl. 23:03 på P1
Åndemasken, 1. episode: Et budskap fra de døde av Stein Ståle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim
Mandag 17. april 2000 kl. 20:00 på P2
En siste kopp kaffe av Marianne Goldman
Søndag 16. april 2000 kl. 17:00 på P2
Matilda, 6. episode av Roald Dahl
Lørdag 15. april 2000 kl. 14:03 på P1
Apehånden av William W. Jacobs
Lørdag 15. april 2000 kl. 17:00 på P2
Matilda, 6. episode av Roald Dahl
Torsdag 13. april 2000 kl. 23:03 på P1
I mørket er alle ulver grå, 4. episode: Ulvejakt av Gunnar Staalesen
Mandag 10. april 2000 kl. 20:00 på P2
Blomster til Algernon av Daniel Keyes
Søndag 9. april 2000 kl. 17:00 på P2
Matilda, 5. episode av Roald Dahl
Lørdag 8. april 2000 kl. 14:03 på P1
I mørket er alle ulver grå, 4. episode: Ulvejakt av Gunnar Staalesen
Lørdag 8. april 2000 kl. 17:00 på P2
Matilda, 5. episode av Roald Dahl
Torsdag 6. april 2000 kl. 23:03 på P1
I mørket er alle ulver grå, 3. episode: Lik i lasten av Gunnar Staalesen
Mandag 3. april 2000 kl. 20:00 på P2
Fortellinger av Eugene Ionesco
Søndag 2. april 2000 kl. 17:00 på P2
Matilda, 4. episode av Roald Dahl
Lørdag 1. april 2000 kl. 14:03 på P1
I mørket er alle ulver grå, 3. episode: Lik i lasten av Gunnar Staalesen
Lørdag 1. april 2000 kl. 17:00 på P2
Matilda, 4. episode av Roald Dahl
Torsdag 30. mars 2000 kl. 23:03 på P1
I mørket er alle ulver grå, 2. episode: Død eller levende av Gunnar Staalesen
Ubekreftet opplysning
Søndag 26. mars 2000 kl. 17:00 på P2
Matilda, 3. episode av Roald Dahl
Lørdag 25. mars 2000 kl. 14:03 på P1
I mørket er alle ulver grå, 2. episode: Død eller levende av Gunnar Staalesen
Ubekreftet opplysning
Lørdag 25. mars 2000 kl. 17:00 på P2
Matilda, 3. episode av Roald Dahl
Torsdag 23. mars 2000 kl. 23:03 på P1
I mørket er alle ulver grå, 1. episode: Rottegiften av Gunnar Staalesen
Ubekreftet opplysning
Mandag 20. mars 2000 kl. 20:00 på P2
Blomster til Algernon av Daniel Keyes
Søndag 19. mars 2000 kl. 17:00 på P2
Matilda, 2. episode av Roald Dahl
Lørdag 18. mars 2000 kl. 14:03 på P1
I mørket er alle ulver grå, 1. episode: Rottegiften av Gunnar Staalesen
Ubekreftet opplysning
Lørdag 18. mars 2000 kl. 17:00 på P2
Matilda, 2. episode av Roald Dahl
Mandag 13. mars 2000 kl. 20:00 på P2
Fortellinger av Eugene Ionesco
Søndag 12. mars 2000 kl. 17:00 på P2
Matilda, 1. episode av Roald Dahl
Lørdag 11. mars 2000 kl. 17:00 på P2
Matilda, 1. episode av Roald Dahl
Torsdag 10. februar 2000 kl. 23:03 på P1
Et lys som av tusen soler, 3. episode: Nedtelling av James Follett
Mandag 7. februar 2000 kl. 19:25 på P2
Kjærligheten er en ensom ting, 2. episode av Jan Hogne Sandven
Lørdag 5. februar 2000 kl. 14:03 på P1
Et lys som av tusen soler, 3. episode: Nedtelling av James Follett
Torsdag 3. februar 2000 kl. 23:03 på P1
Et lys som av tusen soler, 2. episode: Gjengjeldelse ved negativ respons av James Follett
Mandag 31. januar 2000 kl. 19:25 på P2
Kjærligheten er en ensom ting, 1. episode av Jan Hogne Sandven
Søndag 30. januar 2000 kl. 17:00 på P2
Gudenes redningsmann, 5. episode av Lars-Henrik Olsen
sNeRK
Lørdag 29. januar 2000 kl. 14:03 på P1
Et lys som av tusen soler, 2. episode: Gjengjeldelse ved negativ respons av James Follett
Lørdag 29. januar 2000 kl. 17:00 på P2
Gudenes redningsmann, 5. episode av Lars-Henrik Olsen
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 27. januar 2000 kl. 23:03 på P1
Et lys som av tusen soler, 1. episode: Cassandra Seks er taus av James Follett
Søndag 23. januar 2000 kl. 17:00 på P2
Gudenes redningsmann, 4. episode av Lars-Henrik Olsen
sNeRK
Lørdag 22. januar 2000 kl. 14:03 på P1
Et lys som av tusen soler, 1. episode: Cassandra Seks er taus av James Follett
Lørdag 22. januar 2000 kl. 17:00 på P2
Gudenes redningsmann, 4. episode av Lars-Henrik Olsen
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 20. januar 2000 kl. 23:03 på P1
Stålgrottene, 3. episode: En felle for en politimann av Isaac Asimov
Søndag 16. januar 2000 kl. 17:00 på P2
Gudenes redningsmann, 3. episode av Lars-Henrik Olsen
sNeRK
Lørdag 15. januar 2000 kl. 14:03 på P1
Stålgrottene, 3. episode: En felle for en politimann av Isaac Asimov
Lørdag 15. januar 2000 kl. 17:00 på P2
Gudenes redningsmann, 3. episode av Lars-Henrik Olsen
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 13. januar 2000 kl. 23:03 på P1
Stålgrottene, 2. episode: Menneske og robot av Isaac Asimov
Søndag 9. januar 2000 kl. 17:00 på P2
Gudenes redningsmann, 2. episode av Lars-Henrik Olsen
sNeRK
Lørdag 8. januar 2000 kl. 14:03 på P1
Stålgrottene, 2. episode: Menneske og robot av Isaac Asimov
Lørdag 8. januar 2000 kl. 17:00 på P2
Gudenes redningsmann, 2. episode av Lars-Henrik Olsen
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 6. januar 2000 kl. 23:03 på P1
Stålgrottene, 1. episode: Mord i Romhavn av Isaac Asimov
Søndag 2. januar 2000 kl. 17:00 på P2
Gudenes redningsmann, 1. episode av Lars-Henrik Olsen
sNeRK
Lørdag 1. januar 2000 kl. 14:03 på P1
Stålgrottene, 1. episode: Mord i Romhavn av Isaac Asimov
Lørdag 1. januar 2000 kl. 17:00 på P2
Gudenes redningsmann, 1. episode av Lars-Henrik Olsen
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Mandag 27. desember 1999 kl. 19:25 på P2
Magnar Moens midtsommernattsdrøm av Bjørn Høvik
Søndag 26. desember 1999 kl. 17:00 på P2
Reisen til Julestjernen av Sverre Brandt
Lørdag 25. desember 1999 kl. 17:00 på P2
Reisen til Julestjernen av Sverre Brandt
Torsdag 23. desember 1999 kl. 23:03 på P1
De fires tegn, 4. episode: Den store skatten fra Agra av Arthur Conan Doyle
Lørdag 18. desember 1999 kl. 14:03 på P1
De fires tegn, 4. episode: Den store skatten fra Agra av Arthur Conan Doyle
Torsdag 16. desember 1999 kl. 23:03 på P1
De fires tegn, 3. episode: Mannen med trebenet av Arthur Conan Doyle
Søndag 12. desember 1999 kl. 17:00 på P2
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 5. episode: Asa Sidneys hemmelighet av Carolyn Keene
Lørdag 11. desember 1999 kl. 14:03 på P1
De fires tegn, 3. episode: Mannen med trebenet av Arthur Conan Doyle
Lørdag 11. desember 1999 kl. 17:00 på P2
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 5. episode: Asa Sidneys hemmelighet av Carolyn Keene
Torsdag 9. desember 1999 kl. 23:03 på P1
De fires tegn, 2. episode: Mysteriet i Pondicherry Lodge av Arthur Conan Doyle
Mandag 6. desember 1999 kl. 19:25 på P2
John Gabriel Borkman, 2. episode: Oppdelt versjon av Henrik Ibsen
Sendt i serien Ibsen-jubileet i 2006
Søndag 5. desember 1999 kl. 17:00 på P2
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 4. episode: Nancy på sporet av Carolyn Keene
Lørdag 4. desember 1999 kl. 14:03 på P1
De fires tegn, 2. episode: Mysteriet i Pondicherry Lodge av Arthur Conan Doyle
Lørdag 4. desember 1999 kl. 17:00 på P2
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 4. episode: Nancy på sporet av Carolyn Keene
Torsdag 2. desember 1999 kl. 23:03 på P1
De fires tegn, 1. episode: Et møte i tåken av Arthur Conan Doyle
Mandag 29. november 1999 kl. 19:20 på P2
John Gabriel Borkman, 1. episode: Oppdelt versjon av Henrik Ibsen
Sendt i serien Ibsen-jubileet i 2006
Søndag 28. november 1999 kl. 17:00 på P2
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 3. episode: Mistanker av Carolyn Keene
Lørdag 27. november 1999 kl. 14:03 på P1
De fires tegn, 1. episode: Et møte i tåken av Arthur Conan Doyle
Lørdag 27. november 1999 kl. 17:00 på P2
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 3. episode: Mistanker av Carolyn Keene
Torsdag 25. november 1999 kl. 23:03 på P1
Nettet og kanalen, 4. episode: Bak brannmuren av Nick Fisher
Søndag 21. november 1999 kl. 17:00 på P2
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 2. episode: Det mystiske skrinet av Carolyn Keene
Lørdag 20. november 1999 kl. 14:03 på P1
Nettet og kanalen, 4. episode: Bak brannmuren av Nick Fisher
Lørdag 20. november 1999 kl. 17:00 på P2
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 2. episode: Det mystiske skrinet av Carolyn Keene
Torsdag 18. november 1999 kl. 23:03 på P1
Nettet og kanalen, 3. episode: Taranteller i trojanske hester av Nick Fisher
Søndag 14. november 1999 kl. 17:00 på P2
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 1. episode: En underlig historie av Carolyn Keene
Lørdag 13. november 1999 kl. 14:03 på P1
Nettet og kanalen, 3. episode: Taranteller i trojanske hester av Nick Fisher
Lørdag 13. november 1999 kl. 17:00 på P2
Frøken detektiv og tårnet med de vridde lys, 1. episode: En underlig historie av Carolyn Keene
Torsdag 11. november 1999 kl. 23:03 på P1
Nettet og kanalen, 2. episode: E-post til presidenten av Nick Fisher
Lørdag 6. november 1999 kl. 14:03 på P1
Nettet og kanalen, 2. episode: E-post til presidenten av Nick Fisher
Torsdag 4. november 1999 kl. 23:03 på P1
Nettet og kanalen, 1. episode: Om å våkne til Nessun Dorma av Nick Fisher
Lørdag 30. oktober 1999 kl. 14:03 på P1
Nettet og kanalen, 1. episode: Om å våkne til Nessun Dorma av Nick Fisher
Torsdag 28. oktober 1999 kl. 23:03 på P1
Jernvognen, 4. episode: Avgrunnen av Stein Riverton
Lørdag 23. oktober 1999 kl. 14:03 på P1
Jernvognen, 4. episode: Avgrunnen av Stein Riverton
Torsdag 21. oktober 1999 kl. 23:03 på P1
Jernvognen, 3. episode: Ansiktet av Stein Riverton
Lørdag 16. oktober 1999 kl. 14:03 på P1
Jernvognen, 3. episode: Ansiktet av Stein Riverton
Torsdag 14. oktober 1999 kl. 23:03 på P1
Jernvognen, 2. episode: Den gamle gård av Stein Riverton
Lørdag 9. oktober 1999 kl. 14:03 på P1
Jernvognen, 2. episode: Den gamle gård av Stein Riverton
Torsdag 7. oktober 1999 kl. 23:03 på P1
Jernvognen, 1. episode: Den døde av Stein Riverton
Lørdag 2. oktober 1999 kl. 14:03 på P1
Jernvognen, 1. episode: Den døde av Stein Riverton
Torsdag 30. september 1999 kl. 23:03 på P1
4.50 fra Paddington, 3. episode av Agatha Christie
Lørdag 25. september 1999 kl. 14:03 på P1
4.50 fra Paddington, 3. episode av Agatha Christie
Torsdag 23. september 1999 kl. 23:03 på P1
4.50 fra Paddington, 2. episode av Agatha Christie
Lørdag 18. september 1999 kl. 14:03 på P1
4.50 fra Paddington, 2. episode av Agatha Christie
Torsdag 16. september 1999 kl. 23:03 på P1
4.50 fra Paddington, 1. episode av Agatha Christie
Lørdag 11. september 1999 kl. 14:03 på P1
4.50 fra Paddington, 1. episode av Agatha Christie
Søndag 29. august 1999 kl. 17:00 på P2
Vitnet, 5. episode: Lord Toms siste bedrift av Leon Garfield
sNeRK
Lørdag 28. august 1999 kl. 17:00 på P2
Vitnet, 5. episode: Lord Toms siste bedrift av Leon Garfield
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Søndag 22. august 1999 kl. 17:00 på P2
Vitnet, 4. episode: Overfallet på Finchleyheden av Leon Garfield
sNeRK
Lørdag 21. august 1999 kl. 17:00 på P2
Vitnet, 4. episode: Overfallet på Finchleyheden av Leon Garfield
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Søndag 15. august 1999 kl. 17:00 på P2
Vitnet, 3. episode: Fange i Newgate-fengslet av Leon Garfield
sNeRK
Lørdag 14. august 1999 kl. 17:00 på P2
Vitnet, 3. episode: Fange i Newgate-fengslet av Leon Garfield
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Søndag 8. august 1999 kl. 17:00 på P2
Vitnet, 2. episode: Forfulgt av brunkledde menn av Leon Garfield
sNeRK
Lørdag 7. august 1999 kl. 17:00 på P2
Vitnet, 2. episode: Forfulgt av brunkledde menn av Leon Garfield
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Søndag 1. august 1999 kl. 17:00 på P2
Vitnet, 1. episode: Mordet ved (på?) Curtis plan av Leon Garfield
sNeRK
Lørdag 31. juli 1999 kl. 17:00 på P2
Vitnet, 1. episode: Mordet ved (på?) Curtis plan av Leon Garfield
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Søndag 25. juli 1999 kl. 17:00 på P2
Den hemmelighetsfulle hagen, 4. episode: Du greier det, Colin! av Frances Hodgson Burnett
sNeRK
Lørdag 24. juli 1999 kl. 17:00 på P2
Den hemmelighetsfulle hagen, 4. episode: Du greier det, Colin! av Frances Hodgson Burnett
RadiOransj
Søndag 18. juli 1999 kl. 17:00 på P2
Den hemmelighetsfulle hagen, 3. episode: Det er ikke vinden av Frances Hodgson Burnett
sNeRK
Lørdag 17. juli 1999 kl. 17:00 på P2
Den hemmelighetsfulle hagen, 3. episode: Det er ikke vinden av Frances Hodgson Burnett
RadiOransj
Søndag 11. juli 1999 kl. 17:00 på P2
Den hemmelighetsfulle hagen, 2. episode: En rusten nøkkel av Frances Hodgson Burnett
sNeRK
Lørdag 10. juli 1999 kl. 17:00 på P2
Den hemmelighetsfulle hagen, 2. episode: En rusten nøkkel av Frances Hodgson Burnett
RadiOransj
Søndag 4. juli 1999 kl. 17:00 på P2
Den hemmelighetsfulle hagen, 1. episode: Piken fra India av Frances Hodgson Burnett
sNeRK
Lørdag 3. juli 1999 kl. 17:00 på P2
Den hemmelighetsfulle hagen, 1. episode: Piken fra India av Frances Hodgson Burnett
RadiOransj
Torsdag 17. juni 1999 kl. 23:03
Farlige hvetebrødsdager, 5. episode: Reddende engel av Axel Kielland
Mandag 14. juni 1999 kl. 19:25 på P2
Fortuna, 5. episode av Alexander Kielland
Lørdag 12. juni 1999 kl. 14:03
Farlige hvetebrødsdager, 5. episode: Reddende engel av Axel Kielland
Torsdag 10. juni 1999 kl. 23:03
Farlige hvetebrødsdager, 4. episode: Partisanene av Axel Kielland
Mandag 7. juni 1999 kl. 19:25 på P2
Fortuna, 4. episode av Alexander Kielland
Søndag 6. juni 1999 kl. 17:00 på P2
Peter Pan, 4. episode: Et åpent vindu av J. M. Barrie
sNeRK
Lørdag 5. juni 1999 kl. 14:03
Farlige hvetebrødsdager, 4. episode: Partisanene av Axel Kielland
Lørdag 5. juni 1999 kl. 17:00 på P2
Peter Pan, 4. episode: Et åpent vindu av J. M. Barrie
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 3. juni 1999 kl. 23:03
Farlige hvetebrødsdager, 3. episode: Bryllupsnatt i Wien av Axel Kielland
Mandag 31. mai 1999 kl. 19:25 på P2
Fortuna, 3. episode av Alexander Kielland
Søndag 30. mai 1999 kl. 17:00 på P2
Peter Pan, 3. episode: Jakten på den gode tone av J. M. Barrie
sNeRK
Lørdag 29. mai 1999 kl. 14:03
Farlige hvetebrødsdager, 3. episode: Bryllupsnatt i Wien av Axel Kielland
Lørdag 29. mai 1999 kl. 17:00 på P2
Peter Pan, 3. episode: Jakten på den gode tone av J. M. Barrie
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 27. mai 1999 kl. 23:03
Farlige hvetebrødsdager, 2. episode: Gestapo på sporet av Axel Kielland
Mandag 24. mai 1999 kl. 19:25 på P2
Fortuna, 2. episode av Alexander Kielland
Søndag 23. mai 1999 kl. 17:00 på P2
Peter Pan, 2. episode: En krok for mye av J. M. Barrie
sNeRK
Lørdag 22. mai 1999 kl. 14:03
Farlige hvetebrødsdager, 2. episode: Gestapo på sporet av Axel Kielland
Lørdag 22. mai 1999 kl. 17:00 på P2
Peter Pan, 2. episode: En krok for mye av J. M. Barrie
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 20. mai 1999 kl. 23:03
Farlige hvetebrødsdager, 1. episode: Berlin 1944 av Axel Kielland
Mandag 17. mai 1999 kl. 19:25 på P2
Fortuna, 1. episode av Alexander Kielland
Søndag 16. mai 1999 kl. 17:00 på P2
Peter Pan, 1. episode: Ansiktet på ruten av J. M. Barrie
sNeRK
Lørdag 15. mai 1999 kl. 14:03
Farlige hvetebrødsdager, 1. episode: Berlin 1944 av Axel Kielland
Lørdag 15. mai 1999 kl. 17:00 på P2
Peter Pan, 1. episode: Ansiktet på ruten av J. M. Barrie
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 13. mai 1999 kl. 23:03 på P1
Kadaverkvartetten, 5. episode: Den drepende løgnen av Edith Ranum
Mandag 10. mai 1999 kl. 19:25 på P2
Pinocchios fridag av Satomi Takahashi
Lørdag 8. mai 1999 kl. 14:03 på P1
Kadaverkvartetten, 5. episode: Den drepende løgnen av Edith Ranum
Torsdag 6. mai 1999 kl. 23:03 på P1
Kadaverkvartetten, 4. episode: Døden på visitt av Edith Ranum
Mandag 3. mai 1999 kl. 19:25 på P2
Så lenge smerten er usynlig av Dorrit Willumsen
Søndag 2. mai 1999 kl. 17:00 på P2
Fredsfiender, 3. episode: Flagget i fjellet av Bjørn Høvik
Lørdag 1. mai 1999 kl. 14:03 på P1
Kadaverkvartetten, 4. episode: Døden på visitt av Edith Ranum
Lørdag 1. mai 1999 kl. 17:00 på P2
Fredsfiender, 3. episode: Flagget i fjellet av Bjørn Høvik
Torsdag 29. april 1999 kl. 23:03 på P1
Kadaverkvartetten, 3. episode: En livsfarlig dagbok av Edith Ranum
Lørdag 24. april 1999 kl. 14:03 på P1
Kadaverkvartetten, 3. episode: En livsfarlig dagbok av Edith Ranum
Lørdag 24. april 1999 kl. 17:00 på P2
Fredsfiender, 2. episode: Løgnen av Bjørn Høvik
Torsdag 22. april 1999 kl. 23:03 på P1
Kadaverkvartetten, 2. episode: Jakt på mordmotivet av Edith Ranum
Mandag 19. april 1999 kl. 19:25 på P2
Løvehjerter av Tobsha Learner
Søndag 18. april 1999 kl. 17:00 på P2
Fredsfiender, 1. episode: På tynn is av Bjørn Høvik
Lørdag 17. april 1999 kl. 14:03 på P1
Kadaverkvartetten, 2. episode: Jakt på mordmotivet av Edith Ranum
Lørdag 17. april 1999 kl. 17:00 på P2
Fredsfiender, 1. episode: På tynn is av Bjørn Høvik
Torsdag 15. april 1999 kl. 23:03 på P1
Kadaverkvartetten, 1. episode: Musikk fra likhuset av Edith Ranum
Søndag 11. april 1999 kl. 17:00 på P2
Morgenfugl, 2. episode av Eric Malpas
Lørdag 10. april 1999 kl. 14:03 på P1
Kadaverkvartetten, 1. episode: Musikk fra likhuset av Edith Ranum
Lørdag 10. april 1999 kl. 17:00 på P2
Morgenfugl, 2. episode av Eric Malpas
Mandag 5. april 1999 kl. 18:30 på P2
Farlig selskap, 7. episode: Tante Berthas paraply av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1999
Søndag 4. april 1999 kl. 17:00 på P2
Morgenfugl, 1. episode av Eric Malpas
Ubekreftede opplysninger
Søndag 4. april 1999 kl. 18:30 på P2
Farlig selskap, 6. episode: Dødsårsaken ukjent av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1999
Søndag 4. april 1999 kl. 23:25 på P1
Farlig selskap, 7. episode: Tante Berthas paraply av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1999
Lørdag 3. april 1999 kl. 14:03 på P1
Beklager, feil nummer av Lucille Fletcher
Lørdag 3. april 1999 kl. 17:00 på P2
Morgenfugl, 1. episode av Eric Malpas
Ubekreftede opplysninger
Lørdag 3. april 1999 kl. 18:30 på P2
Farlig selskap, 5. episode: Hjerteslag er da ingen sykdom av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1999
Lørdag 3. april 1999 kl. 23:30 på P1
Farlig selskap, 6. episode: Dødsårsaken ukjent av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1999
Fredag 2. april 1999 kl. 18:30 på P2
Farlig selskap, 4. episode: Whisky med kandissukker av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1999
Fredag 2. april 1999 kl. 23:30 på P1
Farlig selskap, 5. episode: Hjerteslag er da ingen sykdom av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1999
Torsdag 1. april 1999 kl. 18:30 på P2
Farlig selskap, 3. episode: Bare en liten tilfeldighet av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1999
Torsdag 1. april 1999 kl. 23:30 på P1
Farlig selskap, 4. episode: Whisky med kandissukker av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1999
Onsdag 31. mars 1999 kl. 18:30 på P2
Farlig selskap, 2. episode: Eventyret om katten som ropte på hjelp av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 2009
Onsdag 31. mars 1999 kl. 23:30 på P1
Farlig selskap, 3. episode: Bare en liten tilfeldighet av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1999
Tirsdag 30. mars 1999 kl. 18:30 på P2
Farlig selskap, 1. episode: En død kommer sjelden alene av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1999
Tirsdag 30. mars 1999 kl. 23:30 på P1
Farlig selskap, 2. episode: Eventyret om katten som ropte på hjelp av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1999
Mandag 29. mars 1999 kl. 23:30 på P1
Farlig selskap, 1. episode: En død kommer sjelden alene av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1999
Torsdag 18. mars 1999 kl. 23:03 på P1
Døde menn går i land, 5. episode: De døde av Bernhard Borge
Lørdag 13. mars 1999 kl. 17:03 på P1
Døde menn går i land, 5. episode: De døde av Bernhard Borge
Torsdag 11. mars 1999 kl. 23:03 på P1
Døde menn går i land, 4. episode: Invitasjon til sort messe av Bernhard Borge
Lørdag 6. mars 1999 kl. 14:03 på P1
Døde menn går i land, 4. episode: Invitasjon til sort messe av Bernhard Borge
Torsdag 4. mars 1999 kl. 23:03 på P1
Døde menn går i land, 3. episode: Det gule værelset av Bernhard Borge
Lørdag 27. februar 1999 kl. 14:03 på P1
Døde menn går i land, 3. episode: Det gule værelset av Bernhard Borge
Torsdag 25. februar 1999 kl. 23:03 på P1
Døde menn går i land, 2. episode: Også mørket har guder av Bernhard Borge
Lørdag 20. februar 1999 kl. 17:03 på P1
Døde menn går i land, 2. episode: Også mørket har guder av Bernhard Borge
Torsdag 18. februar 1999 kl. 23:03 på P1
Døde menn går i land, 1. episode: En handel med den onde av Bernhard Borge
Lørdag 13. februar 1999 kl. 14:03 på P1
Døde menn går i land, 1. episode: En handel med den onde av Bernhard Borge
Torsdag 11. februar 1999 kl. 23:03 på P1
I trifidenes dager, 6. episode: Strategisk tilbaketrekning av John Wyndham
Lørdag 6. februar 1999 kl. 14:03 på P1
I trifidenes dager, 6. episode: Strategisk tilbaketrekning av John Wyndham
Torsdag 4. februar 1999 kl. 23:03 på P1
I trifidenes dager, 5. episode: Verden snevres inn av John Wyndham
Lørdag 30. januar 1999 kl. 14:03 på P1
I trifidenes dager, 5. episode: Verden snevres inn av John Wyndham
Torsdag 28. januar 1999 kl. 23:03 på P1
I trifidenes dager, 4. episode: Sporet er tapt av John Wyndham
Lørdag 23. januar 1999 kl. 14:03 på P1
I trifidenes dager, 4. episode: Sporet er tapt av John Wyndham
Torsdag 21. januar 1999 kl. 23:03 på P1
I trifidenes dager, 3. episode: Planer og panikk av John Wyndham
Lørdag 16. januar 1999 kl. 14:15 på P1
I trifidenes dager, 3. episode: Planer og panikk av John Wyndham
Torsdag 14. januar 1999 kl. 23:03 på P1
I trifidenes dager, 2. episode: Lys i mørket av John Wyndham
Lørdag 9. januar 1999 kl. 14:03 på P1
I trifidenes dager, 2. episode: Lys i mørket av John Wyndham
Torsdag 7. januar 1999 kl. 23:03 på P1
I trifidenes dager, 1. episode: Begynnelsen til slutten av John Wyndham
Lørdag 2. januar 1999 kl. 14:03 på P1
I trifidenes dager, 1. episode: Begynnelsen til slutten av John Wyndham
Torsdag 3. desember 1998 kl. 23:03 på P1
Mysteriet i sommernatten av Olav Ottersen
Lørdag 28. november 1998 kl. 14:03 på P1
Mysteriet i sommernatten av Olav Ottersen
Torsdag 26. november 1998 kl. 23:03 på P1
Redselen på Krokskogen av Sverre Årnes
Mandag 23. november 1998 kl. 19:25 på P2
Norgesreisen av Bjørn Høvik
Lørdag 21. november 1998 kl. 14:03 på P1
Redselen på Krokskogen av Sverre Årnes
Torsdag 19. november 1998 kl. 23:03 på P1
Vertshuset Jamaica, 6. episode: Leiaren av Daphne du Maurier
Mandag 16. november 1998 kl. 19:25 på P2
Den ulykksalige enke i Michigan av Lisbet Hiide
Lørdag 14. november 1998 kl. 14:03 på P1
Vertshuset Jamaica, 6. episode: Leiaren av Daphne du Maurier
Torsdag 12. november 1998 kl. 23:03 på P1
Vertshuset Jamaica, 5. episode: Mordet av Daphne du Maurier
Mandag 9. november 1998 kl. 19:25 på P2
Alvhild av Karl Hoff
Lørdag 7. november 1998 kl. 14:03 på P1
Vertshuset Jamaica, 5. episode: Mordet av Daphne du Maurier
Torsdag 5. november 1998 kl. 23:03 på P1
Vertshuset Jamaica, 4. episode: Havariet av Daphne du Maurier
Lørdag 31. oktober 1998 kl. 14:03 på P1
Vertshuset Jamaica, 4. episode: Havariet av Daphne du Maurier
Torsdag 29. oktober 1998 kl. 23:03 på P1
Vertshuset Jamaica, 3. episode: Løyndomen av Daphne du Maurier
Lørdag 24. oktober 1998 kl. 14:03 på P1
Vertshuset Jamaica, 3. episode: Løyndomen av Daphne du Maurier
Torsdag 22. oktober 1998 kl. 23:03 på P1
Vertshuset Jamaica, 2. episode: Presten i Altarnun av Daphne du Maurier
Lørdag 17. oktober 1998 kl. 14:03 på P1
Vertshuset Jamaica, 2. episode: Presten i Altarnun av Daphne du Maurier
Torsdag 15. oktober 1998 kl. 23:03 på P1
Vertshuset Jamaica, 1. episode: Mary! av Daphne du Maurier
Lørdag 10. oktober 1998 kl. 14:03 på P1
Vertshuset Jamaica, 1. episode: Mary! av Daphne du Maurier
Torsdag 8. oktober 1998 kl. 23:03 på P1
Svarte får, 4. episode: Gamle venner av Gunnar Staalesen
Lørdag 3. oktober 1998 kl. 14:03 på P1
Svarte får, 4. episode: Gamle venner av Gunnar Staalesen
Torsdag 1. oktober 1998 kl. 23:03 på P1
Svarte får, 3. episode: Fallen fugl av Gunnar Staalesen
Lørdag 26. september 1998 kl. 14:03 på P1
Svarte får, 3. episode: Fallen fugl av Gunnar Staalesen
Torsdag 24. september 1998 kl. 23:03 på P1
Svarte får, 2. episode: Uten avtale av Gunnar Staalesen
Lørdag 19. september 1998 kl. 14:03 på P1
Svarte får, 2. episode: Uten avtale av Gunnar Staalesen
Torsdag 17. september 1998 kl. 23:03 på P1
Svarte får, 1. episode: Brent barn av Gunnar Staalesen
Lørdag 12. september 1998 kl. 14:03 på P1
Svarte får, 1. episode: Brent barn av Gunnar Staalesen
Torsdag 10. september 1998 kl. 23:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 11. episode: Pass papirene av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 5. september 1998 kl. 14:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 11. episode: Pass papirene av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Torsdag 3. september 1998 kl. 23:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 10. episode: Den svarte hannkatts annen hemmelighet av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 29. august 1998 kl. 14:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 10. episode: Den svarte hannkatts annen hemmelighet av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Torsdag 27. august 1998 kl. 23:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 9. episode: Den svarte hannkatts hemmelighet av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 22. august 1998 kl. 14:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 9. episode: Den svarte hannkatts hemmelighet av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Torsdag 20. august 1998 kl. 23:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 8. episode: Av blykuler en krans av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 15. august 1998 kl. 14:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 8. episode: Av blykuler en krans av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Torsdag 13. august 1998 kl. 23:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 7. episode: Den som ikke har stål må gi tål av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 8. august 1998 kl. 14:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 7. episode: Den som ikke har stål må gi tål av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Torsdag 6. august 1998 kl. 23:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 6. episode: Chicago var ikke kvitt ham av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 1. august 1998 kl. 14:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 6. episode: Chicago var ikke kvitt ham av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 1. august 1998 kl. 17:00 på P2
Roboten Matilda og Camillamysteriet, 3. episode av Philip Newth
Torsdag 30. juli 1998 kl. 23:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 5. episode: Regndråper på blikktak av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 25. juli 1998 kl. 14:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 5. episode: Regndråper på blikktak av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 25. juli 1998 kl. 17:00 på P2
Roboten Matilda og Camillamysteriet, 2. episode av Philip Newth
Torsdag 23. juli 1998 kl. 23:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 4. episode: Ikke redd for den stygge mannen av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 18. juli 1998 kl. 14:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 4. episode: Ikke redd for den stygge mannen av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 18. juli 1998 kl. 17:00 på P2
Roboten Matilda og Camillamysteriet, 1. episode av Philip Newth
Torsdag 16. juli 1998 kl. 23:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 3. episode: Rapsodi i gull av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 11. juli 1998 kl. 14:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 3. episode: Rapsodi i gull av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Torsdag 9. juli 1998 kl. 23:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 2. episode: Kuppet i Farmernes bank (som etter bankens bønn ikke må forveksles med Bøndenes Bank) av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Sendt med tittelen "Kuppet i farmerbanken"
Lørdag 4. juli 1998 kl. 14:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 2. episode: Kuppet i Farmernes bank (som etter bankens bønn ikke må forveksles med Bøndenes Bank) av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Sendt med tittelen "Kuppet i farmerbanken"
Lørdag 4. juli 1998 kl. 17:00 på P2
Rasmus på loffen, 6. episode: Hjemme av Astrid Lindgren
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 2. juli 1998 kl. 23:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 1. episode: Det vanntette damepresisjonsarmbåndsuret av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 27. juni 1998 kl. 14:03 på P1
Dickie Dick Dickens, 1. episode: Det vanntette damepresisjonsarmbåndsuret av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Dickie Dick Dickens
Lørdag 27. juni 1998 kl. 17:00 på P2
Rasmus på loffen, 5. episode: Rasmus - kjempenes konge av Astrid Lindgren
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 25. juni 1998 kl. 23:03 på P1
Den gyldne pest, 3. episode: Den siste alkymist av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 20. juni 1998 kl. 14:03 på P1
Den gyldne pest, 3. episode: Den siste alkymist av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 20. juni 1998 kl. 17:00 på P2
Rasmus på loffen, 4. episode: Oskar blir mistenkt av Astrid Lindgren
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 18. juni 1998 kl. 23:03 på P1
Den gyldne pest, 2. episode: En gyllen grav av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Mandag 15. juni 1998 kl. 19:25 på P2
Klokkene ringer for deg av Ernest Hemingway
2. del (de to siste båndene)
Lørdag 13. juni 1998 kl. 14:03 på P1
Den gyldne pest, 2. episode: En gyllen grav av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 13. juni 1998 kl. 17:00 på P2
Rasmus på loffen, 3. episode: Rasmus og Oskar oppdager noe mystisk av Astrid Lindgren
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 11. juni 1998 kl. 23:10 på P1
Den gyldne pest, 1. episode: De radioaktive strålers mysterium av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Mandag 8. juni 1998 kl. 19:25 på P2
Klokkene ringer for deg av Ernest Hemingway
1. del (de to første båndene)
Lørdag 6. juni 1998 kl. 14:03 på P1
Den gyldne pest, 1. episode: De radioaktive strålers mysterium av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 6. juni 1998 kl. 17:00 på P2
Rasmus på loffen, 2. episode: Rasmus får en venn av Astrid Lindgren
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 4. juni 1998 kl. 23:10 på P1
Gislene, 2. episode av Sue Rodwell
Lørdag 30. mai 1998 kl. 14:03 på P1
Gislene, 2. episode av Sue Rodwell
Lørdag 30. mai 1998 kl. 17:00 på P2
Rasmus på loffen, 1. episode: Den store landeveien av Astrid Lindgren
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 28. mai 1998 kl. 23:10 på P1
Gislene, 1. episode av Sue Rodwell
Lørdag 23. mai 1998 kl. 14:03 på P1
Gislene, 1. episode av Sue Rodwell
Lørdag 23. mai 1998 kl. 17:00 på P2
Flukta til Watership, 6. episode: Sluttstriden av Richard Adams
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 21. mai 1998 kl. 23:10 på P1
Et beskyttet liv, 2. episode av Sue Rodwell
Lørdag 16. mai 1998 kl. 14:03 på P1
Et beskyttet liv, 2. episode av Sue Rodwell
Lørdag 16. mai 1998 kl. 17:00 på P2
Flukta til Watership, 5. episode: Det store oppgjeret av Richard Adams
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 14. mai 1998 kl. 23:10 på P1
Et beskyttet liv, 1. episode av Sue Rodwell
Lørdag 9. mai 1998 kl. 14:03 på P1
Et beskyttet liv, 1. episode av Sue Rodwell
Lørdag 9. mai 1998 kl. 17:00 på P2
Flukta til Watership, 4. episode: Hårfagre legg planar av Richard Adams
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 7. mai 1998 kl. 23:10 på P1
Den hule mannen, 3. episode: Mysteriet med den andre revolverkulen av John Dickson Carr
Lørdag 2. mai 1998 kl. 14:03 på P1
Den hule mannen, 3. episode: Mysteriet med den andre revolverkulen av John Dickson Carr
Lørdag 2. mai 1998 kl. 17:00 på P2
Flukta til Watership, 3. episode: General Gullris av Richard Adams
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 30. april 1998 kl. 23:10 på P1
Den hule mannen, 2. episode: Mysteriet med de tre likkistene av John Dickson Carr
Lørdag 25. april 1998 kl. 14:03 på P1
Den hule mannen, 2. episode: Mysteriet med de tre likkistene av John Dickson Carr
Lørdag 25. april 1998 kl. 17:00 på P2
Flukta til Watership, 2. episode: Raidet mot bondegarden av Richard Adams
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 23. april 1998 kl. 23:10 på P1
Den hule mannen, 1. episode: Mysteriet i den lærdes studerkammer av John Dickson Carr
Lørdag 18. april 1998 kl. 14:03 på P1
Den hule mannen, 1. episode: Mysteriet i den lærdes studerkammer av John Dickson Carr
Lørdag 18. april 1998 kl. 17:00 på P2
Flukta til Watership, 1. episode: Femmar anar fare av Richard Adams
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Mandag 13. april 1998 kl. 18:10 på P2
Hunden fra Baskerville, 6. episode: Hunden av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim i P2
Søndag 12. april 1998 kl. 18:10 på P2
Hunden fra Baskerville, 5. episode: Mannen på klippen av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim i P2
Søndag 12. april 1998 kl. 23:10 på P1
Hunden fra Baskerville, 6. episode: Hunden av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim, sendt som innslag i påskeprogrammet "Som plommen i egget"
Lørdag 11. april 1998 kl. 18:10 på P2
Hunden fra Baskerville, 4. episode: Lyset på moen av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim i P2
Lørdag 11. april 1998 kl. 23:10 på P1
Hunden fra Baskerville, 5. episode: Mannen på klippen av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim, sendt som innslag i påskeprogrammet "Som plommen i egget"
Fredag 10. april 1998 kl. 18:10 på P2
Hunden fra Baskerville, 3. episode: Natt over herregården av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim i P2
Fredag 10. april 1998 kl. 23:10 på P1
Hunden fra Baskerville, 4. episode: Lyset på moen av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim, sendt som innslag i påskeprogrammet "Som plommen i egget"
Torsdag 9. april 1998 kl. 18:10 på P2
Hunden fra Baskerville, 2. episode: Spionen av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim i P2
Torsdag 9. april 1998 kl. 23:10 på P1
Hunden fra Baskerville, 3. episode: Natt over herregården av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim, sendt som innslag i påskeprigrammet "Som plommen i egget"
Onsdag 8. april 1998 kl. 18:25 på P2
Hunden fra Baskerville, 1. episode: Baskerville-slektens forbannelse av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim i P2
Onsdag 8. april 1998 kl. 23:10 på P1
Hunden fra Baskerville, 2. episode: Spionen av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim, sendt som innslag i påskeprigrammet "Som plommen i egget"
Tirsdag 7. april 1998 kl. 23:10 på P1
Hunden fra Baskerville, 1. episode: Baskerville-slektens forbannelse av Arthur Conan Doyle
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim, sendt som innslag i påskeprigrammet "Som plommen i egget"
Torsdag 2. april 1998 kl. 23:10 på P1
I sølvlandets natt, 2. episode: Opprørsgeneralen Emilano Zapata av Øvre Richter Frich
Lørdag 28. mars 1998 kl. 14:03 på P1
I sølvlandets natt, 2. episode: Opprørsgeneralen Emilano Zapata av Øvre Richter Frich
Torsdag 26. mars 1998 kl. 23:10 på P1
I sølvlandets natt, 1. episode: Den stjålne minister av Øvre Richter Frich
Lørdag 21. mars 1998 kl. 14:03 på P1
I sølvlandets natt, 1. episode: Den stjålne minister av Øvre Richter Frich
Torsdag 19. mars 1998 kl. 23:10 på P1
De sorte gribber, 2. episode: Villa Rosenhain av Øvre Richter Frich
Lørdag 14. mars 1998 kl. 17:03 på P1
De sorte gribber, 2. episode: Villa Rosenhain av Øvre Richter Frich
Torsdag 12. mars 1998 kl. 23:10 på P1
De sorte gribber, 1. episode: Anarkistene av Øvre Richter Frich
Lørdag 7. mars 1998 kl. 14:03 på P1
De sorte gribber, 1. episode: Anarkistene av Øvre Richter Frich
Torsdag 5. mars 1998 kl. 23:10 på P1
Syndens lønn, 4. episode: Til døden oss skiller av Thor Rummelhoff
Lørdag 28. februar 1998 kl. 14:03 på P1
Syndens lønn, 4. episode: Til døden oss skiller av Thor Rummelhoff
Torsdag 26. februar 1998 kl. 23:10 på P1
Syndens lønn, 3. episode: Finn et offer av Thor Rummelhoff
Lørdag 21. februar 1998 kl. 14:03 på P1
Syndens lønn, 3. episode: Finn et offer av Thor Rummelhoff
Torsdag 19. februar 1998 kl. 23:10 på P1
Syndens lønn, 2. episode: Hedre din far og din mor av Thor Rummelhoff
Lørdag 14. februar 1998 kl. 14:03 på P1
Syndens lønn, 2. episode: Hedre din far og din mor av Thor Rummelhoff
Torsdag 12. februar 1998 kl. 23:10 på P1
Syndens lønn, 1. episode: Den fortapte sønn av Thor Rummelhoff
Lørdag 7. februar 1998 kl. 14:03 på P1
Syndens lønn, 1. episode: Den fortapte sønn av Thor Rummelhoff
Torsdag 5. februar 1998 kl. 23:10 på P1
Dødens budbærer, 5. episode: Djevelkjelen av P. D. James
Lørdag 31. januar 1998 kl. 14:03 på P1
Dødens budbærer, 5. episode: Djevelkjelen av P. D. James
Torsdag 29. januar 1998 kl. 23:10 på P1
Dødens budbærer, 4. episode: Kraniet under huden av P. D. James
Lørdag 24. januar 1998 kl. 14:20 på P1
Dødens budbærer, 4. episode: Kraniet under huden av P. D. James
Avvikende tidspunkt grunnet sportslørdag
Lørdag 24. januar 1998 kl. 17:00 på P2
Gomraths måne, 4. episode: Den gamle trolldommen av Alan Garner
Torsdag 22. januar 1998 kl. 23:10 på P1
Dødens budbærer, 3. episode: Marmorarmen av P. D. James
Lørdag 17. januar 1998 kl. 14:03 på P1
Dødens budbærer, 3. episode: Marmorarmen av P. D. James
Lørdag 17. januar 1998 kl. 17:00 på P2
Gomraths måne, 3. episode: Einherjene fra Herlating av Alan Garner
Torsdag 15. januar 1998 kl. 23:10 på P1
Dødens budbærer, 2. episode: Varsel om død av P. D. James
Lørdag 10. januar 1998 kl. 15:03 på P1
Dødens budbærer, 2. episode: Varsel om død av P. D. James
Avvikende tidspunkt grunnet sportslørdag
Lørdag 10. januar 1998 kl. 17:00 på P2
Gomraths måne, 2. episode: Storstiens hemmelighet av Alan Garner
Torsdag 8. januar 1998 kl. 23:10 på P1
Dødens budbærer, 1. episode: Hodeskalleøya av P. D. James
Lørdag 3. januar 1998 kl. 14:03 på P1
Dødens budbærer, 1. episode: Hodeskalleøya av P. D. James
Lørdag 3. januar 1998 kl. 17:00 på P2
Gomraths måne, 1. episode: Det svarte mørket av Alan Garner
Torsdag 1. januar 1998 kl. 11:55 på P2
Juleinnkjøp av Arthur Schnitzler
Sendt som pauseinnslag under nyttårskonserten fra Wien
Torsdag 1. januar 1998 kl. 23:10 på P1
Uventet gjest, 2. episode av Agatha Christie
Lørdag 27. desember 1997 kl. 14:03 på P1
Uventet gjest, 2. episode av Agatha Christie
Lørdag 20. desember 1997 kl. 14:03 på P1
Uventet gjest, 1. episode av Agatha Christie
Lørdag 20. desember 1997 kl. 17:00 på P2
Trollstenen fra Brisingamen, 4. episode av Alan Garner
Lørdag 13. desember 1997 kl. 17:00 på P2
Trollstenen fra Brisingamen, 3. episode av Alan Garner
Lørdag 6. desember 1997 kl. 17:00 på P2
Trollstenen fra Brisingamen, 2. episode av Alan Garner
Lørdag 29. november 1997 kl. 17:00 på P2
Trollstenen fra Brisingamen, 1. episode av Alan Garner
Torsdag 20. november 1997 kl. 23:10 på P1
Sort messe, 6. episode: Vredens dag av John Dickson Carr
Lørdag 15. november 1997 kl. 14:03 på P1
Sort messe, 6. episode: Vredens dag av John Dickson Carr
Torsdag 13. november 1997 kl. 23:10 på P1
Sort messe, 5. episode: Gaudan Cross av John Dickson Carr
Lørdag 8. november 1997 kl. 14:03 på P1
Sort messe, 5. episode: Gaudan Cross av John Dickson Carr
Lørdag 8. november 1997 kl. 17:00 på P2
Skatten på Sjørøverøya, 5. episode: I fiendens leir av Robert Louis Stevenson
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 6. november 1997 kl. 23:10 på P1
Sort messe, 4. episode: Hvor kan man få kjøpt arsenikk? av John Dickson Carr
Lørdag 1. november 1997 kl. 14:03 på P1
Sort messe, 4. episode: Hvor kan man få kjøpt arsenikk? av John Dickson Carr
Lørdag 1. november 1997 kl. 17:00 på P2
Skatten på Sjørøverøya, 4. episode: Angrepet av Robert Louis Stevenson
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 30. oktober 1997 kl. 23:10 på P1
Sort messe, 3. episode: Spøkelser og vandøde av John Dickson Carr
Lørdag 25. oktober 1997 kl. 14:03 på P1
Sort messe, 3. episode: Spøkelser og vandøde av John Dickson Carr
Lørdag 25. oktober 1997 kl. 17:00 på P2
Skatten på Sjørøverøya, 3. episode: Mannen på øya av Robert Louis Stevenson
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 23. oktober 1997 kl. 23:10 på P1
Sort messe, 2. episode: Kisten i gravkammeret av John Dickson Carr
Lørdag 18. oktober 1997 kl. 14:03 på P1
Sort messe, 2. episode: Kisten i gravkammeret av John Dickson Carr
Lørdag 18. oktober 1997 kl. 17:00 på P2
Skatten på Sjørøverøya, 2. episode: Sjømannen med ett bein av Robert Louis Stevenson
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 16. oktober 1997 kl. 23:10 på P1
Sort messe, 1. episode: Henrettet for mord i 1861 av John Dickson Carr
Lørdag 11. oktober 1997 kl. 14:03 på P1
Sort messe, 1. episode: Henrettet for mord i 1861 av John Dickson Carr
Lørdag 11. oktober 1997 kl. 17:00 på P2
Skatten på Sjørøverøya, 1. episode: Det sorte merket av Robert Louis Stevenson
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Lørdag 4. oktober 1997 kl. 17:00 på P2
Tom Sawyer, 5. episode av Mark Twain
Mandag 29. september 1997 kl. 19:25 på P2
Peer Gynt, 4. episode av Henrik Ibsen
Lørdag 27. september 1997 kl. 17:00 på P2
Tom Sawyer, 4. episode av Mark Twain
Mandag 22. september 1997 kl. 19:25 på P2
Peer Gynt, 3. episode av Henrik Ibsen
Lørdag 20. september 1997 kl. 17:00 på P2
Tom Sawyer, 3. episode av Mark Twain
Mandag 15. september 1997 kl. 19:25 på P2
Peer Gynt, 2. episode av Henrik Ibsen
Lørdag 13. september 1997 kl. 17:00 på P2
Tom Sawyer, 2. episode av Mark Twain
Torsdag 11. september 1997 kl. 23:10 på P1
Operasjon Jordsøk, 10. episode: Jordkjenning av James Follett
Mandag 8. september 1997 kl. 19:25 på P2
Peer Gynt, 1. episode av Henrik Ibsen
Lørdag 6. september 1997 kl. 14:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 10. episode: Jordkjenning av James Follett
Lørdag 6. september 1997 kl. 17:00 på P2
Tom Sawyer, 1. episode av Mark Twain
Torsdag 4. september 1997 kl. 23:10 på P1
Operasjon Jordsøk, 9. episode: Stjernehopen Tersus Ni av James Follett
Lørdag 30. august 1997 kl. 14:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 9. episode: Stjernehopen Tersus Ni av James Follett
Torsdag 28. august 1997 kl. 23:10 på P1
Operasjon Jordsøk, 8. episode: Etterlatt i verdensrommet av James Follett
Lørdag 23. august 1997 kl. 14:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 8. episode: Etterlatt i verdensrommet av James Follett
Torsdag 21. august 1997 kl. 23:10 på P1
Operasjon Jordsøk, 7. episode: Nytt blod av James Follett
Lørdag 16. august 1997 kl. 14:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 7. episode: Nytt blod av James Follett
Torsdag 14. august 1997 kl. 23:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 6. episode: Over avgrunnen av James Follett
Lørdag 9. august 1997 kl. 14:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 6. episode: Over avgrunnen av James Follett
Torsdag 7. august 1997 kl. 23:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 5. episode: Tidens brønn av James Follett
Lørdag 2. august 1997 kl. 14:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 5. episode: Tidens brønn av James Follett
Lørdag 2. august 1997 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 6. episode: Alt ordner seg / Avsløringen av Frances Hodgson Burnett
Barnetime fra RADIORANSJ
Torsdag 31. juli 1997 kl. 23:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 4. episode: Solriket av James Follett
Lørdag 26. juli 1997 kl. 14:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 4. episode: Solriket av James Follett
Lørdag 26. juli 1997 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 5. episode: Dick svinger opp / Dick har en plan av Frances Hodgson Burnett
Barnetime fra RADIORANSJ
Torsdag 24. juli 1997 kl. 23:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 3. episode: Den røde planet av James Follett
Lørdag 19. juli 1997 kl. 14:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 3. episode: Den røde planet av James Follett
Lørdag 19. juli 1997 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 4. episode: En ny lord dukker opp av Frances Hodgson Burnett
Barnetime fra RADIORANSJ
Torsdag 17. juli 1997 kl. 23:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 2. episode: Det første fotavtrykkets by av James Follett
Lørdag 12. juli 1997 kl. 14:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 2. episode: Det første fotavtrykkets by av James Follett
Lørdag 12. juli 1997 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 3. episode: Higgins får hjelp av Frances Hodgson Burnett
Barnetime fra RADIORANSJ
Torsdag 10. juli 1997 kl. 23:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 1. episode: Hjemover av James Follett
Lørdag 5. juli 1997 kl. 14:03 på P1
Operasjon Jordsøk, 1. episode: Hjemover av James Follett
Lørdag 5. juli 1997 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 2. episode: Møte med jarlen av Frances Hodgson Burnett
Barnetime fra RADIORANSJ
Torsdag 3. juli 1997 kl. 23:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 5. episode: Demaskering av Edith Ranum
Lørdag 28. juni 1997 kl. 14:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 5. episode: Demaskering av Edith Ranum
Lørdag 28. juni 1997 kl. 17:00 på P2
Lille Lord Fauntleroy, 1. episode av Frances Hodgson Burnett
Barnetime fra RADIORANSJ
Torsdag 26. juni 1997 kl. 23:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 4. episode: Skriftemålet av Edith Ranum
Lørdag 21. juni 1997 kl. 14:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 4. episode: Skriftemålet av Edith Ranum
Torsdag 19. juni 1997 kl. 23:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 3. episode: Forkledning av Edith Ranum
Lørdag 14. juni 1997 kl. 14:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 3. episode: Forkledning av Edith Ranum
Torsdag 12. juni 1997 kl. 23:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 2. episode: Skyggespill av Edith Ranum
Lørdag 7. juni 1997 kl. 14:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 2. episode: Skyggespill av Edith Ranum
Torsdag 5. juni 1997 kl. 23:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 1. episode: Tilbake til døden av Edith Ranum
Lørdag 31. mai 1997 kl. 14:03 på P1
Ekko fra glemte graver, 1. episode: Tilbake til døden av Edith Ranum
Fredag 30. mai 1997 kl. 13:30 på P2
21 år av Tarjei Vesaas
Mandag 26. mai 1997 kl. 19:25 på P2
21 år av Tarjei Vesaas
Fredag 9. mai 1997 kl. 13:30 på P2
Bakkantinnene av Evripides
Sendt i serien Grekerne kommer!
Mandag 5. mai 1997 kl. 19:25 på P2
Bakkantinnene av Evripides
Sendt i serien Grekerne kommer!
Fredag 2. mai 1997 kl. 13:30 på P2
Kong Ødipus av Sofokles
Sendt i serien Grekerne kommer!
Mandag 28. april 1997 kl. 19:25 på P2
Kong Ødipus av Sofokles
Sendt i serien Grekerne kommer!
Fredag 25. april 1997 kl. 13:30 på P2
Kvinnekuppet av Aristofanes
Sendt i serien Grekerne kommer!
Mandag 21. april 1997 kl. 19:25 på P2
Kvinnekuppet av Aristofanes
Sendt i serien Grekerne kommer!
Fredag 18. april 1997 kl. 13:30 på P2
Orestien, 2. episode av Aischylos
Sendt i serien Grekerne kommer!
Mandag 14. april 1997 kl. 19:25 på P2
Orestien, 2. episode av Aischylos
Sendt i serien Grekerne kommer!
Fredag 11. april 1997 kl. 13:30 på P2
Orestien, 1. episode av Aischylos
Sendt i serien Grekerne kommer!
Mandag 7. april 1997 kl. 19:25 på P2
Orestien, 1. episode av Aischylos
Sendt i serien Grekerne kommer!
Fredag 4. april 1997 kl. 13:30 på P2
De fortaptes hus, 2. episode: Risanen av Sven Elvestad
Mandag 31. mars 1997 kl. 10:03 på P2
Manøver mord, 6. episode: Regnskapets natt av Gunnar Hagen Hartvedt og Arild Feldborg
Mandag 31. mars 1997 kl. 19:25 på P2
De fortaptes hus, 2. episode: Risanen av Sven Elvestad
Mandag 31. mars 1997 kl. 23:03 på P1
Manøver mord, 6. episode: Regnskapets natt av Gunnar Hagen Hartvedt og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 30. mars 1997 kl. 10:03 på P2
Manøver mord, 5. episode: Kamuflasje av Gunnar Hagen Hartvedt og Arild Feldborg
Søndag 30. mars 1997 kl. 23:30 på P1
Manøver mord, 5. episode: Kamuflasje av Gunnar Hagen Hartvedt og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 29. mars 1997 kl. 10:03 på P2
Manøver mord, 4. episode: Abonnenten svarar ikkje meir av Gunnar Hagen Hartvedt og Arild Feldborg
Lørdag 29. mars 1997 kl. 23:03 på P1
Manøver mord, 4. episode: Abonnenten svarar ikkje meir av Gunnar Hagen Hartvedt og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 28. mars 1997 kl. 10:03 på P2
Manøver mord, 3. episode: En begonias død av Gunnar Hagen Hartvedt og Arild Feldborg
Fredag 28. mars 1997 kl. 13:30 på P2
De fortaptes hus, 1. episode: Maria av Sven Elvestad
Fredag 28. mars 1997 kl. 23:03 på P1
Manøver mord, 3. episode: En begonias død av Gunnar Hagen Hartvedt og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 27. mars 1997 kl. 10:03 på P2
Manøver mord, 2. episode: Mord gir matlyst av Gunnar Hagen Hartvedt og Arild Feldborg
Torsdag 27. mars 1997 kl. 23:03 på P1
Manøver mord, 2. episode: Mord gir matlyst av Gunnar Hagen Hartvedt og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Onsdag 26. mars 1997 kl. 10:03 på P2
Manøver mord, 1. episode: En uventet gjest av Gunnar Hagen Hartvedt og Arild Feldborg
Onsdag 26. mars 1997 kl. 23:03 på P1
Manøver mord, 1. episode: En uventet gjest av Gunnar Hagen Hartvedt og Arild Feldborg
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Mandag 24. mars 1997 kl. 19:25 på P2
De fortaptes hus, 1. episode: Maria av Sven Elvestad
Fredag 21. mars 1997 kl. 13:30 på P2
Beethoven-båndene av David McRobbie
Torsdag 20. mars 1997 kl. 23:10 på P1
Tiger i tåken, 4. episode: Mysteriet i Sainte Odile av Margery Allingham
Mandag 17. mars 1997 kl. 19:25 på P2
Beethoven-båndene av David McRobbie
Lørdag 15. mars 1997 kl. 17:03 på P1
Tiger i tåken, 4. episode: Mysteriet i Sainte Odile av Margery Allingham
Torsdag 13. mars 1997 kl. 23:10 på P1
Tiger i tåken, 3. episode: Brev fra den døde av Margery Allingham
Lørdag 8. mars 1997 kl. 14:10 på P1
Tiger i tåken, 3. episode: Brev fra den døde av Margery Allingham
Fredag 7. mars 1997 kl. 13:30 på P2
Tennessee Valley av Kjell Kristensen
Torsdag 6. mars 1997 kl. 23:10 på P1
Tiger i tåken, 2. episode: Mannen med kniven av Margery Allingham
Mandag 3. mars 1997 kl. 19:25 på P2
Tennessee Valley av Kjell Kristensen
Lørdag 1. mars 1997 kl. 17:00 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 5. episode av C. S. Lewis
Lørdag 1. mars 1997 kl. 17:03 på P1
Tiger i tåken, 2. episode: Mannen med kniven av Margery Allingham
Torsdag 27. februar 1997 kl. 23:10 på P1
Tiger i tåken, 1. episode: Gjenferd av Margery Allingham
Lørdag 22. februar 1997 kl. 17:00 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 4. episode av C. S. Lewis
Lørdag 22. februar 1997 kl. 17:03 på P1
Tiger i tåken, 1. episode: Gjenferd av Margery Allingham
Lørdag 15. februar 1997 kl. 17:00 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 3. episode av C. S. Lewis
Lørdag 8. februar 1997 kl. 17:00 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 2. episode av C. S. Lewis
Lørdag 1. februar 1997 kl. 17:00 på P2
Drømmen om Narnia - Trollmannens nevø, 1. episode av C. S. Lewis
Torsdag 30. januar 1997 kl. 23:10 på P1
Mannen som gikk opp i røyk, 4. episode: Ingen røyk uten ild av Maj Sjöwall og Per Wahlöö
Lørdag 25. januar 1997 kl. 14:18 på P1
Mannen som gikk opp i røyk, 4. episode: Ingen røyk uten ild av Maj Sjöwall og Per Wahlöö
Sendingen var forsinket grunnet radiosporten
Fredag 24. januar 1997 kl. 13:30 på P2
Rebeccas barn, 2. episode: Wendy av Tor Edvin Dahl
Torsdag 23. januar 1997 kl. 23:10 på P1
Mannen som gikk opp i røyk, 3. episode: Et avgjort akseptabelt resultat av Maj Sjöwall og Per Wahlöö
Mandag 20. januar 1997 kl. 19:25 på P2
Rebeccas barn, 2. episode: Wendy av Tor Edvin Dahl
Lørdag 18. januar 1997 kl. 14:03 på P1
Mannen som gikk opp i røyk, 3. episode: Et avgjort akseptabelt resultat av Maj Sjöwall og Per Wahlöö
Torsdag 16. januar 1997 kl. 23:10 på P1
Mannen som gikk opp i røyk, 2. episode: Møte i Budapest av Maj Sjöwall og Per Wahlöö
Lørdag 11. januar 1997 kl. 14:03 på P1
Mannen som gikk opp i røyk, 2. episode: Møte i Budapest av Maj Sjöwall og Per Wahlöö
Fredag 10. januar 1997 kl. 13:30 på P2
Rebeccas barn, 1. episode: Liv av Tor Edvin Dahl
Torsdag 9. januar 1997 kl. 23:10 på P1
Mannen som gikk opp i røyk, 1. episode: Forsvunnet bak jernteppet av Maj Sjöwall og Per Wahlöö
Mandag 6. januar 1997 kl. 19:25 på P2
Rebeccas barn, 1. episode: Liv av Tor Edvin Dahl
Lørdag 4. januar 1997 kl. 14:03 på P1
Mannen som gikk opp i røyk, 1. episode: Forsvunnet bak jernteppet av Maj Sjöwall og Per Wahlöö
Lørdag 28. desember 1996 kl. 17:00 på P2
Reisen til Julestjernen av Sverre Brandt
Torsdag 26. desember 1996 kl. 23:10
Husets spesialitet av Stanley Ellin
Lørdag 21. desember 1996 kl. 14:03
Husets spesialitet av Stanley Ellin
Fredag 20. desember 1996 kl. 13:30 på P2
Dronningen av hevn av Tove Granquist
Torsdag 19. desember 1996 kl. 23:10 på P1
Dødelig dose, 5. episode: Storm av Ketil Brundtland
Mandag 16. desember 1996 kl. 19:25 på P2
Dronningen av hevn av Tove Granquist
Lørdag 14. desember 1996 kl. 14:03 på P1
Dødelig dose, 5. episode: Storm av Ketil Brundtland
Lørdag 14. desember 1996 kl. 17:00 på P2
Jørgen + Anne er sant, 3. episode: Natten i Banditthagen av Vigdis Hjorth
Torsdag 12. desember 1996 kl. 23:10 på P1
Dødelig dose, 4. episode: Svartvik av Ketil Brundtland
Søndag 8. desember 1996 kl. 17:00 på P2
Jørgen + Anne er sant, 2. episode: Tre ekte kjærlighetsbrev av Vigdis Hjorth
Reprise? Ble de andre episodene også sendt i reprise?
Lørdag 7. desember 1996 kl. 14:03 på P1
Dødelig dose, 4. episode: Svartvik av Ketil Brundtland
Lørdag 7. desember 1996 kl. 17:00 på P2
Jørgen + Anne er sant, 2. episode: Tre ekte kjærlighetsbrev av Vigdis Hjorth
Fredag 6. desember 1996 kl. 13:30 på P2
Dronningen av hevn av Tove Granquist
Torsdag 5. desember 1996 kl. 23:10 på P1
Dødelig dose, 3. episode: Spaning av Ketil Brundtland
Mandag 2. desember 1996 kl. 19:25 på P2
Dronningen av hevn av Tove Granquist
Lørdag 30. november 1996 kl. 14:03 på P1
Dødelig dose, 3. episode: Spaning av Ketil Brundtland
Lørdag 30. november 1996 kl. 17:00 på P2
Jørgen + Anne er sant, 1. episode: Gutten i Banditthuset av Vigdis Hjorth
Fredag 29. november 1996 kl. 13:30 på P2
Startkapitalen av Johan Bargum
Torsdag 28. november 1996 kl. 23:10 på P1
Dødelig dose, 2. episode: Småsnoken av Ketil Brundtland
Mandag 25. november 1996 kl. 19:25 på P2
Startkapitalen av Johan Bargum
Lørdag 23. november 1996 kl. 14:03 på P1
Dødelig dose, 2. episode: Småsnoken av Ketil Brundtland
Lørdag 23. november 1996 kl. 17:00 på P2
Frendeløs, 4. episode av Hector Malot
Fredag 22. november 1996 kl. 13:30 på P2
Så lenge smerten er usynlig av Dorrit Willumsen
Torsdag 21. november 1996 kl. 23:10 på P1
Dødelig dose, 1. episode: Stryknin av Ketil Brundtland
Mandag 18. november 1996 kl. 19:25 på P2
Så lenge smerten er usynlig av Dorrit Willumsen
Lørdag 16. november 1996 kl. 14:03 på P1
Dødelig dose, 1. episode: Stryknin av Ketil Brundtland
Lørdag 16. november 1996 kl. 17:00 på P2
Frendeløs, 3. episode av Hector Malot
Fredag 15. november 1996 kl. 13:30 på P2
Startkapitalen av Johan Bargum
Torsdag 14. november 1996 kl. 23:10 på P1
Evig natt, 6. episode: Nemesis av Alistair MacLean
Reprise
Mandag 11. november 1996 kl. 19:25 på P2
Startkapitalen av Johan Bargum
Lørdag 9. november 1996 kl. 14:03 på P1
Evig natt, 6. episode: Nemesis av Alistair MacLean
Seriereprise
Lørdag 9. november 1996 kl. 17:00 på P2
Frendeløs, 2. episode av Hector Malot
Fredag 8. november 1996 kl. 13:30 på P2
Så lenge smerten er usynlig av Dorrit Willumsen
Torsdag 7. november 1996 kl. 23:10 på P1
Evig natt, 5. episode: Avsløringen av Alistair MacLean
Reprise
Mandag 4. november 1996 kl. 19:25 på P2
Så lenge smerten er usynlig av Dorrit Willumsen
Lørdag 2. november 1996 kl. 14:03 på P1
Evig natt, 5. episode: Avsløringen av Alistair MacLean
Seriereprise
Lørdag 2. november 1996 kl. 17:00 på P2
Frendeløs, 1. episode av Hector Malot
Torsdag 31. oktober 1996 kl. 23:10 på P1
Evig natt, 4. episode: GFK kaller GFX av Alistair MacLean
Reprise
Lørdag 26. oktober 1996 kl. 14:03 på P1
Evig natt, 4. episode: GFK kaller GFX av Alistair MacLean
Seriereprise
Torsdag 24. oktober 1996 kl. 23:10 på P1
Evig natt, 3. episode: Sju mistenkte av Alistair MacLean
Reprise
Lørdag 19. oktober 1996 kl. 14:03 på P1
Evig natt, 3. episode: Sju mistenkte av Alistair MacLean
Seriereprise
Torsdag 17. oktober 1996 kl. 23:10 på P1
Evig natt, 2. episode: En morder blant passasjerene av Alistair MacLean
Reprise
Lørdag 12. oktober 1996 kl. 14:03 på P1
Evig natt, 2. episode: En morder blant passasjerene av Alistair MacLean
Seriereprise
Torsdag 10. oktober 1996 kl. 23:10 på P1
Evig natt, 1. episode: Kræsjlanding av Alistair MacLean
Reprise
Lørdag 5. oktober 1996 kl. 14:03 på P1
Evig natt, 1. episode: Kræsjlanding av Alistair MacLean
Seriereprise
Torsdag 3. oktober 1996 kl. 23:10 på P1
Den røde enke, 4. episode: Rovedderkoppen av Stein Riverton
Sendt som innslag i programmet Nattsvermere
Lørdag 28. september 1996 kl. 14:03 på P1
Den røde enke, 4. episode: Rovedderkoppen av Stein Riverton
Lørdag 28. september 1996 kl. 17:00 på P2
Flukten til Sverige, 3. episode av Harald Skjønsberg
RadiOransj
Torsdag 26. september 1996 kl. 23:10 på P1
Den røde enke, 3. episode: Det døde hus av Stein Riverton
Sendt som innslag i programmet Nattsvermere
Lørdag 21. september 1996 kl. 14:03 på P1
Den røde enke, 3. episode: Det døde hus av Stein Riverton
Lørdag 21. september 1996 kl. 17:00 på P2
Flukten til Sverige, 2. episode av Harald Skjønsberg
RadiOransj
Torsdag 19. september 1996 kl. 23:10 på P1
Den røde enke, 2. episode: Den grønne automobil av Stein Riverton
Sendt som innslag i programmet Nattsvermere
Lørdag 14. september 1996 kl. 14:03 på P1
Den røde enke, 2. episode: Den grønne automobil av Stein Riverton
Lørdag 14. september 1996 kl. 17:00 på P2
Flukten til Sverige, 1. episode av Harald Skjønsberg
RadiOransj
Fredag 13. september 1996 på P2
Otter tre to kaller, 1. episode: Nødrop fra vidda av Leif Hamre
Utdrag fra hørespillet ble benyttet i programmet "Sånn er livet" i et program om Leif Hamre
Torsdag 12. september 1996 kl. 23:10 på P1
Den røde enke, 1. episode: En ballaften på Grand av Stein Riverton
Sendt som innslag i programmet Nattsvermere
Lørdag 7. september 1996 kl. 14:03 på P1
Den røde enke, 1. episode: En ballaften på Grand av Stein Riverton
Torsdag 5. september 1996 kl. 23:10 på P1
Kvinnen i sjøen, 4. episode: En skal ikke svikte en dame av Raymond Chandler
Lørdag 31. august 1996 kl. 14:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 4. episode: En skal ikke svikte en dame av Raymond Chandler
Torsdag 29. august 1996 kl. 23:10 på P1
Kvinnen i sjøen, 3. episode: Feil side av byen av Raymond Chandler
Lørdag 24. august 1996 kl. 14:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 3. episode: Feil side av byen av Raymond Chandler
Torsdag 22. august 1996 kl. 23:10 på P1
Kvinnen i sjøen, 2. episode: Evig din av Raymond Chandler
Lørdag 17. august 1996 kl. 14:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 2. episode: Evig din av Raymond Chandler
Torsdag 15. august 1996 kl. 23:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 1. episode: Finn min hustru av Raymond Chandler
Lørdag 10. august 1996 kl. 14:03 på P1
Kvinnen i sjøen, 1. episode: Finn min hustru av Raymond Chandler
Lørdag 10. august 1996 kl. 17:00 på P2
Heidi, 4. episode: Heidi og Klara møtest att av Johanna Spyri
Torsdag 8. august 1996 kl. 23:03
Yogurtflasken, 5. episode: Yogurtflasken av John P. Wynn
Lørdag 3. august 1996 kl. 14:03
Yogurtflasken, 5. episode: Yogurtflasken av John P. Wynn
Lørdag 3. august 1996 kl. 17:00 på P2
Heidi, 3. episode: Det skjer merkelege ting i huset Sesemann! av Johanna Spyri
Torsdag 1. august 1996 kl. 23:03
Goddard-saken, 4. episode: Goddard-saken av John P. Wynn
Lørdag 27. juli 1996 kl. 14:03
Goddard-saken, 4. episode: Goddard-saken av John P. Wynn
Lørdag 27. juli 1996 kl. 17:00 på P2
Heidi, 2. episode: Heidi kjem til Klara i Frankfurt av Johanna Spyri
Torsdag 25. juli 1996 kl. 23:03
Kidnapping, 3. episode: Kidnapping av John P. Wynn
Lørdag 20. juli 1996 kl. 14:03
Kidnapping, 3. episode: Kidnapping av John P. Wynn
Lørdag 20. juli 1996 kl. 17:00 på P2
Heidi, 1. episode: Heidi kjem til bestefar på setra av Johanna Spyri
Torsdag 18. juli 1996 kl. 23:03
En dommers død, 2. episode: En dommers død av John P. Wynn
Lørdag 13. juli 1996
Den korsikanske biskopen, 5. episode: Mannen i svart av Bjarne Reuter
Lørdag 13. juli 1996 kl. 14:03
En dommers død, 2. episode: En dommers død av John P. Wynn
Torsdag 11. juli 1996 kl. 23:03
Ekkomordet, 1. episode: Ekkomordet av John P. Wynn
Lørdag 6. juli 1996
Den korsikanske biskopen, 4. episode: Den store trollmannen av Bjarne Reuter
Lørdag 6. juli 1996 kl. 14:03
Ekkomordet, 1. episode: Ekkomordet av John P. Wynn
Torsdag 4. juli 1996 kl. 23:03 på P1
Laura, 4. episode av Vera Caspary
Lørdag 29. juni 1996
Den korsikanske biskopen, 3. episode: Ned til Zanzibar av Bjarne Reuter
Lørdag 29. juni 1996 kl. 14:03 på P1
Laura, 4. episode av Vera Caspary
Torsdag 27. juni 1996 kl. 23:03 på P1
Laura, 3. episode av Vera Caspary
Lørdag 22. juni 1996
Den korsikanske biskopen, 2. episode: En mann som kaller seg Brandin av Bjarne Reuter
Lørdag 22. juni 1996 kl. 14:03 på P1
Laura, 3. episode av Vera Caspary
Fredag 21. juni 1996 kl. 13:30 på P2
Blått til pike av Katie Campbell
Torsdag 20. juni 1996 kl. 23:03 på P1
Laura, 2. episode av Vera Caspary
Mandag 17. juni 1996 kl. 19:25 på P2
Blått til pike av Katie Campbell
Lørdag 15. juni 1996
Den korsikanske biskopen, 1. episode: Hilsen fra en avdød far av Bjarne Reuter
Lørdag 15. juni 1996 kl. 14:03 på P1
Laura, 2. episode av Vera Caspary
Fredag 14. juni 1996 kl. 13:30 på P2
Prosessen av Franz Kafka
Sendt i serien Fiin Gammel Aargang
Torsdag 13. juni 1996 kl. 23:03 på P1
Laura, 1. episode av Vera Caspary
Mandag 10. juni 1996 kl. 19:25 på P2
Prosessen av Franz Kafka
Sendt i serien Fiin Gammel Aargang
Lørdag 8. juni 1996 kl. 14:03 på P1
Laura, 1. episode av Vera Caspary
Fredag 7. juni 1996 kl. 13:30 på P2
Blått til pike av Katie Campbell
Torsdag 6. juni 1996 kl. 23:03 på P1
Mord på Røde Oktober, 5. episode: Oppgjørets time av Anthony Olcott
Mandag 3. juni 1996 kl. 19:25 på P2
Kvartett av Stephen Clark
Lørdag 1. juni 1996 kl. 14:03 på P1
Mord på Røde Oktober, 5. episode: Oppgjørets time av Anthony Olcott
Lørdag 1. juni 1996 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 12. episode: Tvillinger søker hverandre av Maria Gripe og Kay Pollak
RadiOransj
Fredag 31. mai 1996 kl. 13:30 på P2
Kvartett av Stephen Clark
Torsdag 30. mai 1996 kl. 23:03 på P1
Mord på Røde Oktober, 4. episode: Ivan holder i halen på en okse av Anthony Olcott
Lørdag 25. mai 1996 kl. 14:03 på P1
Mord på Røde Oktober, 4. episode: Ivan holder i halen på en okse av Anthony Olcott
Lørdag 25. mai 1996 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 11. episode: Den hellige skarabéen av Maria Gripe og Kay Pollak
RadiOransj
Fredag 24. mai 1996 kl. 13:30 på P2
Mannen med blomsten i munnen av Luigi Pirandello
Torsdag 23. mai 1996 kl. 23:03 på P1
Mord på Røde Oktober, 3. episode: Uventet møte av Anthony Olcott
Mandag 20. mai 1996 kl. 19:25 på P2
Mannen med blomsten i munnen av Luigi Pirandello
Lørdag 18. mai 1996 kl. 14:03 på P1
Mord på Røde Oktober, 3. episode: Uventet møte av Anthony Olcott
Lørdag 18. mai 1996 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 10. episode: To halve tredukker av Maria Gripe og Kay Pollak
RadiOransj
Fredag 17. mai 1996 kl. 13:40 på P2
Kvartett av Stephen Clark
Torsdag 16. mai 1996 kl. 23:03 på P1
Mord på Røde Oktober, 2. episode: En lek med dukker av Anthony Olcott
Mandag 13. mai 1996 kl. 19:25 på P2
Kvartett av Stephen Clark
Lørdag 11. mai 1996 kl. 14:03 på P1
Mord på Røde Oktober, 2. episode: En lek med dukker av Anthony Olcott
Lørdag 11. mai 1996 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 9. episode: En stemme på kassetten av Maria Gripe og Kay Pollak
RadiOransj
Fredag 10. mai 1996 kl. 13:30 på P2
Mannen med blomsten i munnen av Luigi Pirandello
Torsdag 9. mai 1996 kl. 23:03 på P1
Mord på Røde Oktober, 1. episode: En død amerikaner av Anthony Olcott
Mandag 6. mai 1996 kl. 19:25 på P2
Mannen med blomsten i munnen av Luigi Pirandello
Lørdag 4. mai 1996 kl. 14:03 på P1
Mord på Røde Oktober, 1. episode: En død amerikaner av Anthony Olcott
Lørdag 4. mai 1996 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 8. episode: En tyngre gjenstand av Maria Gripe og Kay Pollak
RadiOransj
Fredag 3. mai 1996 kl. 13:30 på P2
Grünerløkka Tango av Liv Aakvik
Torsdag 2. mai 1996 kl. 23:03 på P1
De 39 trinn, 3. episode: På kanten av stupet av John Buchan
Mandag 29. april 1996 kl. 19:25 på P2
Grünerløkka Tango av Liv Aakvik
Lørdag 27. april 1996 kl. 14:03 på P1
De 39 trinn, 3. episode: På kanten av stupet av John Buchan
Lørdag 27. april 1996 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 7. episode: Tilståelsen av Maria Gripe og Kay Pollak
RadiOransj
Fredag 26. april 1996 kl. 13:30 på P2
Tom av Trond Brænne
Torsdag 25. april 1996 kl. 23:03 på P1
De 39 trinn, 2. episode: Jaget av John Buchan
Mandag 22. april 1996 kl. 19:25 på P2
Tom av Trond Brænne
Lørdag 20. april 1996 kl. 14:03 på P1
De 39 trinn, 2. episode: Jaget av John Buchan
Lørdag 20. april 1996 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 6. episode: Nyheten slipper ut av Maria Gripe og Kay Pollak
RadiOransj
Fredag 19. april 1996 kl. 13:30 på P2
Grünerløkka Tango av Liv Aakvik
Torsdag 18. april 1996 kl. 23:03 på P1
De 39 trinn, 1. episode: Den svarte boken av John Buchan
Mandag 15. april 1996 kl. 19:25 på P2
Grünerløkka Tango av Liv Aakvik
Lørdag 13. april 1996 kl. 14:03 på P1
De 39 trinn, 1. episode: Den svarte boken av John Buchan
Lørdag 13. april 1996 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 5. episode: Vanskelige gåter av Maria Gripe og Kay Pollak
RadiOransj
Fredag 12. april 1996 kl. 13:30 på P2
Tom av Trond Brænne
Torsdag 11. april 1996 kl. 23:03 på P1
Telefonterroristen, 2. episode av Thomas Høegh
Mandag 8. april 1996 kl. 10:03 på P2
Døde menn går i land, 5. episode: De døde av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1996
Mandag 8. april 1996 kl. 19:25 på P2
Tom av Trond Brænne
Søndag 7. april 1996 kl. 10:03 på P2
Døde menn går i land, 4. episode: Invitasjon til sort messe av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1996
Søndag 7. april 1996 kl. 23:03 på P1
Døde menn går i land, 5. episode: De døde av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1996
Lørdag 6. april 1996 kl. 10:03 på P2
Døde menn går i land, 3. episode: Det gule værelset av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1996
Lørdag 6. april 1996 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 4. episode: Hviler det en forbannelse over Selandergården? av Maria Gripe og Kay Pollak
RadiOransj
Lørdag 6. april 1996 kl. 23:03 på P1
Døde menn går i land, 4. episode: Invitasjon til sort messe av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1996
Fredag 5. april 1996 kl. 10:03 på P2
Døde menn går i land, 2. episode: Også mørket har guder av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1996
Fredag 5. april 1996 kl. 13:30 på P2
Natten i Kigali av Karl Hoff
Fredag 5. april 1996 kl. 23:03 på P1
Døde menn går i land, 3. episode: Det gule værelset av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1996
Torsdag 4. april 1996 kl. 10:03 på P2
Døde menn går i land, 1. episode: En handel med den onde av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1996
Torsdag 4. april 1996 kl. 23:03 på P1
Døde menn går i land, 2. episode: Også mørket har guder av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1996
Onsdag 3. april 1996 kl. 23:03 på P1
Døde menn går i land, 1. episode: En handel med den onde av Bernhard Borge
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1996
Mandag 1. april 1996 kl. 19:25 på P2
Natten i Kigali av Karl Hoff
Lørdag 30. mars 1996 kl. 14:03 på P1
Telefonterroristen, 2. episode av Thomas Høegh
Lørdag 30. mars 1996 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 3. episode: Loftsrommet av Maria Gripe og Kay Pollak
RadiOransj
Torsdag 28. mars 1996 kl. 23:03 på P1
Telefonterroristen, 1. episode av Thomas Høegh
Lørdag 23. mars 1996 kl. 14:03 på P1
Telefonterroristen, 1. episode av Thomas Høegh
Lørdag 23. mars 1996 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 2. episode: Selandergården av Maria Gripe og Kay Pollak
RadiOransj
Fredag 22. mars 1996 kl. 13:30 på P2
Tyskertøs av Willy Ustad
Mandag 18. mars 1996 kl. 19:25 på P2
Tyskertøs av Willy Ustad
Lørdag 16. mars 1996 kl. 17:00 på P2
Tordivelen flyr i skumringen, 1. episode: Følgene av en togforsinkelse av Maria Gripe og Kay Pollak
RadiOransj
Fredag 15. mars 1996 kl. 13:30 på P2
Natten i Kigali av Karl Hoff
Mandag 11. mars 1996 kl. 19:25 på P2
Natten i Kigali av Karl Hoff
Fredag 8. mars 1996 kl. 13:30 på P2
Tyskertøs av Willy Ustad
Mandag 4. mars 1996 kl. 19:25 på P2
Tyskertøs av Willy Ustad
Lørdag 2. mars 1996 kl. 17:00 på P2
Tilgivelsens vind, 4. episode av Gunilla Boëthius
RadiOransj
Fredag 1. mars 1996 kl. 13:30 på P2
Ingen helgen av Nina Valsø
Torsdag 29. februar 1996 kl. 23:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 4. episode: Og alle hjerter gledet seg av Gunnar Staalesen
Mandag 26. februar 1996 kl. 19:25 på P2
Ingen helgen av Nina Valsø
Lørdag 24. februar 1996 kl. 14:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 4. episode: Og alle hjerter gledet seg av Gunnar Staalesen
Lørdag 24. februar 1996 kl. 17:00 på P2
Tilgivelsens vind, 3. episode av Gunilla Boëthius
RadiOransj
Fredag 23. februar 1996 kl. 13:30 på P2
Prosjekt Dracos av Jon Bing og Tor Åge Bringsværd
Torsdag 22. februar 1996 kl. 23:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 3. episode: Og hekken vokste kjempehøy av Gunnar Staalesen
Mandag 19. februar 1996 kl. 19:25 på P2
Prosjekt Dracos av Jon Bing og Tor Åge Bringsværd
Lørdag 17. februar 1996 kl. 14:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 3. episode: Og hekken vokste kjempehøy av Gunnar Staalesen
Lørdag 17. februar 1996 kl. 17:00 på P2
Tilgivelsens vind, 2. episode av Gunilla Boëthius
RadiOransj
Fredag 16. februar 1996 kl. 13:30 på P2
Ingen helgen av Nina Valsø
Torsdag 15. februar 1996 kl. 23:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 2. episode: Da kom den vakre prins derinn av Gunnar Staalesen
Mandag 12. februar 1996 kl. 19:25 på P2
Ingen helgen av Nina Valsø
Lørdag 10. februar 1996 kl. 14:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 2. episode: Da kom den vakre prins derinn av Gunnar Staalesen
Lørdag 10. februar 1996 kl. 17:00 på P2
Tilgivelsens vind, 1. episode av Gunilla Boëthius
RadiOransj
Fredag 9. februar 1996 kl. 13:30 på P2
Prosjekt Dracos av Jon Bing og Tor Åge Bringsværd
Torsdag 8. februar 1996 kl. 23:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 1. episode: Tornerose var et vakkert barn av Gunnar Staalesen
Mandag 5. februar 1996 kl. 19:25 på P2
Prosjekt Dracos av Jon Bing og Tor Åge Bringsværd
Søndag 4. februar 1996 kl. 22:05 på P2
Pinocchios fridag av Satomi Takahashi
Radioteatret. Sendt som markering av utdelingen av Radioens Blå Fugl til Lubo Mauer
Lørdag 3. februar 1996 kl. 14:03 på P1
Tornerose sov i hundre år, 1. episode: Tornerose var et vakkert barn av Gunnar Staalesen
Lørdag 3. februar 1996 kl. 17:00
Jungelboka, 5. episode: Mowgli og menneskene av Rudyard Kipling
Reprise
Fredag 2. februar 1996 kl. 13:30 på P2
Pinocchios fridag av Satomi Takahashi
Radioteatret. Sendt som markering av utdelingen av Radioens Blå Fugl til Lubo Mauer
Torsdag 1. februar 1996 kl. 23:03 på P1
En studie i rødt, 3. episode: Hevneren fra Utah av Arthur Conan Doyle
Lørdag 27. januar 1996 kl. 14:03 på P1
En studie i rødt, 3. episode: Hevneren fra Utah av Arthur Conan Doyle
Lørdag 27. januar 1996 kl. 17:00
Jungelboka, 4. episode: Mowgli og tigeren av Rudyard Kipling
Reprise
Torsdag 25. januar 1996 kl. 23:03 på P1
En studie i rødt, 2. episode: Scotland Yard på sporet av Arthur Conan Doyle
Søndag 21. januar 1996 kl. 22:05 på P2
Vår mann i Havanna, 3. episode av Graham Greene
Lørdag 20. januar 1996 kl. 14:03 på P1
En studie i rødt, 2. episode: Scotland Yard på sporet av Arthur Conan Doyle
Lørdag 20. januar 1996 kl. 17:00
Jungelboka, 3. episode: Mowgli blir utstøtt av flokken av Rudyard Kipling
Reprise
Fredag 19. januar 1996 kl. 13:30 på P2
Vår mann i Havanna, 3. episode av Graham Greene
Torsdag 18. januar 1996 kl. 23:03 på P1
En studie i rødt, 1. episode: Mysteriet i Lauriston Gardens av Arthur Conan Doyle
Søndag 14. januar 1996 kl. 22:05 på P2
Vår mann i Havanna, 2. episode av Graham Greene
Lørdag 13. januar 1996 kl. 14:03 på P1
En studie i rødt, 1. episode: Mysteriet i Lauriston Gardens av Arthur Conan Doyle
Lørdag 13. januar 1996 kl. 17:00
Jungelboka, 2. episode: Mowgli og apene av Rudyard Kipling
Reprise
Fredag 12. januar 1996 kl. 13:30 på P2
Vår mann i Havanna, 2. episode av Graham Greene
Torsdag 11. januar 1996 kl. 23:10 på P1
Den tredje mann, 2. episode: Møte i Prater av Graham Greene
Søndag 7. januar 1996 kl. 22:05 på P2
Vår mann i Havanna, 1. episode av Graham Greene
Lørdag 6. januar 1996 kl. 14:03 på P1
Den tredje mann, 2. episode: Møte i Prater av Graham Greene
Lørdag 6. januar 1996 kl. 17:00
Jungelboka, 1. episode: Mowgli kommer til jungelen av Rudyard Kipling
Reprise
Fredag 5. januar 1996 kl. 13:30 på P2
Vår mann i Havanna, 1. episode av Graham Greene
Torsdag 4. januar 1996 kl. 23:10 på P1
Den tredje mann, 1. episode: Død ved ulykkestilfelle av Graham Greene
Lørdag 30. desember 1995 kl. 14:03 på P1
Den tredje mann, 1. episode: Død ved ulykkestilfelle av Graham Greene
Torsdag 28. desember 1995 kl. 23:03 på P1
Mordet bak mordet, 4. episode: Biter av et puslespill av Elisabeth Thams
Lørdag 23. desember 1995 kl. 14:03 på P1
Mordet bak mordet, 4. episode: Biter av et puslespill av Elisabeth Thams
Lørdag 23. desember 1995 kl. 16:03 på P2
Reisen til Julestjernen av Sverre Brandt
Torsdag 21. desember 1995 kl. 23:03 på P1
Mordet bak mordet, 3. episode: Et slag i hodet av Elisabeth Thams
Søndag 17. desember 1995 kl. 22:05 på P2
Hamlet, 3. episode av William Shakespeare
Lørdag 16. desember 1995 kl. 14:03 på P1
Mordet bak mordet, 3. episode: Et slag i hodet av Elisabeth Thams
Lørdag 16. desember 1995 kl. 17:00 på P2
Godnatt Mister Tom, 6. episode: Sykkelen av Michelle Magorian
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Fredag 15. desember 1995 kl. 13:30 på P2
Hamlet, 3. episode av William Shakespeare
Torsdag 14. desember 1995 kl. 23:03 på P1
Mordet bak mordet, 2. episode: Karinas sønner av Elisabeth Thams
Søndag 10. desember 1995 kl. 22:05 på P2
Hamlet, 2. episode av William Shakespeare
Lørdag 9. desember 1995 kl. 14:03 på P1
Mordet bak mordet, 2. episode: Karinas sønner av Elisabeth Thams
Lørdag 9. desember 1995 kl. 17:00 på P2
Godnatt Mister Tom, 5. episode: Kidnappet av Michelle Magorian
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Fredag 8. desember 1995 kl. 13:30 på P2
Hamlet, 2. episode av William Shakespeare
Torsdag 7. desember 1995 kl. 23:03 på P1
Mordet bak mordet, 1. episode: En samvittighetssak av Elisabeth Thams
Søndag 3. desember 1995 kl. 22:05 på P2
Hamlet, 1. episode av William Shakespeare
Lørdag 2. desember 1995 kl. 14:03 på P1
Mordet bak mordet, 1. episode: En samvittighetssak av Elisabeth Thams
Lørdag 2. desember 1995 kl. 17:00 på P2
Godnatt Mister Tom, 4. episode: Will av Michelle Magorian
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Fredag 1. desember 1995 kl. 13:30 på P2
Hamlet, 1. episode av William Shakespeare
Torsdag 30. november 1995 kl. 23:10 på P1
Mattos rike, 3. episode: Fire døde menn av Friedrich Glauser
Lørdag 25. november 1995 kl. 14:03 på P1
Mattos rike, 3. episode: Fire døde menn av Friedrich Glauser
Lørdag 25. november 1995 kl. 17:00 på P2
Godnatt Mister Tom, 3. episode: Hjemme igjen av Michelle Magorian
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 23. november 1995 kl. 23:10 på P1
Mattos rike, 2. episode: Legemsbeskadigelse med døden til følge av Friedrich Glauser
Lørdag 18. november 1995 kl. 14:03 på P1
Mattos rike, 2. episode: Legemsbeskadigelse med døden til følge av Friedrich Glauser
Lørdag 18. november 1995 kl. 17:00 på P2
Godnatt Mister Tom, 2. episode: Venner av Michelle Magorian
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 16. november 1995 kl. 23:10 på P1
Mattos rike, 1. episode: På galehuset av Friedrich Glauser
Lørdag 11. november 1995 kl. 14:03 på P1
Mattos rike, 1. episode: På galehuset av Friedrich Glauser
Lørdag 11. november 1995 kl. 17:00 på P2
Godnatt Mister Tom, 1. episode: Little Weirwold av Michelle Magorian
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Torsdag 9. november 1995 kl. 23:03 på P1
De knyttede næver, 5. episode: Den gyldne jomfru av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 4. november 1995 kl. 14:03 på P1
De knyttede næver, 5. episode: Den gyldne jomfru av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 4. november 1995 kl. 17:00 på P2
Jacob Gjøgler, 5. episode av Ole Røsholdt
Torsdag 2. november 1995 kl. 23:03 på P1
De knyttede næver, 4. episode: I urskogens vold av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Søndag 29. oktober 1995 kl. 22:05 på P2
Et griseliv av Athol Fugard
Lørdag 28. oktober 1995 kl. 14:03 på P1
De knyttede næver, 4. episode: I urskogens vold av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 28. oktober 1995 kl. 17:00 på P2
Jacob Gjøgler, 4. episode av Ole Røsholdt
Fredag 27. oktober 1995 kl. 13:30 på P2
Et griseliv av Athol Fugard
Torsdag 26. oktober 1995 kl. 23:03 på P1
De knyttede næver, 3. episode: Kondoren av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Søndag 22. oktober 1995 kl. 22:05 på P2
Natten mellom v og i av Lars Hermansson
Lørdag 21. oktober 1995 kl. 14:03 på P1
De knyttede næver, 3. episode: Kondoren av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 21. oktober 1995 kl. 17:00 på P2
Jacob Gjøgler, 3. episode av Ole Røsholdt
Fredag 20. oktober 1995 kl. 13:30 på P2
Natten mellom v og i av Lars Hermansson
Torsdag 19. oktober 1995 kl. 23:03 på P1
De knyttede næver, 2. episode: Anarkistenes hevn av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Søndag 15. oktober 1995 kl. 22:05 på P2
Pinocchios fridag av Satomi Takahashi
Lørdag 14. oktober 1995 kl. 14:03 på P1
De knyttede næver, 2. episode: Anarkistenes hevn av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 14. oktober 1995 kl. 17:00 på P2
Jacob Gjøgler, 2. episode av Ole Røsholdt
Fredag 13. oktober 1995 kl. 13:30 på P2
Pinocchios fridag av Satomi Takahashi
Premiære
Torsdag 12. oktober 1995 kl. 23:03 på P1
De knyttede næver, 1. episode: Eventyrets sønn av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Søndag 8. oktober 1995 kl. 22:05 på P2
Damelunsj av Ron Hart
Lørdag 7. oktober 1995 kl. 14:03 på P1
De knyttede næver, 1. episode: Eventyrets sønn av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 7. oktober 1995 kl. 17:00 på P2
Jacob Gjøgler, 1. episode av Ole Røsholdt
Fredag 6. oktober 1995 kl. 13:30 på P2
Damelunsj av Ron Hart
Torsdag 5. oktober 1995 kl. 23:03 på P1
Syndenes forlatelse, 4. episode av Morten Harry Olsen
Søndag 1. oktober 1995 kl. 22:05 på P2
Fuglemesteren av Jesper Halle
Lørdag 30. september 1995 kl. 14:03 på P1
Syndenes forlatelse, 4. episode av Morten Harry Olsen
Fredag 29. september 1995 kl. 13:30 på P2
Fuglemesteren av Jesper Halle
Torsdag 28. september 1995 kl. 23:03 på P1
Syndenes forlatelse, 3. episode av Morten Harry Olsen
Søndag 24. september 1995 kl. 22:05 på P2
Norgesreisen av Bjørn Høvik
Lørdag 23. september 1995 kl. 14:03 på P1
Syndenes forlatelse, 3. episode av Morten Harry Olsen
Fredag 22. september 1995 kl. 13:30 på P2
Norgesreisen av Bjørn Høvik
Torsdag 21. september 1995 kl. 23:03 på P1
Syndenes forlatelse, 2. episode av Morten Harry Olsen
Søndag 17. september 1995 kl. 22:05 på P2
Ingen helgen av Nina Valsø
Lørdag 16. september 1995 kl. 14:03 på P1
Syndenes forlatelse, 2. episode av Morten Harry Olsen
Fredag 15. september 1995 kl. 13:30 på P2
Ingen helgen av Nina Valsø
Torsdag 14. september 1995 kl. 23:03 på P1
Syndenes forlatelse, 1. episode av Morten Harry Olsen
Søndag 10. september 1995 kl. 22:05 på P2
Ararat av Johanna Schwarz
Lørdag 9. september 1995 kl. 14:03 på P1
Syndenes forlatelse, 1. episode av Morten Harry Olsen
Lørdag 9. september 1995 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 4. episode: Møtet av Ruth Park
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Fredag 8. september 1995 kl. 13:30 på P2
Ararat av Johanna Schwarz
Torsdag 7. september 1995 kl. 23:03 på P1
Panikk i Polford, 5. episode: Morderen av R. D. Wingfield
Lørdag 2. september 1995 kl. 14:03 på P1
Panikk i Polford, 5. episode: Morderen av R. D. Wingfield
Lørdag 2. september 1995 kl. 15:03 på P2
Heil o'hoi, 5. episode: Det totale teater av Lars Mjøen og Tommy Sørbø
Radioteatrets sommerserie
Lørdag 2. september 1995 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 3. episode: Profetien av Ruth Park
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Lørdag 2. september 1995 kl. 23:03 på P2
Heil o'hoi, 5. episode: Det totale teater av Lars Mjøen og Tommy Sørbø
Radioteatrets sommerserie
Torsdag 31. august 1995 kl. 23:03 på P1
Panikk i Polford, 4. episode: Gravhvelvet av R. D. Wingfield
Lørdag 26. august 1995 kl. 14:03 på P1
Panikk i Polford, 4. episode: Gravhvelvet av R. D. Wingfield
Lørdag 26. august 1995 kl. 15:03 på P2
Heil o'hoi, 4. episode: Den store julepropagandakampanjen av Lars Mjøen og Tommy Sørbø
Radioteatrets sommerserie
Lørdag 26. august 1995 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 2. episode: Den fremmede (også kalt "Krafta"?) av Ruth Park
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Lørdag 26. august 1995 kl. 23:03 på P2
Heil o'hoi, 4. episode: Den store julepropagandakampanjen av Lars Mjøen og Tommy Sørbø
Radioteatrets sommerserie
Torsdag 24. august 1995 kl. 23:03 på P1
Panikk i Polford, 3. episode: Tredobbelt mord av R. D. Wingfield
Lørdag 19. august 1995 kl. 14:03 på P1
Panikk i Polford, 3. episode: Tredobbelt mord av R. D. Wingfield
Lørdag 19. august 1995 kl. 15:03 på P2
Heil o'hoi, 3. episode: Spreng Norges morsomste menn i luften av Lars Mjøen og Tommy Sørbø
Radioteatrets sommerserie
Lørdag 19. august 1995 kl. 17:00 på P2
Beatie Bow, 1. episode: Den lille lodne jenta av Ruth Park
Lørdagsbarnetimen fra RadiOransj
Lørdag 19. august 1995 kl. 23:03 på P2
Heil o'hoi, 3. episode: Spreng Norges morsomste menn i luften av Lars Mjøen og Tommy Sørbø
Radioteatrets sommerserie
Torsdag 17. august 1995 kl. 23:03 på P1
Panikk i Polford, 2. episode: Lik nummer to av R. D. Wingfield
Lørdag 12. august 1995 kl. 14:03 på P1
Panikk i Polford, 2. episode: Lik nummer to av R. D. Wingfield
Lørdag 12. august 1995 kl. 15:03 på P2
Heil o'hoi, 2. episode: Et offentlig tysk dokument av Lars Mjøen og Tommy Sørbø
Radioteatrets sommerserie
Lørdag 12. august 1995 kl. 23:03 på P2
Heil o'hoi, 2. episode: Et offentlig tysk dokument av Lars Mjøen og Tommy Sørbø
Radioteatrets sommerserie
Torsdag 10. august 1995 kl. 23:03 på P1
Panikk i Polford, 1. episode: Liket på stranden av R. D. Wingfield
Lørdag 5. august 1995 kl. 14:03 på P1
Panikk i Polford, 1. episode: Liket på stranden av R. D. Wingfield
Lørdag 5. august 1995 kl. 15:03 på P2
Heil o'hoi, 1. episode: En jøde på loftet av Lars Mjøen og Tommy Sørbø
Radioteatrets sommerserie
Lørdag 5. august 1995 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 5. episode: Hjemme igjen av Dodie Smith
Lørdag 5. august 1995 kl. 23:03 på P2
Heil o'hoi, 1. episode: En jøde på loftet av Lars Mjøen og Tommy Sørbø
Radioteatrets sommerserie
Torsdag 3. august 1995 kl. 23:03 på P1
De døde sover lett, 2. episode: Kirkegårdsleire av John Dickson Carr
Lørdag 29. juli 1995 kl. 14:03 på P1
De døde sover lett, 2. episode: Kirkegårdsleire av John Dickson Carr
Lørdag 29. juli 1995 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 4. episode: På flukt med 99 valper av Dodie Smith
Torsdag 27. juli 1995 kl. 23:03 på P1
De døde sover lett, 1. episode: Stemmen i telefonen av John Dickson Carr
Lørdag 22. juli 1995 kl. 14:03 på P1
De døde sover lett, 1. episode: Stemmen i telefonen av John Dickson Carr
Lørdag 22. juli 1995 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 3. episode: På veg til valpene av Dodie Smith
Torsdag 20. juli 1995 kl. 23:03 på P1
Knivstikkersmuget av John Dickson Carr
Lørdag 15. juli 1995
Mysteriet ved "Kapteinens hvile", 6. episode: Jakten på en svevende blomst av Steffen Johanssen
Tvilsom opplysning. Kilde: NRKs databaser, men stemmer ikke med programrapporter fra denne dagen
Lørdag 15. juli 1995 kl. 14:03 på P1
Knivstikkersmuget av John Dickson Carr
Lørdag 15. juli 1995 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 2. episode: Hvor er valpene? av Dodie Smith
Torsdag 13. juli 1995 kl. 23:03 på P1
Djevelens manuskript av John Dickson Carr
Søndag 9. juli 1995 kl. 22:05 på P2
Møte ved milepelen, 6. episode: Mitt eget ansikt av Sigurd Hoel
Reprise
Lørdag 8. juli 1995
Mysteriet ved "Kapteinens hvile", 5. episode: Det som ingen kunne tro av Steffen Johanssen
Tvilsom opplysning. Kilde: NRKs databaser, men stemmer ikke med programrapporter fra denne dagen
Lørdag 8. juli 1995 kl. 14:03 på P1
Djevelens manuskript av John Dickson Carr
Lørdag 8. juli 1995 kl. 17:00 på P2
Hundre og en dalmatinere, 1. episode: Hjemme hos Pongo og Missis av Dodie Smith
Fredag 7. juli 1995 kl. 13:30 på P2
Møte ved milepelen, 6. episode: Mitt eget ansikt av Sigurd Hoel
Seriereprise
Torsdag 6. juli 1995 kl. 23:03 på P1
Den fordømtes villa av John Dickson Carr
Søndag 2. juli 1995 kl. 22:05 på P2
Møte ved milepelen, 5. episode: Hvem er angiveren? av Sigurd Hoel
Reprise
Lørdag 1. juli 1995
Mysteriet ved "Kapteinens hvile", 4. episode: Yousef tar en sjanse av Steffen Johanssen
Tvilsom opplysning. Kilde: NRKs databaser, men stemmer ikke med programrapporter fra denne dagen
Lørdag 1. juli 1995 kl. 14:03 på P1
Den fordømtes villa av John Dickson Carr
Lørdag 1. juli 1995 kl. 15:03 på P2
Jims frisørsalong, 5. episode: Den revede hundesalongen av De Gyngende Seismologer
Lørdag 1. juli 1995 kl. 17:00 på P2
Den hemmelighetsfulle hagen, 4. episode: Du greier det, Colin! av Frances Hodgson Burnett
RadiOransj
Lørdag 1. juli 1995 kl. 23:03 på P2
Jims frisørsalong, 5. episode: Den revede hundesalongen av De Gyngende Seismologer
Fredag 30. juni 1995 kl. 22:05 på P2
Møte ved milepelen, 5. episode: Hvem er angiveren? av Sigurd Hoel
Seriereprise
Torsdag 29. juni 1995 kl. 23:03 på P1
Djevelens helgen av John Dickson Carr
Søndag 25. juni 1995 kl. 22:05 på P2
Møte ved milepelen, 4. episode: Den ene, den eneste av Sigurd Hoel
Reprise
Lørdag 24. juni 1995
Mysteriet ved "Kapteinens hvile", 3. episode: Skjulestedet av Steffen Johanssen
Tvilsom opplysning. Kilde: NRKs databaser, men stemmer ikke med programrapporter fra denne dagen
Lørdag 24. juni 1995 kl. 14:03 på P1
Djevelens helgen av John Dickson Carr
Lørdag 24. juni 1995 kl. 15:03 på P2
Jims frisørsalong, 4. episode: Jim og The Royal Lounge av De Gyngende Seismologer
Lørdag 24. juni 1995 kl. 17:00 på P2
Den hemmelighetsfulle hagen, 3. episode: Det er ikke vinden av Frances Hodgson Burnett
RadiOransj
Lørdag 24. juni 1995 kl. 23:03 på P2
Jims frisørsalong, 4. episode: Jim og The Royal Lounge av De Gyngende Seismologer
Fredag 23. juni 1995 kl. 13:30 på P2
Møte ved milepelen, 4. episode: Den ene, den eneste av Sigurd Hoel
Seriereprise. Usikker oppføring
Torsdag 22. juni 1995 kl. 23:10 på P1
Spionen, 4. episode av Michael Grundt Spang
Søndag 18. juni 1995 kl. 22:05 på P2
Møte ved milepelen, 3. episode: Kari av Sigurd Hoel
Reprise
Lørdag 17. juni 1995
Mysteriet ved "Kapteinens hvile", 2. episode: Hos kapteinen på nr. 12 av Steffen Johanssen
Tvilsom opplysning. Kilde: NRKs databaser, men stemmer ikke med programrapporter fra denne dagen
Lørdag 17. juni 1995 kl. 14:03 på P1
Spionen, 4. episode av Michael Grundt Spang
Lørdag 17. juni 1995 kl. 15:03 på P2
Jims frisørsalong, 3. episode: Hjemfrisør-bilen av De Gyngende Seismologer
Lørdag 17. juni 1995 kl. 17:00 på P2
Den hemmelighetsfulle hagen, 2. episode: En rusten nøkkel av Frances Hodgson Burnett
RadiOransj
Lørdag 17. juni 1995 kl. 23:03 på P2
Jims frisørsalong, 3. episode: Hjemfrisør-bilen av De Gyngende Seismologer
Fredag 16. juni 1995 kl. 13:30 på P2
Møte ved milepelen, 3. episode: Kari av Sigurd Hoel
Seriereprise
Torsdag 15. juni 1995 kl. 23:10 på P1
Spionen, 3. episode av Michael Grundt Spang
Søndag 11. juni 1995 kl. 22:05 på P2
Møte ved milepelen, 2. episode: Galleri av fortapte av Sigurd Hoel
Reprise
Lørdag 10. juni 1995
Mysteriet ved "Kapteinens hvile", 1. episode: Skyggen over tunet av Steffen Johanssen
Tvilsom opplysning. Kilde: NRKs databaser, men stemmer ikke med programrapporter fra denne dagen
Lørdag 10. juni 1995 kl. 14:03 på P1
Spionen, 3. episode av Michael Grundt Spang
Lørdag 10. juni 1995 kl. 15:03 på P2
Jims frisørsalong, 2. episode: Frisør-aid av De Gyngende Seismologer
Lørdag 10. juni 1995 kl. 17:00 på P2
Den hemmelighetsfulle hagen, 1. episode: Piken fra India av Frances Hodgson Burnett
RadiOransj
Lørdag 10. juni 1995 kl. 23:03 på P2
Jims frisørsalong, 2. episode: Frisør-aid av De Gyngende Seismologer
Fredag 9. juni 1995 kl. 13:30 på P2
Møte ved milepelen, 2. episode: Galleri av fortapte av Sigurd Hoel
Seriereprise
Torsdag 8. juni 1995 kl. 23:10 på P1
Spionen, 2. episode av Michael Grundt Spang
Søndag 4. juni 1995 kl. 22:05 på P2
Møte ved milepelen, 1. episode: Leieboeren av Sigurd Hoel
Reprise
Lørdag 3. juni 1995 kl. 14:03 på P1
Spionen, 2. episode av Michael Grundt Spang
Lørdag 3. juni 1995 kl. 15:03 på P2
Jims frisørsalong, 1. episode: Jim får en kompanjong av De Gyngende Seismologer
Lørdag 3. juni 1995 kl. 17:00 på P2
Fredsfiender, 3. episode: Flagget i fjellet av Bjørn Høvik
Lørdag 3. juni 1995 kl. 23:03 på P2
Jims frisørsalong, 1. episode: Jim får en kompanjong av De Gyngende Seismologer
Fredag 2. juni 1995 kl. 13:30 på P2
Møte ved milepelen, 1. episode: Leieboeren av Sigurd Hoel
Seriereprise
Torsdag 1. juni 1995 kl. 23:10 på P1
Spionen, 1. episode av Michael Grundt Spang
Søndag 28. mai 1995 kl. 22:05 på P2
En siste kopp kaffe av Marianne Goldman
Lørdag 27. mai 1995 kl. 14:03 på P1
Spionen, 1. episode av Michael Grundt Spang
Lørdag 27. mai 1995 kl. 17:00 på P2
Fredsfiender, 2. episode: Løgnen av Bjørn Høvik
Fredag 26. mai 1995 kl. 13:30 på P2
En siste kopp kaffe av Marianne Goldman
Torsdag 25. mai 1995 kl. 23:03 på P1
Keystone, 3. episode: I siste sekund av Peter Lovesey
Lørdag 20. mai 1995 kl. 14:03 på P1
Keystone, 3. episode: I siste sekund av Peter Lovesey
Lørdag 20. mai 1995 kl. 17:00 på P2
Fredsfiender, 1. episode: På tynn is av Bjørn Høvik
Fredag 19. mai 1995 kl. 13:30 på P2
Dr. Korczak og barna av Erwin Sylvanus
Torsdag 18. mai 1995 kl. 23:03 på P1
Keystone, 2. episode: Kidnappet i parken av Peter Lovesey
Lørdag 13. mai 1995 kl. 14:03 på P1
Keystone, 2. episode: Kidnappet i parken av Peter Lovesey
Torsdag 11. mai 1995 kl. 23:03 på P1
Keystone, 1. episode: En spanser på sporet av Peter Lovesey
Søndag 7. mai 1995 kl. 22:25 på P2
Tyskertøs av Willy Ustad
Lørdag 6. mai 1995 kl. 14:03 på P1
Keystone, 1. episode: En spanser på sporet av Peter Lovesey
Fredag 5. mai 1995 kl. 13:30 på P2
Tyskertøs av Willy Ustad
Torsdag 4. mai 1995 kl. 23:03 på P1
En gateselgers død, 2. episode av Janwillem van de Wetering
Søndag 30. april 1995 kl. 22:05 på P2
Ikke et ord om ensomhet av Torsten Enders
Lørdag 29. april 1995 kl. 14:03 på P1
En gateselgers død, 2. episode av Janwillem van de Wetering
Fredag 28. april 1995 kl. 13:30 på P2
Ikke et ord om ensomhet av Torsten Enders
Torsdag 27. april 1995 kl. 23:03 på P1
En gateselgers død, 1. episode av Janwillem van de Wetering
Søndag 23. april 1995 kl. 22:05 på P2
Legg fra deg gaffelen, Piona av Gunilla Hemming
Lørdag 22. april 1995 kl. 14:03 på P1
En gateselgers død, 1. episode av Janwillem van de Wetering
Fredag 21. april 1995 kl. 13:30 på P2
Legg fra deg gaffelen, Piona av Gunilla Hemming
Torsdag 20. april 1995 kl. 23:03 på P1
Mord eller selvmord, 5. episode: Kortene på bordet av John Dickson Carr
Mandag 17. april 1995 kl. 18:10 på P2
Ringer i mørkt vann, 5. episode: Hevnens natt av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 16. april 1995 kl. 18:10 på P2
Ringer i mørkt vann, 4. episode: Skjebneveven av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 16. april 1995 kl. 23:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 5. episode: Hevnens natt av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 15. april 1995 kl. 18:10 på P2
Ringer i mørkt vann, 3. episode: Dialog før døden av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 15. april 1995 kl. 23:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 4. episode: Skjebneveven av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 14. april 1995 kl. 18:10 på P2
Ringer i mørkt vann, 2. episode: Farlige konflikter av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 14. april 1995 kl. 23:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 3. episode: Dialog før døden av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 13. april 1995 kl. 18:10 på P2
Ringer i mørkt vann, 1. episode: Anklagen av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 13. april 1995 kl. 23:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 2. episode: Farlige konflikter av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Onsdag 12. april 1995 kl. 23:03 på P1
Ringer i mørkt vann, 1. episode: Anklagen av Edith Ranum
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 8. april 1995 kl. 14:03 på P1
Mord eller selvmord, 5. episode: Kortene på bordet av John Dickson Carr
Lørdag 8. april 1995 kl. 17:00 på P2
Matilda, 6. episode av Roald Dahl
Torsdag 6. april 1995 kl. 23:03 på P1
Mord eller selvmord, 4. episode: Morderens første feil av John Dickson Carr
Søndag 2. april 1995 kl. 22:05 på P2
Søster Midnatt av Staffan Valdemar Holm
Reprise
Lørdag 1. april 1995 kl. 07:45 på P2
Lars Pusekatt og vennene hans lager hopprenn av Anne Cath. Vestly
Utdrag, sendt i programmet "Det var en gang - fra barneradioens skattkiste"
Lørdag 1. april 1995 kl. 14:03 på P1
Mord eller selvmord, 4. episode: Morderens første feil av John Dickson Carr
Lørdag 1. april 1995 kl. 17:00 på P2
Matilda, 5. episode av Roald Dahl
Fredag 31. mars 1995 kl. 13:30 på P2
Søster Midnatt av Staffan Valdemar Holm
Premiære
Torsdag 30. mars 1995 kl. 23:03 på P1
Mord eller selvmord, 3. episode: Hundekassen av John Dickson Carr
Søndag 26. mars 1995 kl. 22:05 på P2
Den svake av Johan Borgen
Sendt i serien Fiin Gammel Aargang
Lørdag 25. mars 1995 kl. 14:03 på P1
Mord eller selvmord, 3. episode: Hundekassen av John Dickson Carr
Lørdag 25. mars 1995 kl. 17:00 på P2
Matilda, 4. episode av Roald Dahl
Fredag 24. mars 1995 kl. 13:30 på P2
Den svake av Johan Borgen
Sendt i serien Fiin Gammel Aargang
Torsdag 23. mars 1995 kl. 23:03 på P1
Mord eller selvmord, 2. episode: Dødstårnet av John Dickson Carr
Søndag 19. mars 1995 kl. 22:05 på P2
Bare en liten hemmelighet av Sue Rodwell
Lørdag 18. mars 1995 kl. 14:03 på P1
Mord eller selvmord, 2. episode: Dødstårnet av John Dickson Carr
Lørdag 18. mars 1995 kl. 17:00 på P2
Matilda, 3. episode av Roald Dahl
Fredag 17. mars 1995 kl. 13:30 på P2
Bare en liten hemmelighet av Sue Rodwell
Torsdag 16. mars 1995 kl. 23:03 på P1
Mord eller selvmord, 1. episode: Gjenferdet på Shira av John Dickson Carr
Lørdag 11. mars 1995 kl. 14:03 på P1
Mord eller selvmord, 1. episode: Gjenferdet på Shira av John Dickson Carr
Lørdag 11. mars 1995 kl. 17:00 på P2
Matilda, 2. episode av Roald Dahl
Torsdag 9. mars 1995 kl. 23:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 5. episode: Oppklaring av Johs Solberg
Lørdag 4. mars 1995 kl. 14:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 5. episode: Oppklaring av Johs Solberg
Lørdag 4. mars 1995 kl. 17:00 på P2
Matilda, 1. episode av Roald Dahl
Torsdag 2. mars 1995 kl. 23:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 4. episode: Anholdelse av Johs Solberg
Søndag 26. februar 1995 kl. 22:05
Slik vi lever nå av Susan Sontag
Lørdag 25. februar 1995 kl. 14:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 4. episode: Anholdelse av Johs Solberg
Lørdag 25. februar 1995 kl. 17:00 på P2
Marie og spøkelset, 2. episode: Spøkelsesjakten av Klaus Hagerup
Fredag 24. februar 1995 kl. 13:30
Slik vi lever nå av Susan Sontag
Fredag 24. februar 1995 kl. 22:05 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 3. episode: Identifisering av Johs Solberg
Søndag 19. februar 1995 kl. 22:05 på P2
Siste stasjon av Torborg Nedreaas
Sendt i serien Fiin Gammel Aargang
Lørdag 18. februar 1995 kl. 14:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 3. episode: Identifisering av Johs Solberg
Lørdag 18. februar 1995 kl. 17:03 på P1
Marie og spøkelset, 1. episode: Spøkelset av Klaus Hagerup
Fredag 17. februar 1995 kl. 13:30 på P2
Siste stasjon av Torborg Nedreaas
Sendt i serien Fiin Gammel Aargang
Fredag 17. februar 1995 kl. 22:05 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 2. episode: Ransaking av Johs Solberg
Søndag 12. februar 1995 kl. 22:05 på P2
Ensomhetens øy av Erling Pedersen
Lørdag 11. februar 1995 kl. 14:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 2. episode: Ransaking av Johs Solberg
Fredag 10. februar 1995 kl. 13:30 på P2
Ensomhetens øy av Erling Pedersen
Fredag 10. februar 1995 kl. 22:05 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 1. episode: Ildspåsettelse av Johs Solberg
Lørdag 4. februar 1995 kl. 14:03 på P1
Det er fra kriminalpolitiet, 1. episode: Ildspåsettelse av Johs Solberg
Fredag 3. februar 1995 kl. 22:05 på P1
Døden på asylet, 4. episode: En felle for en morder av Quentin Patrick
Søndag 29. januar 1995 kl. 22:05 på P2
Sigmund drømmer av Helena Resjan
Lørdag 28. januar 1995 kl. 14:03 på P1
Døden på asylet, 4. episode: En felle for en morder av Quentin Patrick
Fredag 27. januar 1995 kl. 13:30 på P2
Sigmund drømmer av Helena Resjan
Fredag 27. januar 1995 kl. 22:05 på P1
Døden på asylet, 3. episode: Operasjonskniven av Quentin Patrick
Lørdag 21. januar 1995 kl. 14:03 på P1
Døden på asylet, 3. episode: Operasjonskniven av Quentin Patrick
Fredag 20. januar 1995 kl. 22:05 på P1
Døden på asylet, 2. episode: Legemet på marmorplaten av Quentin Patrick
Søndag 15. januar 1995 kl. 22:05 på P2
Den bestøvlede katt av Angela Carter
Radioteatret P2
Lørdag 14. januar 1995 kl. 14:03 på P1
Døden på asylet, 2. episode: Legemet på marmorplaten av Quentin Patrick
Fredag 13. januar 1995 kl. 13:30 på P2
Den bestøvlede katt av Angela Carter
Radioteatret P2
Fredag 13. januar 1995 kl. 22:05 på P1
Døden på asylet, 1. episode: Stemmen fra mørket av Quentin Patrick
Lørdag 7. januar 1995 kl. 14:30 på P1
Døden på asylet, 1. episode: Stemmen fra mørket av Quentin Patrick
Søndag 1. januar 1995 kl. 22:05 på P2
Svermere, 5. episode av Knut Hamsun
Fredag 30. desember 1994 kl. 13:30 på P2
Svermere, 5. episode av Knut Hamsun
Søndag 25. desember 1994 kl. 22:05 på P2
Svermere, 4. episode av Knut Hamsun
Lørdag 24. desember 1994 kl. 13:50 på P1
Reisen til Julestjernen av Sverre Brandt
Lørdag 24. desember 1994 kl. 21:00 på P2
En gammeldags julaften av Peter Christen Asbjørnsen
Sendt i et julaftenprogram
Fredag 23. desember 1994 kl. 13:30 på P2
Svermere, 4. episode av Knut Hamsun
Torsdag 22. desember 1994 kl. 22:05 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 5. episode: En dans med den døde av Stein Riverton
Søndag 18. desember 1994 kl. 22:05 på P2
Svermere, 3. episode av Knut Hamsun
Lørdag 17. desember 1994 kl. 14:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 5. episode: En dans med den døde av Stein Riverton
Lørdag 17. desember 1994 kl. 17:03 på P1
Thomas Kempe vender tilbake, 3. episode: En overraskende beslutning av Penelope Lively
Barnetimen
Fredag 16. desember 1994 kl. 13:30 på P2
Svermere, 3. episode av Knut Hamsun
Radioteatret. Usikker oppføring?
Fredag 16. desember 1994 kl. 22:05 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 4. episode: En aften på Speilen av Stein Riverton
Søndag 11. desember 1994 kl. 22:05 på P2
Svermere, 2. episode av Knut Hamsun
Radioteatret. Usikker oppføring?
Lørdag 10. desember 1994 kl. 14:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 4. episode: En aften på Speilen av Stein Riverton
Lørdag 10. desember 1994 kl. 17:03 på P1
Thomas Kempe vender tilbake, 2. episode: En gammel dagbok av Penelope Lively
Barnetimen
Fredag 9. desember 1994 kl. 13:30 på P2
Svermere, 2. episode av Knut Hamsun
Radioteatret. Usikker oppføring?
Fredag 9. desember 1994 kl. 22:05 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 3. episode: Et møte i mordværelset av Stein Riverton
Søndag 4. desember 1994 kl. 22:05 på P2
Svermere, 1. episode av Knut Hamsun
Lørdag 3. desember 1994 kl. 14:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 3. episode: Et møte i mordværelset av Stein Riverton
Lørdag 3. desember 1994 kl. 17:03 på P1
Thomas Kempe vender tilbake, 1. episode: En påfallende gjest av Penelope Lively
Barnetimen
Fredag 2. desember 1994 kl. 13:30 på P2
Svermere, 1. episode av Knut Hamsun
Fredag 2. desember 1994 kl. 22:05 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 2. episode: En frue på byen av Stein Riverton
Lørdag 26. november 1994 kl. 14:03 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 2. episode: En frue på byen av Stein Riverton
Fredag 25. november 1994 kl. 22:05 på P1
Storhertuginnen av Speilsalen, 1. episode: Et mord på Bygdø av Stein Riverton
Søndag 20. november 1994 kl. 22:05 på P2
Beethoven-båndene av David McRobbie
Lørdag 19. november 1994 kl. 14:03
Storhertuginnen av Speilsalen, 1. episode: Et mord på Bygdø av Stein Riverton
Fredag 18. november 1994 kl. 13:30 på P2
Beethoven-båndene av David McRobbie
Fredag 18. november 1994 kl. 22:05 på P1
Stålgrottene, 3. episode: En felle for en politimann av Isaac Asimov
Lørdag 12. november 1994 kl. 14:03 på P1
Stålgrottene, 3. episode: En felle for en politimann av Isaac Asimov
Fredag 11. november 1994 kl. 22:05 på P1
Stålgrottene, 2. episode: Menneske og robot av Isaac Asimov
Søndag 6. november 1994 kl. 22:05 på P2
Gjennom lengselens byer av Jens Christian Grøndahl
Lørdag 5. november 1994 kl. 14:03 på P1
Stålgrottene, 2. episode: Menneske og robot av Isaac Asimov
Fredag 4. november 1994 kl. 13:30 på P2
Gjennom lengselens byer av Jens Christian Grøndahl
Fredag 4. november 1994 kl. 22:05 på P1
Stålgrottene, 1. episode: Mord i Romhavn av Isaac Asimov
Mandag 31. oktober 1994 kl. 20:45 på P2
Så lenge smerten er usynlig av Dorrit Willumsen
Lørdag 29. oktober 1994 kl. 14:03 på P1
Stålgrottene, 1. episode: Mord i Romhavn av Isaac Asimov
Fredag 28. oktober 1994 kl. 13:30 på P2
Så lenge smerten er usynlig av Dorrit Willumsen
Fredag 28. oktober 1994 kl. 22:05 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 4. episode: Fellen av Gerd Nyquist
Søndag 23. oktober 1994 kl. 22:05 på P2
Pene øyne, stygge bilder av Mario Vargas Llosa
Lørdag 22. oktober 1994 kl. 14:03 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 4. episode: Fellen av Gerd Nyquist
Fredag 21. oktober 1994 kl. 13:30 på P2
Pene øyne, stygge bilder av Mario Vargas Llosa
Fredag 21. oktober 1994 kl. 22:05 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 3. episode: Enda et dødsfall av Gerd Nyquist
Lørdag 15. oktober 1994 kl. 14:03 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 3. episode: Enda et dødsfall av Gerd Nyquist
Fredag 14. oktober 1994 kl. 22:05 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 2. episode: Snoken av Gerd Nyquist
Søndag 9. oktober 1994 kl. 22:05 på P2
Kjærligheten er en ensom ting: Hele stykket som helhet av Jan Hogne Sandven
Lørdag 8. oktober 1994 kl. 14:03 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 2. episode: Snoken av Gerd Nyquist
Fredag 7. oktober 1994 kl. 22:05 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 1. episode: Døden i sandtaket av Gerd Nyquist
Lørdag 1. oktober 1994 kl. 14:03 på P1
Avdøde ønsket ikke blomster, 1. episode: Døden i sandtaket av Gerd Nyquist
Fredag 30. september 1994 kl. 22:05 på P1
Katteelskeren, 3. episode: Farvel, min elskede av Thor Rummelhoff
Søndag 25. september 1994 kl. 22:05 på P2
BU 085 kapret av Arne Willy Dahl
Lørdag 24. september 1994 kl. 14:03 på P1
Katteelskeren, 3. episode: Farvel, min elskede av Thor Rummelhoff
Fredag 23. september 1994 kl. 13:30 på P2
BU 085 kapret av Arne Willy Dahl
Fredag 23. september 1994 kl. 22:05 på P1
Katteelskeren, 2. episode: Det lange farvel av Thor Rummelhoff
Lørdag 17. september 1994 kl. 14:03 på P1
Katteelskeren, 2. episode: Det lange farvel av Thor Rummelhoff
Lørdag 17. september 1994 kl. 20:00
Skuronn av Louis Kvalstad
Sendt i serien Fiin Gammel Aargang
Fredag 16. september 1994 kl. 13:30
Skuronn av Louis Kvalstad
Sendt i serien Fiin Gammel Aargang
Fredag 16. september 1994 kl. 22:05 på P1
Katteelskeren, 1. episode: Den store søvnen av Thor Rummelhoff
Søndag 11. september 1994 kl. 22:05 på P2
Fortellinger av Eugene Ionesco
Lørdag 10. september 1994 kl. 14:03 på P1
Katteelskeren, 1. episode: Den store søvnen av Thor Rummelhoff
Lørdag 10. september 1994 kl. 17:03 på P1
Gravplyndrerne, 5. episode av Mats-Arne Larsson
Fredag 9. september 1994 kl. 13:30 på P2
Fortellinger av Eugene Ionesco
Søndag 4. september 1994 kl. 22:05 på P2
Historien om Gottlob, 11. episode: Historien om en morder av Torolf Elster
Lørdag 3. september 1994 kl. 17:03 på P1
Gravplyndrerne, 4. episode av Mats-Arne Larsson
Fredag 2. september 1994 kl. 13:30 på P2
Historien om Gottlob, 11. episode: Historien om en morder av Torolf Elster
Søndag 28. august 1994 kl. 22:05 på P2
Historien om Gottlob, 10. episode: Historien om flukten av Torolf Elster
Lørdag 27. august 1994 kl. 17:00 på P1
Gravplyndrerne, 3. episode av Mats-Arne Larsson
Fredag 26. august 1994 kl. 13:30 på P2
Historien om Gottlob, 10. episode: Historien om flukten av Torolf Elster
Søndag 21. august 1994 kl. 22:05 på P2
Historien om Gottlob, 9. episode: Historien om et offer av Torolf Elster
Lørdag 20. august 1994 kl. 17:00 på P1
Gravplyndrerne, 2. episode av Mats-Arne Larsson
Fredag 19. august 1994 kl. 13:30 på P2
Historien om Gottlob, 9. episode: Historien om et offer av Torolf Elster
Søndag 14. august 1994 kl. 22:05 på P2
Historien om Gottlob, 8. episode: Historien om provokatøren av Torolf Elster
Lørdag 13. august 1994 kl. 17:00 på P1
Gravplyndrerne, 1. episode av Mats-Arne Larsson
Fredag 12. august 1994 kl. 13:30 på P2
Historien om Gottlob, 8. episode: Historien om provokatøren av Torolf Elster
Søndag 7. august 1994 kl. 22:05 på P2
Historien om Gottlob, 7. episode: Historien om en morgen i mars av Torolf Elster
Lørdag 6. august 1994 kl. 17:00 på P1
Nybyggerne, 7. episode: En venn kommer tilbake av Oddmund Ljone
Fredag 5. august 1994 kl. 13:30 på P2
Historien om Gottlob, 7. episode: Historien om en morgen i mars av Torolf Elster
Søndag 31. juli 1994 kl. 18:03 på P2
Verdens eldste såpeopera, 5. episode: En ørefik fra fortida av Yngvil Kiran og Berit Hedemann
Søndag 31. juli 1994 kl. 22:05 på P2
Historien om Gottlob, 6. episode: Historien om Esther av Torolf Elster
Lørdag 30. juli 1994 kl. 17:00 på P1
Nybyggerne, 6. episode: Prærien av Oddmund Ljone
Fredag 29. juli 1994 kl. 13:30 på P2
Historien om Gottlob, 6. episode: Historien om Esther av Torolf Elster
Søndag 24. juli 1994 kl. 18:03 på P2
Verdens eldste såpeopera, 4. episode: Å spille ball med vikinger er ingen spøk av Yngvil Kiran og Berit Hedemann
Søndag 24. juli 1994 kl. 22:05 på P2
Historien om Gottlob, 5. episode: Historien om en døgenikt av Torolf Elster
Lørdag 23. juli 1994 kl. 17:00 på P1
Nybyggerne, 5. episode: Prærieskonnerten av Oddmund Ljone
Fredag 22. juli 1994 kl. 13:30 på P2
Historien om Gottlob, 5. episode: Historien om en døgenikt av Torolf Elster
Onsdag 20. juli 1994 kl. 21:00 på P2
Matteus 24 av Arne Willy Dahl
Søndag 17. juli 1994 kl. 18:03 på P2
Verdens eldste såpeopera, 3. episode: Tøffe tak for kloke kvinner - del 1 av Yngvil Kiran og Berit Hedemann
Søndag 17. juli 1994 kl. 18:03 på P2
Verdens eldste såpeopera, 3. episode: Tøffe tak for kloke kvinner - del 2 av Yngvil Kiran og Berit Hedemann
Søndag 17. juli 1994 kl. 22:05 på P2
Historien om Gottlob, 4. episode: Historien om emigrantene av Torolf Elster
Lørdag 16. juli 1994 kl. 17:00 på P1
Nybyggerne, 4. episode: Jamen ble det vind, ja! av Oddmund Ljone
Lørdag 16. juli 1994 kl. 21:00 på P2
Matteus 24 av Arne Willy Dahl
Sendt som del av programmet "Kjempesmell i verdensrommet!"
Fredag 15. juli 1994 kl. 13:30 på P2
Historien om Gottlob, 4. episode: Historien om emigrantene av Torolf Elster
Søndag 10. juli 1994 kl. 18:03 på P2
Verdens eldste såpeopera, 2. episode: En gud er en gud er en - gud? - del 1 av Yngvil Kiran og Berit Hedemann
Søndag 10. juli 1994 kl. 18:03 på P2
Verdens eldste såpeopera, 2. episode: En gud er en gud er en - gud? - del 2 av Yngvil Kiran og Berit Hedemann
Søndag 10. juli 1994 kl. 22:05 på P2
Historien om Gottlob, 3. episode: Historien om dikteren av Torolf Elster
Lørdag 9. juli 1994 kl. 17:00 på P1
Nybyggerne, 3. episode: På vei mot vest av Oddmund Ljone
Fredag 8. juli 1994 kl. 13:30 på P2
Historien om Gottlob, 3. episode: Historien om dikteren av Torolf Elster
Søndag 3. juli 1994 kl. 18:03 på P2
Verdens eldste såpeopera, 1. episode: Mot ukjent mål - del 1 av Yngvil Kiran og Berit Hedemann
Søndag 3. juli 1994 kl. 18:03 på P2
Verdens eldste såpeopera, 1. episode: Mot ukjent mål - del 2 av Yngvil Kiran og Berit Hedemann
Søndag 3. juli 1994 kl. 22:05 på P2
Historien om Gottlob, 1. episode: Historien om Hildebrandt av Torolf Elster
1. og 2. del sammen
Søndag 3. juli 1994 kl. 22:05 på P2
Historien om Gottlob, 2. episode: Historien om Gottlob av Torolf Elster
1. og 2. del sammen
Lørdag 2. juli 1994 kl. 17:00 på P1
Nybyggerne, 2. episode: Den store beslutningen av Oddmund Ljone
Fredag 1. juli 1994 kl. 13:30 på P2
Historien om Gottlob, 1. episode: Historien om Hildebrandt av Torolf Elster
1. og 2. del sammen
Fredag 1. juli 1994 kl. 13:30 på P2
Historien om Gottlob, 2. episode: Historien om Gottlob av Torolf Elster
1. og 2. del sammen
Søndag 26. juni 1994 kl. 22:05 på P2
Startkapitalen av Johan Bargum
Lørdag 25. juni 1994 kl. 17:00 på P1
Nybyggerne, 1. episode: Amerikabrevet av Oddmund Ljone
Fredag 24. juni 1994 kl. 13:30 på P2
Startkapitalen av Johan Bargum
Søndag 19. juni 1994 kl. 22:05 på P2
Skjebnesymfonien av Guy Meredith
Fredag 17. juni 1994 på P2
Skjebnesymfonien av Guy Meredith
??? Radioteatret ???
Lørdag 11. juni 1994 kl. 17:00 på P1
Gilly Hopkins, 5. episode: Oppbrudd av Katherine Paterson
Lørdagsbarnetimen
Lørdag 4. juni 1994 kl. 17:00 på P1
Gilly Hopkins, 4. episode: Enveisbilletten av Katherine Paterson
Lørdagsbarnetimen
Søndag 29. mai 1994 kl. 22:05 på P2
Kriminalforfatteren, 2. episode av Patricia Highsmith
Lørdag 28. mai 1994 kl. 17:00 på P1
Gilly Hopkins, 3. episode: Kuppet av Katherine Paterson
Lørdagsbarnetimen
Fredag 27. mai 1994 kl. 13:30 på P2
Kriminalforfatteren, 2. episode av Patricia Highsmith
Søndag 22. mai 1994 kl. 22:05 på P2
Kriminalforfatteren, 1. episode av Patricia Highsmith
Lørdag 21. mai 1994 kl. 17:00 på P1
Gilly Hopkins, 2. episode: I angrepsposisjon av Katherine Paterson
Lørdagsbarnetimen
Fredag 20. mai 1994 kl. 13:30 på P2
Kriminalforfatteren, 1. episode av Patricia Highsmith
Søndag 15. mai 1994 kl. 22:05 på P2
Pietà av Erland Kiøsterud
Lørdag 14. mai 1994 kl. 17:00 på P1
Gilly Hopkins, 1. episode: På kollisjonskurs av Katherine Paterson
Lørdagsbarnetimen
Fredag 13. mai 1994 kl. 13:30 på P2
Pietà av Erland Kiøsterud
Fredag 13. mai 1994 kl. 22:05
Kontaktskudd, 5. episode: Anholdelse av Johs Solberg
Reprise
Lørdag 7. mai 1994 kl. 14:00
Kontaktskudd, 5. episode: Anholdelse av Johs Solberg
Seriereprise
Lørdag 7. mai 1994 kl. 17:00 på P1
Den lille vampyren, 3. episode: Vampyr i kjelleren av Angela Sommer-Bodenburg
Fredag 6. mai 1994 kl. 22:05
Kontaktskudd, 4. episode: Ransaking av Johs Solberg
Reprise
Søndag 1. mai 1994 kl. 22:05 på P2
Løvehjerter av Tobsha Learner
Lørdag 30. april 1994 kl. 14:00
Kontaktskudd, 4. episode: Ransaking av Johs Solberg
Seriereprise
Lørdag 30. april 1994 kl. 17:00 på P1
Den lille vampyren, 2. episode: Anna den tannløse av Angela Sommer-Bodenburg
Fredag 29. april 1994 kl. 13:30 på P2
Løvehjerter av Tobsha Learner
Fredag 29. april 1994 kl. 22:05
Kontaktskudd, 3. episode: Avhør av Johs Solberg
Reprise
Søndag 24. april 1994 kl. 22:05 på P2
Blomster til Algernon av Daniel Keyes
Lørdag 23. april 1994 kl. 14:00
Kontaktskudd, 3. episode: Avhør av Johs Solberg
Seriereprise
Lørdag 23. april 1994 kl. 17:00 på P1
Den lille vampyren, 1. episode: Krypt Schlotterstein / Det første møtets sødme av Angela Sommer-Bodenburg
Fredag 22. april 1994 kl. 13:30 på P2
Blomster til Algernon av Daniel Keyes
Fredag 22. april 1994 kl. 22:05
Kontaktskudd, 2. episode: Identifisering av Johs Solberg
Reprise
Søndag 17. april 1994 kl. 22:05 på P2
Alt det du vil ha av Morten Nyhus
Lørdag 16. april 1994 kl. 14:00
Kontaktskudd, 2. episode: Identifisering av Johs Solberg
Seriereprise
Fredag 15. april 1994 kl. 13:30 på P2
Alt det du vil ha av Morten Nyhus
Fredag 15. april 1994 kl. 22:05
Kontaktskudd, 1. episode: Nødrett av Johs Solberg
Reprise
Lørdag 9. april 1994 kl. 14:00
Kontaktskudd, 1. episode: Nødrett av Johs Solberg
Seriereprise
Fredag 8. april 1994 kl. 22:05 på P1
Apehånden av William W. Jacobs
Tirsdag 5. april 1994 kl. 23:03 på P1
Monolittmordet, 6. episode: Terror av Else Michelet
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Sendt i programmet "Nattåpent"
Mandag 4. april 1994 kl. 23:03 på P1
Monolittmordet, 5. episode: Skriket som drepte av Else Michelet
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Sendt i programmet "Påskenatt"
Søndag 3. april 1994 kl. 19:00 på P2
Damen i tåken, 8. episode: Tåken letter av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994
Søndag 3. april 1994 kl. 22:05 på P1
Damen i tåken, 8. episode: Tåken letter av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994, reprise
Søndag 3. april 1994 kl. 23:03 på P1
Monolittmordet, 4. episode: Sprengstoff av Else Michelet
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Sendt i programmet "Påskenatt"
Lørdag 2. april 1994 kl. 19:00 på P2
Damen i tåken, 7. episode: Etterlyst - Kitty Stapleton av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994
Lørdag 2. april 1994 kl. 22:05 på P1
Damen i tåken, 7. episode: Etterlyst - Kitty Stapleton av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994, reprise
Lørdag 2. april 1994 kl. 23:03 på P1
Monolittmordet, 3. episode: Stoff av Else Michelet
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Sendt i programmet "Påskenatt"
Fredag 1. april 1994 kl. 19:00 på P2
Damen i tåken, 6. episode: Psykologisk mellomspill av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994
Fredag 1. april 1994 kl. 22:05 på P1
Damen i tåken, 6. episode: Psykologisk mellomspill av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994, reprise
Fredag 1. april 1994 kl. 23:03 på P1
Monolittmordet, 2. episode: På sporet av Else Michelet
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Sendt i programmet "Påskenatt"
Torsdag 31. mars 1994 kl. 09:03 på P2
Apehånden av William W. Jacobs
Sendt i programmet "Kulturbeitet"
Torsdag 31. mars 1994 kl. 19:00 på P2
Damen i tåken, 5. episode: Legen kommer av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994
Torsdag 31. mars 1994 kl. 22:05 på P1
Damen i tåken, 5. episode: Legen kommer av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994, reprise
Torsdag 31. mars 1994 kl. 23:03 på P1
Monolittmordet, 1. episode: Dødskysset av Else Michelet
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Sendt i programmet "Påskenatt"
Onsdag 30. mars 1994 kl. 19:00 på P2
Damen i tåken, 4. episode: Damen vil nødig avsløres av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994
Onsdag 30. mars 1994 kl. 22:05 på P1
Damen i tåken, 4. episode: Damen vil nødig avsløres av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994, reprise
Tirsdag 29. mars 1994 kl. 19:00 på P2
Damen i tåken, 3. episode: Damen i mink av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994
Tirsdag 29. mars 1994 kl. 22:05 på P1
Damen i tåken, 3. episode: Damen i mink av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994, reprise
Mandag 28. mars 1994 kl. 19:00 på P2
Damen i tåken, 2. episode: Jakten begynner av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994
Mandag 28. mars 1994 kl. 22:05 på P1
Damen i tåken, 2. episode: Jakten begynner av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994, reprise
Søndag 27. mars 1994 kl. 19:00 på P2
Damen i tåken, 1. episode: Mitt navn er Odell av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994
Søndag 27. mars 1994 kl. 22:05 på P1
Damen i tåken, 1. episode: Mitt navn er Odell av Lester Powell
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Påskekrim 1994, reprise
Lørdag 26. mars 1994 kl. 14:00 på P1
Apehånden av William W. Jacobs
Lørdag 26. mars 1994 kl. 17:00 på P1
Det gylne landet Elidor, 9. episode: Syng, Findhorn av Alan Garner
Fredag 25. mars 1994 kl. 22:05 på P1
Siste skift, 2. episode av R. D. Wingfield
Lørdag 19. mars 1994 kl. 14:00 på P1
Siste skift, 2. episode av R. D. Wingfield
Lørdag 19. mars 1994 kl. 17:00 på P1
Det gylne landet Elidor, 8. episode: Forfulgt av Alan Garner
Fredag 18. mars 1994 kl. 22:05 på P1
Siste skift, 1. episode av R. D. Wingfield
Lørdag 12. mars 1994 kl. 14:00 på P1
Siste skift, 1. episode av R. D. Wingfield
Lørdag 12. mars 1994 kl. 17:00 på P1
Det gylne landet Elidor, 7. episode: Et budskap fra Malebron av Alan Garner
Fredag 11. mars 1994 kl. 22:05 på P1
Kadaverkvartetten, 5. episode: Den drepende løgnen av Edith Ranum
Lørdag 5. mars 1994 kl. 14:00 på P1
Kadaverkvartetten, 5. episode: Den drepende løgnen av Edith Ranum
Lørdag 5. mars 1994 kl. 17:00 på P1
Det gylne landet Elidor, 6. episode: Skygger i rosebedet av Alan Garner
Fredag 4. mars 1994 kl. 22:05 på P1
Kadaverkvartetten, 4. episode: Døden på visitt av Edith Ranum
Lørdag 26. februar 1994 kl. 14:00 på P1
Kadaverkvartetten, 4. episode: Døden på visitt av Edith Ranum
Lørdag 26. februar 1994 kl. 17:00 på P1
Det gylne landet Elidor, 5. episode: Enhjørningen av Alan Garner
Fredag 25. februar 1994 kl. 22:05 på P1
Kadaverkvartetten, 3. episode: En livsfarlig dagbok av Edith Ranum
Lørdag 19. februar 1994 kl. 14:00 på P1
Kadaverkvartetten, 3. episode: En livsfarlig dagbok av Edith Ranum
Lørdag 19. februar 1994 kl. 17:00 på P1
Det gylne landet Elidor, 4. episode: Skygger på veggen av Alan Garner
Fredag 18. februar 1994 kl. 22:05 på P1
Kadaverkvartetten, 2. episode: Jakt på mordmotivet av Edith Ranum
Lørdag 12. februar 1994 kl. 14:00 på P1
Kadaverkvartetten, 2. episode: Jakt på mordmotivet av Edith Ranum
Lørdag 12. februar 1994 kl. 17:00 på P1
Det gylne landet Elidor, 3. episode: Spådommen av Alan Garner
Fredag 11. februar 1994 kl. 22:05 på P1
Kadaverkvartetten, 1. episode: Musikk fra likhuset av Edith Ranum
Lørdag 5. februar 1994 kl. 14:00 på P1
Kadaverkvartetten, 1. episode: Musikk fra likhuset av Edith Ranum
Lørdag 5. februar 1994 kl. 17:00 på P1
Det gylne landet Elidor, 2. episode: Den skjulte døren av Alan Garner
Fredag 4. februar 1994 kl. 22:05 på P1
Lev farlig, 5. episode av Axel Kielland
Lørdag 29. januar 1994 kl. 14:00 på P1
Lev farlig, 5. episode av Axel Kielland
Lørdag 29. januar 1994 kl. 17:00 på P1
Det gylne landet Elidor, 1. episode: Torsdagsgata av Alan Garner
Fredag 28. januar 1994 kl. 22:05 på P1
Lev farlig, 4. episode av Axel Kielland
Lørdag 22. januar 1994 kl. 14:00 på P1
Lev farlig, 4. episode av Axel Kielland
Fredag 21. januar 1994 kl. 22:05 på P1
Lev farlig, 3. episode av Axel Kielland
Lørdag 15. januar 1994 kl. 14:00 på P1
Lev farlig, 3. episode av Axel Kielland
Lørdag 15. januar 1994 kl. 17:00 på P1
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 5. episode: Hvite Ørn får et nytt medlem av Astrid Lindgren
Sendt i barnetimen
Fredag 14. januar 1994 kl. 22:05 på P1
Lev farlig, 2. episode av Axel Kielland
Lørdag 8. januar 1994 kl. 14:00 på P1
Lev farlig, 2. episode av Axel Kielland
Lørdag 8. januar 1994 kl. 17:00 på P1
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 4. episode: S.O.S fra Kalvøya av Astrid Lindgren
Sendt i barnetimen
Fredag 7. januar 1994 kl. 22:05 på P1
Lev farlig, 1. episode av Axel Kielland
Lørdag 1. januar 1994 kl. 14:00 på P1
Lev farlig, 1. episode av Axel Kielland
Lørdag 1. januar 1994 kl. 17:03 på P1
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 3. episode: Fanget av Astrid Lindgren
Sendt i barnetimen
Fredag 31. desember 1993 kl. 13:30 på P2
Reisen til Julestjernen av Sverre Brandt
Søndag 26. desember 1993 kl. 15:03 på P2
Det store eventyret av Reidar Anthonsen
Lørdag 25. desember 1993 kl. 14:00
Sporskifteren av Charles Dickens
Lørdag 25. desember 1993 kl. 17:03 på P1
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 2. episode: Rasmus har en hemmelighet av Astrid Lindgren
Sendt i barnetimen
Fredag 24. desember 1993 kl. 13:30 på P2
Det store eventyret av Reidar Anthonsen
Søndag 19. desember 1993 kl. 15:03 på P2
Hval-musikk av Anthony Minghella
Lørdag 18. desember 1993 kl. 14:00 på P1
Med eller uten cyankalium av Edith Ranum
Lørdag 18. desember 1993 kl. 17:00 på P1
Mesterdetektiven Blomkvist og lille Rasmus, 1. episode: Hvor er Uranius? av Astrid Lindgren
Sendt i barnetimen
Fredag 17. desember 1993 kl. 13:30 på P2
Hval-musikk av Anthony Minghella
Fredag 17. desember 1993 kl. 22:05 på P1
Jokeren, 4. episode: Siste stikk av Lars Saabye Christensen
Lørdag 11. desember 1993 kl. 14:00 på P1
Jokeren, 4. episode: Siste stikk av Lars Saabye Christensen
Lørdag 11. desember 1993 kl. 17:00 på P1
Vitnet, 5. episode: Lord Toms siste bedrift av Leon Garfield
Lørdagsbarnetimen
Fredag 10. desember 1993 kl. 22:05 på P1
Jokeren, 3. episode: Brudeferden i Hardanger av Lars Saabye Christensen
Lørdag 4. desember 1993 kl. 14:00 på P1
Jokeren, 3. episode: Brudeferden i Hardanger av Lars Saabye Christensen
Lørdag 4. desember 1993 kl. 17:00 på P1
Vitnet, 4. episode: Overfallet på Finchleyheden av Leon Garfield
Lørdagsbarnetimen
Fredag 3. desember 1993 kl. 22:05 på P1
Jokeren, 2. episode: V for Viktor av Lars Saabye Christensen
Lørdag 27. november 1993 kl. 14:00 på P1
Jokeren, 2. episode: V for Viktor av Lars Saabye Christensen
Lørdag 27. november 1993 kl. 17:00 på P1
Vitnet, 3. episode: Fange i Newgate-fengslet av Leon Garfield
Lørdagsbarnetimen
Fredag 26. november 1993 kl. 22:05 på P1
Jokeren, 1. episode: Men jeg var ikke død av Lars Saabye Christensen
Lørdag 20. november 1993 kl. 14:00 på P1
Jokeren, 1. episode: Men jeg var ikke død av Lars Saabye Christensen
Lørdag 20. november 1993 kl. 17:00 på P1
Vitnet, 2. episode: Forfulgt av brunkledde menn av Leon Garfield
Lørdagsbarnetimen
Fredag 19. november 1993 kl. 22:05 på P1
Kystsymfonikerne, 3. episode: Rett vest av Jesper Halle og Lars Vik
Søndag 14. november 1993 kl. 15:03 på P2
En landsby i Krawonia av Arne Willy Dahl
Lørdag 13. november 1993 kl. 14:00 på P1
Kystsymfonikerne, 3. episode: Rett vest av Jesper Halle og Lars Vik
Lørdag 13. november 1993 kl. 17:00 på P1
Vitnet, 1. episode: Mordet ved (på?) Curtis plan av Leon Garfield
Lørdagsbarnetimen
Fredag 12. november 1993 kl. 13:30 på P2
En landsby i Krawonia av Arne Willy Dahl
Fredag 12. november 1993 kl. 22:05 på P1
Kystsymfonikerne, 2. episode: Mandal min elskede av Jesper Halle og Lars Vik
Lørdag 6. november 1993 kl. 14:00 på P1
Kystsymfonikerne, 2. episode: Mandal min elskede av Jesper Halle og Lars Vik
Lørdag 6. november 1993 kl. 17:00 på P1
Agnes Cecilia, 9. episode av Maria Gripe
Fredag 5. november 1993 kl. 22:05 på P1
Kystsymfonikerne, 1. episode: Dårlig karma av Jesper Halle og Lars Vik
Lørdag 30. oktober 1993 kl. 14:00 på P1
Kystsymfonikerne, 1. episode: Dårlig karma av Jesper Halle og Lars Vik
Lørdag 30. oktober 1993 kl. 17:00 på P1
Agnes Cecilia, 8. episode av Maria Gripe
Fredag 29. oktober 1993 kl. 22:05 på P1
Åndemasken, 4. episode: Landet som ikke er kartlagt av Stein Ståle
Lørdag 23. oktober 1993 kl. 14:00 på P1
Åndemasken, 4. episode: Landet som ikke er kartlagt av Stein Ståle
Lørdag 23. oktober 1993 kl. 17:00 på P1
Agnes Cecilia, 7. episode av Maria Gripe
Fredag 22. oktober 1993 kl. 22:05 på P1
Åndemasken, 3. episode: Varsel om død av Stein Ståle
Søndag 17. oktober 1993 kl. 15:03 på P2
Norgesreisen av Bjørn Høvik
Lørdag 16. oktober 1993 kl. 14:00 på P1
Åndemasken, 3. episode: Varsel om død av Stein Ståle
Lørdag 16. oktober 1993 kl. 17:00 på P1
Agnes Cecilia, 6. episode av Maria Gripe
Fredag 15. oktober 1993 kl. 13:30 på P2
Norgesreisen av Bjørn Høvik
Fredag 15. oktober 1993 kl. 22:05 på P1
Åndemasken, 2. episode: Heksesabbat av Stein Ståle
Søndag 10. oktober 1993 kl. 15:03 på P2
Grünerløkka Tango av Liv Aakvik
Lørdag 9. oktober 1993 kl. 14:00 på P1
Åndemasken, 2. episode: Heksesabbat av Stein Ståle
Lørdag 9. oktober 1993 kl. 17:00 på P1
Agnes Cecilia, 5. episode av Maria Gripe
Fredag 8. oktober 1993 kl. 13:30 på P2
Grünerløkka Tango av Liv Aakvik
Fredag 8. oktober 1993 kl. 22:05 på P1
Åndemasken, 1. episode: Et budskap fra de døde av Stein Ståle
Søndag 3. oktober 1993 kl. 15:03 på P2
Kjærligheten er en ensom ting: Hele stykket som helhet av Jan Hogne Sandven
Lørdag 2. oktober 1993 kl. 14:00 på P1
Åndemasken, 1. episode: Et budskap fra de døde av Stein Ståle
Lørdag 2. oktober 1993 kl. 17:00 på P1
Agnes Cecilia, 4. episode av Maria Gripe
Tirsdag 28. september 1993 kl. 22:05 på P1
Mannen med mitt ansikt, 3. episode: Dobermannpinsjeren av Samuel W. Taylor
Episode 3 og 4 sendt sammen
Tirsdag 28. september 1993 kl. 22:05 på P1
Mannen med mitt ansikt, 4. episode: Fanget vilt av Samuel W. Taylor
Episode 3 og 4 sendt sammen
Lørdag 25. september 1993 kl. 13:30 på P1
Mannen med mitt ansikt, 3. episode: Dobermannpinsjeren av Samuel W. Taylor
Episode 3 og 4 sendt sammen
Lørdag 25. september 1993 kl. 13:30 på P1
Mannen med mitt ansikt, 4. episode: Fanget vilt av Samuel W. Taylor
Episode 3 og 4 sendt sammen
Lørdag 25. september 1993 kl. 17:00 på P1
Agnes Cecilia, 3. episode av Maria Gripe
Tirsdag 21. september 1993 kl. 22:05 på P1
Mannen med mitt ansikt, 2. episode: Flyktningen av Samuel W. Taylor
Lørdag 18. september 1993 kl. 13:30 på P1
Mannen med mitt ansikt, 2. episode: Flyktningen av Samuel W. Taylor
Lørdag 18. september 1993 kl. 17:00 på P1
Agnes Cecilia, 2. episode av Maria Gripe
Tirsdag 14. september 1993 kl. 22:05 på P1
Mannen med mitt ansikt, 1. episode: Hjemkomsten av Samuel W. Taylor
Lørdag 11. september 1993 kl. 13:30 på P1
Mannen med mitt ansikt, 1. episode: Hjemkomsten av Samuel W. Taylor
Lørdag 11. september 1993 kl. 17:00 på P1
Agnes Cecilia, 1. episode av Maria Gripe
Tirsdag 7. september 1993 kl. 22:05
Døde spor, 4. episode: En kniv i ryggen av Agatha Christie
Reprise
Lørdag 4. september 1993 kl. 13:30
Døde spor, 4. episode: En kniv i ryggen av Agatha Christie
Seriereprise
Tirsdag 31. august 1993 kl. 22:05
Døde spor, 3. episode: En god mor av Agatha Christie
Reprise
Lørdag 28. august 1993 kl. 13:30
Døde spor, 3. episode: En god mor av Agatha Christie
Seriereprise
Tirsdag 24. august 1993 kl. 22:05
Døde spor, 2. episode: En morder i familien av Agatha Christie
Reprise
Lørdag 21. august 1993 kl. 13:30
Døde spor, 2. episode: En morder i familien av Agatha Christie
Seriereprise
Tirsdag 17. august 1993 kl. 22:05
Døde spor, 1. episode: Tilbake til begynnelsen av Agatha Christie
Reprise
Mandag 16. august 1993 kl. 18:02 på P2
Fortsettelsen, 4. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Lørdag 14. august 1993 kl. 13:30
Døde spor, 1. episode: Tilbake til begynnelsen av Agatha Christie
Seriereprise
Onsdag 11. august 1993 kl. 18:02 på P2
Fortsettelsen, 3. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Tirsdag 10. august 1993 kl. 18:02 på P2
Fortsettelsen, 2. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Tirsdag 10. august 1993 kl. 22:05
Spøkelses-skytteren av John Dickson Carr
Reprise
Mandag 9. august 1993 kl. 18:02 på P2
Fortsettelsen, 1. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Lørdag 7. august 1993 kl. 13:30
Spøkelses-skytteren av John Dickson Carr
Seriereprise
Lørdag 7. august 1993 kl. 17:00 på P1
Oliver Twist, 6. episode av Charles Dickens
Onsdag 4. august 1993 kl. 18:02 på P2
Hei igjen, 3. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Tirsdag 3. august 1993 kl. 18:02 på P2
Hei igjen, 2. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Tirsdag 3. august 1993 kl. 22:05
Djevelen i lysthuset av John Dickson Carr
Reprise
Mandag 2. august 1993 kl. 18:02 på P2
Hei igjen, 1. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Lørdag 31. juli 1993 kl. 13:30
Djevelen i lysthuset av John Dickson Carr
Seriereprise
Lørdag 31. juli 1993 kl. 17:00 på P1
Oliver Twist, 5. episode av Charles Dickens
Onsdag 28. juli 1993 kl. 18:02 på P2
Takk og farvel, 3. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Tirsdag 27. juli 1993 kl. 18:02 på P2
Takk og farvel, 2. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Tirsdag 27. juli 1993 kl. 22:05
Bøddelen venter ikke av John Dickson Carr
Reprise
Mandag 26. juli 1993 kl. 18:02 på P2
Takk og farvel, 1. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Lørdag 24. juli 1993 kl. 13:30
Bøddelen venter ikke av John Dickson Carr
Seriereprise
Lørdag 24. juli 1993 kl. 17:00 på P1
Oliver Twist, 4. episode av Charles Dickens
Tirsdag 20. juli 1993 kl. 20:05
Veddemål med døden av John Dickson Carr
Reprise
Lørdag 17. juli 1993 kl. 13:30
Veddemål med døden av John Dickson Carr
Seriereprise
Lørdag 17. juli 1993 kl. 17:00 på P1
Oliver Twist, 3. episode av Charles Dickens
Tirsdag 13. juli 1993 kl. 22:05
Desperat, 2. episode av John Wainwright
Lørdag 10. juli 1993 kl. 13:30
Desperat, 2. episode av John Wainwright
Lørdag 10. juli 1993 kl. 17:00 på P1
Oliver Twist, 2. episode av Charles Dickens
Tirsdag 6. juli 1993 kl. 22:05
Desperat, 1. episode av John Wainwright
Lørdag 3. juli 1993 kl. 13:30
Desperat, 1. episode av John Wainwright
Lørdag 3. juli 1993 kl. 17:00 på P1
Oliver Twist, 1. episode av Charles Dickens
Tirsdag 29. juni 1993 kl. 22:05 på P1
Klassefesten, 4. episode: En sjømann går ombord av Jean Bolinder
Lørdag 26. juni 1993 kl. 13:30 på P1
Klassefesten, 4. episode: En sjømann går ombord av Jean Bolinder
Tirsdag 22. juni 1993 kl. 22:05 på P1
Klassefesten, 3. episode: Formiddagskaffe hos banksjefen av Jean Bolinder
Lørdag 19. juni 1993 kl. 13:30 på P1
Klassefesten, 3. episode: Formiddagskaffe hos banksjefen av Jean Bolinder
Tirsdag 15. juni 1993 kl. 22:05 på P1
Klassefesten, 2. episode: En halv million av Jean Bolinder
Lørdag 12. juni 1993 kl. 13:30 på P1
Klassefesten, 2. episode: En halv million av Jean Bolinder
Tirsdag 8. juni 1993 kl. 22:05 på P1
Klassefesten, 1. episode: Hellig er studentens kall...
(annonsert som "Sjungom studentens lyckliga dag") av Jean Bolinder
Søndag 6. juni 1993 kl. 22:05 på P1
Siste stasjon av Torborg Nedreaas
Sendt i serien NRK 60 år
Lørdag 5. juni 1993 kl. 13:30 på P1
Klassefesten, 1. episode: Hellig er studentens kall...
(annonsert som "Sjungom studentens lyckliga dag") av Jean Bolinder
Tirsdag 1. juni 1993 kl. 22:05 på P1
Gjerningsmann ukjent, 4. episode: Skjellig grunn til mistanke av Johs. Solberg
Lørdag 29. mai 1993 kl. 13:30 på P1
Gjerningsmann ukjent, 4. episode: Skjellig grunn til mistanke av Johs. Solberg
Tirsdag 25. mai 1993 kl. 22:05 på P1
Gjerningsmann ukjent, 3. episode: Avhør av pårørende av Johs. Solberg
Lørdag 22. mai 1993 kl. 13:30 på P1
Gjerningsmann ukjent, 3. episode: Avhør av pårørende av Johs. Solberg
Tirsdag 18. mai 1993 kl. 22:05 på P1
Gjerningsmann ukjent, 2. episode: Det er fra kriminalpolitiet av Johs. Solberg
Lørdag 15. mai 1993 kl. 13:30 på P1
Gjerningsmann ukjent, 2. episode: Det er fra kriminalpolitiet av Johs. Solberg
Tirsdag 11. mai 1993 kl. 22:05 på P1
Gjerningsmann ukjent, 1. episode: Drept natt til tirsdag av Johs. Solberg
Lørdag 8. mai 1993 kl. 13:30 på P1
Gjerningsmann ukjent, 1. episode: Drept natt til tirsdag av Johs. Solberg
Tirsdag 4. mai 1993 kl. 22:05 på P1
Tilfeldig møte av Peter Godfrey
Lørdag 1. mai 1993 kl. 13:30 på P1
Tilfeldig møte av Peter Godfrey
Lørdag 24. april 1993
Dødelig orden, 6. episode: Ingen er heldig i all evighet av Sara Paretsky
Lørdag 24. april 1993 kl. 17:00 på P1
Veien til Agra, 4. episode: Maya og Lalu når målet av Aimée Sommerfelt
Lørdag 17. april 1993
Dødelig orden, 5. episode: Middagsavtale av Sara Paretsky
Lørdag 17. april 1993 kl. 17:00 på P1
Veien til Agra, 3. episode: Så langt, så langt til Agra av Aimée Sommerfelt
Mandag 12. april 1993 kl. 22:05 på P1
De fortaptes hus, 2. episode: Risanen av Sven Elvestad
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatret, Påskekrim 1993
Søndag 11. april 1993 kl. 22:05 på P1
De fortaptes hus, 1. episode: Maria av Sven Elvestad
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatret, Påskekrim 1993
Lørdag 10. april 1993
Dødelig orden, 4. episode: Ild-dåpen av Sara Paretsky
Lørdag 10. april 1993 kl. 17:00 på P1
Veien til Agra, 2. episode: Mistenkt for tyveri av Aimée Sommerfelt
Søndag 4. april 1993 kl. 22:05 på P1
Lugar B-13 av John Dickson Carr
Lørdag 3. april 1993
Dødelig orden, 3. episode: Syreprøven av Sara Paretsky
Lørdag 3. april 1993 kl. 17:00 på P1
Veien til Agra, 1. episode: Maya og Lalu drar hjemmefra av Aimée Sommerfelt
Lørdag 27. mars 1993
Dødelig orden, 2. episode: Et uskyldig offer av Sara Paretsky
Lørdag 27. mars 1993 kl. 17:00 på P1
Fly uten fører, 3. episode: Dramaets siste akt av Leif Hamre
Lørdagsbarnetimen
Lørdag 20. mars 1993
Dødelig orden, 1. episode: Minner fra fortiden av Sara Paretsky
Lørdag 20. mars 1993 kl. 17:00 på P1
Fly uten fører, 2. episode: Alarm på Gardermoen av Leif Hamre
Barnetimen
Tirsdag 16. mars 1993 kl. 22:05 på P1
Det blåser på Haltenbanken av Arne Willy Dahl
Lørdag 13. mars 1993 kl. 13:30 på P1
Det blåser på Haltenbanken av Arne Willy Dahl
Lørdag 13. mars 1993 kl. 17:00 på P1
Fly uten fører, 1. episode: Tre venner og et fly av Leif Hamre
Barnetimen
Tirsdag 9. mars 1993 kl. 22:05 på P1
Jernvognen, 4. episode: Avgrunnen av Stein Riverton
Lørdag 6. mars 1993 kl. 13:30 på P1
Jernvognen, 4. episode: Avgrunnen av Stein Riverton
Tirsdag 2. mars 1993 kl. 22:05 på P1
Jernvognen, 3. episode: Ansiktet av Stein Riverton
Lørdag 27. februar 1993 kl. 13:30 på P1
Jernvognen, 3. episode: Ansiktet av Stein Riverton
Tirsdag 23. februar 1993 kl. 22:05 på P1
Jernvognen, 2. episode: Den gamle gård av Stein Riverton
Lørdag 20. februar 1993 kl. 13:30 på P1
Jernvognen, 2. episode: Den gamle gård av Stein Riverton
Tirsdag 16. februar 1993 kl. 22:05 på P1
Jernvognen, 1. episode: Den døde av Stein Riverton
Lørdag 13. februar 1993 kl. 13:30 på P1
Jernvognen, 1. episode: Den døde av Stein Riverton
Tirsdag 9. februar 1993 kl. 22:05 på P1
I mørket er alle ulver grå, 4. episode: Ulvejakt av Gunnar Staalesen
Søndag 7. februar 1993 kl. 22:05 på P1
Den ulykksalige enke i Michigan av Lisbet Hiide
Lørdag 6. februar 1993 kl. 13:30 på P1
I mørket er alle ulver grå, 4. episode: Ulvejakt av Gunnar Staalesen
Lørdag 6. februar 1993 kl. 17:00 på P1
Rasmus på loffen, 6. episode: Hjemme av Astrid Lindgren
Barnetimen
Tirsdag 2. februar 1993 kl. 22:05 på P1
I mørket er alle ulver grå, 3. episode: Lik i lasten av Gunnar Staalesen
Søndag 31. januar 1993 kl. 22:05 på P1
Det blåser på Haltenbanken av Arne Willy Dahl
Lørdag 30. januar 1993 kl. 13:30 på P1
I mørket er alle ulver grå, 3. episode: Lik i lasten av Gunnar Staalesen
Lørdag 30. januar 1993 kl. 17:00 på P1
Rasmus på loffen, 5. episode: Rasmus - kjempenes konge av Astrid Lindgren
Barnetimen
Tirsdag 26. januar 1993 kl. 22:05 på P1
I mørket er alle ulver grå, 2. episode: Død eller levende av Gunnar Staalesen
Søndag 24. januar 1993 kl. 22:05 på P1
Alvhild av Karl Hoff
Lørdag 23. januar 1993 kl. 13:30 på P1
I mørket er alle ulver grå, 2. episode: Død eller levende av Gunnar Staalesen
Lørdag 23. januar 1993 kl. 17:00 på P1
Rasmus på loffen, 4. episode: Oskar blir mistenkt av Astrid Lindgren
Barnetimen
Tirsdag 19. januar 1993 kl. 22:05 på P1
I mørket er alle ulver grå, 1. episode: Rottegiften av Gunnar Staalesen
Lørdag 16. januar 1993 kl. 13:30 på P1
I mørket er alle ulver grå, 1. episode: Rottegiften av Gunnar Staalesen
Lørdag 16. januar 1993 kl. 17:00 på P1
Rasmus på loffen, 3. episode: Rasmus og Oskar oppdager noe mystisk av Astrid Lindgren
Barnetimen
Tirsdag 12. januar 1993 kl. 22:05 på P1
Forbannelsen, 2. episode av Gregory Evans
Lørdag 9. januar 1993 kl. 13:30 på P1
Forbannelsen, 2. episode av Gregory Evans
Lørdag 9. januar 1993 kl. 17:00 på P1
Rasmus på loffen, 2. episode: Rasmus får en venn av Astrid Lindgren
Barnetimen
Tirsdag 5. januar 1993 kl. 22:05 på P1
Forbannelsen, 1. episode av Gregory Evans
Lørdag 2. januar 1993 kl. 13:30 på P1
Forbannelsen, 1. episode av Gregory Evans
Lørdag 2. januar 1993 kl. 17:00 på P1
Rasmus på loffen, 1. episode: Den store landeveien av Astrid Lindgren
Barnetimen
Søndag 27. desember 1992 kl. 22:05 på P1
Julenatt av Sten Kaalø
Torsdag 24. desember 1992 kl. 20:30 på P1
De gamles julaften av Vilhelm Krag
Sendt i programmet "Radioens julaften-album"
Torsdag 24. desember 1992 kl. 22:05 på P1
En gammeldags julaften av Peter Christen Asbjørnsen
Sendt i et julaftenprogram
Onsdag 23. desember 1992 kl. 15:25 på P1
Reisen til Julestjernen av Sverre Brandt
Tirsdag 22. desember 1992 kl. 22:05 på P1
De fires tegn, 4. episode: Den store skatten fra Agra av Arthur Conan Doyle
Søndag 20. desember 1992 kl. 22:05
Gilgamesj
Lørdag 19. desember 1992 kl. 13:30 på P1
De fires tegn, 4. episode: Den store skatten fra Agra av Arthur Conan Doyle
Lørdag 19. desember 1992 kl. 17:00 på P1
En julaften i Oberndorf av Amund Schrøder
Tirsdag 15. desember 1992 kl. 22:05 på P1
De fires tegn, 3. episode: Mannen med trebenet av Arthur Conan Doyle
Lørdag 12. desember 1992 kl. 13:30 på P1
De fires tegn, 3. episode: Mannen med trebenet av Arthur Conan Doyle
Tirsdag 8. desember 1992 kl. 22:05 på P1
De fires tegn, 2. episode: Mysteriet i Pondicherry Lodge av Arthur Conan Doyle
Lørdag 5. desember 1992 kl. 13:30 på P1
De fires tegn, 2. episode: Mysteriet i Pondicherry Lodge av Arthur Conan Doyle
Lørdag 5. desember 1992 kl. 17:00 på P1
Peter Pan, 4. episode: Et åpent vindu av J. M. Barrie
Lørdagsbarnetimen
Tirsdag 1. desember 1992 kl. 22:05 på P1
De fires tegn, 1. episode: Et møte i tåken av Arthur Conan Doyle
Lørdag 28. november 1992 kl. 13:30 på P1
De fires tegn, 1. episode: Et møte i tåken av Arthur Conan Doyle
Lørdag 28. november 1992 kl. 17:00 på P1
Peter Pan, 3. episode: Jakten på den gode tone av J. M. Barrie
Lørdagsbarnetimen
Tirsdag 24. november 1992 kl. 22:05 på P1
I trifidenes dager, 6. episode: Strategisk tilbaketrekning av John Wyndham
Lørdag 21. november 1992 kl. 13:30 på P1
I trifidenes dager, 6. episode: Strategisk tilbaketrekning av John Wyndham
Lørdag 21. november 1992 kl. 17:00 på P1
Peter Pan, 2. episode: En krok for mye av J. M. Barrie
Lørdagsbarnetimen
Tirsdag 17. november 1992 kl. 22:05 på P1
I trifidenes dager, 5. episode: Verden snevres inn av John Wyndham
Lørdag 14. november 1992 kl. 13:30 på P1
I trifidenes dager, 5. episode: Verden snevres inn av John Wyndham
Lørdag 14. november 1992 kl. 17:00 på P1
Peter Pan, 1. episode: Ansiktet på ruten av J. M. Barrie
Lørdagsbarnetimen
Tirsdag 10. november 1992 kl. 22:05 på P1
I trifidenes dager, 4. episode: Sporet er tapt av John Wyndham
Lørdag 7. november 1992 kl. 13:30 på P1
I trifidenes dager, 4. episode: Sporet er tapt av John Wyndham
Tirsdag 3. november 1992 kl. 22:05 på P1
I trifidenes dager, 3. episode: Planer og panikk av John Wyndham
Lørdag 31. oktober 1992 kl. 13:30 på P1
I trifidenes dager, 3. episode: Planer og panikk av John Wyndham
Lørdag 31. oktober 1992 kl. 17:00 på P1
Gudenes redningsmann, 5. episode av Lars-Henrik Olsen
Lørdagsbarnetimen
Tirsdag 27. oktober 1992 kl. 22:05 på P1
I trifidenes dager, 2. episode: Lys i mørket av John Wyndham
Lørdag 24. oktober 1992 kl. 13:30 på P1
I trifidenes dager, 2. episode: Lys i mørket av John Wyndham
Lørdag 24. oktober 1992 kl. 17:00 på P1
Gudenes redningsmann, 4. episode av Lars-Henrik Olsen
Lørdagsbarnetimen
Tirsdag 20. oktober 1992 kl. 22:05 på P1
I trifidenes dager, 1. episode: Begynnelsen til slutten av John Wyndham
Lørdag 17. oktober 1992 kl. 13:30 på P1
I trifidenes dager, 1. episode: Begynnelsen til slutten av John Wyndham
Lørdag 17. oktober 1992 kl. 17:00 på P1
Gudenes redningsmann, 3. episode av Lars-Henrik Olsen
Lørdagsbarnetimen
Tirsdag 13. oktober 1992 kl. 22:05 på P1
Den kaukasiske dolken, 4. episode: De hvite ørner av Ivy Litvinov
Lørdag 10. oktober 1992 kl. 13:30 på P1
Den kaukasiske dolken, 4. episode: De hvite ørner av Ivy Litvinov
Lørdag 10. oktober 1992 kl. 17:00 på P1
Gudenes redningsmann, 2. episode av Lars-Henrik Olsen
Lørdagsbarnetimen
Tirsdag 6. oktober 1992 kl. 22:05 på P1
Den kaukasiske dolken, 3. episode: Alle elsker Tamara av Ivy Litvinov
Søndag 4. oktober 1992 kl. 22:05 på P1
Det tatoverte hjertet, 2. episode: Kjærlighetens bånd av Mark Brennan
Lørdag 3. oktober 1992 kl. 13:30 på P1
Den kaukasiske dolken, 3. episode: Alle elsker Tamara av Ivy Litvinov
Lørdag 3. oktober 1992 kl. 17:00 på P1
Gudenes redningsmann, 1. episode av Lars-Henrik Olsen
Lørdagsbarnetimen
Tirsdag 29. september 1992 kl. 22:05 på P1
Den kaukasiske dolken, 2. episode: Ett par silkestrømper av Ivy Litvinov
Søndag 27. september 1992 kl. 22:05 på P1
Det tatoverte hjertet, 1. episode: Rendezvous med fortiden (Ung pike savnet) av Mark Brennan
Lørdag 26. september 1992 kl. 13:30 på P1
Den kaukasiske dolken, 2. episode: Ett par silkestrømper av Ivy Litvinov
Lørdag 26. september 1992 kl. 17:00 på P1
Roboten Matilda og Camillamysteriet, 3. episode av Philip Newth
Tirsdag 22. september 1992 kl. 22:05 på P1
Den kaukasiske dolken, 1. episode: Sjaljapin synger ikke mer av Ivy Litvinov
Søndag 20. september 1992 kl. 22:05 på P1
Alvhild av Karl Hoff
Lørdag 19. september 1992 kl. 13:30 på P1
Den kaukasiske dolken, 1. episode: Sjaljapin synger ikke mer av Ivy Litvinov
Lørdag 19. september 1992 kl. 17:00 på P1
Roboten Matilda og Camillamysteriet, 2. episode av Philip Newth
Tirsdag 15. september 1992 kl. 22:05 på P1
Den gyldne pest, 3. episode: Den siste alkymist av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 12. september 1992 kl. 13:30 på P1
Den gyldne pest, 3. episode: Den siste alkymist av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 12. september 1992 kl. 17:00 på P1
Roboten Matilda og Camillamysteriet, 1. episode av Philip Newth
Tirsdag 8. september 1992 kl. 22:05 på P1
Den gyldne pest, 2. episode: En gyllen grav av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 5. september 1992 kl. 13:30 på P1
Den gyldne pest, 2. episode: En gyllen grav av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Tirsdag 1. september 1992 kl. 22:05 på P1
Den gyldne pest, 1. episode: De radioaktive strålers mysterium av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 29. august 1992 kl. 13:30 på P1
Den gyldne pest, 1. episode: De radioaktive strålers mysterium av Øvre Richter Frich
Sendt i serien Sagaen om Jonas Fjeld
Lørdag 29. august 1992 kl. 17:00 på P1
Da orkanen kom, 11. episode: Oppgjør av Ivan Southall
Barnetimen
Tirsdag 25. august 1992 kl. 22:05 på P1
Dracula, 3. episode: Den hvite damen av Bram Stoker
Lørdag 22. august 1992 kl. 13:30 på P1
Dracula, 3. episode: Den hvite damen av Bram Stoker
Lørdag 22. august 1992 kl. 17:00 på P1
Da orkanen kom, 10. episode: En uventet plan av Ivan Southall
Barnetimen
Tirsdag 18. august 1992 kl. 22:05 på P1
Dracula, 2. episode: Mannen med edderkoppene av Bram Stoker
Lørdag 15. august 1992 kl. 13:30 på P1
Dracula, 2. episode: Mannen med edderkoppene av Bram Stoker
Lørdag 15. august 1992 kl. 17:00 på P1
Da orkanen kom, 9. episode: Nye farer truer av Ivan Southall
Barnetimen
Tirsdag 11. august 1992 kl. 22:05 på P1
Dracula, 1. episode: Borgen i Transylvania av Bram Stoker
Lørdag 8. august 1992 kl. 13:30 på P1
Dracula, 1. episode: Borgen i Transylvania av Bram Stoker
Lørdag 8. august 1992 kl. 17:00 på P1
Da orkanen kom, 8. episode: Motsetninger av Ivan Southall
Barnetimen
Tirsdag 4. august 1992 kl. 22:05 på P1
Spill med ukjent motiv, 6. episode: Før siste teppefall av Edith Ranum
Lørdag 1. august 1992 kl. 13:30 på P1
Spill med ukjent motiv, 6. episode: Før siste teppefall av Edith Ranum
Lørdag 1. august 1992 kl. 17:00 på P1
Da orkanen kom, 7. episode: Ingen hjelp utenfra av Ivan Southall
Barnetimen
Tirsdag 28. juli 1992 kl. 22:05 på P1
Spill med ukjent motiv, 5. episode: Dramatisk vending av Edith Ranum
Lørdag 25. juli 1992 kl. 13:30 på P1
Spill med ukjent motiv, 5. episode: Dramatisk vending av Edith Ranum
Lørdag 25. juli 1992 kl. 17:00 på P1
Da orkanen kom, 6. episode: Et skudd i natten av Ivan Southall
Barnetimen
Tirsdag 21. juli 1992 kl. 22:05 på P1
Spill med ukjent motiv, 4. episode: Skygger fra fortiden av Edith Ranum
Lørdag 18. juli 1992 kl. 13:30 på P1
Spill med ukjent motiv, 4. episode: Skygger fra fortiden av Edith Ranum
Lørdag 18. juli 1992 kl. 17:00 på P1
Da orkanen kom, 5. episode: Katastrofen av Ivan Southall
Barnetimen
Tirsdag 14. juli 1992 kl. 22:05 på P1
Spill med ukjent motiv, 3. episode: Brokker av et mønster av Edith Ranum
Lørdag 11. juli 1992 kl. 13:30 på P1
Spill med ukjent motiv, 3. episode: Brokker av et mønster av Edith Ranum
Lørdag 11. juli 1992 kl. 17:00 på P1
Da orkanen kom, 4. episode: Oversvømmelse av Ivan Southall
Barnetimen
Tirsdag 7. juli 1992 kl. 22:05 på P1
Spill med ukjent motiv, 2. episode: Brev fra ukjent avsender av Edith Ranum
Lørdag 4. juli 1992 kl. 13:30 på P1
Spill med ukjent motiv, 2. episode: Brev fra ukjent avsender av Edith Ranum
Lørdag 4. juli 1992 kl. 17:00 på P1
Da orkanen kom, 3. episode: Alene i hulen av Ivan Southall
Barnetimen
Tirsdag 30. juni 1992 kl. 22:05 på P1
Spill med ukjent motiv, 1. episode: Et annet lik av Edith Ranum
Lørdag 27. juni 1992 kl. 13:30 på P1
Spill med ukjent motiv, 1. episode: Et annet lik av Edith Ranum
Serien ble sendt i reprise i anledning at Radioteatrets krim-dronning Edith Ranum fylte 70 år i mai 1992
Lørdag 27. juni 1992 kl. 17:00 på P1
Da orkanen kom, 2. episode: Uværet av Ivan Southall
Barnetimen
Tirsdag 23. juni 1992 kl. 22:05 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 5. episode: I fiendens leir av Robert Louis Stevenson
Lørdag 20. juni 1992 kl. 13:30 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 5. episode: I fiendens leir av Robert Louis Stevenson
Lørdag 20. juni 1992 kl. 17:00 på P1
Da orkanen kom, 1. episode: Avreise av Ivan Southall
Barnetimen
Tirsdag 16. juni 1992 kl. 22:05 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 4. episode: Angrepet av Robert Louis Stevenson
Lørdag 13. juni 1992 kl. 13:30 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 4. episode: Angrepet av Robert Louis Stevenson
Lørdag 13. juni 1992 kl. 17:00 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 5. episode: I fiendens leir av Robert Louis Stevenson
Barnetimen
Tirsdag 9. juni 1992 kl. 22:05 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 3. episode: Mannen på øya av Robert Louis Stevenson
Lørdag 6. juni 1992 kl. 13:30 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 3. episode: Mannen på øya av Robert Louis Stevenson
Lørdag 6. juni 1992 kl. 17:00 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 4. episode: Angrepet av Robert Louis Stevenson
Barnetimen
Tirsdag 2. juni 1992 kl. 22:05 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 2. episode: Sjømannen med ett bein av Robert Louis Stevenson
Lørdag 30. mai 1992 kl. 13:30 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 2. episode: Sjømannen med ett bein av Robert Louis Stevenson
Lørdag 30. mai 1992 kl. 17:00 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 3. episode: Mannen på øya av Robert Louis Stevenson
Barnetimen
Tirsdag 26. mai 1992 kl. 22:05 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 1. episode: Det sorte merket av Robert Louis Stevenson
Søndag 24. mai 1992 kl. 22:05 på P1
Alvhild av Karl Hoff
Radioteatret - Nytt og norsk
Lørdag 23. mai 1992 kl. 13:30 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 1. episode: Det sorte merket av Robert Louis Stevenson
Lørdag 23. mai 1992 kl. 17:00 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 2. episode: Sjømannen med ett bein av Robert Louis Stevenson
Barnetimen
Tirsdag 19. mai 1992 kl. 22:05 på P1
Den store søvnen, 4. episode: Sånt gjør man ikke mot Carmen av Raymond Chandler
Lørdag 16. mai 1992 kl. 13:30 på P1
Den store søvnen, 4. episode: Sånt gjør man ikke mot Carmen av Raymond Chandler
Lørdag 16. mai 1992 kl. 17:00 på P1
Skatten på Sjørøverøya, 1. episode: Det sorte merket av Robert Louis Stevenson
Barnetimen
Tirsdag 12. mai 1992 kl. 22:05 på P1
Den store søvnen, 3. episode: Rødt er blodets farge av Raymond Chandler
Lørdag 9. mai 1992 kl. 13:30 på P1
Den store søvnen, 3. episode: Rødt er blodets farge av Raymond Chandler
Lørdag 9. mai 1992 kl. 17:00 på P1
Tulutta og Makronelle på utsalg av Babbis Friis-Baastad
Barnetimen
Tirsdag 5. mai 1992 kl. 22:05 på P1
Den store søvnen, 2. episode: Du skjøt feil mann av Raymond Chandler
Lørdag 2. mai 1992 kl. 13:30 på P1
Den store søvnen, 2. episode: Du skjøt feil mann av Raymond Chandler
Tirsdag 28. april 1992 kl. 22:05 på P1
Den store søvnen, 1. episode: Et lik veier mere enn et knust hjerte av Raymond Chandler
Lørdag 25. april 1992 kl. 13:30 på P1
Den store søvnen, 1. episode: Et lik veier mere enn et knust hjerte av Raymond Chandler
Lørdag 25. april 1992 kl. 17:00 på P1
Løype for Tulutta og Makronelle av Babbis Friis-Baastad
Barnetimen
Tirsdag 21. april 1992 kl. 22:05 på P1
Den lille heksen, 10. episode: Dialog mellom mordere av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Mandag 20. april 1992 kl. 22:05 på P1
Den lille heksen, 10. episode: Dialog mellom mordere av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 19. april 1992 kl. 22:05 på P1
Den lille heksen, 9. episode: Idyll ved Hyde park av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 18. april 1992 kl. 17:00
Raggen av Olaf Rynning-Tønnesen
Lørdag 18. april 1992 kl. 22:05 på P1
Den lille heksen, 8. episode: God natt mr. Goodman av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Fredag 17. april 1992 kl. 22:05 på P1
Den lille heksen, 7. episode: Heksen i aktivitet av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Torsdag 16. april 1992 kl. 22:05 på P1
Den lille heksen, 6. episode: Mr. Twickery på farten av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Onsdag 15. april 1992 kl. 22:05 på P1
Den lille heksen, 5. episode: Gartner på avveier av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Tirsdag 14. april 1992 kl. 22:05 på P1
Den lille heksen, 4. episode: Farlig på frifot av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Mandag 13. april 1992 kl. 22:05 på P1
Den lille heksen, 3. episode: Dansen går videre av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Søndag 12. april 1992 kl. 22:05 på P1
Den lille heksen, 2. episode: Ulykkesfugl i bur av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 11. april 1992 kl. 13:30 på P1
Den lille heksen, 1. episode: En svart søndag av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Lørdag 11. april 1992 kl. 17:00 på P1
Gomraths måne, 4. episode: Den gamle trolldommen av Alan Garner
Lørdag 11. april 1992 kl. 22:05 på P1
Den lille heksen, 1. episode: En svart søndag av Rolf og Alexandra Becker
Sendt i serien Radioteatrets påskekrim
Radioteatrets påskekrim
Tirsdag 7. april 1992 kl. 22:05
Farlige hvetebrødsdager, 5. episode: Reddende engel av Axel Kielland
Lørdag 4. april 1992 kl. 13:30
Farlige hvetebrødsdager, 5. episode: Reddende engel av Axel Kielland
Lørdag 4. april 1992 kl. 17:00 på P1
Gomraths måne, 3. episode: Einherjene fra Herlating av Alan Garner
Tirsdag 31. mars 1992 kl. 22:05
Farlige hvetebrødsdager, 4. episode: Partisanene av Axel Kielland
Lørdag 28. mars 1992 kl. 13:30
Farlige hvetebrødsdager, 4. episode: Partisanene av Axel Kielland
Lørdag 28. mars 1992 kl. 17:00 på P1
Gomraths måne, 2. episode: Storstiens hemmelighet av Alan Garner
Tirsdag 24. mars 1992 kl. 22:05
Farlige hvetebrødsdager, 3. episode: Bryllupsnatt i Wien av Axel Kielland
Lørdag 21. mars 1992 kl. 13:30
Farlige hvetebrødsdager, 3. episode: Bryllupsnatt i Wien av Axel Kielland
Lørdag 21. mars 1992 kl. 17:00 på P1
Gomraths måne, 1. episode: Det svarte mørket av Alan Garner
Onsdag 18. mars 1992 kl. 23:00 på P1
Yang Tse Lyse og jungelskattens forbannelse, 8. episode av Otto Jespersen
Sendt i serien Yang Tse Lyse
Programmet "Nye revolvermagasinet" hadde et programinnslag hvor lytterne kunne ønske seg repriser. I denne ønskereprisen ble denne episoden valgt ut. Resten av hørespillet ble ikke sendt i reprise
Tirsdag 17. mars 1992 kl. 22:05
Farlige hvetebrødsdager, 2. episode: Gestapo på sporet av Axel Kielland
Lørdag 14. mars 1992 kl. 13:30
Farlige hvetebrødsdager, 2. episode: Gestapo på sporet av Axel Kielland
Lørdag 14. mars 1992 kl. 17:00 på P1
Trollstenen fra Brisingamen, 4. episode av Alan Garner
Tirsdag 10. mars 1992 kl. 22:05
Farlige hvetebrødsdager, 1. episode: Berlin 1944 av Axel Kielland
Søndag 8. mars 1992 kl. 22:05 på P1
Adrian Posepilt, 6. episode: Den nye Adrian av Kristian Kristiansen
Lørdag 7. mars 1992 kl. 13:30
Farlige hvetebrødsdager, 1. episode: Berlin 1944 av Axel Kielland
Lørdag 7. mars 1992 kl. 17:00 på P1
Trollstenen fra Brisingamen, 3. episode av Alan Garner
Tirsdag 3. mars 1992 kl. 22:05 på P1
Mistenkelig dødsfall, 5. episode: Opprulling av Johs Solberg
Søndag 1. mars 1992 kl. 22:05 på P1
Adrian Posepilt, 5. episode: Jenta på stall-loftet av Kristian Kristiansen
Lørdag 29. februar 1992 kl. 13:30 på P1
Mistenkelig dødsfall, 5. episode: Opprulling av Johs Solberg
Lørdag 29. februar 1992 kl. 17:00 på P1
Trollstenen fra Brisingamen, 2. episode av Alan Garner
Tirsdag 25. februar 1992 kl. 22:05 på P1
Mistenkelig dødsfall, 4. episode: Gravåpning av Johs Solberg
Søndag 23. februar 1992 kl. 22:05 på P1
Adrian Posepilt, 4. episode: Sangeren fra Blådegnhuset av Kristian Kristiansen
Lørdag 22. februar 1992 kl. 13:30 på P1
Mistenkelig dødsfall, 4. episode: Gravåpning av Johs Solberg
Lørdag 22. februar 1992 kl. 17:00 på P1
Trollstenen fra Brisingamen, 1. episode av Alan Garner
Tirsdag 18. februar 1992 kl. 22:05 på P1
Mistenkelig dødsfall, 3. episode: Identifisering av Johs Solberg
Søndag 16. februar 1992 kl. 22:05 på P1
Adrian Posepilt, 3. episode: Bybrannen av Kristian Kristiansen
Lørdag 15. februar 1992 kl. 13:30 på P1
Mistenkelig dødsfall, 3. episode: Identifisering av Johs Solberg
Tirsdag 11. februar 1992 kl. 22:05 på P1
Mistenkelig dødsfall, 2. episode: Etterforskning av Johs Solberg
Søndag 9. februar 1992 kl. 22:05 på P1
Adrian Posepilt, 2. episode: Tjyv-Olga av Kristian Kristiansen
Lørdag 8. februar 1992 kl. 13:30 på P1
Mistenkelig dødsfall, 2. episode: Etterforskning av Johs Solberg
Lørdag 8. februar 1992 kl. 17:00 på P1
Flukta til Watership, 6. episode: Sluttstriden av Richard Adams
Barnetimen
Tirsdag 4. februar 1992 kl. 22:05 på P1
Mistenkelig dødsfall, 1. episode: Nattevakt av Johs Solberg
Søndag 2. februar 1992 kl. 22:05 på P1
Adrian Posepilt, 1. episode: Hittebarnet av Kristian Kristiansen
Lørdag 1. februar 1992 kl. 13:30 på P1
Mistenkelig dødsfall, 1. episode: Nattevakt av Johs Solberg
Lørdag 1. februar 1992 kl. 17:00 på P1
Flukta til Watership, 5. episode: Det store oppgjeret av Richard Adams
Barnetimen
Lørdag 25. januar 1992 kl. 13:30 på P1
Tidsmaskin i Technicolor, 4. episode: Saturday Night Fever av Harry Harrison
Lørdag 25. januar 1992 kl. 17:00 på P1
Flukta til Watership, 4. episode: Hårfagre legg planar av Richard Adams
Barnetimen
Lørdag 18. januar 1992 kl. 13:30 på P1
Tidsmaskin i Technicolor, 3. episode: En stjerne blir født av Harry Harrison
Lørdag 18. januar 1992 kl. 17:00 på P1
Flukta til Watership, 3. episode: General Gullris av Richard Adams
Barnetimen
Lørdag 11. januar 1992 kl. 13:30 på P1
Tidsmaskin i Technicolor, 2. episode: Tilbake til fremtiden av Harry Harrison
Lørdag 11. januar 1992 kl. 17:00 på P1
Flukta til Watership, 2. episode: Raidet mot bondegarden av Richard Adams
Barnetimen
Lørdag 4. januar 1992 kl. 13:30 på P1
Tidsmaskin i Technicolor, 1. episode: Vikingene av Harry Harrison
Lørdag 4. januar 1992 kl. 17:00 på P1
Flukta til Watership, 1. episode: Femmar anar fare av Richard Adams
Barnetimen
Torsdag 26. desember 1991 kl. 12:00 på P2
Du grøne, glitrande tre: Redigerte versjoner av Arthur Klæbo
Torsdag 26. desember 1991 kl. 12:35 på P1
Reisen til Julestjernen av Sverre Brandt
Søndag 22. desember 1991 kl. 18:00 på P1
En gammeldags julaften av Peter Christen Asbjørnsen
Sendt i programmet "En mørk og stormfull aften - rammen om historien"
Lørdag 21. desember 1991 kl. 13:30 på P1
De sorte gribber, 2. episode: Villa Rosenhain av Øvre Richter Frich
Lørdag 21. desember 1991 kl. 17:00 på P1
Reisen til Julestjernen av Sverre Brandt
Søndag 15. desember 1991 kl. 18:45 på P1
Instituttet, 3. episode: Møtet ved havet av Staffan Westerlund
Lørdag 14. desember 1991 kl. 13:30 på P1
De sorte gribber, 1. episode: Anarkistene av Øvre Richter Frich
Lørdag 14. desember 1991 kl. 17:00 på P1
Tante Frankenstein, 3. episode: Forvandlingen av Allan Rune Pettersson
Søndag 8. desember 1991 kl. 19:15 på P1
Instituttet, 2. episode: Middag på hotell Plaza av Staffan Westerlund
Lørdag 7. desember 1991 kl. 13:30 på P1
Piken og døden, 6. episode: Fellende bevis av Quentin Patrick
Lørdag 7. desember 1991 kl. 17:00 på P1
Tante Frankenstein, 2. episode: Ubudne gjester til borgen av Allan Rune Pettersson
Søndag 1. desember 1991 kl. 18:45 på P1
Instituttet, 1. episode: Brevet fra Lisbeth av Staffan Westerlund
Lørdag 30. november 1991 kl. 13:30 på P1
Piken og døden, 5. episode: Alene med morderen av Quentin Patrick
Lørdag 30. november 1991 kl. 17:00 på P1
Tante Frankenstein, 1. episode: Lykke til, Frankie boy! av Allan Rune Pettersson
Lørdag 23. november 1991 kl. 13:30 på P1
Piken og døden, 4. episode: Drepende hevntørst av Quentin Patrick
Søndag 17. november 1991 kl. 18:45 på P1
Den ulykksalige enke i Michigan av Lisbet Hiide
Lørdag 16. november 1991 kl. 13:30 på P1
Piken og døden, 3. episode: Steinbruddet av Quentin Patrick
Lørdag 16. november 1991 kl. 17:00 på P1
Beatie Bow, 4. episode: Møtet av Ruth Park
Barnetimen
Lørdag 9. november 1991 kl. 13:30 på P1
Piken og døden, 2. episode: Løgn og fortielse av Quentin Patrick
Lørdag 9. november 1991 kl. 17:00 på P1
Beatie Bow, 3. episode: Profetien av Ruth Park
Barnetimen
Lørdag 2. november 1991 kl. 13:30 på P1
Piken og døden, 1. episode: Brev fra ukjent avsender av Quentin Patrick
Lørdag 2. november 1991 kl. 17:00 på P1
Beatie Bow, 2. episode: Den fremmede (også kalt "Krafta"?) av Ruth Park
Barnetimen
Søndag 27. oktober 1991 kl. 18:45 på P1
Frossent landskap av Steve Petch
Sendt i serien India: 2000 år i fire hørespill
Lørdag 26. oktober 1991 kl. 13:30 på P1
Quatermass, 6. episode: Djevelen over London av Nigel Kneale
Lørdag 26. oktober 1991 kl. 17:00 på P1
Gurin med reverompa, 3. episode av Kjell Aukrust
Lørdag 26. oktober 1991 kl. 17:00 på P1
Beatie Bow, 1. episode: Den lille lodne jenta av Ruth Park
Barnetimen
Søndag 20. oktober 1991 kl. 18:45 på P1
Sakuntala av Kalidasa
Sendt i serien India: 2000 år i fire hørespill
Dei største diktverk når fram gjennom avstand både i tid og rom. Mellom dei er óg det tredje stykket i den indiske serien vår: det klassiske indiske skodespelet "Sakuntala", truleg over 1500 år gamalt. Den poetiske og romantiske kjærleikshistoria til himmelætlingen Sakuntala og kong Dusjanta fann straks sin plass i hjartet til europeiske lesarar óg, etter at dei blei omsett til engelsk i 1789. Blant dei ho har inspirert, er så ulike diktarar som Goethe og Holger Drachmann.
Lørdag 19. oktober 1991 kl. 13:30 på P1
Quatermass, 5. episode: Den ville jakten av Nigel Kneale
Lørdag 19. oktober 1991 kl. 17:00 på P1
Gurin med reverompa, 2. episode av Kjell Aukrust
Søndag 13. oktober 1991 kl. 18:45 på P1
Den rettferdige politifullmektig av Mannu Bhandari og William Ash
Sendt i serien India: 2000 år i fire hørespill
I dette hørespillet i vår indiske serie møter vi en dagsaktuell virkelighet, der korrupsjon og politikk er vevd nøye sammen. Og midt oppe i det hele Saxena, den rettferdige politifullmektigen.
Lørdag 12. oktober 1991 kl. 13:30 på P1
Quatermass, 4. episode: Forhekset av Nigel Kneale
Lørdag 12. oktober 1991 kl. 17:00 på P1
Anne Franks dagbok, 4. episode
Barnetimen
Lørdag 12. oktober 1991 kl. 17:00 på P1
Gurin med reverompa, 1. episode av Kjell Aukrust
Søndag 6. oktober 1991 kl. 18:45 på P1
Blind lovnad av Shankar Shesh
Sendt i serien India: 2000 år i fire hørespill
Premiære. Dette første hørespillet i serien har motiv frå det klassiske indiske eposet Mahabharata. Vi møter prinsesse Gandhari som mektige menn lurer inn i eit uhyggeleg ekteskap. Dramatiske hendingar og tragiske konsekvensar fylgjer av dette i ei forestilling der óg poesien har sin plass.
Lørdag 5. oktober 1991 kl. 13:30 på P1
Quatermass, 3. episode: Djevler og demoner av Nigel Kneale
Lørdag 5. oktober 1991 kl. 17:00 på P1
Anne Franks dagbok, 3. episode
Barnetimen
Mandag 30. september 1991 kl. 08:30 på P1
Løype for Tulutta og Makronelle av Babbis Friis-Baastad
Sendt i programmet "Hurra for deg", fødselsdagshilsener til de små
Søndag 29. september 1991 kl. 18:45 på P1
Det magiske badeværelset av James Saunders
Søndag 29. september 1991 kl. 19:40 på P1
Sendt i serien India: 2000 år i fire hørespill
Innledning til den nye serien enkeltstykker som Radioteatret sender fire søndager framover.
Lørdag 28. september 1991 kl. 13:30 på P1
Quatermass, 2. episode: Spøkelsene av Nigel Kneale
Lørdag 28. september 1991 kl. 17:00 på P1
Anne Franks dagbok, 2. episode
Barnetimen
Lørdag 21. september 1991 kl. 13:30 på P1
Quatermass, 1. episode: Bomben av Nigel Kneale
Lørdag 21. september 1991 kl. 17:00 på P1
Anne Franks dagbok, 1. episode
Barnetimen
Lørdag 24. august 1991 kl. 17:00 på P1
Tom Sawyer, 5. episode av Mark Twain
Lørdag 17. august 1991 kl. 17:00 på P1
Tom Sawyer, 4. episode av Mark Twain
Lørdag 10. august 1991 kl. 17:00 på P1
Tom Sawyer, 3. episode av Mark Twain
Lørdag 3. august 1991 kl. 17:00 på P1
Tom Sawyer, 2. episode av Mark Twain
Lørdag 27. juli 1991 kl. 17:00 på P1
Tom Sawyer, 1. episode av Mark Twain
Søndag 30. juni 1991 kl. 18:45 på P1
Måkespisere av Cecilie Løveid
Søndag 23. juni 1991 kl. 18:45 på P1
Magnar Moens midtsommernattsdrøm av Bjørn Høvik
Tirsdag 18. juni 1991 kl. 22:10 på P1
Demolisjon, 4. episode: Mannen uten ansikt av Alfred Bester
Lørdag 15. juni 1991 kl. 13:30 på P1
Demolisjon, 4. episode: Mannen uten ansikt av Alfred Bester
Tirsdag 11. juni 1991 kl. 22:10 på P1
Demolisjon, 3. episode: Vitnet av Alfred Bester
Søndag 9. juni 1991 kl. 18:45 på P1
Knute på tråden av Anthony Minghella
Lørdag 8. juni 1991 kl. 13:30 på P1
Demolisjon, 3. episode: Vitnet av Alfred Bester
Tirsdag 4. juni 1991 kl. 22:10 på P1
Demolisjon, 2. episode: Regnbuehuset av Alfred Bester
Søndag 2. juni 1991 kl. 18:45 på P1
Vår mann i Havanna, 3. episode av Graham Greene
Lørdag 1. juni 1991 kl. 13:30 på P1
Demolisjon, 2. episode: Regnbuehuset av Alfred Bester
Tirsdag 28. mai 1991 kl. 22:10 på P1
Demolisjon, 1. episode: Jeg bringer døden tilbake av Alfred Bester
Søndag 26. mai 1991 kl. 18:45 på P1
Vår mann i Havanna, 2. episode av Graham Greene
Lørdag 25. mai 1991 kl. 13:30 på P1
Demolisjon, 1. episode: Jeg bringer døden tilbake av Alfred Bester
Tirsdag 21. mai 1991 kl. 17:02 på P2
Fortsettelsen, 4. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Tirsdag 21. mai 1991 kl. 22:10 på P1
Klondike, 7. episode: Surprise Lake av Jack London
Søndag 19. mai 1991 kl. 18:45 på P1
Vår mann i Havanna, 1. episode av Graham Greene
Lørdag 18. mai 1991 kl. 13:30 på P1
Klondike, 7. episode: Surprise Lake av Jack London
Onsdag 15. mai 1991 kl. 17:02 på P2
Fortsettelsen, 3. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Tirsdag 14. mai 1991 kl. 17:02 på P2
Fortsettelsen, 2. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Tirsdag 14. mai 1991 kl. 22:10 på P1
Klondike, 6. episode: Aksjeselskapet Tralala av Jack London
Mandag 13. mai 1991 kl. 17:02 på P2
Fortsettelsen, 1. episode av Bernt Danielsson
Ungdommens radioavis
Lørdag 11. mai 1991 kl. 13:30 på P1
Klondike, 6. episode: Aksjeselskapet Tralala av Jack London
Lørdag 11. mai 1991 kl. 17:00 på P1
Lille Lord Fauntleroy, 6. episode: Alt ordner seg / Avsløringen av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i lørdagsbarnetimen
Tirsdag 7. mai 1991 kl. 22:10 på P1
Klondike, 5. episode: Eggmonopolet av Jack London
Søndag 5. mai 1991 kl. 18:45 på P1
Nakenbaderne av Niels Fredrik Dahl
Lørdag 4. mai 1991 kl. 13:30 på P1
Klondike, 5. episode: Eggmonopolet av Jack London
Lørdag 4. mai 1991 kl. 17:00 på P1
Lille Lord Fauntleroy, 5. episode: Dick svinger opp / Dick har en plan av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i lørdagsbarnetimen
Tirsdag 30. april 1991 kl. 22:10 på P1
Klondike, 4. episode: Ruletten av Jack London
Lørdag 27. april 1991 kl. 13:30 på P1
Klondike, 4. episode: Ruletten av Jack London
Lørdag 27. april 1991 kl. 17:00 på P1
Lille Lord Fauntleroy, 4. episode: En ny lord dukker opp av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i lørdagsbarnetimen
Tirsdag 23. april 1991 kl. 22:10 på P1
Klondike, 3. episode: Kappløpet til Squaw Creek av Jack London
Lørdag 20. april 1991 kl. 13:30 på P1
Klondike, 3. episode: Kappløpet til Squaw Creek av Jack London
Lørdag 20. april 1991 kl. 17:00 på P1
Lille Lord Fauntleroy, 3. episode: Higgins får hjelp av Frances Hodgson Burnett
Sendt som innslag i lørdagsbarnetimen
Tirsdag 16. april 1991 kl. 22:10 på P1
Klondike, 2. episode: Ferden til Dawson av Jack London
Lørdag 13. april 1991 kl. 13:30 på P1
Klondike, 2. episode: Ferden til Dawson av Jack London
Lørdag 13. april 1991 kl. 17:00 på P1
Lille Lord Fauntleroy, 2. episode: Møte med jarlen av Frances Hodgson Burnett
Sendt som in